Laivas un to motori

Arcijsk [23.jūl]: Perku cieto motoreni 5m + ar 60+ dzineju gimenes atputai un copei
finvals 505 tirgojas ar 100zs. pilnībā aprīkots. ja interese, tad pm
23.jūlijs 2023, 21:12 | links
 
Perku cieto motoreni 5m + ar 60+ dzineju gimenes atputai un copei
23.jūlijs 2023, 21:09 | links
 
zaraza [22.jūl]: Sveiciens, gribu savam progresam2 iegādāties motoru, esmu nosliecies uz 2t 20-40hp. Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi un iespaidiem? Ir sanācis pastūrēt P2 ar 50hp (4t) Yamahu, priekš manis šķiet pa šerpu un manuprāt par jaudīgu šādai laivai. Šobrīd ir iespēja iegādāties par labām naudām suzuki dt20 94', manuprāt optimāls variants priekš pirmās copes laivas, kādi ir Jūdu objektīvie viedokļi? 2T, jo ir vēlme iziet "mopēdu" ābeci, līdz ķeros pie kā nopietnāka.

Gradabu, 22.jūlijs 2023, 18:39

man ir Progress2ar 40HP 2t motoru., tiesa gan pārbūvētā versija, kas varētu būt nedaudz smagāka par oriģinālu + papildus svaru dod i-pilots, 3 akumulatori, 40l degvielas + eholoti, vadi un visas parpalas + es pats ap 130kg. Mazāku noteikti negribētu, uz ūdens vienatnē ātrums ~42 km/h. Neesmu pārliecināts vai 20HP vispār to visu pasākumu glisē izceltu.
Man ir p2 proģis ar 20hp 2t yamahu...divatā,110ah aķis, suns, elmotors un vēl visādi štrunti laivā wot 38km/h...atmetot gāzi tā lai necērt ausī bik zem 30 peld
22.jūlijs 2023, 21:48 | links
 
Sveiciens, gribu savam progresam2 iegādāties motoru, esmu nosliecies uz 2t 20-40hp. Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi un iespaidiem? Ir sanācis pastūrēt P2 ar 50hp (4t) Yamahu, priekš manis šķiet pa šerpu un manuprāt par jaudīgu šādai laivai. Šobrīd ir iespēja iegādāties par labām naudām suzuki dt20 94', manuprāt optimāls variants priekš pirmās copes laivas, kādi ir Jūdu objektīvie viedokļi? 2T, jo ir vēlme iziet "mopēdu" ābeci, līdz ķeros pie kā nopietnāka.

Gradabu, 22.jūlijs 2023, 18:39


man ir Progress2ar 40HP 2t motoru., tiesa gan pārbūvētā versija, kas varētu būt nedaudz smagāka par oriģinālu + papildus svaru dod i-pilots, 3 akumulatori, 40l degvielas + eholoti, vadi un visas parpalas + es pats ap 130kg. Mazāku noteikti negribētu, uz ūdens vienatnē ātrums ~42 km/h. Neesmu pārliecināts vai 20HP vispār to visu pasākumu glisē izceltu.
22.jūlijs 2023, 21:15 | links
 
P2 normāli brauc arī ar 20 hp.
22.jūlijs 2023, 19:46 | links
 
Sveiciens, gribu savam progresam2 iegādāties motoru, esmu nosliecies uz 2t 20-40hp. Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi un iespaidiem? Ir sanācis pastūrēt P2 ar 50hp (4t) Yamahu, priekš manis šķiet pa šerpu un manuprāt par jaudīgu šādai laivai. Šobrīd ir iespēja iegādāties par labām naudām suzuki dt20 94', manuprāt optimāls variants priekš pirmās copes laivas, kādi ir Jūdu objektīvie viedokļi? 2T, jo ir vēlme iziet "mopēdu" ābeci, līdz ķeros pie kā nopietnāka.
22.jūlijs 2023, 18:39 | links
 
Sveiki copmaņi. Ir kādam lietošanā laiva HUNTER stels ? Kādas atsauksmes? Ir doma tādu iegādāties
18.jūlijs 2023, 06:58 | links
 
Noteikti bus elektromoturu tirgotava kaut kur tuvak Kalciemam, visi brauksim tur iepirkties :)
17.jūlijs 2023, 21:12 | links
 
Willy [17.jūl]: Man no Tevis pielipa!;))labs!:)
Bāc cik neveikli. Nepiefiksēju kurā mirklī to izspļāvu :)
17.jūlijs 2023, 21:09 | links
 
Willy [17.jūl]: L200 [6m]: Willy [12:44]: kb4596 [12:32]: Headhunter [14m]: Glise ar 2,5 nesanāks jebkurā variantā :):):)Tas jā, bet tie 2kmh plusā uzreiz jūtas bet tā buksēšana neļauj ātrāk pabrauktNu nez!16 jau ir kosmoss,bet 18 ar 2,5zs!?..neticu!
..nofilmē!:)Viņam baterija bus beigusies pirms viņš to nofilmēs večuk :)Tā jau laikam būs puišel!:))
Tas ir skarbi teikts večuk :) ka ar sirpi pa pautiem :)
17.jūlijs 2023, 21:06 | links
 
RaimisD [17.jūl]: Kad lietoju čomu gumijenes ar 5hp motoru nepatika, ka purns gaisā , ātruma nav ,glisē netiek.

Ar rumpeļa pagarinājumu cita lieta. Sēdi pa vidu un mauc. Bija stipri labāk.

Nepatika, ka oriģinālais pagarinātājs torčija gaisā. Uzliku kardānu, sametināju, lai strādātu tikai vienā plaknē, lai var nolaist lejā.

Bija čakars. Sanāca tā.
Uzgriez motoru ručkā, uzmauc pagarinātāju, nofiksē stāvoklī, lai tas locītos tikai augšā lejā.

Ejot pāri ķīsim, juglai bija forši, bet atmetot gāzi mainās kardāna stāvoklis un tas sāk locīties uz sāniem, rezultātā nevar pastūrēt.

Beigās kardāna sistēmu pagarinātājam atzinu par neefektī un neerganomisku lietošanā.

Ātruma ziņā ar to stūres pagarinātāju gan būtisks pieaugums.
Jācenšās atrast laivā tādu balansu, lai pilnā ručkā tā ietu praktiski taisni, tobiš atrastos praktiski paralēli ūdenim.

Mazāka ūdens pretestība lielāks ātrums.
Baigi jocīgi. Man bija outlands 390 ar aluminija gridu un vecs 5hp yamaha divtakters. Cela glise vienitī easy. Mans svars 80kg + parpalas. Vmax bija kaut kur pie 24kmh pec GPS. Divata protams ka nevilka. Vai nu esi resna speķis vai kaut kas ar to motoru nav galigi ok :)
17.jūlijs 2023, 21:05 | links
 
L200 [17.jūl]: Willy [12:44]: kb4596 [12:32]: Headhunter [14m]: Glise ar 2,5 nesanāks jebkurā variantā :):):)Tas jā, bet tie 2kmh plusā uzreiz jūtas bet tā buksēšana neļauj ātrāk pabrauktNu nez!16 jau ir kosmoss,bet 18 ar 2,5zs!?..neticu!
..nofilmē!:)Viņam baterija bus beigusies pirms viņš to nofilmēs večuk :)
Tā jau laikam būs puišel!:))
17.jūlijs 2023, 21:04 | links
 
Willy [17.jūl]: kb4596 [12:32]: Headhunter [14m]: Glise ar 2,5 nesanāks jebkurā variantā :):):)Tas jā, bet tie 2kmh plusā uzreiz jūtas bet tā buksēšana neļauj ātrāk pabrauktNu nez!16 jau ir kosmoss,bet 18 ar 2,5zs!?..neticu!
..nofilmē!:)
Viņam baterija bus beigusies pirms viņš to nofilmēs večuk :)
17.jūlijs 2023, 20:59 | links
 
RaimisD [17.jūl]: Willy [42m]: Ātrumu pārslēdzējs ar no slotas kāta!:)))...kalpo arī kā miervaldis!divi vienā!:))Vārds apgājis apli :)))
Man čomi šad tad lūdz izvirpot kompaktu ozola humanizātoru, nosolās, ka izmantos reti.

Agrāk tos izgatavoja darbinieks vārdā Visvaldis. Tad devās uz citiem medību laukiem. Kaut kādu asociāciju iespaidā nosaucu rungu par miervaldi.

To teicu pirms pāris gadiem. Nezinu vai šāds apzīmējums jau bija sen dzirdēts, aizmirsts un neapzināti aizgūts vai tas izkļuvis no tuvāko čomu loka un apgājis apli, ka to lasu šeit :)
Man no Tevis pielipa!;))labs!:)
17.jūlijs 2023, 20:58 | links
 
JK7 [17.jūl]: Willy - bet viņam tā laiva nu max 2.50m uz aci, vai tik nav mazais lucītis, kā tautā sauc, un vilni šķeļ labi!:), bet nu pārvietoties var ātri!

Vienīgais, seklumā viņš nebrauc, vnm dzīvo pa vidu vai iebrauc līdz vietai, kur kāja ļauj!
Nu jā,laivas dažādas! Epro...ir 3izm.kājas!Man xs... Engurē gāju no Artùra bāzes pa kanālu,vietām bij, ka buksē pa zāli...motoram ir tā,ka ja kas nepatīk pīkst!bet tur pat neiepīkstējās
17.jūlijs 2023, 20:56 | links
 
Willy [17.jūl]: Ātrumu pārslēdzējs ar no slotas kāta!:)))...kalpo arī kā miervaldis!divi vienā!:))
Vārds apgājis apli :)))
Man čomi šad tad lūdz izvirpot kompaktu ozola humanizātoru, nosolās, ka izmantos reti.

Agrāk tos izgatavoja darbinieks vārdā Visvaldis. Tad devās uz citiem medību laukiem. Kaut kādu asociāciju iespaidā nosaucu rungu par miervaldi.

To teicu pirms pāris gadiem. Nezinu vai šāds apzīmējums jau bija sen dzirdēts, aizmirsts un neapzināti aizgūts vai tas izkļuvis no tuvāko čomu loka un apgājis apli, ka to lasu šeit :)
17.jūlijs 2023, 20:49 | links
 
Willy - bet viņam tā laiva nu max 2.50m uz aci, vai tik nav mazais lucītis, kā tautā sauc, un vilni šķeļ labi!:), bet nu pārvietoties var ātri!

Vienīgais, seklumā viņš nebrauc, vnm dzīvo pa vidu vai iebrauc līdz vietai, kur kāja ļauj!
17.jūlijs 2023, 20:45 | links
 
Arī braukājot pa ezeriem ar elektromotoru un aķi (38kg), turu to tieši pa vidu (uztaisot vada pagarinājumu) un kad esmu viens, tad arī sēžu pa vidu, balanss liekas labs, laiva iet taisni un viegli, ātrums arī cits! Kad divatā, tad protams, pats aizmugurē, aķis pirms vidējā sēžamā, jo priekšā sēdošais tad norauj purnu lejā!:)

Man ir tā speciālā pagarinājumu ručka, būs nākamo reizi jāpamēģina ar benzīna dzinēju, kad sēž pa vidu!:) noteikti ir jābūt labāk!
17.jūlijs 2023, 20:41 | links
 
Come acquistare online patenti di guida, passaporti e documenti autentici



Acquista passaporto registrato vero e falso online



Acquista IELTS registrato | Certificato TOEFL online

WhatsApp ………… +420 792 941 102

WhatsApp ………… +420 792 941 102

https://www.drivinglicenseinc.com/

https://www.drivinglicenseinc.com/contact-us/



Acquista passaporti degli Stati Uniti online



Acquista il passaporto finlandese online



Acquista online i passaporti del Regno Unito



Acquista un passaporto tedesco online | Domanda di passaporto tedesco

Passaporto tedesco online



Acquista online la patente di guida degli Stati Uniti



Acquista la patente di guida finlandese online



Acquista online la patente di guida del Regno Unito



Acquista una patente di guida tedesca online



Acquista la patente di guida tedesca online | Patente di guida tedesca



Acquista online la patente di guida neozelandese



Acquista online la patente di guida lettone



Acquista la patente di guida irlandese online



Acquista il passaporto neozelandese online



Acquista il passaporto lettone online



Acquista il passaporto irlandese online



Acquista il passaporto per la Danimarca online



Acquista il passaporto del Portogallo online



Acquista il passaporto portoghese online | Acquista passaporto portoghese vero e falso online



Acquista il passaporto di Cipro in vendita



Acquista il passaporto lussemburghese online



Acquista il passaporto turco online



Acquista il passaporto olandese online



Acquista il passaporto norvegese online



Acquista il passaporto polacco online



Acquista il passaporto rumeno online



Acquista il passaporto serbo online



Acquista il passaporto di Singapore online



Acquista online il passaporto per la Grecia



Acquista il passaporto ungherese online



Acquista un passaporto francese online



Acquista il passaporto statunitense online



Acquista il passaporto rumeno online



Acquista il passaporto sloveno online



Acquista il passaporto slovacco online



Acquista il passaporto spagnolo online



Acquista un passaporto svizzero online



Acquista il passaporto thailandese online



Acquista online il passaporto cileno



Acquista il passaporto croato online



Acquista il passaporto canadese online



Acquista passaporti Costa Rica online



Acquista il passaporto estone online



Acquista il passaporto australiano online



Acquista online la patente di guida della Danimarca



Acquista la patente di guida portoghese online



Acquista la patente di guida di Cipro in vendita



Acquista online la patente di guida lussemburghese



Acquista online la patente di guida turca



Acquista online la patente di guida olandese



Acquista online la patente di guida norvegese



Acquista la patente di guida rumena online

Acquista online la patente di guida serba



Acquista online la patente di guida australiana



Acquista un passaporto tedesco online



Domanda di passaporto tedesco



Acquista il passaporto online



Acquista il passaporto registrato online



Acquista passaporto registrato vero e falso online



Acquista IELTS registrato | Certificato TOEFL online



WhatsApp ………… +420 792 941 102

WhatsApp ………… +420 792 941 102

https://www.drivinglicenseinc.com/

https://www.drivinglicenseinc.com/contact-us/



Acquista il passaporto degli Stati Uniti online



Acquista il passaporto finlandese online



Acquista il passaporto del Regno Unito online



Acquista un passaporto tedesco online | Domanda di passaporto tedesco

Passaporto tedesco online



Acquista online la patente di guida degli Stati Uniti



Acquista la patente di guida finlandese online



Acquista online la patente di guida del Regno Unito



Acquista una patente di guida tedesca online



Acquista la patente di guida tedesca online | Patente di guida tedesca



Acquista online la patente di guida neozelandese



Acquista online la patente di guida lettone



Acquista la patente di guida irlandese online



Acquista il passaporto neozelandese online



Acquista il passaporto lettone online



Acquista il passaporto irlandese online



Acquista il passaporto per la Danimarca online



Acquista il passaporto del Portogallo online



WhatsApp ………… +420 792 941 102

WhatsApp ………… +420 792 941 102

https://www.drivinglicenseinc.com/

https://www.drivinglicenseinc.com/contact-us/



Acquista il passaporto portoghese online | Acquista passaporto portoghese vero e falso online



Acquista il passaporto di Cipro in vendita



Acquista il passaporto lussemburghese online



Acquista il passaporto turco online



Acquista il passaporto olandese online



Acquista il passaporto norvegese online



Acquista il passaporto polacco online



Acquista il passaporto rumeno online



Acquista il passaporto serbo online



Acquista il passaporto di Singapore online



Acquista online il passaporto per la Grecia



Acquista il passaporto ungherese online



Acquista un passaporto francese online



Acquista il passaporto statunitense online



Acquista il passaporto rumeno online



Acquista il passaporto sloveno online



Acquista il passaporto slovacco online



Acquista il passaporto spagnolo online



Acquista un passaporto svizzero online



Acquista il passaporto thailandese online



Acquista online il passaporto cileno



Acquista il passaporto croato online



Acquista il passaporto canadese online



Acquista online il passaporto per la Costa Rica



Acquista il passaporto estone online

Forniamo patenti di guida reali e registrate per la vendita Alcune persone pensano ancora che acquistare la patente di guida online non sia legittimo. Va benissimo acquistare la patente di guida irlandese,

#Patente italiana #Patente finlandese

La patente di guida austriaca è valida in tutta Europa per questo motivo

La patente di guida austriaca è riconosciuta. Altri altri servizi disponibili Scopri di più qui.



WhatsApp ………… +420 792 941 102

WhatsApp ………… +420 792 941 102

https://www.drivinglicenseinc.com/

https://www.drivinglicenseinc.com/contact-us/

Utilizziamo materiali davvero sofisticati per la creazione di documenti.



Che si tratti di documenti veri o falsi, utilizziamo gli stessi materiali di qualità.

WhatsApp ………… +420 792 941 102

WhatsApp ………… +420 792 941 102

https://www.drivinglicenseinc.com/

https://www.drivinglicenseinc.com/contact-us/
17.jūlijs 2023, 20:27 | links
 
cibins [17.jūl]: Nebiju iedomājies, varbūt rumpeļa pagarinājums drusku paplašina ātrumu diapazonu ar pūsli, man tagad ar dulkan 325 un 5hp sanāk ļoti ierobežota ātruma amplitūda, vai nu 3.5-7km/st bez glises (var jau it kā līdz 10km/h, bet ar neadekvātu troksni) vai arī tad jau izejot glisē 19-26km/h, pa vidu 7-19 km/h pabraukt nevar.
Man uz mana setupa atkal sēžot tieši pa vidu ir max ātrums. Ja pārmetos tuvāk priekšai ātrums mazinās jo purns sāk stumt vilni. Enkuru arī neturu purngalā bet tuvāk sev pat tas ietekmē. Un bija tests uz 15hp un 3.35m pūšļa. Tur bija tas pats. Huj zin kapēc katram savāk iet uz vienāda izsvarojuma.
17.jūlijs 2023, 20:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager