Laivas un to motori

Labas cenas :D gandrīz jauns motors sanāk.
eļļa 17 eur litrā :D un spoles cena vnk kosmoss. oem aizdedzes spole ārzemju veikalos 40-50 maksā..nezinu kas tā par spoli pa 300
Bet nu protams nevar ekonomiku graut, servisiem arī jādzīvo ut.t
9.janvāris 2021, 09:35 | links
 
Redz ko nozīmē reālas konkurences trūkums.
9.janvāris 2021, 09:35 | links
 

Mācās....
9.janvāris 2021, 09:15 | links
 
Jā tas izklausās adekvāti..bet nu es pēc garantijas beigām pats mainu - eļļu 2 x sezonā ( lēta un aizņem 10 min viņu nomainīt) kājā 1x sezonā. Dzinēja spec/ laivu eļļa - ja sip santīmu - pa 7EUR litru var atrast, tā pa 10. Kājas eļļa 1L p 20 nieku +- ..bet pietiek 5 reizēm..
Pāris gados reizi jaunu sveci + degvielas filtriņu.
Vienai apkopei man tur materiālos max. aiziet 10 nieks..
8.janvāris 2021, 16:50 | links
 
Apkope 40,- eur ieskaitot eļļas un palīgmateriālus, karburatora tīrīšana + regulēšana 20,- eur. Kopā 60,- eur. Ventspils. 4 taktu motorīšiem līdz 6HP.
8.janvāris 2021, 16:15 | links
 
osscar [10:19]: protams, serviss prasa naudu bet cena liekas liela..man 5niekam apkope ar visu karbuļa blīves maiņu, regulēšanu un apkopi (kāja + eļļa dzinējā) škiet ap 70 bija...Kopā grib 160 naudiņas... Domāju, ka tai karburatora tīrīšanai būtu jāietilpst apkopē, bet te viņa ir atsevišķi izdalīta (es atzīmēju, ka motors slikti lec)... Jūtu, ka šī būs pēdējā apkope...
Apkope 40,- eur ieskaitot eļļas un palīgmateriālus, karburatora tīrīšana + regulēšana 20,- eur. Kopā 60,- eur. Ventspils
Kruizers, 8.janvāris 2021, 11:08
8.janvāris 2021, 16:13 | links
 
udens2 [13:39]: Kruizers. Neko jau cenas!!! Motoram garantija? Arī ir gadījies, ka motors neiet un jājauc karbulis uz ūdens. Nu aizņem kādu laiciņu, bet ne jau stundas. Mājas apstākļos tā nav problēma. Ja gribi kārtīgi iztīrīt, tad vajadzēs ultraskaņas vanniņu. Vēl ir svarīgi saregulēt skrūves pareizi. Man ir divas vecas Evinrudes, kuras pats esmu izjaucis un saskrūvējis. Lec uz rāvienu.

skiperis, 8.janvāris 2021, 13:33kāpēc dārgi??Ja es pareizi saprotu tad tur ir apkope plus karb tīrīšana!!!Tas jau tad nekāds kosmoss navJautājums ir cits- vai karburators ir tīrāms gandrīz 3h? Un jā, man tiešām tas neliekas adekvāti!

Kruizers, 8.janvāris 2021, 13:56
kāpēc 3h???Vai tad tie 160 ir par pliku karbiņa tīrīšanu,vai viss kopā ar apkopi??
8.janvāris 2021, 16:09 | links
 
spiningists [08.01.21]: To Kruizers
Skaties uz to no labās puses - garantija atkal gadu, leks uz pirmo. Ja to neizdarītu, iepriekšminētais mestu ēnu uz sezonas sākumu... Ja pa ziemu izdomāsi pārdot - būs kaudze plusu salīdzinājumā ar pārējiem. No savas pieredzes, es būtu tramīgs pirkt motoru, kam impilers mainīts.... Pašam Mercurs 4Zs padsmit gadu nogājaun pārdevās ar dzimto. Vairāk neizdarības pēc - jaunais vairākus gadus mētājās, a strūkla laba...
Pēc servisā teiktā impellers jāmaina ik pēc 2-3 sezonām.
Parēķinot apkopes un visas viņu rekomendācijas 5 gadiem gandrīz sanāk jauns otrs tāds pats motors...
8.janvāris 2021, 15:28 | links
 
skiperis [08.01.21]: Kruizers. Neko jau cenas!!! Motoram garantija? Arī ir gadījies, ka motors neiet un jājauc karbulis uz ūdens. Nu aizņem kādu laiciņu, bet ne jau stundas. Mājas apstākļos tā nav problēma. Ja gribi kārtīgi iztīrīt, tad vajadzēs ultraskaņas vanniņu. Vēl ir svarīgi saregulēt skrūves pareizi. Man ir divas vecas Evinrudes, kuras pats esmu izjaucis un saskrūvējis. Lec uz rāvienu.
Jā. 2 sezonas tikai braukts. Turklāt nav pārāk intensīvi lietots
8.janvāris 2021, 15:25 | links
 
spiningists [08.01.21]: To Kruizers
Skaties uz to no labās puses - garantija atkal gadu, leks uz pirmo. Ja to neizdarītu, iepriekšminētais mestu ēnu uz sezonas sākumu... Ja pa ziemu izdomāsi pārdot - būs kaudze plusu salīdzinājumā ar pārējiem. No savas pieredzes, es būtu tramīgs pirkt motoru, kam impilers mainīts.... Pašam Mercurs 4Zs padsmit gadu nogājaun pārdevās ar dzimto. Vairāk neizdarības pēc - jaunais vairākus gadus mētājās, a strūkla laba...
Neesi tramīgs pirkt mašīnu kura bremžu kluči nomainīti:))
8.janvāris 2021, 14:36 | links
 
davidsonsd [06.01.21]: Jonius [6.jan]: Brig 3.80 15 hp Suzuka divatā ar pilnu ekipējumu max 33 km/h.Amber 365 ar 15hp tohatsu 2takteri vienam ar loriņiem ir izspiests 43kmh.
Un kā ar vietu 365 amberītī 2 copmaņiem?nav pa mazu?
8.janvāris 2021, 14:11 | links
 
Sveiki kolēģi.Interesē jautājums pa laivām....ir doma ņemt Latrex400 vai Amber 430.vrb kāds zinoš var ko ieteikt?lasīju atsauksmes,abas labas itkā esot....ko ieteiktu?
8.janvāris 2021, 14:04 | links
 
man ar neticas tik svaigam motoram karbulis tā aizaudzis...nē nu var gadīties ka tur kāda draza tiek..bet neticas
8.janvāris 2021, 13:59 | links
 
udens2 [08.01.21]: Kruizers. Neko jau cenas!!! Motoram garantija? Arī ir gadījies, ka motors neiet un jājauc karbulis uz ūdens. Nu aizņem kādu laiciņu, bet ne jau stundas. Mājas apstākļos tā nav problēma. Ja gribi kārtīgi iztīrīt, tad vajadzēs ultraskaņas vanniņu. Vēl ir svarīgi saregulēt skrūves pareizi. Man ir divas vecas Evinrudes, kuras pats esmu izjaucis un saskrūvējis. Lec uz rāvienu.

skiperis, 8.janvāris 2021, 13:33kāpēc dārgi??Ja es pareizi saprotu tad tur ir apkope plus karb tīrīšana!!!Tas jau tad nekāds kosmoss nav
Jautājums ir cits- vai karburators ir tīrāms gandrīz 3h? Un jā, man tiešām tas neliekas adekvāti!
8.janvāris 2021, 13:56 | links
 
0,5 L eļļas + 200ml kājā,,,+ darbs + kaut kādi sīkumi
8.janvāris 2021, 13:44 | links
 
es protams sen neesmu vedis savu pie ofic. dīlera..kaut kā neticas ka tagad tādi cipari un cenas x3 . Šķiet ap 50 -60 eur bija apkope mazajiem pļurdakiem
8.janvāris 2021, 13:44 | links
 
Kruizers. Neko jau cenas!!! Motoram garantija? Arī ir gadījies, ka motors neiet un jājauc karbulis uz ūdens. Nu aizņem kādu laiciņu, bet ne jau stundas. Mājas apstākļos tā nav problēma. Ja gribi kārtīgi iztīrīt, tad vajadzēs ultraskaņas vanniņu. Vēl ir svarīgi saregulēt skrūves pareizi. Man ir divas vecas Evinrudes, kuras pats esmu izjaucis un saskrūvējis. Lec uz rāvienu.

skiperis, 8.janvāris 2021, 13:33
kāpēc dārgi??Ja es pareizi saprotu tad tur ir apkope plus karb tīrīšana!!!Tas jau tad nekāds kosmoss nav
8.janvāris 2021, 13:39 | links
 
Kruizers. Neko jau cenas!!! Motoram garantija? Arī ir gadījies, ka motors neiet un jājauc karbulis uz ūdens. Nu aizņem kādu laiciņu, bet ne jau stundas. Mājas apstākļos tā nav problēma. Ja gribi kārtīgi iztīrīt, tad vajadzēs ultraskaņas vanniņu. Vēl ir svarīgi saregulēt skrūves pareizi. Man ir divas vecas Evinrudes, kuras pats esmu izjaucis un saskrūvējis. Lec uz rāvienu.
8.janvāris 2021, 13:33 | links
 
To Kruizers
Skaties uz to no labās puses - garantija atkal gadu, leks uz pirmo. Ja to neizdarītu, iepriekšminētais mestu ēnu uz sezonas sākumu... Ja pa ziemu izdomāsi pārdot - būs kaudze plusu salīdzinājumā ar pārējiem. No savas pieredzes, es būtu tramīgs pirkt motoru, kam impilers mainīts.... Pašam Mercurs 4Zs padsmit gadu nogājaun pārdevās ar dzimto. Vairāk neizdarības pēc - jaunais vairākus gadus mētājās, a strūkla laba...
8.janvāris 2021, 13:20 | links
 
osscar [08.01.21]: protams, serviss prasa naudu bet cena liekas liela..man 5niekam apkope ar visu karbuļa blīves maiņu, regulēšanu un apkopi (kāja + eļļa dzinējā) škiet ap 70 bija...
Kopā grib 160 naudiņas... Domāju, ka tai karburatora tīrīšanai būtu jāietilpst apkopē, bet te viņa ir atsevišķi izdalīta (es atzīmēju, ka motors slikti lec)... Jūtu, ka šī būs pēdējā apkope...
8.janvāris 2021, 11:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager