Laivas un to motori

zaraza [27.04.20]: Aprobezhotais tusni saac ar sevi un nomet svaru citaadi un tad muldi par bioetanoliem. Idiots!

bacilis, 27.aprīlis 2020, 12:33

Infantilām personībām, kad beidzas argumenti, raksturīgi mēģināt pāriet uz personīgiem apvainojumiem, it sevišķi ja jūtīgā seja paslēpta aiz interneta anonimitātes :)
Redzi, idiņ jaa! Atbildi uz jautaajumu nevis dirs.
Atkaartoju
Kaa sadegot spirtam var rasties sodreeji vai veel hvz tavi mineetie meesli????
Otrkaart kaa te koleegi raksta bioetanold ir koroziivs bet tev paakim to nesaprast.
Ohh cetaans oktaans metils etils fenols fruktoze glikoze djebil!
27.aprīlis 2020, 13:30 | links
 
Oktānu skaitlim nav nekāda sakara ar degvielas kvalitāti!!!
Paaugstinot kompresijas pakāpi, tas ir forsējot dzinēju, jālieto degviela ar augstāku oktānu skaitli.
Manā saimniecībā esošās, benzīna tehnikas vienības(trimmeris, zāģis, mauriņ.plaujmašīna, mauriņtraktors, sniega mocis, laivas motors) darbojas vienīgi ar E 95
Airu aizstājēju Yamaha 5HP 4T izmēģināju gaitas īpašības, darbinot ar E 98 Ātrums samazinājās par 2km/h
Nevienu sezonas guļā neatstāju ar tukšu bāku vai izbrauktu karb. Konkrēti, pļaujmašīna Stiga kalpo kopš 1990. g. Vienīgi nomainu eļļu un nažus. Tāpat viss pārējais. Pēdējos 15 gadus Stigu lietoju ļoti reti, pat ar pāris gadus nostāvējušu benzīnu.
Tā kā nemeklējiet vainu degvielā.
27.aprīlis 2020, 13:15 | links
 
Spirtam degot sodrēji nerodas, bet spirts ir hidrofīls un piesaista ūdeni. Ja tā manta ir pastāvējusi (sākotnēji degvielai lej klāt absolūto bioetanolu), degvielā var palielināties ūdens daļa, kas pazemina degšanas temperatūru un tad gan var rasties sodrēji. Tāpēc jebkuram dzinējam nevar pasniegt jebkuru degmaisījumu.
27.aprīlis 2020, 13:01 | links
 
Aprobezhotais tusni saac ar sevi un nomet svaru citaadi un tad muldi par bioetanoliem. Idiots!

bacilis, 27.aprīlis 2020, 12:33


Infantilām personībām, kad beidzas argumenti, raksturīgi mēģināt pāriet uz personīgiem apvainojumiem, it sevišķi ja jūtīgā seja paslēpta aiz interneta anonimitātes :)
27.aprīlis 2020, 12:59 | links
 
zaraza [27.04.20]: Ja nav ko komenteet tad staavi klusi nevis te savu hernju pa nakti sasapnjoto citiem te staasti.

bacilis, 27.aprīlis 2020, 12:07

no anonīma, nesen piereģistrēta, mudaka nesaprotamus uzbraucienus saņemt smieklīgi :) laikam kāds apbižots konkurentiņs vai kāds cits stipri seksuāli netradicionāli nepamierināts radījums... parādi sejiņu Gjuļčatai :)
Aprobezhotais tusni saac ar sevi un nomet svaru citaadi un tad muldi par bioetanoliem. Idiots!
27.aprīlis 2020, 12:33 | links
 
a tiem, kas reāli grib iepazīties ar tematu par degvielu ar biokomponentēm +/- var palasīties

https://www.sciencedirect.com/topics/earth-and-planetary-sciences/bioethanol
27.aprīlis 2020, 12:29 | links
 
Man tāda aizdoma, ka problēmas ar motoru varētu būt, ja ielej kādu ļevo (kkur dabūto un teikts, ka 95-ais) benzīnu.
Man ar mašinu tā, 90-jos gan, gadijās!
Es gan neesmu experts, bet vai nebija tā, ka jiftīgāks benzīns motoram nebij kaitīgāks, kā ar mazāku oktānu?
P.S. ne kašķim, tīri papļāpāt :)
27.aprīlis 2020, 12:29 | links
 
Ja nav ko komenteet tad staavi klusi nevis te savu hernju pa nakti sasapnjoto citiem te staasti.

bacilis, 27.aprīlis 2020, 12:07


no anonīma, nesen piereģistrēta, mudaka nesaprotamus uzbraucienus saņemt smieklīgi :) laikam kāds apbižots konkurentiņs vai kāds cits stipri seksuāli netradicionāli nepamierināts radījums... parādi sejiņu Gjuļčatai :)
27.aprīlis 2020, 12:25 | links
 
95 tajam 10%. 98 5%, tāds liekas bij bio piešpices daudzums, nez kapēc man gadu nostāvējis 20 nieks ar 95 piestartējās momentā.

usis, 27.aprīlis 2020, 12:02


No 10HP parasti nav problēmu, lej ko gribi, problēmas ir tieši mazajiem motoriem.
27.aprīlis 2020, 12:21 | links
 
Ja nav ko komenteet tad staavi klusi nevis te savu hernju pa nakti sasapnjoto citiem te staasti.
27.aprīlis 2020, 12:07 | links
 
zaraza [27.04.20]: Dīvaini !!
Man Yamaha 2.5 manuālī rakstīts, ka jālieto degviela ar oktāna skaitli ne mazāk par 86 !!
Leju 95, bez problēmām !

Jon-Hill, 27.aprīlis 2020, 11:38

ne jau oktāna skaitlī problēmas a Eiropas bioetanola piešpricēs, nu nesadeg viņas normāli mazos motorīšos, nosēdumi veidojas. Vienkārši 95 tās ir 100%, 98 parasti nav, lai gan tagad laikam arī tur būs un čakarēs motorus.
Gudrais viszinis! Spolu kaatu un zhilku tirgonis komentee 95 benziina sastaavdalas bioetanola procesus un taa negatiivaa ietekmi uz motoru.
Paklau kaa spirtam degot var rasties nesadegushi sodreeji paakji tu?
27.aprīlis 2020, 12:05 | links
 
95 tajam 10%. 98 5%, tāds liekas bij bio piešpices daudzums, nez kapēc man gadu nostāvējis 20 nieks ar 95 piestartējās momentā.
27.aprīlis 2020, 12:02 | links
 
98 būs labāks visos aspektos, īpaši, ja motors tiek reti lietots un benzīna kanna mētājas kopā ar motoru.
27.aprīlis 2020, 11:52 | links
 
Dīvaini !!
Man Yamaha 2.5 manuālī rakstīts, ka jālieto degviela ar oktāna skaitli ne mazāk par 86 !!
Leju 95, bez problēmām !

Jon-Hill, 27.aprīlis 2020, 11:38


ne jau oktāna skaitlī problēmas a Eiropas bioetanola piešpricēs, nu nesadeg viņas normāli mazos motorīšos, nosēdumi veidojas. Vienkārši 95 tās ir 100%, 98 parasti nav, lai gan tagad laikam arī tur būs un čakarēs motorus.
27.aprīlis 2020, 11:41 | links
 
Dīvaini !!
Man Yamaha 2.5 manuālī rakstīts, ka jālieto degviela ar oktāna skaitli ne mazāk par 86 !!
Leju 95, bez problēmām !
27.aprīlis 2020, 11:38 | links
 
Lv_Fraterlev1s [27.04.20]: Gribeju iekomentet vel par degvielas teemu. Braucu ar merkuru 4zs pirmo sezonu, sakaas gļuki, iesana nekada. Vedu pa garantiju uz Laivu Na... iztirija karbi un teica, ne tikai, izdrukaaja lietosanas pamacibu. Lietot tikai 98 benzu, vienmer karbi turet tuksu ka beidz braukt. Jo esot tik daudz piejaukumu degvielai ka nosedumi rodas jebkura gadijumaa un sitie mazie motori pret to ļoti kapriizi. Par sausu karbi nezinu, es pie taa pieturos, bet cik tas ir veseligi membranai, gumijas blivitem utt.. nez. Nu jau ceturta sezona, pagaidaam viss normali.
Kad pirku Suzuki 6hp, ieteica liet tikai Viadas 98-to. Nobraucu gadu, apkopē viss tīrs esot bijis. Katrā copes reizē izbraucu karbuli tukšu!
27.aprīlis 2020, 11:34 | links
 
manam 12 gadi +- , blīvi karbulim drīzāk profilkatiski mainīja..šļaukas gan bij tādas kokainas palikušas. Bet tā leju 98 un gasē tikai. Pirms tam nekas nebija darīts.
27.aprīlis 2020, 11:30 | links
 
Gribeju iekomentet vel par degvielas teemu. Braucu ar merkuru 4zs pirmo sezonu, sakaas gļuki, iesana nekada. Vedu pa garantiju uz Laivu Na... iztirija karbi un teica, ne tikai, izdrukaaja lietosanas pamacibu. Lietot tikai 98 benzu, vienmer karbi turet tuksu ka beidz braukt. Jo esot tik daudz piejaukumu degvielai ka nosedumi rodas jebkura gadijumaa un sitie mazie motori pret to ļoti kapriizi. Par sausu karbi nezinu, es pie taa pieturos, bet cik tas ir veseligi membranai, gumijas blivitem utt.. nez. Nu jau ceturta sezona, pagaidaam viss normali.
27.aprīlis 2020, 11:12 | links
 
Kāds sakars trancim ar akumulatoru?

urmaas, 26.aprīlis 2020, 18:33


svars tad ir liels kad stum laivu uz tranča riteņiem vienkārši cik viņs var izturēt?
26.aprīlis 2020, 18:36 | links
 
Kāds sakars trancim ar akumulatoru?
26.aprīlis 2020, 18:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager