Laivas un to motori

Katrā ziņā tas, ka ar laivas piekabi var pārvadāt arī veļasmašīnu, divdurvju skapi vai dēļus, tas skaidrs, bet ne jau tas būs arguments, kā pēc pērku tādu piekabi! :)
Un komentārs nebija par to, ka pirkt vai nepirkt, bet gan tieši par dēļu pārvadāšanu ar laivas piekabi. To darīt var, bet diezin vai drīkst.

nelietotaajs, 30.jūnijs 2020, 10:36[/quote]
Ir jau arī šāds variants: http://www.afiteh.lv/lv/piekabes-%C5%ABdenstransporta-p%C4%81rvad%C4%81%C5%A1anai/daudzfunkcion%C4%81l%C4%81-piekabe
Pats tādu nesen nopirku, padārgi gan, toties no kārtīga materiāla, nevis kā visi tie neptūni, respo, redwani un tamlīdzīga šņaga bērnu trīsriteņu pārvadāšanai.
30.jūnijs 2020, 15:25 | links
 
fish1 [30.06.20]: Boatshopā Krasta ielā.Vēlams pirms piezvanīt.
Paldies, itkā esot un derot no patsuna par 13€
30.jūnijs 2020, 15:12 | links
 
Boatshopā Krasta ielā.Vēlams pirms piezvanīt.
30.jūnijs 2020, 14:58 | links
 

Yamaha 2.5 interpellers. Varbūt kāds zin kur Rīgā uz sitiena tagad varētu uzreiz nopirkt?
30.jūnijs 2020, 14:25 | links
 
nelietotaajs [30.06.20]: nelietotaajs [43m]: nelietotaajs [Vakar]: KurmisZ [Vakar]: nelietotaajs [Vakar]: Sveiciens!
Lūdzu info!
Pērkot laivas piekabi, CSDD tā tiek reģistrēta, kā laivas piekabe, vai vienkārši piekabe?Raksta tipu B1. A kam tev tāds info?Gribu pirkt uz SIA. Ja nav minēts, ka tā ir laivas piekabe, tad grāmatvedei un vid ir vieglāk paskaidrot, kam man tāda vajadzīga. Tīri tikai no šī apsvēruma.Tie ir tikai nevajadzīgi jautājumi. Ar laivu piekabi var pārvadāt gan 6metrīgās caurules, gan dēļus. Savukārt ar parasto piekabi to nevar izdarīt.

Maris_C, 30.jūnijs 2020, 07:59

Par to, ka var, tas protams. Praktisko pielietojumu atrast var vienmēr. Bet vai drīkst! Vai laivu piekabe tam ir paredzēta! Poliči uz ceļa to akceptēs?
Un diezin vai arguments VIDam, ka es nopirku uz SIA laivu piekabi, lai pārvadātu dēļus un caurules, būs pietiekami saprotams un ticams! :)Tu tagad centies sevi atrunāt vai kā? :) kāda poličiem daļa par sia vai privātu.

KurmisZ, 30.jūnijs 2020, 10:09

Nē, atrunāt sevi necenšos. Piekabe man ir vajadzīga, ir jau noskatīta un, vis ticamāk, šodien pērku.
Man vienkārši ir svarīgas visas nianses, lai pēc tam nebūtu jautājumu.
Katrā ziņā tas, ka ar laivas piekabi var pārvadāt arī veļasmašīnu, divdurvju skapi vai dēļus, tas skaidrs, bet ne jau tas būs arguments, kā pēc pērku tādu piekabi! :)
Un komentārs nebija par to, ka pirkt vai nepirkt, bet gan tieši par dēļu pārvadāšanu ar laivas piekabi. To darīt var, bet diezin vai drīkst.
Pats pajautāji, pats atbildēji. :))))
30.jūnijs 2020, 13:50 | links
 
nelietotaajs [30.06.20]: nelietotaajs [43m]: nelietotaajs [Vakar]: KurmisZ [Vakar]: nelietotaajs [Vakar]:
Un komentārs nebija par to, ka pirkt vai nepirkt, bet gan tieši par dēļu pārvadāšanu ar laivas piekabi. To darīt var, bet diezin vai drīkst.
Drīkst vai nedrīkst? Priekš tā ir CSN un foruma dalībnieku viedoklis tur ir mazsvarīgs. Savukārt CSN neiaizliedz vadāt uz piekabes cauruli.
30.jūnijs 2020, 13:19 | links
 
nelietotaajs [43m]: nelietotaajs [Vakar]: KurmisZ [Vakar]: nelietotaajs [Vakar]: Sveiciens!
Lūdzu info!
Pērkot laivas piekabi, CSDD tā tiek reģistrēta, kā laivas piekabe, vai vienkārši piekabe?Raksta tipu B1. A kam tev tāds info?Gribu pirkt uz SIA. Ja nav minēts, ka tā ir laivas piekabe, tad grāmatvedei un vid ir vieglāk paskaidrot, kam man tāda vajadzīga. Tīri tikai no šī apsvēruma.Tie ir tikai nevajadzīgi jautājumi. Ar laivu piekabi var pārvadāt gan 6metrīgās caurules, gan dēļus. Savukārt ar parasto piekabi to nevar izdarīt.

Maris_C, 30.jūnijs 2020, 07:59

Par to, ka var, tas protams. Praktisko pielietojumu atrast var vienmēr. Bet vai drīkst! Vai laivu piekabe tam ir paredzēta! Poliči uz ceļa to akceptēs?
Un diezin vai arguments VIDam, ka es nopirku uz SIA laivu piekabi, lai pārvadātu dēļus un caurules, būs pietiekami saprotams un ticams! :)Tu tagad centies sevi atrunāt vai kā? :) kāda poličiem daļa par sia vai privātu.

KurmisZ, 30.jūnijs 2020, 10:09


Nē, atrunāt sevi necenšos. Piekabe man ir vajadzīga, ir jau noskatīta un, vis ticamāk, šodien pērku.
Man vienkārši ir svarīgas visas nianses, lai pēc tam nebūtu jautājumu.
Katrā ziņā tas, ka ar laivas piekabi var pārvadāt arī veļasmašīnu, divdurvju skapi vai dēļus, tas skaidrs, bet ne jau tas būs arguments, kā pēc pērku tādu piekabi! :)
Un komentārs nebija par to, ka pirkt vai nepirkt, bet gan tieši par dēļu pārvadāšanu ar laivas piekabi. To darīt var, bet diezin vai drīkst.
30.jūnijs 2020, 10:36 | links
 
Atgriežoties pie Tauvas joslas,, praktiskās puses!
Ir nereāli pārvietoties (arī makšķerēt) pa tauvas joslu, ja meldri saauguši patsmit metru platumā gar Lielupi piem.
Un joslu mēra :
*1) gar upju un ezeru lēzeniem krastiem — no normālās ūdenslīnijas;*
30.jūnijs 2020, 10:12 | links
 
nelietotaajs [30.06.20]: nelietotaajs [Vakar]: KurmisZ [Vakar]: nelietotaajs [Vakar]: Sveiciens!
Lūdzu info!
Pērkot laivas piekabi, CSDD tā tiek reģistrēta, kā laivas piekabe, vai vienkārši piekabe?Raksta tipu B1. A kam tev tāds info?Gribu pirkt uz SIA. Ja nav minēts, ka tā ir laivas piekabe, tad grāmatvedei un vid ir vieglāk paskaidrot, kam man tāda vajadzīga. Tīri tikai no šī apsvēruma.Tie ir tikai nevajadzīgi jautājumi. Ar laivu piekabi var pārvadāt gan 6metrīgās caurules, gan dēļus. Savukārt ar parasto piekabi to nevar izdarīt.

Maris_C, 30.jūnijs 2020, 07:59

Par to, ka var, tas protams. Praktisko pielietojumu atrast var vienmēr. Bet vai drīkst! Vai laivu piekabe tam ir paredzēta! Poliči uz ceļa to akceptēs?
Un diezin vai arguments VIDam, ka es nopirku uz SIA laivu piekabi, lai pārvadātu dēļus un caurules, būs pietiekami saprotams un ticams! :)
Tu tagad centies sevi atrunāt vai kā? :) kāda poličiem daļa par sia vai privātu.
30.jūnijs 2020, 10:09 | links
 
nelietotaajs [Vakar]: KurmisZ [Vakar]: nelietotaajs [Vakar]: Sveiciens!
Lūdzu info!
Pērkot laivas piekabi, CSDD tā tiek reģistrēta, kā laivas piekabe, vai vienkārši piekabe?Raksta tipu B1. A kam tev tāds info?Gribu pirkt uz SIA. Ja nav minēts, ka tā ir laivas piekabe, tad grāmatvedei un vid ir vieglāk paskaidrot, kam man tāda vajadzīga. Tīri tikai no šī apsvēruma.Tie ir tikai nevajadzīgi jautājumi. Ar laivu piekabi var pārvadāt gan 6metrīgās caurules, gan dēļus. Savukārt ar parasto piekabi to nevar izdarīt.

Maris_C, 30.jūnijs 2020, 07:59


Par to, ka var, tas protams. Praktisko pielietojumu atrast var vienmēr. Bet vai drīkst! Vai laivu piekabe tam ir paredzēta! Poliči uz ceļa to akceptēs?
Un diezin vai arguments VIDam, ka es nopirku uz SIA laivu piekabi, lai pārvadātu dēļus un caurules, būs pietiekami saprotams un ticams! :)
30.jūnijs 2020, 09:46 | links
 
Labdien,

Stāsts - ir 9.9 Hp Johnson Seahorse dzinējs. Viss bija ok, bet atdevu uz apkopi, pie viena tika samainīts kaut kāds ūdens pumpis-sūknis-gultnis (precīzu pat nezinu, jo meistaram uzticējos). Bet, meistars devās uz plašākiem kuģošanas plašumiem.
Tāpēc meklēju kādu, kurš varētu salikt to dzinēju, liekas, ka atkal kopā. Liekas, ka ir saliekta ūdens dzesēšanas caurule, pat nezinu kurā brīdī tas noticis. Iespējams, ka ir zināms kāds zinātājs Jelgavas pusē, bet, protams, ka varu aizvest dzinēju arī tālāk.
30.jūnijs 2020, 09:33 | links
 
vecā dziesma ar "balto plankumu" likumdošanā...Zvejniecības likumā rakstīts viens, MK it kā cits, bet diskutabli...

zaraza, 29.jūnijs 2020, 15:55


Taisnība. Konkrēts piemērs man tepat blakus, Jūdažu ezerā. Atsevišķās vietās staigāt vari "bez saskaņošanas", makšķerēt - ar saskaņošanu :)

Saskaņošanas cena 1 eur. Nav jau daudz, bet tomēr...
30.jūnijs 2020, 08:49 | links
 
Maris_C [30.06.20]: nelietotaajs [Vakar]: KurmisZ [Vakar]: nelietotaajs [Vakar]: Sveiciens!
Lūdzu info!
Pērkot laivas piekabi, CSDD tā tiek reģistrēta, kā laivas piekabe, vai vienkārši piekabe?Raksta tipu B1. A kam tev tāds info?Gribu pirkt uz SIA. Ja nav minēts, ka tā ir laivas piekabe, tad grāmatvedei un vid ir vieglāk paskaidrot, kam man tāda vajadzīga. Tīri tikai no šī apsvēruma.Tie ir tikai nevajadzīgi jautājumi. Ar laivu piekabi var pārvadāt gan 6metrīgās caurules, gan dēļus. Savukārt ar parasto piekabi to nevar izdarīt.
Pamēģini to izdarīt Vācijā! Ilgi vairs negribēsi neko citu vadāt, izņemot to kam piekabe paredzēta.
30.jūnijs 2020, 08:10 | links
 
nelietotaajs [29.06.20]: KurmisZ [Vakar]: nelietotaajs [Vakar]: Sveiciens!
Lūdzu info!
Pērkot laivas piekabi, CSDD tā tiek reģistrēta, kā laivas piekabe, vai vienkārši piekabe?Raksta tipu B1. A kam tev tāds info?Gribu pirkt uz SIA. Ja nav minēts, ka tā ir laivas piekabe, tad grāmatvedei un vid ir vieglāk paskaidrot, kam man tāda vajadzīga. Tīri tikai no šī apsvēruma.
Tie ir tikai nevajadzīgi jautājumi. Ar laivu piekabi var pārvadāt gan 6metrīgās caurules, gan dēļus. Savukārt ar parasto piekabi to nevar izdarīt.
30.jūnijs 2020, 07:59 | links
 
nelietotaajs [29.06.20]: KurmisZ [13:57]: nelietotaajs [Vakar]: Sveiciens!
Lūdzu info!
Pērkot laivas piekabi, CSDD tā tiek reģistrēta, kā laivas piekabe, vai vienkārši piekabe?Raksta tipu B1. A kam tev tāds info?Gribu pirkt uz SIA. Ja nav minēts, ka tā ir laivas piekabe, tad grāmatvedei un vid ir vieglāk paskaidrot, kam man tāda vajadzīga. Tīri tikai no šī apsvēruma.
Čoms arī pirka, nekādu problēmu uz sia.
29.jūnijs 2020, 18:41 | links
 
KurmisZ [29.06.20]: nelietotaajs [Vakar]: Sveiciens!
Lūdzu info!
Pērkot laivas piekabi, CSDD tā tiek reģistrēta, kā laivas piekabe, vai vienkārši piekabe?Raksta tipu B1. A kam tev tāds info?
Gribu pirkt uz SIA. Ja nav minēts, ka tā ir laivas piekabe, tad grāmatvedei un vid ir vieglāk paskaidrot, kam man tāda vajadzīga. Tīri tikai no šī apsvēruma.
29.jūnijs 2020, 18:28 | links
 
artuss1992 [Vakar]: staff [16:05]: Labdien. Vēršos pēc palīdzības. Iegādājos jaunu dzinēju. No sākuma gāja nevainojami. Pēc 15 stundu darba, dzinēja jauda saruka un līdz pusručkai tikai darbojā. Kā dodo virsū pāri pusei, tā var saklausīt kā jauda samazinās un ātrums arī sarūk. Būšu pateicīgs par problēmas risinājumu. Varbūt kāds ir saskāries ar ko līdzīgu.

artuss1992, 28.jūnijs 2020, 15:12

Ved uz garantiju!Laikam eļļas daudzums bija nepietiekošs pieliets benzīnam. Iztīrīju un aizgāja. Ne asakas!Ātrāk tirgo nost!;)

Kengurs24, 28.jūnijs 2020, 19:16

Jāpiekrīt Ķenguram būs sekas
29.jūnijs 2020, 18:14 | links
 
arvis_an. Man ir divi ejoši Evinrudes 9,9 un 15 hp. Vēl kaudze ar rezerves daļām no izārdītiem. Viens bloks ar noklemmētiem virzuļiem - cilindros švīkas. Knapi izkustināju, lai izņemtu virzuļus. Trakākais - ja nobira klaņu rullīši, bet tad vajadzēja būt izteiktam troksnim. Vienkāršākais - noņem reduktoru, izskrūvē sveces un pagriez ar roku aiz spara rata. Tāpat reduktoru aiz ass. Sapratīsi kur pretesnība, jo visam ir jāgriežas viegli.
29.jūnijs 2020, 17:00 | links
 
Tauvas joslu drīkst izmantot arī makšķerēšanai! Ja zvejas tiesības pieder valstij, nav jāprasa nekāda atļauja no privātā!

Chalitis, 28.jūnijs 2020, 16:30

Būtu noderīgi arī kādu atsauci uz likumu, lūdzu !

Jon-Hill, 29.jūnijs 2020, 10:51


MK noteikumu Nr. 800. 7. punkts:
"Personai, makšķerējot, vēžojot vai nodarbojoties ar zemūdens medībām, ir tiesības bez maksas izmantot tauvas joslu – gar Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrasti 20 metru platumā, gar privāto ūdeņu krastiem četru metru platumā, gar pārējo ūdeņu krastiem 10 metru platumā."

daddy_j, 29.jūnijs 2020, 11:00[/quote]


vecā dziesma ar "balto plankumu" likumdošanā...Zvejniecības likumā rakstīts viens, MK it kā cits, bet diskutabli, jo - jā , rakstīts, var izmantot "bez
maksas" bet nav rakstīts, ka var izmantot "bez saskaņošanas". Darbību sarakstā, ko var darīt bez saskanošanas Zvejniecības likumā makšķerēšana nav tieši definēta, a viss pārējais saskaņojot. Bet jā, divdomīgi, maldinoši, neskaidri, realitātē, bez precedentiem, kad tiešām nopietni kāds saleksies ar cietušajiem utt. nekas nebūs :( Šito jautājumu desmitgadēm marinē, atbildīgās iestādes no tā ārprātīgi baidās, kā izdzird, tā "kuš, kuš, kuš, nu neksutinam šito" Bez Satversmes tiesas lēmuma ne vella nebūs, traktēs katrs kā patīkas...
29.jūnijs 2020, 15:55 | links
 
Sveiki.
Varbūt kāds zin, kas latgalē nodarbojas ar motoru apkopi iespējams remontu
29.jūnijs 2020, 15:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager