Laivas un to motori

Kenguram ieteikums pamainīt lādētāju, kā eksperiments. Man ir 75ah akumulators un lādēju to ar max 3.6A lādētāju, automāts. Viss itkā kārtībā, lādē, uz lādētāja stāv rakstīts ka var lādēt no 1.2 līdz 120 Ah akumulātorus. Tiku pie 105Ah akumulatora, arī lādē, un rāda ka uzlādēts, tikai pagurst tikpat ātri kā vecais aķis. Nomainīju lādētāju uz Decu, kas var dot līdz 9A un aķis tur kā gaidīts.
29.oktobris 2019, 01:20 | links
 
P.S.
ar piebildi,ja runa iet par skābes-svina aķīšiem
28.oktobris 2019, 23:22 | links
 
D,katrs lādē kā māk.
Galvenais ir gala rezultāts.Man ir gan parastais,gan impulsnieks.
Maint.free baterija arī nav panaceja.
Zinu paņēmienu kā tā var nokalpot 2x ilgāk.
Bet ja saprašana maza,negribas ķēpāties vai slinks var visu to lietot.
Rūpniecībā to var izmantot,tur savādāk.Mājās var ieekonomēt,ja ir mazliet saprašana....
28.oktobris 2019, 23:18 | links
 
Tak normāls impulsnieks max 50 eirikus maksā. Pieliec krokodilus un aizmirsti. Un visu laiku būs uz goda.
Tak tie tinumi ir kaut kāda vēsture, nafig tas vajadzīgs.
28.oktobris 2019, 23:09 | links
 
Tikai tam dinozauram kamēr lādē jāsēž klāt 24-00.

kkas, 28.oktobris 2019, 23:05[/quote]

Ka vari izsekot līdzi procesam,tas nenozīmē,ka ir jāpavada 24hrs.Ja esi bailīgs,tad savādāk,D
28.oktobris 2019, 23:09 | links
 
DSV [28.10.19]: Man tie indikātoru lādētāji bija divi gabali, abus izmetu laukā un talkučkā nopirku sovjet dinozauru kur viss ir skaidri redzams.

kutis, 28.oktobris 2019, 22:47


Vo,pareizi Kuti.Indikātoru ir domāti direktoriem,kas neko nejēdz.
A tehniskiem cilvēkiem ir soviet dinozaurs vislabākais.Šeit uz dinozaura redzi visu procesu,kas notiek.Pilnīgi piekrītu.[/quote]Tikai tam dinozauram kamēr lādē jāsēž klāt 24-00.
28.oktobris 2019, 23:05 | links
 
Man tie indikātoru lādētāji bija divi gabali, abus izmetu laukā un talkučkā nopirku sovjet dinozauru kur viss ir skaidri redzams.

kutis, 28.oktobris 2019, 22:47[/quote]

Vo,pareizi Kuti.Indikātoru ir domāti direktoriem,kas neko nejēdz.
A tehniskiem cilvēkiem ir soviet dinozaurs vislabākais.Šeit uz dinozaura redzi visu procesu,kas notiek.Pilnīgi piekrītu.
28.oktobris 2019, 23:01 | links
 
Lādētāja Axh=Ah.
Nesaprotu tik grūti izrēķināt?
28.oktobris 2019, 22:51 | links
 
Kengurs24 [28.10.19]: DSV [19:48]: Nju,mazliet pārsteidzos ar to PTAC....
Ar šo lādētāju nedēļu varēs lādēt šī tipa akumulātoru,D
Man arvien vairāk izskatās,ka šeit nav vainīgs pārdevējs.
To,lai paši noskaidro savā starpā.
Man nav galīgi nekādas intereses šeit kādu aplikt.
VissViņš taču zin kāds man ir lādētājs,pats tādu komplektu pārdeva....teica gan ka lādēs 10 st.,bet lādēja 2 dienas...un it kā uzlādēja...indikators zaļš

Tas kia indikators zaļš vēl nenozīmē ka aķis ir pilnībā uzlādēts, ja nav ampermetrs kurš parāda cik aķis ņem iekšā un voltimetrs kāds patiesais spriegums tad var gadīties ka uzlādēts ir puse no kapacitātes.
Man tie indikātoru lādētāji bija divi gabali, abus izmetu laukā un talkučkā nopirku sovjet dinozauru kur viss ir skaidri redzams.
28.oktobris 2019, 22:47 | links
 
Viņš taču zin kāds man ir lādētājs,patstādu komplektu pārdeva....teica gan ka lādēs 10 st.,bet lādēja 2 dienas...un it kā uzlādēja...indikators zaļš

Kengurs24, 28.oktobris 2019, 21:14[/quote]

Par 10 stundām ar Tavu kpl.to nav iespējams izdarīt.
Ja ir interese,atbrauc pie manis un visu parādīšu un izstāstīšu....
28.oktobris 2019, 22:42 | links
 
Svina akumulatoru lietderības koeficients ir 0,75-0,8. Tas nozīmē, ka jāiedod iekšā lādējot strāva par 20-25% ilgāk, kā uzrādīta akumulatora ietilpība. Ja akumulators 110A/h tad dalām ar 3,5A ( uzlādes maksimālā strāva nopirktajam lādētājam) ir 31,4 stundas. Pluss 25% ir 39 stundas tas ir maksimālais laiks tukša akumulatora uzlādēšanai) Tas būtu teorētiski, ja akumulators pilnīgi tukšs un tiek lādēts ar konstantu strāvu 3,5A. Un vēl, ja akumulators ņem pretī strāvu, tad tas lādējās, un tajā notiek ķīmiskie procesi. Un šie procesi būs atgriezeniski, ņemot vērā lietderības koeficientu. Lādējot sliktu akumulatoru, kas ir galīgi tukšs, tas ātrāk sasniegs savu maksimāli atļauto spriegumu un vairs nelādēsies! (vienmēr svarīga strāva A (Ampēros) reiz laiks h (stundas).. kas dod rezultātā ievadīto enerģiju .) Un vēl: Ja akumulators auksts (zem 20 grādiem) tad tam atdotā enerģija samazinās...
28.oktobris 2019, 22:17 | links
 
Vēl no jaunības laikiem kad sāku ar močiem un pēcāk arī ar autiņiem un beigās laivu motoriem ir vesels lērums āķīšus lādēts. Pirmie bija paštaisīti lādētāji ar viena pleca taisngriezi un strāvas stipruma regulēšana ar kvēlspuldžu pielasīšanu kura tika ieslēgta ķēdē.
Strāvas stiprums tika ņemts 10% no aķīša Ah
Trafiņa spēja bija līdz 8 ampēri maksimums, bet pielasīt mazākiem ampēriem lampiņas bija pagrūti un nācās domāt par reostatu.
No pareizas lādēšanas atkarīga aķīša kapacitāte un ilgmūžība.
Lādētājam jābūt pietiekami jaudas lai piedzītu āķi ar 100 un vairāk Ah.
Lādēti tika gan skābes gan sārma aķi un arī tabletes. Arī tagad niķeļnieki šad tad tiek uzlādēti.
28.oktobris 2019, 22:00 | links
 
Kengurs24 izlasi pm
28.oktobris 2019, 21:22 | links
 
DSV [28.10.19]: Nju,mazliet pārsteidzos ar to PTAC....
Ar šo lādētāju nedēļu varēs lādēt šī tipa akumulātoru,D
Man arvien vairāk izskatās,ka šeit nav vainīgs pārdevējs.
To,lai paši noskaidro savā starpā.
Man nav galīgi nekādas intereses šeit kādu aplikt.
Viss
Viņš taču zin kāds man ir lādētājs,pats tādu komplektu pārdeva....teica gan ka lādēs 10 st.,bet lādēja 2 dienas...un it kā uzlādēja...indikators zaļš
28.oktobris 2019, 21:14 | links
 
Vai kādam ir pieredze sūtot litija-dzelzs fosfāta(LiFePo4) tipa akumulators no aliexpress? Ir doma priekš motorguide Xi3 ņemt 12v 100ah. Cena ap 400 eur, sver ap 9kg.
28.oktobris 2019, 20:47 | links
 
Man ir šīs markas lādētājs ar indeksu 7200, viss lādējas, hvz kāpēc čalim iedots mazais, cik man stāstīja tas lidz 24a aķiem domāts.
28.oktobris 2019, 20:39 | links
 
Ir tāds labs teiciens - lohiem lohu problēmas.
28.oktobris 2019, 19:52 | links
 
Nju,mazliet pārsteidzos ar to PTAC....
Ar šo lādētāju nedēļu varēs lādēt šī tipa akumulātoru,D
Man arvien vairāk izskatās,ka šeit nav vainīgs pārdevējs.
To,lai paši noskaidro savā starpā.
Man nav galīgi nekādas intereses šeit kādu aplikt.
Viss
28.oktobris 2019, 19:48 | links
 
Arī es papētīju čeku... :)
Vai Kengurs24 = SIA Ance A īpašnieks Aigars Sīmanis? Anyway PTAC šoreiz nepalīdzēs, jo PTAC veic privātpersonu aizsardzību. Bet Kengurs24 ir gribējis ietaupīt uz PVN un akumulatoru nopirka uz juridisko personu...

Tad paliek pēdējā iespēja.....dabūt oficiālu slēdzienu un pārbaudīt kā strādā PTAC.
No kurienes dabūt slēdzienu zini,D
Ko darīt ar PTAC gan jau arī būsi izpētijis.
Varu tikai pateikt,ka tas nebūs viegli pat ja taisnība ir Tavā pusē.
Tā kā uz priekšu.

DSV, 28.oktobris 2019, 18:54
28.oktobris 2019, 19:43 | links
 
Tad vēl ko......
Nepaslinkoju un izpētiju Tavu pirkšanas čeku.Ja pareizi saskatiju,tad lādētājs ir tikai 3.5A.
Nja,ko lai šeit saka,ja gribi uzlādēt 115Ah aķi....?!
Iekonomēji.
Sheit tad ir jautājums.
Pats pirki pēc savām sajūtām vai ieteica pārdevējs????
Urmaass zina atbildi uz šo.Viņam būs taisnība.
28.oktobris 2019, 19:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager