Laivas un to motori

Droši varu ieteikt Lotta 360. Man tāda ir astoņus gadus. Viegla, ērta, glīta, ļoti stabila un ar labu gaitu. Man ar 2,5 ZS motoru iet līdz 13 km/h, bet ar 5 ZS varētu būt pat visi 20 km/h.
24.decembris 2019, 20:02 | links
 
Ja gribi stabilu laivu no kuras var m..t pār pa bortu tad viennozīmigi Amber 430 ,ja līdzsvara izjūta laba tad vari ņemt ari citu. Motors 5zs -ja nekur nav jāsteidzas,lēns...bet kamēr visam cauri neiziesi.... katram savs viedoklis.
24.decembris 2019, 19:55 | links
 
Čau visiem ! Gribu nopirkt laivu, nevaru izvēlēties vienu no četrām. Lotta 360, lotta 430, amber 430 vai pella nova. Paraksturojiet, iesakiet... motors būs līdz 5zs.
24.decembris 2019, 19:28 | links
 
https://youtu.be/hq_z10FEhZg
15.decembris 2019, 23:33 | links
 
Cik reizes var malt vienu un to pašu...
5.decembris 2019, 10:45 | links
 
Eglis [29m]: Ir kādam pieredze ar airu laivas parreģistrāciju kā motorlaiva? Kādām birokrātijas herņām jāiet cauri?Kāpēc to darīt? Izņem motoram papīrus par piederību, karini virsū lielāku motoru un brauc. Likums to pieļauj. Tikai vadītaja apliecību vajag.

irseejs, 5.decembris 2019, 10:28


Tāds manevrs Buļļupē diviem gudriniekiem izmaksāja 380 euro, pašlaik gaida izskatīšanu.
5.decembris 2019, 10:45 | links
 
Eglis [05.12.19]: Eglis [24m]: Ir kādam pieredze ar airu laivas parreģistrāciju kā motorlaiva? Kādām birokrātijas herņām jāiet cauri?Kāpēc to darīt? Izņem motoram papīrus par piederību, karini virsū lielāku motoru un brauc. Likums to pieļauj. Tikai vadītaja apliecību vajag.

irseejs, 5.decembris 2019, 10:28

Airu laivai tak līdz 3,7kw var karināt, vai es ko jaucu?
Neko nejauc. Tā arī ir.
5.decembris 2019, 10:37 | links
 
irseejs [05.12.19]: Eglis [24m]: Ir kādam pieredze ar airu laivas parreģistrāciju kā motorlaiva? Kādām birokrātijas herņām jāiet cauri?Kāpēc to darīt? Izņem motoram papīrus par piederību, karini virsū lielāku motoru un brauc. Likums to pieļauj. Tikai vadītaja apliecību vajag.
Ieliec atsauci uz to ka airu laivu "drīkst" izmantot kā motorlaivu!
5.decembris 2019, 10:36 | links
 
Eglis [24m]: Ir kādam pieredze ar airu laivas parreģistrāciju kā motorlaiva? Kādām birokrātijas herņām jāiet cauri?Kāpēc to darīt? Izņem motoram papīrus par piederību, karini virsū lielāku motoru un brauc. Likums to pieļauj. Tikai vadītaja apliecību vajag.

irseejs, 5.decembris 2019, 10:28


Airu laivai tak līdz 3,7kw var karināt, vai es ko jaucu?
5.decembris 2019, 10:36 | links
 
Eglis [05.12.19]: Ir kādam pieredze ar airu laivas parreģistrāciju kā motorlaiva? Kādām birokrātijas herņām jāiet cauri?
Kāpēc to darīt? Izņem motoram papīrus par piederību, karini virsū lielāku motoru un brauc. Likums to pieļauj. Tikai vadītaja apliecību vajag.
5.decembris 2019, 10:28 | links
 
Nesen pārreģistrēju savu Bush 360. No ražotāja jādabū oficiāls iesniegums par konkrētās laivas piederību motrlaivai. Tad laivas Nr. salīdzināšana, tad CSDD visu iesniedz un gaida komisijas lēmumu. Man izdevās pārreģistrēt. Lai veicas.
5.decembris 2019, 10:27 | links
 
Ir kādam pieredze ar airu laivas parreģistrāciju kā motorlaiva? Kādām birokrātijas herņām jāiet cauri?
5.decembris 2019, 10:10 | links
 
Indioz [21.11.19]: Sveiki kolēģi!

Plānojas pirmais brauciens uz copi Daugavā (tumšajā diennakts laikā) ar Bush gumijas laivu + 20hp motoru. Apskatīju noteikumus par laivas aprīkošanu un radās daži jautājumi. Cik sapratu laivai jābūt aprīkotai ar glābšanas riņķi, glābšanas vestēm (katram copmanim), smeļamo (lai izsmeltu ūdeni), aptieciņu, lukturi, nazi, airiem.
Ja kaut ko esmu aizmirsis vai kļūdaini sapratis lūdzu palabojiet.

Nepieciešama arī Topuguns/riņķuguns, kādas gaismas izmantojat, kur gumijas laivā to parasti novieto un kā nostiprina?

Jau iepriekš paldies par atbildēm.
Zaļo/sarkano nopērc "Latgalītē" diodes. Tirgojās pa trim vienā tāfelītē ap 2€. Ar savilcītēm piestiprina pie laivas šņorēm. Balto pielīmē uz motora vāka,vai piestiprina pie tranča.
21.novembris 2019, 09:52 | links
 
Sveiki kolēģi!

Plānojas pirmais brauciens uz copi Daugavā (tumšajā diennakts laikā) ar Bush gumijas laivu + 20hp motoru. Apskatīju noteikumus par laivas aprīkošanu un radās daži jautājumi. Cik sapratu laivai jābūt aprīkotai ar glābšanas riņķi, glābšanas vestēm (katram copmanim), smeļamo (lai izsmeltu ūdeni), aptieciņu, lukturi, nazi, airiem.
Ja kaut ko esmu aizmirsis vai kļūdaini sapratis lūdzu palabojiet.

Nepieciešama arī Topuguns/riņķuguns, kādas gaismas izmantojat, kur gumijas laivā to parasti novieto un kā nostiprina?

Jau iepriekš paldies par atbildēm.
21.novembris 2019, 09:23 | links
 
Jozis2 [17.11.19]: Kāda problēma to caurumu aizmetināt? Taču jau sen alumīniju metina, un labi.
Pašam bija līdzīga darīšana gadus 5 atpakaļ, tad viens džeks to darīja Salaspilī. Kā tagad - nav info. Tā ka jāmeklē tikai un viss būs štokos.
Duralumīnijs reizēm birst kopā metinot, vecs ir vecs
18.novembris 2019, 21:58 | links
 
Marchello777 [17.11.19]: To Marchello
Šiem motoriem ir muzejiska vērtība.Dzīvojam 21.gadsimtā un laivu motorbūve ir kvalitatīvi augusi.

fish1, 17.novembris 2019, 13:27
To ka motorbūve ir gājusi uz priekšu, nemaz nenoliedzu un esmu arī pamanījis. Un ja būtu lieki 4000 eur, tad nemaz neiespringtu. aizietu uz motoru kantori un nopakotu sevi.
Jautājums bīj pavisam konkrēts. :) nejautāju ''Vai labāj pirkt jaunu'' ;) Nekā personīga.
Ja jau biji pamanijis tad vai nu čikājies vai uztver ieteikumus objektīvi
18.novembris 2019, 00:18 | links
 
Kengurs24.
Šodien bīju paskatīties progres 2, pa ļoti mazām naudiņām, bet diemžēl bez dokumentiem un apakša šķība. Laiva pasmagā stāvoklī, bet ja ir fanātisms, tad ir arī iespējams iztaisnot. Atrodas netālu no Rīgas. Tākā, man ir viņam ko dot pretī!! :) Ja pareizi sapratu, ka viņš meklē laivu. Bet kā jau teicu, pabriesmīgā stāvoklī.
17.novembris 2019, 23:47 | links
 
Marchello777 [12:28]: Sveiki. Man komplektā ar laivu ienāca divi motori. Neptun un Maskva. Vizuālā stāvoklī, noņemot vāku, izskatās diezgan sterili. Jautājums kā arī lūgums. Ja šajā grupā ir kāds, kas ņemas ar dinozauriem vai ir kāds paziņa, kas var viņus pacelt, padalieties ar kontaktiem, kā arī gribas aptvert, cik tas varētu izmaksāt un vai ir tā vērts.Man ir paziņa,kas kolekcionē vecos laivu motorus,restaurē tos un karina garažā pie sienas....varu parunāt,bet vienmēr baigi aizņemts....dzīvo Rīga kk...viņam vajag vecu,remontējamu laivu...

Kengurs24, 17.novembris 2019, 21:05
17.novembris 2019, 23:39 | links
 
Marchello777 [17.11.19]: Sveiki. Man komplektā ar laivu ienāca divi motori. Neptun un Maskva. Vizuālā stāvoklī, noņemot vāku, izskatās diezgan sterili. Jautājums kā arī lūgums. Ja šajā grupā ir kāds, kas ņemas ar dinozauriem vai ir kāds paziņa, kas var viņus pacelt, padalieties ar kontaktiem, kā arī gribas aptvert, cik tas varētu izmaksāt un vai ir tā vērts.
Man ir paziņa,kas kolekcionē vecos laivu motorus,restaurē tos un karina garažā pie sienas....varu parunāt,bet vienmēr baigi aizņemts....dzīvo Rīga kk...viņam vajag vecu,remontējamu laivu...
17.novembris 2019, 21:05 | links
 
To Marchello
Ne jau par 4000 eirām runa....Vienkārši,lai piešautos pie krievu tehnikas tev tā būs jāiemīl.Atceries par to,kad rītos to īsti nevarēsi pielaist vai būs jāāirē mājās no copes....
17.novembris 2019, 20:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager