Laivas un to motori

laiva dulkan dl290. cik liels svars drīkst būt laivā kad tiek stumta uz tranča riteņiem? elektromotors 9kg bet akumulators 29kg. stumjot laivu ar 38kg svaru tajā tas laivas tranci var atraut nost ja aķis ir pašā priekšā??
26.aprīlis 2020, 18:32 | links
 
Es uz rudeni un sākumā pavasarī izmantoju 98 benzīnu,tad sezonā 95 -to.
26.aprīlis 2020, 18:24 | links
 
iedomājos tā remkomplekta pieejamību un cenas :D
Selvai diez vai tāds būs... tranci var pacelt...bet nu tas ar nav īsiti pareizi..
26.aprīlis 2020, 12:25 | links
 
Daļai iepriekšējās paaudzes divtakteru, iespējams mainīt kājas garumu no L uz S un otrādi. Kājā skrūvējams starpgabals + remkompl..
26.aprīlis 2020, 11:15 | links
 
Sveiki speciālisti ! Sanācis tā ka pērkot laivas motoru pēc foto (izsolē Zviedrijā), bez papildus info pieprasīšans nopirku SELVA 8Hp ar garo kāju. Vai iespējams kāju pašam arī noīsināt ?! Ir kāds specs kas ar to nodarbojas ?! Pastāv arī variants iemainīt pret līdzvērtīgu motoru ar īso kāju. Paldies !

KREDOX, 26.aprīlis 2020, 08:44


parasti problēmu risina no otra gala - paceļ tranci. noteikti daudz vienkāršāks un lētāks risinājums.
26.aprīlis 2020, 11:02 | links
 
Sveiki.
Vai kādam nepieder Laiva Amber 430 vai Latrex 400 DH?
Gribētu dzirdēt jūsu viedokli par šim laivām.
Paldies jau iepriekš.
26.aprīlis 2020, 10:59 | links
 
Ir tā kājas eļļa kannās 1l ar snīpīti...vai tūbiņās mazākā tilpumā(arī ar snīpīti).

Par kāju apzāģēšanu..krievijā bieži tā dara jo velk tos motorus no japānas lietotus tajā galā..pie mums vai kāds to dara ..neesmu dzirdējis.tur jāmetina alumīnijs un šlices esij pa jaunu jāiefrēzē...ber tā cik skatījos ar fleksi vnk brutāli saīsina
26.aprīlis 2020, 08:49 | links
 
Pagājušo gadu pirktam Mercury 5Zs vakar nomainīju eļļu motorā 5 minūtēs, ilgākais bija gaidīšana, kamēr iztek eļļa, nu kur vēl vienkāršāk! Izlaišanas vieta labi un brīvi pieejama. Nu reduktorā gan ir čakars, ja nav speciālais pumpītis, bet var izlīdzēties ar lielu medicīnisko šprici. Salīdzinot ar manu 12 gadus veco ķīniešu Yamaha 2,5 ZS kopiju (iet vēl šodien), kur gan bija tā pavairāk jāpamokās, vismaz man, merkūrijs vismaz šai ziņā zelts!
26.aprīlis 2020, 08:44 | links
 
Sveiki speciālisti ! Sanācis tā ka pērkot laivas motoru pēc foto (izsolē Zviedrijā), bez papildus info pieprasīšans nopirku SELVA 8Hp ar garo kāju. Vai iespējams kāju pašam arī noīsināt ?! Ir kāds specs kas ar to nodarbojas ?! Pastāv arī variants iemainīt pret līdzvērtīgu motoru ar īso kāju. Paldies !
26.aprīlis 2020, 08:44 | links
 
Man motori glabājas siltā garāžā, tādēļ par eļļu reduktorā neiespringstu. Ja glabājas aukstā, tad gan vajag pārbaudīt vai nav emulsija. Katra brauciena beigās atvienoju degvielas padevi lai izstrādājas tukšs karburators. Bija gadījums, ka aizmirsu un pēc mēneša nevarēju pielaist - ielipa adata . Lietoju 95-to un tie piejaukumi pēc laika nosēžas uz visām detaļām. Kaut kā tā, no pieredzes.
26.aprīlis 2020, 07:35 | links
 
Un kā var būt kraņčiki vaļā pie pilnas bākas? :DD
26.aprīlis 2020, 00:20 | links
 
Uldiņ,tu tak nemaz neesi copmanis,priekš kam tev laivas motori? ")
26.aprīlis 2020, 00:17 | links
 
Nolej benzīnu lai izkalst blīves, membrānas un aizkaļķojas dīzes.
Daru pretēji, un ar benzīnu darbināmās tehnikas vienības, bez jaukšanās, darbojas gadu desmitiem.

BrunoL, 25.aprīlis 2020, 22:08

piekrītu bruni,motocikliem un laivas motoram pilnas bākas,krančiki vaļā uz ziemu
25.aprīlis 2020, 23:18 | links
 
Nolej benzīnu lai izkalst blīves, membrānas un aizkaļķojas dīzes.
Daru pretēji, un ar benzīnu darbināmās tehnikas vienības, bez jaukšanās, darbojas gadu desmitiem.
25.aprīlis 2020, 22:08 | links
 
nu ja tāda ziema kā šogad - sezona beidzas uz 3 mēnešiem :D eļļu dzinējam mainu pāris reizes sezonā - nav dārga + viegli nomanīt.
25.aprīlis 2020, 21:53 | links
 
nekad speciāli neesmu ieziemojis :
rudenī kad motors labu laiku bijis vertikāli ( man tāds diy statīvs) - atskrūvēt biku kājas apakšējo skrūvi un nočkot, ja tek tīra dzidra eļļa ( ne emulsija, ne ūdens kurš nostājas apakšā ja ticis kājā ). tad neko nedarīt. Noliet visu beņdžu no karbuļa, tur skrūve ir apakšā. Pavasarī jauna eļļa obligāti motorā, var jaunu degvielas filtru uzlikt + eļļu kājā atjaunināt. Sveci reizi pāris gados nomainīt.
25.aprīlis 2020, 21:49 | links
 
Es uz boat šopu vedu reizi pāris gados, kad vajag ko advancētāku. tā pats mainu eļļas. neko sliktu nevaru teikt.

osscar, 25.aprīlis 2020, 20:11
Ellu var i pašam samainit. Garantiju tāpat noiet visi motori.

jorsiks, 25.aprīlis 2020, 20:43

Nu laikam tiešām pats nākamo rudeni veikšu eļļas maiņu. Vienīgi motors stāv aukstā garāžā, kā ir ar ieziemošanu? Kādas operācijas tur ir veicamas?
25.aprīlis 2020, 21:39 | links
 
man vajadzēja kabūzim blīvi, vecās saplaisājušās/piecepušās pie štuceriem degvielas šļaukas nomainīt + reduktora hermētiskumu ar vakuumu pārbaudīt. Slinkums bija pašam tās rezerves daļas ganīt// :D
25.aprīlis 2020, 20:45 | links
 
Es uz boat šopu vedu reizi pāris gados, kad vajag ko advancētāku. tā pats mainu eļļas. neko sliktu nevaru teikt.

osscar, 25.aprīlis 2020, 20:11

Ellu var i pašam samainit. Garantiju tāpat noiet visi motori.
25.aprīlis 2020, 20:43 | links
 
Vai visi laimīgie Mercury īpašnieki garantijas apkopes veic Laivu centrā? Vai ir kādas alternatīvas? Serviss vienkārši spridzina! Nododot motoru vienmēr solītie termiņi ir dubultā! Gatavojoties sezonai pēc apkopes pārbaudīju eļļas līmeni, cūkas ielējuši KNAPI līdz zemākajam līmenim! Būs tagad jāpērk eļļa papildināšanai!

Aigars72, 25.aprīlis 2020, 20:03


Šis cik man teica, attiecas uz garantiju, ja nebūs veicis noteiktās garantijas - 20 h - 100 h uttt. Ja to nedara pie oficāla tad var garantija pazust.
25.aprīlis 2020, 20:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager