Laivas un to motori

mix-master [04.11.19]: Tai laivai ir CSDD izsniegta tehniskā pase? Ja tā, tad ņem un lieto.

Sveiki visiem!Radinieks atdod Kazanku,kas registrēta uz cilvēku,kas diemzēl registrēta uz cilvēku,kas zivis ker citos debesu ezeros...Zvaniju uz CSDD,tur liels un dargs cakars ar mantiniekiem un notāru...Varbūt kāds var ieteikt kadu citu,vienkāršāku un lētāku variantu?Bet tikai tādu,reālu pārbaudītu variantu,bez viena tante teica versijām...Paldies!!!

virpulis, 4.novembris 2019, 19:36
Pie parbaudes nebus problēmu?
4.novembris 2019, 20:36 | links
 
Tai laivai ir CSDD izsniegta tehniskā pase? Ja tā, tad ņem un lieto.

Sveiki visiem!Radinieks atdod Kazanku,kas registrēta uz cilvēku,kas diemzēl registrēta uz cilvēku,kas zivis ker citos debesu ezeros...Zvaniju uz CSDD,tur liels un dargs cakars ar mantiniekiem un notāru...Varbūt kāds var ieteikt kadu citu,vienkāršāku un lētāku variantu?Bet tikai tādu,reālu pārbaudītu variantu,bez viena tante teica versijām...Paldies!!!

virpulis, 4.novembris 2019, 19:36
4.novembris 2019, 20:15 | links
 
Sveiki visiem!Radinieks atdod Kazanku,kas registrēta uz cilvēku,kas diemzēl registrēta uz cilvēku,kas zivis ker citos debesu ezeros...Zvaniju uz CSDD,tur liels un dargs cakars ar mantiniekiem un notāru...Varbūt kāds var ieteikt kadu citu,vienkāršāku un lētāku variantu?Bet tikai tādu,reālu pārbaudītu variantu,bez viena tante teica versijām...Paldies!!!
4.novembris 2019, 19:36 | links
 
Kautkā taču maizītei jānopelna!:)
3.novembris 2019, 17:47 | links
 
Tā parasti ir,-kad urmaas ir atpakaļ no swe klaušu darbiem,Saulkrastu pusē parasti el.zudumi pieaug...
Sagadīšānās? Nedomāju gan..
3.novembris 2019, 17:07 | links
 
Ja mazākiem A Ampērmetrs, jo jūtīgāks! Apsalūto "0" nerādīs neviens. Tas tiesa. Neiesim tagad mērīt visu mikronos! :)
Esi tik laipns un par "oma likumiem" man nestāsti! :) Ne vienu vien desmitgadi esmu "ciešās attiecībās" ar omiem, apmēriem un voltiem! :)

urmaas, 3.novembris 2019, 13:44
Tas labi, ka esi tik gudrs.
Es gan savās lauku mājās iztieku bez OIK un Latvenergo, lieliski tiekot galā gan ar apgaismošanu, gan jaudām ražošanai, jau tuvu pāris gadu desmitus.
Tā ka kaut ko jau arī zinu par tām lietām. Domāju, ka tādu šeit nav daudz.

Jozis2, 3.novembris 2019, 14:02janvārī kad nav gaismas un vēja tad met ražošanu mierā??

udens2, 3.novembris 2019, 16:34

Gan jau arī tad kaut kā tieku galā ar savu darāmo bez citu palīdzības.
Un atceros to, kas kādreiz ir dzirdēts tautā runājam: Palīgs, ja varēs - tad darbu tev jauks.
Ja nevarēs - sevi par darboni sauks.
3.novembris 2019, 16:59 | links
 
Ja mazākiem A Ampērmetrs, jo jūtīgāks! Apsalūto "0" nerādīs neviens. Tas tiesa. Neiesim tagad mērīt visu mikronos! :)
Esi tik laipns un par "oma likumiem" man nestāsti! :) Ne vienu vien desmitgadi esmu "ciešās attiecībās" ar omiem, apmēriem un voltiem! :)

urmaas, 3.novembris 2019, 13:44
Tas labi, ka esi tik gudrs.
Es gan savās lauku mājās iztieku bez OIK un Latvenergo, lieliski tiekot galā gan ar apgaismošanu, gan jaudām ražošanai, jau tuvu pāris gadu desmitus.
Tā ka kaut ko jau arī zinu par tām lietām. Domāju, ka tādu šeit nav daudz.

Jozis2, 3.novembris 2019, 14:02
janvārī kad nav gaismas un vēja tad met ražošanu mierā??
3.novembris 2019, 16:34 | links
 
Ja mazākiem A Ampērmetrs, jo jūtīgāks! Apsalūto "0" nerādīs neviens. Tas tiesa. Neiesim tagad mērīt visu mikronos! :)
Esi tik laipns un par "oma likumiem" man nestāsti! :) Ne vienu vien desmitgadi esmu "ciešās attiecībās" ar omiem, apmēriem un voltiem! :)

urmaas, 3.novembris 2019, 13:44

Tas labi, ka esi tik gudrs.
Es gan savās lauku mājās iztieku bez OIK un Latvenergo, lieliski tiekot galā gan ar apgaismošanu, gan jaudām ražošanai, jau tuvu pāris gadu desmitus.
Tā ka kaut ko jau arī zinu par tām lietām. Domāju, ka tādu šeit nav daudz.
3.novembris 2019, 14:02 | links
 
Ja mazākiem A Ampērmetrs, jo jūtīgāks! Apsalūto "0" nerādīs neviens. Tas tiesa. Neiesim tagad mērīt visu mikronos! :)
Esi tik laipns un par "oma likumiem" man nestāsti! :) Ne vienu vien desmitgadi esmu "ciešās attiecībās" ar omiem, apmēriem un voltiem! :)
3.novembris 2019, 13:44 | links
 
Tieši tā. Par akb pilnu uzlādi norāda Ampērmetrs. Ja A=0 tad akb ir uzlādējusies.

urmaas, 3.novembris 2019, 11:45

Mazliet jāpalabo!
0 - nebūs nekad, kaut kāda strāva tam aķim, ja pats lādētājs automātiski neatslēdzas, vienalga ies cauri.
Tikai nulles ilūzija, jo ampermetra rādījums atkarīgs no tā jūtības. Parasti šiem lādētājiem ar ampermetriem tie ir stipri nejūtīgi.
3.novembris 2019, 13:21 | links
 
Tieši tā. Par akb pilnu uzlādi norāda Ampērmetrs. Ja A=0 tad akb ir uzlādējusies.
3.novembris 2019, 11:45 | links
 
Ja neņem vērā visas tās gudrības par aķa uzsildīšanām, cikliem un režīmiem, tad ir ļoti vienkāršs veids kā tos lādēt. Laboratorijas barošanas bloks. Uzstādi vajadzīgo spriegumu, strāvas stiprumu ar kuru vēlies to lādēt, bet ne lielāku kā maksimāli pieļaujamais. Tajā brīdī kad akumulators būs pilnībā uzlādēts strāva nokritīsies līdz 0,... A Ja ar aķi ir problēmas, tas turpinās lādēties. Strāvas stiprums ar kuru tas turpinās lādēties norādīs uz problēmas izmēra.
3.novembris 2019, 10:48 | links
 
Maariss [02.11.19]: Līdz šim eholotes akumualtoru lādēju uz izjūtām, problēmas nav bijušas, bet tīri intereses pēc gribu zināt, cik ilgi būtu pareizi.
Manuprāt , slēgtos aķus nevajadzētu lādēt ar lādētāju, kas pats neatslēdzas, kad akumulators ir uzlādēts.
2.novembris 2019, 22:15 | links
 

Līdz šim eholotes akumualtoru lādēju uz izjūtām, problēmas nav bijušas, bet tīri intereses pēc gribu zināt, cik ilgi būtu pareizi. Akumulators- slēgts, skābes, 7ah. Lādētāja parametri bildē. Lādētājam nav lampiņas vai citi indikatori, kas norādītu, ka akumulators uzlādēts.

PS nav pa motoru tēmu, bet pirms politsadaļas dižpļūtis pārnesās uz šo sadaļu, šeit bija sakarīga diskusija par akumualtoru lādēšanu.
2.novembris 2019, 22:10 | links
 
Manuprāt ne visur ir 5hp, liekas Kāla ezerā bij 10hp.
1.novembris 2019, 18:34 | links
 
Precīzāk.-vai nu pašvaldība savos ūdeņos,vai nu apsaimniekojošā biedrība kura ir pārņēmusi apdaimniekošanā...
1.novembris 2019, 18:33 | links
 
Cik saprotu tad ar elektrisko motoru var visās ūdens tilpnēs braukt kur vispār ir atļauts ar laivu. Bet iekšdedzes dzinējs tiek ierobežots un atļauts līdz 5hp, vai tas ir jaudas vai ekoloģijas apsvērumu dēļ?

kutis, 1.novembris 2019, 17:33
man liekas ka to katra pašvaldība pati izdomā kā grib,un tas nav ne ar ko saistīts
1.novembris 2019, 18:17 | links
 
Cik saprotu tad ar elektrisko motoru var visās ūdens tilpnēs braukt kur vispār ir atļauts ar laivu. Bet iekšdedzes dzinējs tiek ierobežots un atļauts līdz 5hp, vai tas ir jaudas vai ekoloģijas apsvērumu dēļ?
1.novembris 2019, 17:33 | links
 
Ne tur un ne ar to dudini..
1.novembris 2019, 17:27 | links
 
Braucu tad nu es ar savu laivu, motors Yamaha dudina un domāju : kā tad tur ir ar to ūdeņradi, viņa ieguvi un izmantošanu kā auto degvielu... :) ?
1.novembris 2019, 17:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager