Laivas un to motori

un pēc kengura spītības forumā es pat nebrīnos ka pats tikpat spītīgi izvēlējās sakomplektēt tādu komplektu,un šeit pat nav nozīmes ka 100 ah vietā iedeva 115ah,jo gan jau negribēja 2x dārgāku ladētāju pirkt ko tāpat vajadzētu tam 100ah aķim
29.oktobris 2019, 10:52 | links
 
Noskaidrots lādētājs īsti neatbilst aķim , bet taisnība droši vien pa vidu, tā kā tas ir arī interneta veikals un ķengurs rakstīja ,ka draugs aizbrauca pakaļ,tad droši vien pasūtija pats šo komplektu ,savukārt veikalā palaida garām ka īsti neiet kopā.
29.oktobris 2019, 10:50 | links
 
nu bet ir jau klienti kas pie uzvalka uzvilks rozā botes un viņam vienalga ja visi teiks ka tā nebūs isti pareizi:)))
29.oktobris 2019, 10:48 | links
 
eholotes.lv [29.10.19]: Lai arī kā ir bijis, bet cilvēkam uz rokas ir 3,5A lādētājs ar 115ah. Akb. Komplektu ieteica veikalā. Tātad bez variantiem.
Kļūdīties ir cilvēcīgi teica ezītis nokāpdams no švabras.

urmaas, 29.oktobris 2019, 10:20

Urmas - šajā veikalā NEKAD niesaka šādus komplektus. NEKAD.
Tu šajā veikalā pat neesi ne reizi bijis, tāpēc - nemelo.
Mārtiņ :)
Tas tiesa, nekad neesmu bijis jūsu veikalā. Un kas zin, iespējams arī nebūšu.
Par komplektu:
Fakti ir neapgāžami pierādījums. Esi tik laipns un ielūkojies čekā kuru esat izsnieguši puisim.
29.oktobris 2019, 10:40 | links
 
eholotes.lv [29.10.19]: eholotes.lv [24m]: Tad kā tomēr ar šo un to piemēru ko minēju iepriekš ar riepām.

Tas ka, 3,5 A lādētājs nav risinājums - ir ļoti iespējams fakts. Konkrētajam akumulatoram ražotājs rekomendē 6A lādēšnaas strāvu.
Kāpēc tad JŪS, piedāvājat šādu ,,komplektu,, ja paši ziniet, ka ražotājs iesaka citu variantu.
Vai šis nav tas gadījums?

Brencis21, 29.oktobris 2019, 09:28

Šeit ir komplekti, kurus piedāvājam šobrīd:

https://eholotes.lv/lv/laivu-motori-un-dzineji/elektromotoru-komplekti-laivam/

Komplektus mainīt pēc klienta ieskatiem var, cilvēkiem ir dažadas prasības, esam elastīgi, pēc situācijas.Šobrīd komplekti saprotu jau ir ,, pareizi nokomplektēti,, :) un to no teksta es jau saprotu, bet runa ir par ,, to tur agrāko piedāvājumu,, kura komplektā bija neatbilstoš lādētājs , jo 100 vietā jūsu ieteikums bijis 115ieks, nevis klienta vēlme.
:) Tā teikt, skats no malas, par pārējo man nav informācijas un ,, svecīti neturēju,,.
:)

Brencis21, 29.oktobris 2019, 09:47

Katrs redz to ko grib redzēt. Komplekts 100nieks ar 3,5V lādetāju izklausās pēc fanatstikas, tādu nav bijis. Komplekts ar 80 Ah aķi un 3,5 A lādētāju bija un tas ir maksimālais, ko kvalitatīvs 3,5 A lādētājs mūsuprāt spēj pavilkt.
Tieši
Es saprotu, bet to jūs ar Kenguru atrisiniet, cil var vienu un to pašu te malt. Nav tak tā kūtspakaļa, politikas sadaļa. :)
29.oktobris 2019, 10:38 | links
 
eholotes.lv [34m]: eholotes.lv [24m]: Tad kā tomēr ar šo un to piemēru ko minēju iepriekš ar riepām.

Tas ka, 3,5 A lādētājs nav risinājums - ir ļoti iespējams fakts. Konkrētajam akumulatoram ražotājs rekomendē 6A lādēšnaas strāvu.
Kāpēc tad JŪS, piedāvājat šādu ,,komplektu,, ja paši ziniet, ka ražotājs iesaka citu variantu.
Vai šis nav tas gadījums?

Brencis21, 29.oktobris 2019, 09:28

Šeit ir komplekti, kurus piedāvājam šobrīd:

https://eholotes.lv/lv/laivu-motori-un-dzineji/elektromotoru-komplekti-laivam/

Komplektus mainīt pēc klienta ieskatiem var, cilvēkiem ir dažadas prasības, esam elastīgi, pēc situācijas.Šobrīd komplekti saprotu jau ir ,, pareizi nokomplektēti,, :) un to no teksta es jau saprotu, bet runa ir par ,, to tur agrāko piedāvājumu,, kura komplektā bija neatbilstoš lādētājs , jo 100 vietā jūsu ieteikums bijis 115ieks, nevis klienta vēlme.
:) Tā teikt, skats no malas, par pārējo man nav informācijas un ,, svecīti neturēju,,.
:)

Brencis21, 29.oktobris 2019, 09:47

Katrs redz to ko grib redzēt. Komplekts 100nieks ar 3,5V lādetāju izklausās pēc fanatstikas, tādu nav bijis. Komplekts ar 80 Ah aķi un 3,5 A lādētāju bija un tas ir maksimālais, ko kvalitatīvs 3,5 A lādētājs mūsuprāt spēj pavilkt.
TiešiTad ko Tu man iedevi???es pirku komplektu,bet ieliki komplektā lietas kuras neiet kopā!!!

Kengurs24, 29.oktobris 2019, 10:27


Mēs speciāli pacēlām vecās eholotes.lv lapas arhīvu, nav mums bijis tāds komplekts ar 100 Ah aķi un 3,5A lādētāju. Tātad nav bijis tāds mūsu piedāvājums.

Mēs no savas puses slēdzam šo diskusiju. Ar Mr. Ķengurs nav iespējams argumentēti strīdēties. Iespējams, ka tieši tāpēc arī ir radies šāds komplekts.
29.oktobris 2019, 10:36 | links
 
eholotes.lv [29.10.19]: eholotes.lv [24m]: Tad kā tomēr ar šo un to piemēru ko minēju iepriekš ar riepām.

Tas ka, 3,5 A lādētājs nav risinājums - ir ļoti iespējams fakts. Konkrētajam akumulatoram ražotājs rekomendē 6A lādēšnaas strāvu.
Kāpēc tad JŪS, piedāvājat šādu ,,komplektu,, ja paši ziniet, ka ražotājs iesaka citu variantu.
Vai šis nav tas gadījums?

Brencis21, 29.oktobris 2019, 09:28

Šeit ir komplekti, kurus piedāvājam šobrīd:

https://eholotes.lv/lv/laivu-motori-un-dzineji/elektromotoru-komplekti-laivam/

Komplektus mainīt pēc klienta ieskatiem var, cilvēkiem ir dažadas prasības, esam elastīgi, pēc situācijas.Šobrīd komplekti saprotu jau ir ,, pareizi nokomplektēti,, :) un to no teksta es jau saprotu, bet runa ir par ,, to tur agrāko piedāvājumu,, kura komplektā bija neatbilstoš lādētājs , jo 100 vietā jūsu ieteikums bijis 115ieks, nevis klienta vēlme.
:) Tā teikt, skats no malas, par pārējo man nav informācijas un ,, svecīti neturēju,,.
:)

Brencis21, 29.oktobris 2019, 09:47

Katrs redz to ko grib redzēt. Komplekts 100nieks ar 3,5V lādetāju izklausās pēc fanatstikas, tādu nav bijis. Komplekts ar 80 Ah aķi un 3,5 A lādētāju bija un tas ir maksimālais, ko kvalitatīvs 3,5 A lādētājs mūsuprāt spēj pavilkt.
Tieši
Tad ko Tu man iedevi???es pirku komplektu,bet ieliki komplektā lietas kuras neiet kopā!!!
29.oktobris 2019, 10:27 | links
 
Domāju ka risinājums būtu samainīt lādētāju jo aķim nav ne vainas. Lādētājs ar lielāku strāvas stiprumu ja tas ir regulējams nekādu problēmu neradīs bet ar mazāku var. Aķiem ik pa laikam ir ieteicams treniņa uzlādes un izlādes cikli ar dažādiem strāvas stiprumiem jo ekspluatācijas laikā mēdz gadīties ka aķi "iesēžās".
Neviens tirgotājs nevar zināt pilnīgi visu par visām precēm ko tirgo ja preču klāsts ir ļoti liels. Šādu konfliktu dēļ ASV katram štruntam līdz dod anatāciju romāna garumā.
29.oktobris 2019, 10:24 | links
 
Lai arī kā ir bijis, bet cilvēkam uz rokas ir 3,5A lādētājs ar 115ah. Akb. Komplektu ieteica veikalā. Tātad bez variantiem.
Kļūdīties ir cilvēcīgi teica ezītis nokāpdams no švabras.

urmaas, 29.oktobris 2019, 10:20


Urmas - šajā veikalā NEKAD niesaka šādus komplektus. NEKAD.
Tu šajā veikalā pat neesi ne reizi bijis, tāpēc - nemelo.
29.oktobris 2019, 10:24 | links
 
Lai arī kā ir bijis, bet cilvēkam uz rokas ir 3,5A lādētājs ar 115ah. Akb. Komplektu ieteica veikalā. Tātad bez variantiem.
Kļūdīties ir cilvēcīgi teica ezītis nokāpdams no švabras.
29.oktobris 2019, 10:20 | links
 
eholotes.lv [24m]: Tad kā tomēr ar šo un to piemēru ko minēju iepriekš ar riepām.

Tas ka, 3,5 A lādētājs nav risinājums - ir ļoti iespējams fakts. Konkrētajam akumulatoram ražotājs rekomendē 6A lādēšnaas strāvu.
Kāpēc tad JŪS, piedāvājat šādu ,,komplektu,, ja paši ziniet, ka ražotājs iesaka citu variantu.
Vai šis nav tas gadījums?

Brencis21, 29.oktobris 2019, 09:28

Šeit ir komplekti, kurus piedāvājam šobrīd:

https://eholotes.lv/lv/laivu-motori-un-dzineji/elektromotoru-komplekti-laivam/

Komplektus mainīt pēc klienta ieskatiem var, cilvēkiem ir dažadas prasības, esam elastīgi, pēc situācijas.Šobrīd komplekti saprotu jau ir ,, pareizi nokomplektēti,, :) un to no teksta es jau saprotu, bet runa ir par ,, to tur agrāko piedāvājumu,, kura komplektā bija neatbilstoš lādētājs , jo 100 vietā jūsu ieteikums bijis 115ieks, nevis klienta vēlme.
:) Tā teikt, skats no malas, par pārējo man nav informācijas un ,, svecīti neturēju,,.
:)

Brencis21, 29.oktobris 2019, 09:47


Katrs redz to ko grib redzēt. Komplekts 100nieks ar 3,5V lādetāju izklausās pēc fanatstikas, tādu nav bijis. Komplekts ar 80 Ah aķi un 3,5 A lādētāju bija un tas ir maksimālais, ko kvalitatīvs 3,5 A lādētājs mūsuprāt spēj pavilkt.
Tieši
29.oktobris 2019, 09:58 | links
 
eholotes.lv [29.10.19]: Tad kā tomēr ar šo un to piemēru ko minēju iepriekš ar riepām.

Tas ka, 3,5 A lādētājs nav risinājums - ir ļoti iespējams fakts. Konkrētajam akumulatoram ražotājs rekomendē 6A lādēšnaas strāvu.
Kāpēc tad JŪS, piedāvājat šādu ,,komplektu,, ja paši ziniet, ka ražotājs iesaka citu variantu.
Vai šis nav tas gadījums?

Brencis21, 29.oktobris 2019, 09:28

Šeit ir komplekti, kurus piedāvājam šobrīd:

https://eholotes.lv/lv/laivu-motori-un-dzineji/elektromotoru-komplekti-laivam/

Komplektus mainīt pēc klienta ieskatiem var, cilvēkiem ir dažadas prasības, esam elastīgi, pēc situācijas.
Šobrīd komplekti saprotu jau ir ,, pareizi nokomplektēti,, :) un to no teksta es jau saprotu, bet runa ir par ,, to tur agrāko piedāvājumu,, kura komplektā bija neatbilstoš lādētājs , jo 100 vietā jūsu ieteikums bijis 115ieks, nevis klienta vēlme.
:) Tā teikt, skats no malas, par pārējo man nav informācijas un ,, svecīti neturēju,,.
:)
29.oktobris 2019, 09:47 | links
 
Ja reiz runa ir par elektromotoriem un laivu motoriem - tā saucas ši sadaļa - tad piedāvāju 3 mēnešus jaunu, reāli mazlietotu Minn Kota Ultrex 24V motoru, ar garantiju, komplektā ar 360 grādu devēju. Var arī atsevišķi gan devēju, gan motoru dabūt. 2900 eur kopā, tai skaitā PVN21%
29.oktobris 2019, 09:37 | links
 
Tad kā tomēr ar šo un to piemēru ko minēju iepriekš ar riepām.

Tas ka, 3,5 A lādētājs nav risinājums - ir ļoti iespējams fakts. Konkrētajam akumulatoram ražotājs rekomendē 6A lādēšnaas strāvu.
Kāpēc tad JŪS, piedāvājat šādu ,,komplektu,, ja paši ziniet, ka ražotājs iesaka citu variantu.
Vai šis nav tas gadījums?

Brencis21, 29.oktobris 2019, 09:28


Šeit ir komplekti, kurus piedāvājam šobrīd:

https://eholotes.lv/lv/laivu-motori-un-dzineji/elektromotoru-komplekti-laivam/

Komplektus mainīt pēc klienta ieskatiem var, cilvēkiem ir dažadas prasības, esam elastīgi, pēc situācijas.
29.oktobris 2019, 09:31 | links
 
Tad kā tomēr ar šo un to piemēru ko minēju iepriekš ar riepām.

Tas ka, 3,5 A lādētājs nav risinājums - ir ļoti iespējams fakts. Konkrētajam akumulatoram ražotājs rekomendē 6A lādēšnaas strāvu.
Kāpēc tad JŪS, piedāvājat šādu ,,komplektu,, ja paši ziniet, ka ražotājs iesaka citu variantu.
Vai šis nav tas gadījums?
29.oktobris 2019, 09:28 | links
 
Atkārtosim patiesību:

Akumulators bija uz testiem pie Yuasa importētāja. Konkrētā akumulatora stāvoklis ir lielisks, tas pārsniedz pamata rādītājus šim konkrētajam 115 Ah modelim. Akumulātoru testēja diveriz, ar 3 dienu intervālu. Rezultātus izsniedzu klientam.

Viss pārējais ir polemika, jo nav skaidrs - kā akumulators tika lādēts un cik ilgi, vai tika uzlādēts.
Tāpat nav skaidrs par ekspluatāciju - kādā režīmā, kādi pieslēgumi utt. Tikai dažādi apgalvojumi, kuri, ņemot vērā kopējo argumentu fonu - ir mainīgi.

Tas ka, 3,5 A lādētājs nav risinājums - ir ļoti iespējams fakts. Konkrētajam akumulatoram ražotājs rekomendē 6A lādēšnaas strāvu. Mēs vienmēr piedāvājam NOCO 7200 7,2 A vai Victron 7A vai 10A(tiem, kuri copē 2 dienas pēc kārtas) lādētājus šiem akumulatoriem.

Kāpēc konkrētajā gadījumā ir tā kā ir? Neviens vairs neatceras. Arī par šo nav vērts strīdēties, jo ir klienti, kuri veikalā paši visu zin un ar kuriem nav vērts strīdēties. Pēc tam, bieži vien, ir vainīgi pārdevēji, ražotāji un valdība arī.

Kāpēc vispār iesaistos šeit diskusijā - mums ir ļoti daudz apmierinātu, pastāvīgu klientu, tai skaitā laivu bāzes, kuri lieto Yuasa akumulatorus. Pārpratumi gadās, bet - pārsvarā tas ir saistīts ar variantiem, kad akumulators pamests pustukšs un ilgstoši nav uzlādēts vai kāds patērētājs to ir nosēdinājis uz nullēm. Esam pat reanimējuši sasaldētu akumulatoru, kurš bija rudenī pamests tukšs un pavasarī izskatījās bezcerīgs, bet tā darba spējas tika atjaunotas 70% apmērā. To veica Yuasa serviss.

Citā mūsu uzņēmumā Yuasa akumulatorus mašīnām tirgojam vairāk kā 10 gadus. reklamācija - 0%.

Mums nav par ko taisnoties. Tāpat kā ķenguriem par ko sūdzēties.

Vecu akumulatoru mūsu veikalā nav, servis utt. strādā kā pulkstens. Domstarpības par tehnikas lietošanu ir normāla ikdiena. Ir kuri ieklāusās, bet ir kuriem viss skaidrs.

Visiem jauku dienu!
29.oktobris 2019, 08:59 | links
 
Kengurs24 [29.10.19]: snitraM [1:20]: Kenguram ieteikums pamainīt lādētāju, kā eksperiments. Man ir 75ah akumulators un lādēju to ar max 3.6A lādētāju, automāts. Viss itkā kārtībā, lādē, uz lādētāja stāv rakstīts ka var lādēt no 1.2 līdz 120 Ah akumulātorus. Tiku pie 105Ah akumulatora, arī lādē, un rāda ka uzlādēts, tikai pagurst tikpat ātri kā vecais aķis. Nomainīju lādētāju uz Decu, kas var dot līdz 9A un aķis tur kā gaidīts.Ja vaina ir lādētājā,pārdevējam vajadzētu to zināt!jo 90ah uzlādē un viss ir ok...tajā komplektā(motors,aķis,lādētājs) ar 3,5 lādētāju bij jābūt aķim 100ah....bet man iedeva 115ah !!!...ja vaina ir lādētājā jautājums pārdevējam,vai viņš ir iedziļinājies lietas būtībā!???
Šeit kungi raksta, ka tāds 3,5 lādētājs nemaz nevar uzlādēt
aķi 115ah!!!
Ja tev ir pavadzīme dokuments par šāda komplekta iegādi, ko pārdevis konkrēts tirgotājs, kas neatbilst eksplotācijas noteikumiem vajag to arī argumentēt ar tehniskiem faktiem. Jo sanāk tāpat ja pērk pie tirgotāja diskus ar riepām, kur diskiem cits izmērs kā riepām. :)
29.oktobris 2019, 08:15 | links
 
Kengurs24 [29.10.19]: snitraM [1:20]: Kenguram ieteikums pamainīt lādētāju, kā eksperiments. Man ir 75ah akumulators un lādēju to ar max 3.6A lādētāju, automāts. Viss itkā kārtībā, lādē, uz lādētāja stāv rakstīts ka var lādēt no 1.2 līdz 120 Ah akumulātorus. Tiku pie 105Ah akumulatora, arī lādē, un rāda ka uzlādēts, tikai pagurst tikpat ātri kā vecais aķis. Nomainīju lādētāju uz Decu, kas var dot līdz 9A un aķis tur kā gaidīts.Ja vaina ir lādētājā,pārdevējam vajadzētu to zināt!jo 90ah uzlādē un viss ir ok...tajā komplektā(motors,aķis,lādētājs) ar 3,5 lādētāju bij jābūt aķim 100ah....bet man iedeva 115ah !!!...ja vaina ir lādētājā jautājums pārdevējam,vai viņš ir iedziļinājies lietas būtībā!???
Šeit kungi raksta, ka tāds 3,5 lādētājs nemaz nevar uzlādēt
aķi 115ah!!!
Tu tiešām esi dīvains. Tu ceri ar foruma starpniecību to atrisināt vai varbūt tomēr atrādi kaut to visu komplektu kādam citam?
29.oktobris 2019, 08:02 | links
 
snitraM [29.10.19]: Kenguram ieteikums pamainīt lādētāju, kā eksperiments. Man ir 75ah akumulators un lādēju to ar max 3.6A lādētāju, automāts. Viss itkā kārtībā, lādē, uz lādētāja stāv rakstīts ka var lādēt no 1.2 līdz 120 Ah akumulātorus. Tiku pie 105Ah akumulatora, arī lādē, un rāda ka uzlādēts, tikai pagurst tikpat ātri kā vecais aķis. Nomainīju lādētāju uz Decu, kas var dot līdz 9A un aķis tur kā gaidīts.
Ja vaina ir lādētājā,pārdevējam vajadzētu to zināt!jo 90ah uzlādē un viss ir ok...tajā komplektā(motors,aķis,lādētājs) ar 3,5 lādētāju bij jābūt aķim 100ah....bet man iedeva 115ah !!!...ja vaina ir lādētājā jautājums pārdevējam,vai viņš ir iedziļinājies lietas būtībā!???
Šeit kungi raksta, ka tāds 3,5 lādētājs nemaz nevar uzlādēt
aķi 115ah!!!
29.oktobris 2019, 07:53 | links
 
snitraM [29.10.19]: Kenguram ieteikums pamainīt lādētāju, kā eksperiments. Man ir 75ah akumulators un lādēju to ar max 3.6A lādētāju, automāts. Viss itkā kārtībā, lādē, uz lādētāja stāv rakstīts ka var lādēt no 1.2 līdz 120 Ah akumulātorus. Tiku pie 105Ah akumulatora, arī lādē, un rāda ka uzlādēts, tikai pagurst tikpat ātri kā vecais aķis. Nomainīju lādētāju uz Decu, kas var dot līdz 9A un aķis tur kā gaidīts.
Super. Negribi nopirkt 20A lādētāju? Būs 2x kapacitāte vai ne?:)
29.oktobris 2019, 03:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager