Laivas un to motori

Tā kā lādētāja neatbilstība var būt tikai tajā, kādiem akumulatora veidiem tas paredzēts. (skābes, želejas utt)
Parasti ja kaut kas der visam, tad tas neder nekam. :)

urmaas, 28.oktobris 2019, 19:05[/quote]

Vo,pareizi Urmaas!
Man bija gadījums,kad nepaslinkoju un aizsūtiju pārdevējiem 8 mails.
Tas bija par lādētāju,kāds ir jālieto.Kaut gan pats atbildi zināju.
Un ko domājies,ko šie man atbildēja.....puse atbildēja,ka ar parasto.Otra puse,ka ar impulsa.
Tāpēc,ka nav viņiem tehniskās izglītības,izņemot retos.
Viva Urmaas!!!
28.oktobris 2019, 19:12 | links
 
Naits [28.10.19]: Nevar būt tā ka 90nieku tas lādētājs spēj pilnu piedzīt bet 115 tomēr nepilnvērtīgi uzlādē. Pārbaudi specifikāciju lādētājam drošības pēc.
Atšķirībā no 90ah aķīša, 115ah līdz pilnai uzlādei lādēs ilgāk. Tā kā lādētāja neatbilstība var būt tikai tajā, kādiem akumulatora veidiem tas paredzēts. (skābes, želejas utt)
Parasti ja kaut kas der visam, tad tas neder nekam. :)
28.oktobris 2019, 19:05 | links
 
Tad paliek pēdējā iespēja.....dabūt oficiālu slēdzienu un pārbaudīt kā strādā PTAC.
No kurienes dabūt slēdzienu zini,D
Ko darīt ar PTAC gan jau arī būsi izpētijis.
Varu tikai pateikt,ka tas nebūs viegli pat ja taisnība ir Tavā pusē.
Tā kā uz priekšu.
28.oktobris 2019, 18:54 | links
 
Nevar būt tā ka 90nieku tas lādētājs spēj pilnu piedzīt bet 115 tomēr nepilnvērtīgi uzlādē. Pārbaudi specifikāciju lādētājam drošības pēc.
28.oktobris 2019, 18:54 | links
 
MT9 [28.10.19]: Somaini, es uzskatu, ka tā ir karma - visi, kas brauc augumā MT9 atraujas vecus aķīšus! :P :D
Tā laikam ir!mēģināšu laboties!;-)
28.oktobris 2019, 18:48 | links
 
Somaini, es uzskatu, ka tā ir karma - visi, kas brauc augumā MT9 atraujas vecus aķīšus! :P :D
28.oktobris 2019, 18:40 | links
 
DSV [28.10.19]: Bums pareizi saka.Tas ir vienīgais veids kā var pārbaudīt to aķīti.
Ja mērīsi tikai Voltus,tas neko nedos.
Var gadīties,ka lādētājs ir par švaku un nelādē līdz galam to akumulātoru.
Tā kā šeit ir iespējas tikai divas....
Iespējas ir divas - visu elementāri pārbaudīt un varēt pamatot visu vai tikai īdēt, ka kāds viņu esot sazvērestībā uzmetis.... Viņš ir izvēlējies otro ceļu
28.oktobris 2019, 18:37 | links
 
Man ir cits aķis,lādētājs tas pats,motors un klemmes ar skrūvēm tie paši,elektribas ligzda tā pati...aķis Varta 90 un viss ir kārtībā!es uzskatu ka aķis kuru man iedeva nav jauns!reālo vecumu neviens nevar noteikt!kā jau teicu,pirku vienu,bet iedeva par to pašu naudu citu,kurš ir par 16e dārgāks...kapēc?
To, ka izskatos pēc klauna kurš skraida apkārt ar ideālu aķi
varat neatgādināt!
28.oktobris 2019, 18:36 | links
 
Bums pareizi saka.Tas ir vienīgais veids kā var pārbaudīt to aķīti.
Ja mērīsi tikai Voltus,tas neko nedos.
Var gadīties,ka lādētājs ir par švaku un nelādē līdz galam to akumulātoru.
Tā kā šeit ir iespējas tikai divas....
28.oktobris 2019, 18:35 | links
 
Paņem slodzes dakšu un izmēri :) man arī viens paziņa sita pa krūti ka aķis sūds ,bet izrādījās ,ka visa vaina lādētājā :)
28.oktobris 2019, 18:02 | links
 
kkas [28.10.19]: Ieliec servisa slēdzienu. Citādi tikai vienas puses viedoklis. Vispār jau aķa nolietojumu/beigtumu var noteikt pāris minutēs iebraucot jebkurā vietā, kur tirgo tikai akumulātorus. Pieslēgts ierīci un iespējams pat izdrukās lapiņu.
Tak normāls cilvēks to jau sen būtu izdarījis, ja reiz par savu taisnību tik ļoti ir pārliecināts...
28.oktobris 2019, 17:34 | links
 
Ieliec servisa slēdzienu. Citādi tikai vienas puses viedoklis. Vispār jau aķa nolietojumu/beigtumu var noteikt pāris minutēs iebraucot jebkurā vietā, kur tirgo tikai akumulātorus. Pieslēgts ierīci un iespējams pat izdrukās lapiņu.
28.oktobris 2019, 17:28 | links
 
Kengurs24 [28.10.19]: asaruasaras [14m]: Ķengur, klauns Tu esi.
Starp citu, ir arī citas iestādes, kurām vari nodot to akumulatoru testēšanai. Ar visu nepieciešamo sertifikāciju utt.To aķi var izmest miskastē ne testēt....man pie kājas tas aķis, es sen jaunu nopirku!nevajag vienas preces vietā dot citu! Gan jau jūs dirsālīdējus apčakarēs tāpat kā mani!
Tu te runā par principu, uzsver to, ka aķis pie kājas un ka nauda, acīmredzot, šoreiz arī nav primārais jautājums, bet gan pierādīt, ka tevi it kā apčakarējuši.
Tad uztici aķa, lādētāja un kaut motora pārbaudi attiecīgajām iestādēm (samaksāt tev tak problēma, cik noprotu, nav?!) un pamato savus apmelojumus veikala virzienā vai vienkārši ciet klusu.
Tev ir visas iespējas to pierādīt.
Citādi - kā tāds zīdainis.
28.oktobris 2019, 17:09 | links
 
asaruasaras [28.10.19]: Kengurs24 [4m]: asaruasaras [13m]: Ķengur, klauns Tu esi.
Starp citu, ir arī citas iestādes, kurām vari nodot to akumulatoru testēšanai. Ar visu nepieciešamo sertifikāciju utt.To aķi var izmest miskastē ne testēt....man pie kājas tas aķis, es sen jaunu nopirku!nevajag vienas preces vietā dot citu! Gan jau jūs dirsālīdējus apčakarēs tāpat kā mani!Ej, lūdzu, ārstējies ar steigu!
Tu jājies ar savu progresu un neklepo.
28.oktobris 2019, 17:08 | links
 
Kengurs24 [28.10.19]: asaruasaras [13m]: Ķengur, klauns Tu esi.
Starp citu, ir arī citas iestādes, kurām vari nodot to akumulatoru testēšanai. Ar visu nepieciešamo sertifikāciju utt.To aķi var izmest miskastē ne testēt....man pie kājas tas aķis, es sen jaunu nopirku!nevajag vienas preces vietā dot citu! Gan jau jūs dirsālīdējus apčakarēs tāpat kā mani!
Ej, lūdzu, ārstējies ar steigu!
28.oktobris 2019, 17:06 | links
 
asaruasaras [28.10.19]: Ķengur, klauns Tu esi.
Starp citu, ir arī citas iestādes, kurām vari nodot to akumulatoru testēšanai. Ar visu nepieciešamo sertifikāciju utt.
To aķi var izmest miskastē ne testēt....man pie kājas tas aķis, es sen jaunu nopirku!nevajag vienas preces vietā dot citu! Gan jau jūs dirsālīdējus apčakarēs tāpat kā mani!
28.oktobris 2019, 17:03 | links
 
Ķengur, klauns Tu esi.
Starp citu, ir arī citas iestādes, kurām vari nodot to akumulatoru testēšanai. Ar visu nepieciešamo sertifikāciju utt.

asaruasaras, 28.oktobris 2019, 16:53
tieši tā,un pēc tam,ja izrādās ka aķis psc ej uz to veikalu un risini
28.oktobris 2019, 17:00 | links
 
Ķengur, klauns Tu esi.
Starp citu, ir arī citas iestādes, kurām vari nodot to akumulatoru testēšanai. Ar visu nepieciešamo sertifikāciju utt.
28.oktobris 2019, 16:53 | links
 
Ķengur, Tu jau paliec smieklīgs!
28.oktobris 2019, 16:42 | links
 
MT9 [33m]: Es pirku un samaksāju par 100 ah, bet iedevāt 115ah....
Čeks par 100ah
Pavadzīmē 115ah ???
Paskaties pats savus dokumentus!

Kengurs24, 28.oktobris 2019, 16:01
Būtu priecājies, ka pa lētāku ciparu tiki pie dārgāka āka :P Apstāklis, ka prece, iespējams, nebija darba kārtībā, jārisina ar pārdevēju. Forumā taisnību nepierādīt ;)Sakumā es priecājos,bet kad Babītē jau 10 no rīta aķis nosprāga,mani prieki beidzās!...tipa šņabja vietā
iedeva Henesy!:D

Kengurs24, 28.oktobris 2019, 16:15
tak uzlādē to aķi,pēc tam paprasi lai kādā servisā izmēra viņa ietilpību,tad pagaidi kādas 3 dienas un vēlreiz izmēri,tad būs skaidrs vai tevi čakarē vai nē
28.oktobris 2019, 16:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager