Laivas un to motori

16kmh ar 2.5 zs mazo suzuki tas ir ekselents rezultāts! Ātrāk arī nebūs.
17.jūlijs 2023, 12:15 | links
 
Būšu priecīgs ja kāds palidzēs atrisināt, ja vispār ko var atrisināt.
17.jūlijs 2023, 11:51 | links
 
Laiku atpakaļ nopirku suzuki df 2.5, laiva dulkan dl290 ar ķīli. Normāli iet 16km/h var dabūt arī 17/18kmh bet tad sāk buksēt dzenskrūve. Motors iegremdēts uz 2cm. Ja paceļ vienā līmenī ar trancā apakšu tad griežas labāk bet sāk izteikti buksēt citreiz braucot nebuksē bet liekas ka parauj gaisu apakša paceļ purnu gaisā un nejiet. Kavieācijas plāksni neēsmu licis. Izsvarojums laivā pareizs.
17.jūlijs 2023, 11:50 | links
 

Aukla bildē,fluo Berkley 0,3...smalkās lietas nav mans lauciņš!:))
14.jūlijs 2023, 13:35 | links
 

Paldies Kungi!;)...auklu ar fluo sasēju ar šo!
14.jūlijs 2023, 13:32 | links
 
 

Karabīnei lietoju pirmo no video astotnieku. Arī nosalušiem pirkstiem elementāri.
14.jūlijs 2023, 12:03 | links
 
BB nē..bik smalkākām lietām

Willy, 13.jūlijs 2023, 22:41


Smalkākām tikai FG knot

https://youtu.be/6rnT4_oaqhA

Savelku ar karotīti, lai rokas negrieztu ar smalku pīto :D
13.jūlijs 2023, 23:02 | links
 
Davis-Di [13.jūl]: Labāk iemet visvienkāršāko mezglu flou ar pamatauklu!aizmirsu,sarežģìtie besī!:))

Willy, 13.jūlijs 2023, 22:32

Bet tas BB/džerk tikai:
Šis pītā ar FC
https://youtu.be/tJPgDbXHqtQ?t=1819
Šis resnam FC ar karabīni, bet tikai ar 2x cilpām:
https://youtu.be/kFVJxvXQ7Xs

BB nē..bik smalkākām lietām
13.jūlijs 2023, 22:41 | links
 
Labāk iemet visvienkāršāko mezglu flou ar pamatauklu!aizmirsu,sarežģìtie besī!:))

Willy, 13.jūlijs 2023, 22:32


Bet tas BB/džerk tikai:
Šis pītā ar FC
https://youtu.be/tJPgDbXHqtQ?t=1819
Šis resnam FC ar karabīni, bet tikai ar 2x cilpām:
https://youtu.be/kFVJxvXQ7Xs
13.jūlijs 2023, 22:39 | links
 
Davis-Di [13.jūl]: Davis-Di [17:13]: Ja piereģistrē kā motorlaivu, tad jau pat bez motora tiesības vajag?Līdz 5hp liekas nevajag!...paziņa bij reģistrējis mazu pūsli,bet brauca tikai ar el.motoru... tad gāja pensijā un kratījās vaļā,jo visur rādījās,ka viñam pieder motorlaiva!:)))

Willy, 13.jūlijs 2023, 19:44

Noskaidroju, ja reģistrēta kā motorlaiva, tad kaut uz airiem, tiesības ir vajadzīgas!
:D

Labāk iemet visvienkāršāko mezglu flou ar pamatauklu!aizmirsu,sarežģìtie besī!:))
13.jūlijs 2023, 22:32 | links
 
Davis-Di [13.jūl]: Davis-Di [17:13]: Ja piereģistrē kā motorlaivu, tad jau pat bez motora tiesības vajag?Līdz 5hp liekas nevajag!...paziņa bij reģistrējis mazu pūsli,bet brauca tikai ar el.motoru... tad gāja pensijā un kratījās vaļā,jo visur rādījās,ka viñam pieder motorlaiva!:)))

Willy, 13.jūlijs 2023, 19:44

Noskaidroju, ja reģistrēta kā motorlaiva, tad kaut uz airiem, tiesības ir vajadzīgas!
:D
Nu tad pie pirkšanas nopietni jādomā...pa Lielupi kazankai nevienai numuru neesmu redzējis,bet dažam 10 lopi pie pakaļas!:))
13.jūlijs 2023, 22:29 | links
 
Nu normali man ir "traktors" ar 91zs kurš brauc 120 kmh. Beidzot var braukt ar B kategoriju, man lidz šim nebija traktorenes un visu laiku raustijos, tagad vismaz oficiali varu braukt pa ceļu

L200, 13.jūlijs 2023, 22:09


Tā neko traktors tev.
Bet šo pamainīja nesen atbilstoši Eiropas standartam.

Es savulaik nokavēju iespēju nolikt eksāmenu uz kombainu, tad pie pārejas būtu tiesības uz visām traktoru, ekskavatoru kategorijām!
13.jūlijs 2023, 22:12 | links
 
Viesturs2 [13.jūl]: Šodien sūcot aliņu piemājas mauriņu pļaujot, pauzītē pacēlu zāles traktoriņa motora pārsegu. Joptvai, tur veseli 23zs.Un nevajag tiesības, kaut kas nav kārtībā. Bez tiesībām tak var kaimiņam kaķi vai suni maltā gaļā palaist ar tādu jaudu. Vai pašu kaimiņjanku. Un lielākā daļa pļaujot aliņu sūc. Man kaimiņos vien 8 tādi, par jaudu gan nezinu. Vajadzētu reģistrēt, tiesības, pārbaudes - ka tik kaut kas nenotiek. Un kāds kantoris (visdrīzāk csdd) vēl uzvārītos.
Nu normali man ir "traktors" ar 91zs kurš brauc 120 kmh. Beidzot var braukt ar B kategoriju, man lidz šim nebija traktorenes un visu laiku raustijos, tagad vismaz oficiali varu braukt pa ceļu
13.jūlijs 2023, 22:09 | links
 
Davis-Di [17:13]: Ja piereģistrē kā motorlaivu, tad jau pat bez motora tiesības vajag?Līdz 5hp liekas nevajag!...paziņa bij reģistrējis mazu pūsli,bet brauca tikai ar el.motoru... tad gāja pensijā un kratījās vaļā,jo visur rādījās,ka viñam pieder motorlaiva!:)))

Willy, 13.jūlijs 2023, 19:44


Noskaidroju, ja reģistrēta kā motorlaiva, tad kaut uz airiem, tiesības ir vajadzīgas!
:D
13.jūlijs 2023, 21:47 | links
 
Šodien sūcot aliņu piemājas mauriņu pļaujot, pauzītē pacēlu zāles traktoriņa motora pārsegu. Joptvai, tur veseli 23zs.Un nevajag tiesības, kaut kas nav kārtībā. Bez tiesībām tak var kaimiņam kaķi vai suni maltā gaļā palaist ar tādu jaudu. Vai pašu kaimiņjanku. Un lielākā daļa pļaujot aliņu sūc. Man kaimiņos vien 8 tādi, par jaudu gan nezinu. Vajadzētu reģistrēt, tiesības, pārbaudes - ka tik kaut kas nenotiek. Un kāds kantoris (visdrīzāk csdd) vēl uzvārītos.

Viesturs2, 13.jūlijs 2023, 21:17


Par ceļu nedrīksti bez tiesībām!
Ar B kategoriju pietiek T1 traktoram tas ir līdz 7,5t, bet ar mazo smago, kam ir 4,5t tu nevari braukt!
Ar mazajiem traktoriem, piemēram ISEKI TU150 16ZS tev vajag T1 viens vai B kategoriju, numuru un TA, lai brauktu par ceļiem!
T1 tiesības var nokārtot no 16 gadiem, bet uz motorlaivu pat ar 300zs izskatās vajag tik 14 gadus un noliekot tikai teorētisko eksāmenu ar 10 jautājumiem.
13.jūlijs 2023, 21:46 | links
 
Šodien sūcot aliņu piemājas mauriņu pļaujot, pauzītē pacēlu zāles traktoriņa motora pārsegu. Joptvai, tur veseli 23zs.Un nevajag tiesības, kaut kas nav kārtībā. Bez tiesībām tak var kaimiņam kaķi vai suni maltā gaļā palaist ar tādu jaudu. Vai pašu kaimiņjanku. Un lielākā daļa pļaujot aliņu sūc. Man kaimiņos vien 8 tādi, par jaudu gan nezinu. Vajadzētu reģistrēt, tiesības, pārbaudes - ka tik kaut kas nenotiek. Un kāds kantoris (visdrīzāk csdd) vēl uzvārītos.
13.jūlijs 2023, 21:17 | links
 
Davis-Di [13.jūl]: Ja piereģistrē kā motorlaivu, tad jau pat bez motora tiesības vajag?
Līdz 5hp liekas nevajag!...paziņa bij reģistrējis mazu pūsli,bet brauca tikai ar el.motoru... tad gāja pensijā un kratījās vaļā,jo visur rādījās,ka viñam pieder motorlaiva!:)))
13.jūlijs 2023, 19:44 | links
 
Ja piereģistrē kā motorlaivu, tad jau pat bez motora tiesības vajag?

Davis-Di, 13.jūlijs 2023, 17:13


Tieši tā, vajag tiesības. Bet par braukšanu ar nepiereģistrētu motorlaivu pienākoties sods, man tā bija bet sarunājām ka braucu mājās un reģistrēju laivu. CSDD sākumā burkšķēja pa tām 5 dienām, bet tāpat piereģistrēja.
13.jūlijs 2023, 17:39 | links
 
Ja piereģistrē kā motorlaivu, tad jau pat bez motora tiesības vajag?
13.jūlijs 2023, 17:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager