Laivas un to motori

Sveiki.
Varbūt kāds zina,kur var iegādāties laivu- stel 03/330 ?
14.maijs 2020, 15:24 | links
 
kralis [14.05.20]: Sakiet lūdzu, vai Jelgavā vai tās apkārtnē kkur var salīmēt gumijas laivu??? Ja ir, padodat zinu ;)
Negribās kulties uz Rīgu..
Rīgā rindas uz mēnesi :)
14.maijs 2020, 13:23 | links
 
Sakiet lūdzu, vai Jelgavā vai tās apkārtnē kkur var salīmēt gumijas laivu??? Ja ir, padodat zinu ;)
Negribās kulties uz Rīgu..
14.maijs 2020, 13:20 | links
 
Pārdodu laivas krēsla kāju ar amortizatoru.
Bilde uz PM.
50 euro.
14.maijs 2020, 11:26 | links
 
Lej : SAE90 API GL-4 (yamaha rekomendē) un būs labi.
14.maijs 2020, 06:57 | links
 
Sveiki, jautājums par PARSUN 2.6hp dzinēju, gribētu uzzināt kāda transmisijas eļļa ir jālej šim dzinējam ?
13.maijs 2020, 23:12 | links
 
o nezināju ka ir vēl atlikumā , jebkurā gadījuma sakarīgs pūslis tas 3,6 :) kā tagad saucas ? Gladiator ?
13.maijs 2020, 08:22 | links
 
Spriditis30 [12.05.20]: Sveiki copmani....
Sory ka rakstu bez garumzimem..
vai ir vel noperkamas OUTLANd gumijas laivas?
Pāris 3,60m vēl ir no iepriekšējā ražotāja, un arī kādi 5 garumi, līdz 4m, jaunie modeļi.
12.maijs 2020, 23:37 | links
 
Atbildēšu uz abiem pēdējiem...outlandi vairs nav pieejami cik skatījos....3 mīnusi outlandam: nav bīdāmi soli, nav ručkas nešanai tranča gala balonu iekšpusē(tikai ārpusē-ja nes divatā-aizmugurējam nesējam vajag platu tvērienu..tas mazāka auguma copmaņiem rada problēmas, nav drošības vārsts pārspiedienam.. .bet ja grib var to visu iepriekšminēto pielīmēt ...bet tā laiva laba, padsmit gadi bez problēmām kalpo..

Par līdakām un motoru..it kā jau baigi nebaidās...bet seklos līcīšos es labāk bez motora ieslīdu.
12.maijs 2020, 23:24 | links
 
Sveiki, vēlējos vaicāt cik ļoti copei var traucēt ļoti skaļš motors? Kad esmu aizbraucis līdz iecerētai vietai un izslēdzis motoru vai tas būs būtiski ietekmējis kaut ko?
12.maijs 2020, 23:12 | links
 
Sveiki copmani....
Sory ka rakstu bez garumzimem..
vai ir vel noperkamas OUTLANd gumijas laivas?
12.maijs 2020, 18:20 | links
 
Kengurs24 [12.05.20]: spiningists [13:54]: Jautājums zinošiem. Jaunai Yamaha 5zs 4t ko regulē pirmajā apkopē (un vai vispār jāregulē)? Plds.Rīt aizvedīšu,tad redzēs...pagaidām ātrums 25...bet tas uz pus gāzi! :)
Tev 5zs motors uz pus gāzi laivu dzen 25km/h.? Tu gadijienā nedaudz tā kā neirs?!
12.maijs 2020, 16:17 | links
 
spiningists [12.05.20]: Jautājums zinošiem. Jaunai Yamaha 5zs 4t ko regulē pirmajā apkopē (un vai vispār jāregulē)? Plds.
Rīt aizvedīšu,tad redzēs...pagaidām ātrums 25...bet tas uz pus gāzi! :)
12.maijs 2020, 13:57 | links
 
nē par daudz uz augšu nepiespiež,jo var palikt paplāksnes un tā to augstumu paregulēt,jau 3x mainīju zobratu.ar tehniskām lietām esmu uz Tu bet šo problēmu nav izdevies atrisināt.

motorins, 12.maijs 2020, 13:52
motora zobratā nav kāds defekts??Bet gan jau esi izpētijis...
12.maijs 2020, 13:54 | links
 
Jautājums zinošiem. Jaunai Yamaha 5zs 4t ko regulē pirmajā apkopē (un vai vispār jāregulē)? Plds.
12.maijs 2020, 13:54 | links
 
nē par daudz uz augšu nepiespiež,jo var palikt paplāksnes un tā to augstumu paregulēt,jau 3x mainīju zobratu.ar tehniskām lietām esmu uz Tu bet šo problēmu nav izdevies atrisināt.
12.maijs 2020, 13:52 | links
 
Varbūt kādam līdzīga problēma?Motors HONDA 5 zs.Esmu samainījis jau 3 plasmasas startera zobratus(oriģinālos).Samainījis arī rulīti pa kuru zobrats staigā ievelkot sazobē.Ar vienu zobratu man pietiek 2 vai 3 copes reizēm,tad zobrata zobi izlūst.Visu salieku pareizi un arī pareizi startēju.Varbūt kādam līdzīga situācija vai varbūt zināms patiess meistars kas varētu man palīdzēt.Cukurgalvas un master na vse ruki man ir zināmi.Neesmu milijonārs,lai barotu masterus,vai pirktu kurvi ar zobratiem

motorins, 12.maijs 2020, 10:58
Kas notiek kad startē bez vāka,to zobratu neuzspiež pa daudz uz augšu
12.maijs 2020, 13:36 | links
 
> motorins PM
12.maijs 2020, 13:17 | links
 
Bumers71 [12.05.20]: motorins [10:58]: Varbūt kādam līdzīga problēma?Motors HONDA 5 zs.Esmu samainījis jau 3 plasmasas startera zobratus(oriģinālos).Samainījis arī rulīti pa kuru zobrats staigā ievelkot sazobē.Ar vienu zobratu man pietiek 2 vai 3 copes reizēm,tad zobrata zobi izlūst.Visu salieku pareizi un arī pareizi startēju.Varbūt kādam līdzīga situācija vai varbūt zināms patiess meistars kas varētu man palīdzēt.Cukurgalvas un master na vse ruki man ir zināmi.Neesmu milijonārs,lai barotu masterus,vai pirktu kurvi ar zobratiemMan bija 5zs 2004 gada. Trīs gadus nobraukāju un tad vienu reizi samainīju, bet tā kā tev, laikam kaut kur ,, dziļāk,, vaina. Saprotu, ka sanāk lauziens tam zobratam un tāpēc lūzt zobi.
Masķer na vse ruki!;D
12.maijs 2020, 12:53 | links
 
motorins [12.05.20]: Varbūt kādam līdzīga problēma?Motors HONDA 5 zs.Esmu samainījis jau 3 plasmasas startera zobratus(oriģinālos).Samainījis arī rulīti pa kuru zobrats staigā ievelkot sazobē.Ar vienu zobratu man pietiek 2 vai 3 copes reizēm,tad zobrata zobi izlūst.Visu salieku pareizi un arī pareizi startēju.Varbūt kādam līdzīga situācija vai varbūt zināms patiess meistars kas varētu man palīdzēt.Cukurgalvas un master na vse ruki man ir zināmi.Neesmu milijonārs,lai barotu masterus,vai pirktu kurvi ar zobratiem
Man bija 5zs 2004 gada. Trīs gadus nobraukāju un tad vienu reizi samainīju, bet tā kā tev, laikam kaut kur ,, dziļāk,, vaina. Saprotu, ka sanāk lauziens tam zobratam un tāpēc lūzt zobi.
12.maijs 2020, 11:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager