Laivas un to motori

Epoksīda un poliestera sveķi ir divas dažādas lietas. Ar poliestera sveķiem vieglāk strādāt. Epoksīda sveķus var izmantot poliestera laivas remontam, bet otrādāk neiesaka.
3.maijs 2020, 13:40 | links
 
Kengurs24 [02.05.20]: urmaas [Vakar]: Asarmens [49m]: Sveiki copmaņi. Iegādājos Dulkan 325 gumijas laivu. Bet viņai nebija alumīnija vadīklas coetajai grīdai. Pazaudētas vai kā tml.
Varbūt kāds zin, kur tādas var nopirkt? Domājams, ka der no citām markām arī.Iebrauc dulkan bodē. Nav tik dārgas.3,25m laivai sotaks būs stabili!
O jopcik. Kur, lai dabūn lētāk?
3.maijs 2020, 13:23 | links
 
Epoksīda sveķiem atkarībā no tipa ir 18-24 stundas pie 20Deg temperatūras.
Ok,paturi 30 stundas un būs sacietējuši pilnībā.
Nav ko tur vairāk gatavināt.
3.maijs 2020, 11:17 | links
 
Svaigi līmēta laiva,laiks vēss,ietaupīja uz apkuri ! Sveķiem vajag vismaz 20 grādus,kā arī nostāvēties siltumā,poliestera sveķiem polimerizācija nebeidzas pēc tam kad sacietējuši un pie rokas nelīp....Ja uzlīmē bruņukuģi,tad var mest ūdenī uzreiz,bet plānai,vieglai laivai jāļauj "nogatavoties".....
3.maijs 2020, 10:20 | links
 
ARCHA [02.05.20]: Deto [Vakar]: Deto [19:07]: Man slikta pieredze ar Amber darboņiem... pat pie neliela viļņa laivas dibens locījās kā lupata.

ARCHA, 2.maijs 2020, 21:21
Man komunikācija ar Amberlat cilvēkiem bija ļoti laba - laiva bija jāpasūta, bija jāpagaida , kamēr laivu izgatavo. Problēmas bija ar pašu laivu. Varbūt, ka tiem kas ir pieraduši žonglēt ar plastmasas tupelēm, tas liekas normāli, bet man svarīgs ir komforts un drošība.

Maris_C, 2.maijs 2020, 21:57
Kas tieshi laivai bija pa vainu?nestabila?Stabila, bet mīksta. Grīda kā lupata. Varbūt brāķis, varbūt tāds bizness - ietaupīt uz materiālu...
Es nopirku Amber 315,kad ielaidām ezerā, grīda ļodzās kā plēve,bailīgi. Tāda grīda visām Amber laivām?
3.maijs 2020, 10:04 | links
 
Imho sāc ar darba dīzi...tukšgaitai ir sava dīze.
3.maijs 2020, 08:21 | links
 
Izmeklējos tālu pa lapām, neatradu. Tātad- 12-gadīga 2,5ZS Yamaha lec uz rāvienu, neitrālajā apgriezieni pa pirmo, kā ieliek robā, tā paliek pusdzīvs, knapi purkšķina uz priekšu, apgriezienu nav. Ir dažas idejas, bet pirms skrūvēšanas domāju apjautāties plašākam lokam. Pirmo reizi šitāds gājiens.
3.maijs 2020, 08:01 | links
 
Deto [02.05.20]: Deto [19:07]: Man slikta pieredze ar Amber darboņiem... pat pie neliela viļņa laivas dibens locījās kā lupata.

ARCHA, 2.maijs 2020, 21:21
Man komunikācija ar Amberlat cilvēkiem bija ļoti laba - laiva bija jāpasūta, bija jāpagaida , kamēr laivu izgatavo. Problēmas bija ar pašu laivu. Varbūt, ka tiem kas ir pieraduši žonglēt ar plastmasas tupelēm, tas liekas normāli, bet man svarīgs ir komforts un drošība.

Maris_C, 2.maijs 2020, 21:57
Kas tieshi laivai bija pa vainu?nestabila?
Stabila, bet mīksta. Grīda kā lupata. Varbūt brāķis, varbūt tāds bizness - ietaupīt uz materiālu...
2.maijs 2020, 23:31 | links
 
Deto [02.05.20]: Deto [19:07]: Man slikta pieredze ar Amber darboņiem... pat pie neliela viļņa laivas dibens locījās kā lupata.

ARCHA, 2.maijs 2020, 21:21
Man komunikācija ar Amberlat cilvēkiem bija ļoti laba - laiva bija jāpasūta, bija jāpagaida , kamēr laivu izgatavo. Problēmas bija ar pašu laivu. Varbūt, ka tiem kas ir pieraduši žonglēt ar plastmasas tupelēm, tas liekas normāli, bet man svarīgs ir komforts un drošība.

Maris_C, 2.maijs 2020, 21:57
Kas tieshi laivai bija pa vainu?nestabila?
Stabila, bet mīksta. Grīda kā lupata. Varbūt brāķis, varbūt tāds bizness - ietaupīt uz materiālu...
2.maijs 2020, 23:31 | links
 
Man nu jau 4 gadus ir Amber 430. Viss zajebis. Nekas neļogās un nekrakšķ.
Forša laiva.
2.maijs 2020, 22:42 | links
 
Deto [19:07]: Man slikta pieredze ar Amber darboņiem... pat pie neliela viļņa laivas dibens locījās kā lupata.

ARCHA, 2.maijs 2020, 21:21
Man komunikācija ar Amberlat cilvēkiem bija ļoti laba - laiva bija jāpasūta, bija jāpagaida , kamēr laivu izgatavo. Problēmas bija ar pašu laivu. Varbūt, ka tiem kas ir pieraduši žonglēt ar plastmasas tupelēm, tas liekas normāli, bet man svarīgs ir komforts un drošība.

Maris_C, 2.maijs 2020, 21:57

Kas tieshi laivai bija pa vainu?nestabila?
2.maijs 2020, 22:07 | links
 
Deto [19:07]: Man slikta pieredze ar Amber darboņiem... pat pie neliela viļņa laivas dibens locījās kā lupata.

ARCHA, 2.maijs 2020, 21:21

Man komunikācija ar Amberlat cilvēkiem bija ļoti laba - laiva bija jāpasūta, bija jāpagaida , kamēr laivu izgatavo. Problēmas bija ar pašu laivu. Varbūt, ka tiem kas ir pieraduši žonglēt ar plastmasas tupelēm, tas liekas normāli, bet man svarīgs ir komforts un drošība.
2.maijs 2020, 21:57 | links
 
Deto [02.05.20]: Sveiki! Veelos iegadaaties laivu....Intereseeja kaadas atsauksmes ir par laivu AMBER 430? Varbuut kaadam ir un var padaliities ar iespaidiem?!
Man slikta pieredze ar Amber darboņiem... Baigi nočakarējos gadu atpakaļ kad pirku laivu. Samaksāju un tad 2 nedēļas gaidīju kamēr dabūju laivu. Bomba visam bija ka sāka jau necelt telefonu. Pati laiva pēc funkcionalitātes pat ļoti OK, bija kur mantas salikt, plata un stabila. Lielākā problēma ka pat pie neliela viļņa laivas dibens locījās kā lupata. Nezinu vai visas tādas, vai manējai kāds bija ietaupījis uz dažām stiklšķiedras kārtām.
2.maijs 2020, 21:21 | links
 
Sveiki! Veelos iegadaaties laivu....Intereseeja kaadas atsauksmes ir par laivu AMBER 430? Varbuut kaadam ir un var padaliities ar iespaidiem?!

Deto, 2.maijs 2020, 19:07

Man Amber430 nepatika. Burtniekā , lielos viļņos jutos nedroši, korpuss brakšķēja, bija sajūta, ka laiva salūzīs. Pārgāju uz Dulkan RIB. Starpība kā diena pret nakti. Vienīgi, vietas Amberā ir vairāk. Bet es braucu viens, man Dulkanā 4,3 m vietas pietiek.
2.maijs 2020, 20:32 | links
 
Tas gan ir dalībnieka Buks teksts. Es ar amber 400 esmu gana apmierināts.

Sveiks!
Mēs ar kompanjonu jau 9.sezonu laidīsim ar Amber 430. Tādu 400 pēc tava komentāra tikai no pētīju. Likās arī tīri laba, tāda plaša. Tikai 400 nav mantu kastes ( mums ir 2 gb. un tā ir baigi labā lieta). Tas it sevišķi, ja dodies ilgākās copēs. Vēl nezinu kā tā 400 uzvestus luelos viļņos, jo tracis izskatās zemāk kā 430. Mēs ar savējo esam trāpījuši tepat jūrā uz vejenēm un mencām ejot. Arī vienreiz Zviedrijā pamatīgos viļņos. Vienīgi elektromotoram aķi ātrāk sēdina kā kkādi pelveidīgie. Bet tā 430 riktīgi laba laiva copei lielajos ezeros un jūrā. Varbūt viņiem ir ko izmeğināt to 400? Tur jāsazinās ar Kristapu no Amberlat. 430 viņam točna ir., bet ar konsoli. Tikai tā jau daudz savādāka kā bez konsoles... Pēc manām domām par smagu. Ja vēl ir jautājumi, zvani man. Pastāstīšu ko zinu. Aa, motoru tagad izmantojam Tohatsu 2 taktu 15 zs un iet ap 34 km/h (ar mantām, aķi, elektromotoru un mantām un 2 deguni). Sākumā laidām ar 4 zs Yamahu un arī tīri labi uz priekšu gāja.

multiplikators, 2.maijs 2020, 19:46

Pldies par info!!!
2.maijs 2020, 20:21 | links
 
Tas gan ir dalībnieka Buks teksts. Es ar amber 400 esmu gana apmierināts.

Sveiks!
Mēs ar kompanjonu jau 9.sezonu laidīsim ar Amber 430. Tādu 400 pēc tava komentāra tikai no pētīju. Likās arī tīri laba, tāda plaša. Tikai 400 nav mantu kastes ( mums ir 2 gb. un tā ir baigi labā lieta). Tas it sevišķi, ja dodies ilgākās copēs. Vēl nezinu kā tā 400 uzvestus luelos viļņos, jo tracis izskatās zemāk kā 430. Mēs ar savējo esam trāpījuši tepat jūrā uz vejenēm un mencām ejot. Arī vienreiz Zviedrijā pamatīgos viļņos. Vienīgi elektromotoram aķi ātrāk sēdina kā kkādi pelveidīgie. Bet tā 430 riktīgi laba laiva copei lielajos ezeros un jūrā. Varbūt viņiem ir ko izmeğināt to 400? Tur jāsazinās ar Kristapu no Amberlat. 430 viņam točna ir., bet ar konsoli. Tikai tā jau daudz savādāka kā bez konsoles... Pēc manām domām par smagu. Ja vēl ir jautājumi, zvani man. Pastāstīšu ko zinu. Aa, motoru tagad izmantojam Tohatsu 2 taktu 15 zs un iet ap 34 km/h (ar mantām, aķi, elektromotoru un mantām un 2 deguni). Sākumā laidām ar 4 zs Yamahu un arī tīri labi uz priekšu gāja.
2.maijs 2020, 19:46 | links
 
Sveiki! Veelos iegadaaties laivu....Intereseeja kaadas atsauksmes ir par laivu AMBER 430? Varbuut kaadam ir un var padaliities ar iespaidiem?!
2.maijs 2020, 19:07 | links
 
nu vēl "pārdevēju" var mēģināt "papurināt"...
2.maijs 2020, 18:01 | links
 
urmaas [02.05.20]: Asarmens [49m]: Sveiki copmaņi. Iegādājos Dulkan 325 gumijas laivu. Bet viņai nebija alumīnija vadīklas coetajai grīdai. Pazaudētas vai kā tml.
Varbūt kāds zin, kur tādas var nopirkt? Domājams, ka der no citām markām arī.Iebrauc dulkan bodē. Nav tik dārgas.
3,25m laivai sotaks būs stabili!
2.maijs 2020, 17:59 | links
 
Paldies par info.
2.maijs 2020, 17:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager