Laivas un to motori

@IngEih: ar kādu motoru kopā lieto? Tik lielai laivai jau prasās kārtīgāku motoru, bet tad vienam varētu būt problemātiski vilkt ar tranča riteņiem, ne?

jurciks66, 11.augusts 2020, 14:49


Izmantoju 20 ZS Mercury.
Par vilkšanu ar tranča riteņiem nemācēšu komentēt, nav man tādu laivai.
12.augusts 2020, 11:08 | links
 
KurmisZB [10.08.20]: fish1 [Vakar]: 2 Kurmis
Depiņā ir iespraužamās dārza lampas uz saules elementiem.Iespraužu lampu atbilstoša izmēra alumīnija caurulē (pagarinu kāju), izņemu diodi un tās vietā ielieku 12 v LED spuldzi 2w (labāk mazāku ,ja ir).Pielodēju vadus un pieslēdzu aķim (polaritāte jāievēro).
Visi materiāli DEPO.Kopējās izmaksas mazāk pa 20 eur.Kalpo jau 5 gadus vismaz.
Domāju,ka man 2w spuldze ir spožāka topuguns visā ķīsī :-).Paldies, kā variants interesant būs jāsalīdzina izmaksas un iespēju uzmeistarot. Jo dažas reizes braucot, noteikti tas ir optimālāks variants. :)
Paskaties aliexp pa 20 eiro jau gatavs variants. Pa 9-10 eiro var nopirkt topuguns galvu un uzlikt uz caurules. Principā vienkāršāk ir nopirkt gatavo variantu. No aliexp man pašam ir un ir labs.
11.augusts 2020, 21:12 | links
 
@IngEih: ar kādu motoru kopā lieto? Tik lielai laivai jau prasās kārtīgāku motoru, bet tad vienam varētu būt problemātiski vilkt ar tranča riteņiem, ne?
11.augusts 2020, 14:49 | links
 
Jap!
Divatã 400 Noteikti vajag lai érti!
Es savu púsli iemetu údení jebkur!
11.augusts 2020, 14:10 | links
 
Nu nezinu, nezinu...
Nepretendejot uz kãdu patiesíbu..
Par cik copeju viens...
Pãrsvarã!
Kã vecs stagnãts joprojãm braucu ar 330 Kaimanu un braukšu vél ilgi...
Bet nu jo lielãks kuğis jo labãk! Man cita cope..
Nav jãmeklé slipi un jatere muca bendžas lai aizbrauktu uz točku)))
Katram savu Atlantídu!

willijs, 11.augusts 2020, 12:11


Tieši tā, katram savs :)
11.augusts 2020, 13:44 | links
 
@IngEih: a kā tu viens ielaid laivu? Ripienies ar tranča riteņiem vai kaut kā muhļījies ar piekabi ūdenī?

Man ir 330 pūslis, vienam pietiek atliektiem galiem, divatā ir normāli. Ja copētu tikai divatā, tad gribētu, protams, lielāku, bet, tā kā reti sanāk, tad ir pietiekami.

jurciks66, 11.augusts 2020, 12:21


Vienam nepatīk copēt, tāpēc izvēlējos lielāku laivu. Stumju laivu paredzētās vietās, arī vienam tas nesagādā problēmu.
11.augusts 2020, 13:44 | links
 
@IngEih: a kā tu viens ielaid laivu? Ripienies ar tranča riteņiem vai kaut kā muhļījies ar piekabi ūdenī?

Man ir 330 pūslis, vienam pietiek atliektiem galiem, divatā ir normāli. Ja copētu tikai divatā, tad gribētu, protams, lielāku, bet, tā kā reti sanāk, tad ir pietiekami.
11.augusts 2020, 12:21 | links
 
Nu nezinu, nezinu...
Nepretendejot uz kãdu patiesíbu..
Par cik copeju viens...
Pãrsvarã!
Kã vecs stagnãts joprojãm braucu ar 330 Kaimanu un braukšu vél ilgi...
Bet nu jo lielãks kuğis jo labãk! Man cita cope..
Nav jãmeklé slipi un jatere muca bendžas lai aizbrauktu uz točku)))
Katram savu Atlantídu!
11.augusts 2020, 12:11 | links
 
Lūgums, kolēgas! Kaut kad senos laikos te bija balsošana par minimālo ērto piepūšamās laivas garumu 1-2 copmaņiem. Atceros, ka vinnēja kaut kas "trīs ar kapeikām", par ko balsoja vairākums. Atgādiniet, lūdzu, tie, kas izgājuši tam cauri - ko man izlaist? :)

Un otrs, vai lielāks balonu izmērs ir ērtāk jebšu nav nozīmes?

geos, 10.augusts 2020, 22:15


Es nopirku Dulkan 4 m, pārvadāju ar Respo piekabi.
Sākumā biju domājis par Dulkan 345, bet paskatoties uz 4 m izmēru sapratu, ka divatā makšķerējot tomēr prasās vairāk vietas. Vienam arī nav problēmu ielaist laivu ūdenī. Pārsvarā mēģinu piemeklēt makšķerēšanas vietas, kur var ēri nolaist laivu. Jo lielāki baloni, jo labāk.
11.augusts 2020, 10:43 | links
 
Lūgums, kolēgas! Kaut kad senos laikos te bija balsošana par minimālo ērto piepūšamās laivas garumu 1-2 copmaņiem. Atceros, ka vinnēja kaut kas "trīs ar kapeikām", par ko balsoja vairākums. Atgādiniet, lūdzu, tie, kas izgājuši tam cauri - ko man izlaist? :)

Un otrs, vai lielāks balonu izmērs ir ērtāk jebšu nav nozīmes?

geos, 10.augusts 2020, 22:15

Lielāks balonu izmērs lielos viļņos varbūt ir labāk , bet parasti mazāk vietas laivā.
Pamatā tev jāizdomā ,ko lielākoties darīsi ,ķersi 1 vai 2, ķersi vietās, kur var ielaist no piekabes vai nevar , man piemēram 3,3 m vienam pilnīgi pietiek, ja nav piekabes tad mierīgi var salikt un pārvadāt un arī saliktu pārvietot.,ja ir lielāka tad ,lai pārvietotu prasās divi cilvēki vai piekabe, jo svars un izmēri pieaug, bet 3,3 divi var ķert, bet pagrūti, diviem vajag ap 4m.
11.augusts 2020, 10:38 | links
 
Lūgums, kolēgas! Kaut kad senos laikos te bija balsošana par minimālo ērto piepūšamās laivas garumu 1-2 copmaņiem. Atceros, ka vinnēja kaut kas "trīs ar kapeikām", par ko balsoja vairākums. Atgādiniet, lūdzu, tie, kas izgājuši tam cauri - ko man izlaist? :)

Un otrs, vai lielāks balonu izmērs ir ērtāk jebšu nav nozīmes?

geos, 10.augusts 2020, 22:15

Nopirku 3.7 metru pūsli. Vienatnē vietas pietiek atliektiem galiem, divatā praītos nedaudz vairāk vietas, lai arī mantu divatā nav daudz.
Un komplektā prasās piekabe ;)
10.augusts 2020, 23:03 | links
 
Lūgums, kolēgas! Kaut kad senos laikos te bija balsošana par minimālo ērto piepūšamās laivas garumu 1-2 copmaņiem. Atceros, ka vinnēja kaut kas "trīs ar kapeikām", par ko balsoja vairākums. Atgādiniet, lūdzu, tie, kas izgājuši tam cauri - ko man izlaist? :)

Un otrs, vai lielāks balonu izmērs ir ērtāk jebšu nav nozīmes?
10.augusts 2020, 22:15 | links
 
fish1 [10.08.20]: 2 Kurmis
Depiņā ir iespraužamās dārza lampas uz saules elementiem.Iespraužu lampu atbilstoša izmēra alumīnija caurulē (pagarinu kāju), izņemu diodi un tās vietā ielieku 12 v LED spuldzi 2w (labāk mazāku ,ja ir).Pielodēju vadus un pieslēdzu aķim (polaritāte jāievēro).
Visi materiāli DEPO.Kopējās izmaksas mazāk pa 20 eur.Kalpo jau 5 gadus vismaz.
Domāju,ka man 2w spuldze ir spožāka topuguns visā ķīsī :-).
Paldies, kā variants interesant būs jāsalīdzina izmaksas un iespēju uzmeistarot. Jo dažas reizes braucot, noteikti tas ir optimālāks variants. :)
10.augusts 2020, 20:25 | links
 
Sveicināti.
Ir kāds mēģinājis mainīt dzenskrūves mazajam yamahas 5niekam ? Licis mazākas diametrā ar lielāku soli, vai nerūsējošā tērauda. Laiva paliela amber 430, motors ručkā tagad griež 4900 apgriezienus min. Varētu pirkt skrūves un mēģināt, bet padārgi eksperiments izmaksā. Velmes. Dabūt klāt pie gaitas kādus 5kmh. Variants aiziet padirst pirms braukšanas nepalīdz :)
10.augusts 2020, 19:17 | links
 
2 Kurmis
Depiņā ir iespraužamās dārza lampas uz saules elementiem.Iespraužu lampu atbilstoša izmēra alumīnija caurulē (pagarinu kāju), izņemu diodi un tās vietā ielieku 12 v LED spuldzi 2w (labāk mazāku ,ja ir).Pielodēju vadus un pieslēdzu aķim (polaritāte jāievēro).
Visi materiāli DEPO.Kopējās izmaksas mazāk pa 20 eur.Kalpo jau 5 gadus vismaz.
Domāju,ka man 2w spuldze ir spožāka topuguns visā ķīsī :-).
10.augusts 2020, 14:43 | links
 
Krasta ielā ir.
10.augusts 2020, 14:19 | links
 
Sveiki, apnicis skatīties uz skaistajiem nakts lomiem ķerot zandartus. Varbūt kāds var kādu ideju ieteikt par rinķa gaismu laivai? Dulkan un laivu nama neta lapās nav nekādu piedāvājumu.
10.augusts 2020, 14:13 | links
 
Arnix333 [8.aug]: Bush Kaiman R-360 un Dulkan 370 DZ atšķiras ar kaut ko? Iesakiet, kuru labāk ņemt. :rolleyes:Dulkan būs platāks par Bush, līdz ar to vairāk jaudas vajag glisei un būs zemāks ātrums, bet ērtāk. DZ ir ar paceltu priekšgalu, kā jūrai, salīdzinoši ar parasto 370to. Kaut kas vēl bija ar līmēšanas tehnoloģiju atšķirību (metināšana un līmēšana).
Tā kā katram savs, lietotājam tikai jāizvēlas

Vells, 10.augusts 2020, 10:11


Ir bijušas abu firmu. Dulkan uz glisi iet šķietami pat bikk labāk. Izšķirošākā atšķirība ir kokpita lielumā; paskaties datos abu laivu iekšpuses garumus - Dulkan kokpits garāks/ietilpīgāks!!! Un tas jau ir ļoooti svarīgāk.
10.augusts 2020, 11:26 | links
 
Arnix333 [08.08.20]: Bush Kaiman R-360 un Dulkan 370 DZ atšķiras ar kaut ko? Iesakiet, kuru labāk ņemt. :rolleyes:
Dulkan būs platāks par Bush, līdz ar to vairāk jaudas vajag glisei un būs zemāks ātrums, bet ērtāk. DZ ir ar paceltu priekšgalu, kā jūrai, salīdzinoši ar parasto 370to. Kaut kas vēl bija ar līmēšanas tehnoloģiju atšķirību (metināšana un līmēšana).
Tā kā katram savs, lietotājam tikai jāizvēlas
10.augusts 2020, 10:11 | links
 
Precizēšu .. ja esi gatavs gaidīt, tad dulkans ievēro dotos termiņus.
9.augusts 2020, 22:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager