Laivas un to motori

Sveiki,

Jautājums. Vai Krim var normāli lietot motoru ar garo kāju? Vai tomēr tiko īso?

gonzalless, 3.augusts 2020, 11:54


Nomēri tranča augstumu. Ja zemais trancis, tad garā kāja bīstami var aizķert akmeņus u.c. vietas seklumā. [img]https://mywestshore.com/wp-content/uploads/2017/11/Boat_transom.jpg[/ img]
3.augusts 2020, 12:37 | links
 
Sveiki,

Jautājums. Vai Krim var normāli lietot motoru ar garo kāju? Vai tomēr tiko īso?
3.augusts 2020, 11:54 | links
 
copmans22 [01.08.20]: sveiki tauta, esmu sakarigas laivas meklejumos, nevaru izšķirties par pvc vai stiklašķiedreni, vairaak doma vizinaties pa babiti, bet planā ir arii upes,piemeram kā lielupe, Venta, Abava, ta ka doma njemt ar visu treili uzreiz nevaru saprast vai labak buutu puslis vai cietā?? parsvarā tikkai spiningoju kajas, BB un Džerks.
Es arī nevaru izlemt....gribētu dzirdēt atsauksmes utt
2.augusts 2020, 22:27 | links
 
sveiki tauta, esmu sakarigas laivas meklejumos, nevaru izšķirties par pvc vai stiklašķiedreni, vairaak doma vizinaties pa babiti, bet planā ir arii upes,piemeram kā lielupe, Venta, Abava, ta ka doma njemt ar visu treili uzreiz nevaru saprast vai labak buutu puslis vai cietā?? parsvarā tikkai spiningoju kajas, BB un Džerks.

copmans22, 1.augusts 2020, 21:43

https://www.la.lv/upe-no-cita-skatpunkta
2.augusts 2020, 10:18 | links
 
Ir gan
http://latrexlaivas.lv/dzineji/selva-marine-latvia/selva2k5-25hp/SELVA-Guppy-2-5/SELVA-Guppy-2-5%20-I-C

daddy_j [Vakar]: Vel jautājums, vai kadam ir merkurs 3.5zs? .

sigi, 30.jūlijs 2020, 16:34

Man tāds ir jau 10 gadi. Neko, motors labs, esmu apmierināts. Mana Lota vai īres Pella iet 10-12km/h. Uz glisi (20+ km/h)pat neceru :)

Domāju, ka arī 5-6hp divus normālus večus glisē necels (101x Ālandos pārbaudīts). Tādēļ, kāpēc maksāt vairāk?

Reizēm velcējot liekas, ka Suzuki vai Yamaha ir klusāks, bet to vēl vajag pārbaudīt... :)Skaidrs. Paldies visiem. Japacilā abi vēlreiz un jāizlemj. Merkurs 3.5 likas pietiekami smags un liels, lai jau nopietni izsvērtu 5zs variantu. Atskiriba nav vairs tik jutama, ka salidzinot suzuki 2.5 ar merkuru 5zs. Izskatas, ka svara zina suzuki 2.5 nav konkurentu.

sigi, 31.jūlijs 2020, 18:19
1.augusts 2020, 23:43 | links
 
sveiki tauta, esmu sakarigas laivas meklejumos, nevaru izšķirties par pvc vai stiklašķiedreni, vairaak doma vizinaties pa babiti, bet planā ir arii upes,piemeram kā lielupe, Venta, Abava, ta ka doma njemt ar visu treili uzreiz nevaru saprast vai labak buutu puslis vai cietā?? parsvarā tikkai spiningoju kajas, BB un Džerks.
1.augusts 2020, 21:43 | links
 
BrunoL [31.07.20]: Zoni, gribat ticat, gribat ne, tik ar katru gadu motors kļūst smagāks un smagāks.
runā kā tāda mirttante.
1.augusts 2020, 13:01 | links
 
BrunoL [31.07.20]: Zoni, gribat ticat, gribat ne, tik ar katru gadu motors kļūst smagāks un smagāks.
Tāpēc onkuļi p@rsēžās uz kuteriem ar stacionāru dzinēju! :)
1.augusts 2020, 12:59 | links
 
Sveiki. Meklēju Johnson 20hp 60to gadu motora rokturi, ja kādam ir vai var kaut ko jēdzīgu uztaisīt, uzrakstat

Roktura ass ir.
1.augusts 2020, 12:33 | links
 
Zoni, gribat ticat, gribat ne, tik ar katru gadu motors kļūst smagāks un smagāks.
31.jūlijs 2020, 19:45 | links
 
daddy_j [31.07.20]: Vel jautājums, vai kadam ir merkurs 3.5zs? .

sigi, 30.jūlijs 2020, 16:34

Man tāds ir jau 10 gadi. Neko, motors labs, esmu apmierināts. Mana Lota vai īres Pella iet 10-12km/h. Uz glisi (20+ km/h)pat neceru :)

Domāju, ka arī 5-6hp divus normālus večus glisē necels (101x Ālandos pārbaudīts). Tādēļ, kāpēc maksāt vairāk?

Reizēm velcējot liekas, ka Suzuki vai Yamaha ir klusāks, bet to vēl vajag pārbaudīt... :)
Skaidrs. Paldies visiem. Japacilā abi vēlreiz un jāizlemj. Merkurs 3.5 likas pietiekami smags un liels, lai jau nopietni izsvērtu 5zs variantu. Atskiriba nav vairs tik jutama, ka salidzinot suzuki 2.5 ar merkuru 5zs. Izskatas, ka svara zina suzuki 2.5 nav konkurentu.
31.jūlijs 2020, 18:19 | links
 
Vel jautājums, vai kadam ir merkurs 3.5zs? .

sigi, 30.jūlijs 2020, 16:34


Man tāds ir jau 10 gadi. Neko, motors labs, esmu apmierināts. Mana Lota vai īres Pella iet 10-12km/h. Uz glisi (20+ km/h)pat neceru :)

Domāju, ka arī 5-6hp divus normālus večus glisē necels (101x Ālandos pārbaudīts). Tādēļ, kāpēc maksāt vairāk?

Reizēm velcējot liekas, ka Suzuki vai Yamaha ir klusāks, bet to vēl vajag pārbaudīt... :)
31.jūlijs 2020, 11:41 | links
 
man paziņam bija 3,5 merkurs, gāja normāli. Domāju, ka tev liela atšķirība par to 1 zs nebūs, tāpat velcēsi vai mierīgi pārvietosies stumjot ūdeni, lai paceltu glisē un brauktu ātrāk tāpat vajag vismaz 5.
31.jūlijs 2020, 10:31 | links
 
Radiniekam bija suzuki 2.5zs motorīts, tiesa lietots. Nojuka. Tagad jaunu paņēma Hondu 2.3 z.s.
30.jūlijs 2020, 17:42 | links
 
sigi [30.07.20]: Vel jautājums, vai kadam ir merkurs 3.5zs? Visu izpetot sapratu, ka man 5nieks liekas bus par lielu ertai parvadasanai. Skatos uz mazajiem. Saprotu, ka merkuram 3.5 ir nopietnaki dzelzi, tadel ari ir smagaks par suzuki 2.5. Zinu, ka abi labi motori, vienkarsi, gribeju pajautat, vai kadam ir pieredze ar so merkuru? Un vai tas 1zs un dzelzi ko izsaka attiecibā pret suzuki.
Šāds motors lietošanā ir otro sezonu. Pa lielam nekādu problēmu nav bijis pa šo laiku. Copēju vismaz 1x nedēļā
30.jūlijs 2020, 17:39 | links
 
Vel jautājums, vai kadam ir merkurs 3.5zs? Visu izpetot sapratu, ka man 5nieks liekas bus par lielu ertai parvadasanai. Skatos uz mazajiem. Saprotu, ka merkuram 3.5 ir nopietnaki dzelzi, tadel ari ir smagaks par suzuki 2.5. Zinu, ka abi labi motori, vienkarsi, gribeju pajautat, vai kadam ir pieredze ar so merkuru? Un vai tas 1zs un dzelzi ko izsaka attiecibā pret suzuki.
30.jūlijs 2020, 16:34 | links
 
amatieri2
Gauja lokās visādos virzienos, trancis mīksts (lēkā),grīda arī lokās, vienīgais ko vienreiz redzēju uz līdzīgas laivas - ielikta finiera grīda pa visu iekšpusi + trancis uztaisīts no trubām ,kas piestiprinātas pie grīdas ,tad met loku ap balonu, gāja tīri normāli, vienīgi vadība tāpat ne pārāk laba -nav jau ķīļa.
30.jūlijs 2020, 12:15 | links
 
Es teiktu, ka tur vnk strādā fizika. Pats laivas balona borts ir daudz par mīkstu salīdzinājumā ar gumijenēm, kam ir iebūvētais cietais trancis. Ja izdodās, ziņot! Tad es ar provēšu atgriezties pie bendžas, jo kartes pazīmēt un pārbraukt uz konkrētiem punktiem, tur bendžuks bik vairāk patīk par elektro.
29.jūlijs 2020, 22:28 | links
 
Jon-Hill [29.07.20]: Amatieri2,, tikai sagāzuma regulēšana, bet ar ārējo tranci, neko diži neizmainīsi ( geos jau raksta )
Otrs, man yamaxa 2.5, 3 m laiva ar iekšējo tranci un ķīli,, bet arī ceļu tikai 2/3 mo max. apgriezieniem,,, jo tālāk tikai motors skaļāk rūc,,bet ātrāk neiet (pieļauju, ka sākas kavitācija) !
Bet nu 2.5 Hp motoram likt plāksnes, būtu bik jocīgi, jo glisē viņš tāpat neies,,tad priekškam :) !!

Tranča sagāzumu ar buksēm pieregulēju, tālāk jau ar motora kāju un noteipoju :D, saturīgāks būs..
29.jūlijs 2020, 22:19 | links
 
Amatieri2,, tikai sagāzuma regulēšana, bet ar ārējo tranci, neko diži neizmainīsi ( geos jau raksta )
Otrs, man yamaxa 2.5, 3 m laiva ar iekšējo tranci un ķīli,, bet arī ceļu tikai 2/3 mo max. apgriezieniem,,, jo tālāk tikai motors skaļāk rūc,,bet ātrāk neiet (pieļauju, ka sākas kavitācija) !
Bet nu 2.5 Hp motoram likt plāksnes, būtu bik jocīgi, jo glisē viņš tāpat neies,,tad priekškam :) !!
29.jūlijs 2020, 21:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager