Laivas un to motori

daddy_j [11.jūl]: es ar domaaju ka riit noīrēšu 5.5 m motoreni, skatos lokaaciju it kā ok. rakstu saimniekam, šis saka ka briiva, lai tik skaitu naudu. it kaa cena ar normaala 350 eur dienaa + 800 eur depoziits. bet es arii neesmu nekāds prosķaks, zinu ka tagad beegums un tajaa vietaa kur laiva tur udens zivju gārnim nedaudz virs potītēm. hujuški izbrauksi no turienes. karoč prasu šim kā ar ūdeni tur, vēljoprojām nav atbildējis:)))

svens76, 10.jūlijs 2023, 22:34

...paņem plostu ar stumjamo kārti :)) baigais jau nu Vidusjūrā paisums/bēgums, +- 15cm :DDD https://www.tide-forecast.com/locations/Venezia-Italy/tides/latest

Šovakar būs ūdens augšā 0.5m virs vidējā, nenokavē ) Next High Tide 6:47 PM (Tue 11 July)
0.86 m :))
te lagūnā bik savādāk izskatās:)))
11.jūlijs 2023, 09:25 | links
 
es ar domaaju ka riit noīrēšu 5.5 m motoreni, skatos lokaaciju it kā ok. rakstu saimniekam, šis saka ka briiva, lai tik skaitu naudu. it kaa cena ar normaala 350 eur dienaa + 800 eur depoziits. bet es arii neesmu nekāds prosķaks, zinu ka tagad beegums un tajaa vietaa kur laiva tur udens zivju gārnim nedaudz virs potītēm. hujuški izbrauksi no turienes. karoč prasu šim kā ar ūdeni tur, vēljoprojām nav atbildējis:)))

svens76, 10.jūlijs 2023, 22:34


...paņem plostu ar stumjamo kārti :)) baigais jau nu Vidusjūrā paisums/bēgums, +- 15cm :DDD https://www.tide-forecast.com/locations/Venezia-Italy/tides/latest

Šovakar būs ūdens augšā 0.5m virs vidējā, nenokavē ) Next High Tide 6:47 PM (Tue 11 July)
0.86 m :))
11.jūlijs 2023, 08:55 | links
 
Willy [10.jūl]: svens76 [51m]: RaimisD [12:54]: svens76 [11:18]: ja pie tās stūres tiek dalbajobs bez pieredzes venēcijas šaurajos kanālos:))Šķiet tur bija ierobežojumi gan. Tie šaurie kanāli, kas atduras San Marko laukumā tur ar kuteri kā ar fūri Vecrīgā.

Redzēti tik gondoljēri un hvz kā viņi tajos līkumos var samainīties.

Un 5m kutera kapteinis ar teica ,ka iesim tik pa Grand kanālu, mazajos nedrīkst, bet arī negribējās baigi jau nu viņi smirdēja, vēja tur nebija un karstums virs 30 grādiem.tūristi lien visur:) es ar domaaju ka riit noīrēšu 5.5 m motoreni, skatos lokaaciju it kā ok. rakstu saimniekam, šis saka ka briiva, lai tik skaitu naudu. it kaa cena ar normaala 350 eur dienaa + 800 eur depoziits. bet es arii neesmu nekāds prosķaks, zinu ka tagad beegums un tajaa vietaa kur laiva tur udens zivju gārnim nedaudz virs potītēm. hujuški izbrauksi no turienes. karoč prasu šim kā ar ūdeni tur, vēljoprojām nav atbildējis:)))Lomkas sākās!?:))
ne tak:) dievs dod vairumam te tikt tik bieži copēt kā es. bij perebors man es teiktu:)) ir kas cits bez copes dzīvē jauks arī:)))
10.jūlijs 2023, 23:26 | links
 
svens76 [10.jūl]: RaimisD [12:54]: svens76 [11:18]: ja pie tās stūres tiek dalbajobs bez pieredzes venēcijas šaurajos kanālos:))Šķiet tur bija ierobežojumi gan. Tie šaurie kanāli, kas atduras San Marko laukumā tur ar kuteri kā ar fūri Vecrīgā.

Redzēti tik gondoljēri un hvz kā viņi tajos līkumos var samainīties.

Un 5m kutera kapteinis ar teica ,ka iesim tik pa Grand kanālu, mazajos nedrīkst, bet arī negribējās baigi jau nu viņi smirdēja, vēja tur nebija un karstums virs 30 grādiem.tūristi lien visur:) es ar domaaju ka riit noīrēšu 5.5 m motoreni, skatos lokaaciju it kā ok. rakstu saimniekam, šis saka ka briiva, lai tik skaitu naudu. it kaa cena ar normaala 350 eur dienaa + 800 eur depoziits. bet es arii neesmu nekāds prosķaks, zinu ka tagad beegums un tajaa vietaa kur laiva tur udens zivju gārnim nedaudz virs potītēm. hujuški izbrauksi no turienes. karoč prasu šim kā ar ūdeni tur, vēljoprojām nav atbildējis:)))
Lomkas sākās!?:))
10.jūlijs 2023, 22:45 | links
 
RaimisD [10.jūl]: svens76 [11:18]: ja pie tās stūres tiek dalbajobs bez pieredzes venēcijas šaurajos kanālos:))Šķiet tur bija ierobežojumi gan. Tie šaurie kanāli, kas atduras San Marko laukumā tur ar kuteri kā ar fūri Vecrīgā.

Redzēti tik gondoljēri un hvz kā viņi tajos līkumos var samainīties.

Un 5m kutera kapteinis ar teica ,ka iesim tik pa Grand kanālu, mazajos nedrīkst, bet arī negribējās baigi jau nu viņi smirdēja, vēja tur nebija un karstums virs 30 grādiem.
tūristi lien visur:) es ar domaaju ka riit noīrēšu 5.5 m motoreni, skatos lokaaciju it kā ok. rakstu saimniekam, šis saka ka briiva, lai tik skaitu naudu. it kaa cena ar normaala 350 eur dienaa + 800 eur depoziits. bet es arii neesmu nekāds prosķaks, zinu ka tagad beegums un tajaa vietaa kur laiva tur udens zivju gārnim nedaudz virs potītēm. hujuški izbrauksi no turienes. karoč prasu šim kā ar ūdeni tur, vēljoprojām nav atbildējis:)))
10.jūlijs 2023, 22:34 | links
 
svens76 [10.jūl]: ja pie tās stūres tiek dalbajobs bez pieredzes venēcijas šaurajos kanālos:))
Šķiet tur bija ierobežojumi gan. Tie šaurie kanāli, kas atduras San Marko laukumā tur ar kuteri kā ar fūri Vecrīgā.

Redzēti tik gondoljēri un hvz kā viņi tajos līkumos var samainīties.

Un 5m kutera kapteinis ar teica ,ka iesim tik pa Grand kanālu, mazajos nedrīkst, bet arī negribējās baigi jau nu viņi smirdēja, vēja tur nebija un karstums virs 30 grādiem.
10.jūlijs 2023, 12:54 | links
 
snipiens [10.jūl]: svens 76
teiksim tagad esmu itālijā, te zem 40 zs tiesības nevajag. neizteikšos kā braukā tūristi pa venēcijas kanāliem, tāpēc ar laivu tur iekšā nelīdīšu, lai gan bija doma. negribas sa.ist sev brīvdienas kādam dalbajobam uzvelkot pa pauri, labāk iedzeru aliņu kanāla malā

Sūds ar tām laivām un dalbajobiem...kā ar zivīm...ķeras !?:)
zivis pie mums labi ķeras, te bik jāatiet no tā:)
10.jūlijs 2023, 11:54 | links
 
svens 76
teiksim tagad esmu itālijā, te zem 40 zs tiesības nevajag. neizteikšos kā braukā tūristi pa venēcijas kanāliem, tāpēc ar laivu tur iekšā nelīdīšu, lai gan bija doma. negribas sa.ist sev brīvdienas kādam dalbajobam uzvelkot pa pauri, labāk iedzeru aliņu kanāla malā

Sūds ar tām laivām un dalbajobiem...kā ar zivīm...ķeras !?:)
10.jūlijs 2023, 11:28 | links
 
svens76 [10.jūl]: svens76 [2m]: RaimisD [9:28]: zobrats [8:41]: Pagājušajā gadā Hrvātijā biju, tur īres noteikumos bija teikts, ka tiesības vajag. Tas, ja īres kantora darbinieks neuzprasa, tas nenozīmē, ka jūrā neprasīs. Pats redzēju, kā īres laivu inspicēja poličiTā ir.
Iepriekš pieminātajās Horvātijā Grieķijā ir nepieciešamas tiesības īres transportiem , Grieķijā nepaņemsi pat 50 cm³ mopēdu bez attiecīgas kategorijas, arī ar auto tiesībām nē. Un par ķiveres neesamību braucot ar moci sods 100eur

Pēc vietējo vārdiem . Policijai ir nerakstīts likums- bez nepieciešamības nečakarēt atpūtniekus, galvenais, lai viesi ir apmierināti .

Ja netaisa sūdus tad piever acis. Cik braukāju ar kvadru ne reizi neapstādināja dēļ tā ka nav ķiveres. Man bija kevlāra lakats un titāna saulenes :D

Tas, ka var paņemt transportu bez attiecīgām tiesībām, pieļauju ka jā. Nu baigi daudz to kantoru. Tik kurš normāls uzņēmums gribēs uzņemties risku.

Ja nav tiesību kasko nedarbojas. A nošķilt tur ļoti vienkārši.teiksim tagad esmu itālijā, te zem 40 zs tiesības nevajag. neizteikšos kā braukā tūristi pa venēcijas kanāliem, tāpēc ar laivu tur iekšā nelīdīšu, lai gan bija doma. negribas sa.ist sev brīvdienas kādam dalbajobam uzvelkot pa pauri, labāk iedzeru aliņu kanāla malātajā pat laikā vieteejie saka ka neviens šos te nepaarbaudot, galvenais lai piķis griežas. tādas vidējas klases laiva 5m+80zs ap 300-400 eur pa pus dienu

teiksim šo pa 300 eur var ar 115zs dabūt. grūti iedomāties ja pie tās stūres tiek dalbajobs bez pieredzes venēcijas šaurajos kanālos:))
10.jūlijs 2023, 11:18 | links
 
svens76 [10.jūl]: RaimisD [9:28]: zobrats [8:41]: Pagājušajā gadā Hrvātijā biju, tur īres noteikumos bija teikts, ka tiesības vajag. Tas, ja īres kantora darbinieks neuzprasa, tas nenozīmē, ka jūrā neprasīs. Pats redzēju, kā īres laivu inspicēja poličiTā ir.
Iepriekš pieminātajās Horvātijā Grieķijā ir nepieciešamas tiesības īres transportiem , Grieķijā nepaņemsi pat 50 cm³ mopēdu bez attiecīgas kategorijas, arī ar auto tiesībām nē. Un par ķiveres neesamību braucot ar moci sods 100eur

Pēc vietējo vārdiem . Policijai ir nerakstīts likums- bez nepieciešamības nečakarēt atpūtniekus, galvenais, lai viesi ir apmierināti .

Ja netaisa sūdus tad piever acis. Cik braukāju ar kvadru ne reizi neapstādināja dēļ tā ka nav ķiveres. Man bija kevlāra lakats un titāna saulenes :D

Tas, ka var paņemt transportu bez attiecīgām tiesībām, pieļauju ka jā. Nu baigi daudz to kantoru. Tik kurš normāls uzņēmums gribēs uzņemties risku.

Ja nav tiesību kasko nedarbojas. A nošķilt tur ļoti vienkārši.teiksim tagad esmu itālijā, te zem 40 zs tiesības nevajag. neizteikšos kā braukā tūristi pa venēcijas kanāliem, tāpēc ar laivu tur iekšā nelīdīšu, lai gan bija doma. negribas sa.ist sev brīvdienas kādam dalbajobam uzvelkot pa pauri, labāk iedzeru aliņu kanāla malā
tajā pat laikā vieteejie saka ka neviens šos te nepaarbaudot, galvenais lai piķis griežas. tādas vidējas klases laiva 5m+80zs ap 300-400 eur pa pus dienu
10.jūlijs 2023, 11:16 | links
 
RaimisD [10.jūl]: zobrats [8:41]: Pagājušajā gadā Hrvātijā biju, tur īres noteikumos bija teikts, ka tiesības vajag. Tas, ja īres kantora darbinieks neuzprasa, tas nenozīmē, ka jūrā neprasīs. Pats redzēju, kā īres laivu inspicēja poličiTā ir.
Iepriekš pieminātajās Horvātijā Grieķijā ir nepieciešamas tiesības īres transportiem , Grieķijā nepaņemsi pat 50 cm³ mopēdu bez attiecīgas kategorijas, arī ar auto tiesībām nē. Un par ķiveres neesamību braucot ar moci sods 100eur

Pēc vietējo vārdiem . Policijai ir nerakstīts likums- bez nepieciešamības nečakarēt atpūtniekus, galvenais, lai viesi ir apmierināti .

Ja netaisa sūdus tad piever acis. Cik braukāju ar kvadru ne reizi neapstādināja dēļ tā ka nav ķiveres. Man bija kevlāra lakats un titāna saulenes :D

Tas, ka var paņemt transportu bez attiecīgām tiesībām, pieļauju ka jā. Nu baigi daudz to kantoru. Tik kurš normāls uzņēmums gribēs uzņemties risku.

Ja nav tiesību kasko nedarbojas. A nošķilt tur ļoti vienkārši.
teiksim tagad esmu itālijā, te zem 40 zs tiesības nevajag. neizteikšos kā braukā tūristi pa venēcijas kanāliem, tāpēc ar laivu tur iekšā nelīdīšu, lai gan bija doma. negribas sa.ist sev brīvdienas kādam dalbajobam uzvelkot pa pauri, labāk iedzeru aliņu kanāla malā
10.jūlijs 2023, 11:14 | links
 
zobrats [10.jūl]: Pagājušajā gadā Hrvātijā biju, tur īres noteikumos bija teikts, ka tiesības vajag. Tas, ja īres kantora darbinieks neuzprasa, tas nenozīmē, ka jūrā neprasīs. Pats redzēju, kā īres laivu inspicēja poliči
Tā ir.
Iepriekš pieminātajās Horvātijā Grieķijā ir nepieciešamas tiesības īres transportiem , Grieķijā nepaņemsi pat 50 cm³ mopēdu bez attiecīgas kategorijas, arī ar auto tiesībām nē. Un par ķiveres neesamību braucot ar moci sods 100eur

Pēc vietējo vārdiem . Policijai ir nerakstīts likums- bez nepieciešamības nečakarēt atpūtniekus, galvenais, lai viesi ir apmierināti .

Ja netaisa sūdus tad piever acis. Cik braukāju ar kvadru ne reizi neapstādināja dēļ tā ka nav ķiveres. Man bija kevlāra lakats un titāna saulenes :D

Tas, ka var paņemt transportu bez attiecīgām tiesībām, pieļauju ka jā. Nu baigi daudz to kantoru. Tik kurš normāls uzņēmums gribēs uzņemties risku.

Ja nav tiesību kasko nedarbojas. A nošķilt tur ļoti vienkārši.
10.jūlijs 2023, 09:28 | links
 
Man tas "cepiens" vairāk par muļķīgiem noteikumiem, likumiem. Ar īres mauc kur un kā gribi. Tiesības neprasa, trubā pūst neliek, tik vien kā i. d. karti vienam no kompānijas un ērikus. Pašlaik Horvātijā tas pats, pat i. d. nevajag. Un šeit ir n reizes vairāk gan peldētāji, gan kuģotāju. Jeb Latvijā vairākums ir pamuļķi, kuri nesaprot, ko dara. Tāpēc tiesības, pārbaudes utt. Ne kā pie cilvēkiem.

Viesturs2, 9.jūlijs 2023, 23:35


Pagājušajā gadā Hrvātijā biju, tur īres noteikumos bija teikts, ka tiesības vajag. Tas, ja īres kantora darbinieks neuzprasa, tas nenozīmē, ka jūrā neprasīs. Pats redzēju, kā īres laivu inspicēja poliči
10.jūlijs 2023, 08:41 | links
 
Īres motorlaivai ar 200hp motoru ... Arī tiesības nevajag!:)))
10.jūlijs 2023, 07:15 | links
 
Viesturs2 [9.jūl]: Man tas "cepiens" vairāk par muļķīgiem noteikumiem, likumiem. Ar īres mauc kur un kā gribi. Tiesības neprasa, trubā pūst neliek, tik vien kā i. d. karti vienam no kompānijas un ērikus. Pašlaik Horvātijā tas pats, pat i. d. nevajag. Un šeit ir n reizes vairāk gan peldētāji, gan kuģotāju. Jeb Latvijā vairākums ir pamuļķi, kuri nesaprot, ko dara. Tāpēc tiesības, pārbaudes utt. Ne kā pie cilvēkiem.
Pēc tava teiktā, ar īres auto vai īres ielas moci arī var braukt bez tiesībām, vai ne?:)
Kāda starpība īres vai ne īres! Tu nedrīksti pārvietoties ar attiecīgo peldlīdzekli vai braucamo, ja tev nav attiecīgu tiesību!
Īres kantori daži uz to skatās, citi nē. Privātie, kas ūdensmočus īrē, tik piekodina lai nebrauc pa Daugavas lejteci, Kīšezeru vai Lielupi līdz Slokai.....
10.jūlijs 2023, 07:13 | links
 
Viesturs2 [9.jūl]: Man tas "cepiens" vairāk par muļķīgiem noteikumiem, likumiem. Ar īres mauc kur un kā gribi. Tiesības neprasa, trubā pūst neliek, tik vien kā i. d. karti vienam no kompānijas un ērikus. Pašlaik Horvātijā tas pats, pat i. d. nevajag. Un šeit ir n reizes vairāk gan peldētāji, gan kuģotāju. Jeb Latvijā vairākums ir pamuļķi, kuri nesaprot, ko dara. Tāpēc tiesības, pārbaudes utt. Ne kā pie cilvēkiem.
Es domaju ka tā nav. Ja tu esi kaut kāds gasterbeiters, ganjau nesaproti. Te viss ir kārtība. Normali nomu kantori tev bez tiesibam vairs neko nedod. Jazina tās savas saucamās tiesības. Un tad viss, tici man, dārgais draugs, ir šokolādē :) jautajums vai tu zini?
10.jūlijs 2023, 01:09 | links
 
Man tas "cepiens" vairāk par muļķīgiem noteikumiem, likumiem. Ar īres mauc kur un kā gribi. Tiesības neprasa, trubā pūst neliek, tik vien kā i. d. karti vienam no kompānijas un ērikus. Pašlaik Horvātijā tas pats, pat i. d. nevajag. Un šeit ir n reizes vairāk gan peldētāji, gan kuģotāju. Jeb Latvijā vairākums ir pamuļķi, kuri nesaprot, ko dara. Tāpēc tiesības, pārbaudes utt. Ne kā pie cilvēkiem.
9.jūlijs 2023, 23:35 | links
 
Viesturs2 [9.jūl]: Jeb par desumaizi izliekas neredzam?
Vecīt kāda desumaize, (es saprotu, ka tā ir aligorija)nu nav viņiem tāda nabadzība ,savi principi un morāle arī ir.

Ja lecies , pie kam nepamatoti tad arī norausies pa pilnu pūlksteni.

Piebrauca man Juglas ezerā. Aizrādīja, ka nav rinķa laivā, ja nākošreiz redzēs sodu uzliks. Un kamerai tādu leņķi paņēma, lai manu atvērto alu neredzētu.
(aizkadrā to pzteica)

Nezināju, ka ezera vidū viens laivā agri no rīta arī skaitās publiska vieta un nedrīkst būt vaļēja alko pudele.

Ar to ,, desumaizi" var iedzīvoties stipri lielākās problēmās.

Lielā mērā visu var likuma robežās izrunāt un sods ar ir no- līdz.
Ja sāc besīt tad rēķinies, ka nāksies maksāt vairāk.
9.jūlijs 2023, 22:05 | links
 
Man nekad vēl nav bijušas problēmas ar kadu citu laivu, kuteri, udens moci uz ūdens. Es reali neizprotu šo vēlmi sodīt. Laikam pa dumu esat lai par mentiem stradatu :)
9.jūlijs 2023, 21:59 | links
 
Viesturs2 [9.jūl]: Tad iznāk nomas punktos ezeros, upēs utt. iznomātāji pārkāpj noteikumus. Un MP., inspektori arī izliekas par nezinīšiem, tur tak tādas "barotavas", jo varbūt no 10 vienam ir tiesības. Jeb tomēr nevajag? Jeb par desumaizi izliekas neredzam?
Gluži nav tā ka izliekas neredzot tos ūdens močus. Ir jau arī baudīti tie kas nejēdz ko dara, braucējs pālī, tiesības nav un aizmugurē sīkais vienās peldbiksēs - nu tad cik par to pienākas varat paši paskaitīt, tiesa es būtu vēl pielicis.
9.jūlijs 2023, 21:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager