Laivas un to motori

Lietoju Suzuki DF6 jau sesto sezonu.Vispār nekādu problemu. Pirku jaunu,pirmo apkopi taisiju pie dilera,nākošās divas pats. Strādā kā pulkstenis. Un lietot tikai 98 beņžu.
10.septembris 2020, 15:04 | links
 
kkas [10.09.20]: Ražotāji ir visnotaļ skopi detalizētā info un cenas visiem 6 hp motoriem 1:1. Vai kādas būtiskas atšķirības starp ražotājiem, piemēram, ātrumā, vibrācijās vai kkā citā būtiskā parametrā, ko tikai lietotjot var sajust?

Esmu pa 99% nobriedis jaunam Suzuki DF6. 7 gadus bija Suzuki 2.5, 0 problēmu vai negāciju un DF6 izskatās salīdzinoši moderni pret citiem ražotāju motoriem, kā arī svars ir mazāks par dažiem kg.
Lietoju DF6 pusotru sezonu, pagaidām esmu ļoti apmierināts, sūdzību nav.
10.septembris 2020, 13:57 | links
 
Ražotāji ir visnotaļ skopi detalizētā info un cenas visiem 6 hp motoriem 1:1. Vai kādas būtiskas atšķirības starp ražotājiem, piemēram, ātrumā, vibrācijās vai kkā citā būtiskā parametrā, ko tikai lietotjot var sajust?

Esmu pa 99% nobriedis jaunam Suzuki DF6. 7 gadus bija Suzuki 2.5, 0 problēmu vai negāciju un DF6 izskatās salīdzinoši moderni pret citiem ražotāju motoriem, kā arī svars ir mazāks par dažiem kg.
10.septembris 2020, 10:51 | links
 
jjanis [10.09.20]: Var jau līmēt arī ar skoču.

"Stormsure jau var līmēt bet es ieteiktu atrast "škidro ielāpu"" - abi ir paredzēti uzpilināt pa virsu nevis ielāpu līmēšanai.

Jālieto tam paredzētās lietas Dulkanā un Bushā var nopirkt PVH laivām paredzēto līmi.
Stormsure var salīmēt pat uz pusēm pārgrieztu laivu, tur spiedienu, ne tikai grīdas švīkas aizsmērēt, ko prasa čalis.
10.septembris 2020, 09:57 | links
 
Var jau līmēt arī ar skoču.

"Stormsure jau var līmēt bet es ieteiktu atrast "škidro ielāpu"" - abi ir paredzēti uzpilināt pa virsu nevis ielāpu līmēšanai.

Jālieto tam paredzētās lietas Dulkanā un Bushā var nopirkt PVH laivām paredzēto līmi.
10.septembris 2020, 09:19 | links
 
Tomato [09.09.20]: addd [25m]: sveiki. iesakiet ar kādu līmi būtu zbis salimet pvc laivai griidu, mazi kaa skrapejumi, kas viedo suuci.?

copmans22, 8.septembris 2020, 09:13

Stormsure jau var līmēt bet es ieteiktu atrast "škidro ielāpu".
Cieņā.http://dulkan.lv/lv/accessories/по-русски-житкая-латка-pvc-neopren-eva/
Maksā laikam 5€
9.septembris 2020, 22:54 | links
 
addd [09.09.20]: sveiki. iesakiet ar kādu līmi būtu zbis salimet pvc laivai griidu, mazi kaa skrapejumi, kas viedo suuci.?

copmans22, 8.septembris 2020, 09:13

Stormsure jau var līmēt bet es ieteiktu atrast "škidro ielāpu".
Cieņā.
http://dulkan.lv/lv/accessories/по-русски-житкая-латка-pvc-neopren-eva/
9.septembris 2020, 22:54 | links
 
sveiki. iesakiet ar kādu līmi būtu zbis salimet pvc laivai griidu, mazi kaa skrapejumi, kas viedo suuci.?

copmans22, 8.septembris 2020, 09:13


Stormsure jau var līmēt bet es ieteiktu atrast "škidro ielāpu".
Cieņā.
9.septembris 2020, 22:29 | links
 
Didzeeens [08.09.20]: davidsonsd [11:28]: snitraM [Vakar]: Didzeeens [Vakar]: Sveiki, laiva Amber 315, pamēģināju Tohatsu 2t 5hp motoru, baigā vibrācija uz visu laivas korpusu. Tā ir laivas vai motora vaina? Vai to var novērst?365 laivai ar tas pats, vibrē tā ka visas mantas laivā danco, bet tas pie noteikta ātruma. Sākot braukt viss ok, tad sāk vibrēt, bet ja vēl ieskrienas tad atkal miers. Es novēroju ka vibrē tad kad stumj kā nākas to vilni pa priekšu.Man nekas nevibrē kopš nobalansēju dzenskrūvi. Ja tukšgaitā vibrē tad motors jāskatās,ja gaitā,tad skrūve vai ass!Vibrē pie ātruma, uz maziem apgriezieniem viss ok
nu tad ņem nost skrūvi un skaties balansējumu,ja te viss ok tad jāskatās vai nav locīta ass.
8.septembris 2020, 15:32 | links
 
Par laba lietota motora cenu vari nopirkt jaunu PARSUN 60 zs
http://latrexlaivas.lv/dzineji/PARSUN/F60FEL-T-EFI

Ps. Ja kādam dēļ ekipejuma maiņas ir ko piedāvāt no 30zs līdz 50zs 4t, tad dodiet ziņu pm. Izskatīšu variantus...

basais, 8.septembris 2020, 12:57
8.septembris 2020, 15:06 | links
 
Neaizmirstam,ka katram motoram pie zināma korpusa ir tā saucamie kritiskie apgriezieni.
Šī zona,tad ir jāpāriet ātri.
Tā tas ir uz kuģiem.
Protams,pirms tam varam pētīt vai nav kāds auklas gals uztīts uz skrūves,propellers liekts,kustība pa asi,utt.
8.septembris 2020, 15:01 | links
 
davidsonsd [08.09.20]: snitraM [Vakar]: Didzeeens [Vakar]: Sveiki, laiva Amber 315, pamēģināju Tohatsu 2t 5hp motoru, baigā vibrācija uz visu laivas korpusu. Tā ir laivas vai motora vaina? Vai to var novērst?365 laivai ar tas pats, vibrē tā ka visas mantas laivā danco, bet tas pie noteikta ātruma. Sākot braukt viss ok, tad sāk vibrēt, bet ja vēl ieskrienas tad atkal miers. Es novēroju ka vibrē tad kad stumj kā nākas to vilni pa priekšu.Man nekas nevibrē kopš nobalansēju dzenskrūvi. Ja tukšgaitā vibrē tad motors jāskatās,ja gaitā,tad skrūve vai ass!
Vibrē pie ātruma, uz maziem apgriezieniem viss ok
8.septembris 2020, 14:16 | links
 
Ps. Ja kādam dēļ ekipejuma maiņas ir ko piedāvāt no 30zs līdz 50zs 4t, tad dodiet ziņu pm. Izskatīšu variantus...
8.septembris 2020, 12:57 | links
 
Labdien! Sakarā ar progres laivas tjūningu esmu jaudīgāka motora meklējumos. Skatos uz motoriem no 30zs līdz 50zs , bet tad ienāca info no viena lietotāja , ka 30zs esot par švaku progresiem un lai ņem 50zs.... tagad netieku gudrs, varbūt kāds var pakomentet no pieredzes kā ir ar 30zs uz progres 2 ... jāņem verā kad laivai ir pieaydzis svars pa kādi 100kg...
8.septembris 2020, 12:54 | links
 
copmans22 [08.09.20]: sveiki. iesakiet ar kādu līmi būtu zbis salimet pvc laivai griidu, mazi kaa skrapejumi, kas viedo suuci.?
dulkanā var dabūt gan līmi,gan ielāpus pvc.
8.septembris 2020, 11:59 | links
 
sveiki. iesakiet ar kādu līmi būtu zbis salimet pvc laivai griidu, mazi kaa skrapejumi, kas viedo suuci.?

copmans22, 8.septembris 2020, 09:13
esmu lietojis STORMSURE,tur labi, pieejama Salmo veikalos.

usis, 8.septembris 2020, 11:35


Tas ir ilgais evolūcijas ceļš- sākumā katru štruntu ved līmēt ražotājam, tad sāc pats ar 'kļej galoša', tad meklē visādus bizoņus un momentus, bet tad pār tevi kā gaisma no debesīm nāk vienīgie pareizie vārdi: "Stormsure".
8.septembris 2020, 11:42 | links
 
sveiki. iesakiet ar kādu līmi būtu zbis salimet pvc laivai griidu, mazi kaa skrapejumi, kas viedo suuci.?

copmans22, 8.septembris 2020, 09:13

esmu lietojis STORMSURE,tur labi, pieejama Salmo veikalos.
8.septembris 2020, 11:35 | links
 
snitraM [07.09.20]: Didzeeens [Vakar]: Sveiki, laiva Amber 315, pamēģināju Tohatsu 2t 5hp motoru, baigā vibrācija uz visu laivas korpusu. Tā ir laivas vai motora vaina? Vai to var novērst?365 laivai ar tas pats, vibrē tā ka visas mantas laivā danco, bet tas pie noteikta ātruma. Sākot braukt viss ok, tad sāk vibrēt, bet ja vēl ieskrienas tad atkal miers. Es novēroju ka vibrē tad kad stumj kā nākas to vilni pa priekšu.
Man nekas nevibrē kopš nobalansēju dzenskrūvi. Ja tukšgaitā vibrē tad motors jāskatās,ja gaitā,tad skrūve vai ass!
8.septembris 2020, 11:28 | links
 
sveiki. iesakiet ar kādu līmi būtu zbis salimet pvc laivai griidu, mazi kaa skrapejumi, kas viedo suuci.?
8.septembris 2020, 09:13 | links
 
Didzeeens [07.09.20]: Sveiki, laiva Amber 315, pamēģināju Tohatsu 2t 5hp motoru, baigā vibrācija uz visu laivas korpusu. Tā ir laivas vai motora vaina? Vai to var novērst?
365 laivai ar tas pats, vibrē tā ka visas mantas laivā danco, bet tas pie noteikta ātruma. Sākot braukt viss ok, tad sāk vibrēt, bet ja vēl ieskrienas tad atkal miers. Es novēroju ka vibrē tad kad stumj kā nākas to vilni pa priekšu.
7.septembris 2020, 22:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager