Laivas un to motori

eholotes.lv [28.10.19]: Laikam šoreiz vietā ir teiciens:

Кто людьям помогает,
Тот время тратит зря.
Хорошими делами
Прославитса нельзя.

Ieliec arī servisa slēdzienu, ķengur. Pēc tam pierādījumus par savām pretenzijām. Pēc tam mētājies ar vārdiem.
Serviss tak pieder pārdevējam!ar to arī viss iztekts....
28.oktobris 2019, 16:18 | links
 
MT9 [28.10.19]: Es pirku un samaksāju par 100 ah, bet iedevāt 115ah....
Čeks par 100ah
Pavadzīmē 115ah ???
Paskaties pats savus dokumentus!

Kengurs24, 28.oktobris 2019, 16:01
Būtu priecājies, ka pa lētāku ciparu tiki pie dārgāka āka :P Apstāklis, ka prece, iespējams, nebija darba kārtībā, jārisina ar pārdevēju. Forumā taisnību nepierādīt ;)
Sakumā es priecājos,bet kad Babītē jau 10 no rīta aķis nosprāga,mani prieki beidzās!...tipa šņabja vietā
iedeva Henesy!:D
28.oktobris 2019, 16:15 | links
 
Laikam šoreiz vietā ir teiciens:

Кто людьям помогает,
Тот время тратит зря.
Хорошими делами
Прославитса нельзя.

Ieliec arī servisa slēdzienu, ķengur. Pēc tam pierādījumus par savām pretenzijām. Pēc tam mētājies ar vārdiem.
28.oktobris 2019, 16:11 | links
 
Es pirku un samaksāju par 100 ah, bet iedevāt 115ah....
Čeks par 100ah
Pavadzīmē 115ah ???
Paskaties pats savus dokumentus!

Kengurs24, 28.oktobris 2019, 16:01

Būtu priecājies, ka pa lētāku ciparu tiki pie dārgāka āka :P Apstāklis, ka prece, iespējams, nebija darba kārtībā, jārisina ar pārdevēju. Forumā taisnību nepierādīt ;)
28.oktobris 2019, 16:07 | links
 
eholotes.lv [28.10.19]: Es pārlasīju visus tekstus par nojāto aķi, laivu testēšanu un par lauķiem. Tie ir muļķīgi, nepamatoti apvainojumi.

Domāju, ka mūsu piedāvājums personīgi sazināties ar servisu un noskaidrot visus savus jautājumus ar Yuasa autorizēto servisu ir adekvāts.

Tālākas darbības būs atbilstoši viņu lēmumiem. Veikals šeit ir starpnieks, jautājums izsmelts.

Jautājumus par apmelošanu un neslavas celšanu risināsim savādāk.9

Es pirku un samaksāju par 100 ah, bet iedevāt 115ah....
Čeks par 100ah
Pavadzīmē 115ah ???
Paskaties pats savus dokumentus!
28.oktobris 2019, 16:01 | links
 
tieši tāpat automašinu aķiem 99,9% problēmas garantijas laikā ir automašīnās,nevis beterijā.Visbiežāk līdz galam neuzlādēti.Mūsdienās ir testeri kas labi nosaka aķīša stāvokli
28.oktobris 2019, 15:34 | links
 
Es pārlasīju visus tekstus par nojāto aķi, laivu testēšanu un par lauķiem. Tie ir muļķīgi, nepamatoti apvainojumi.

Domāju, ka mūsu piedāvājums personīgi sazināties ar servisu un noskaidrot visus savus jautājumus ar Yuasa autorizēto servisu ir adekvāts.

Tālākas darbības būs atbilstoši viņu lēmumiem. Veikals šeit ir starpnieks, jautājums izsmelts.

Jautājumus par apmelošanu un neslavas celšanu risināsim savādāk.
28.oktobris 2019, 15:07 | links
 
eholotes.lv [28.10.19]: Būs jau labi, Ķengur, neturi naidu. Visu var atrisināt...
Nu tad gaidu piedāvājumu...
28.oktobris 2019, 14:13 | links
 
Būs jau labi, Ķengur, neturi naidu. Visu var atrisināt...
28.oktobris 2019, 13:42 | links
 
eholotes.lv [29m]: ķengur - mīļais cilvēk - Tu veikalā uzvedies tāpat kā te forumā, neklausījies, pukojies... Tev taču piedāvājām risinājumus, piedāvājām ar servisu kontaktēties, iedevām aktus, orģinālus. Tu vienkārši aizskrēji sūdzēties. Laikam Tu esi unikāls :) Bet to jau tāpat visi saprot :)Netaisnojies....100ah vietā iedevi nojātu aķi,tos aktus uzkar uz nagliņas!
Redzēji ka firma laukos reģistrēta,nodomāji ganjau tie
neko nesaprot!...visas laivas pats testē un vēlāk tirgo kā jaunas!

Kengurs24, 28.oktobris 2019, 12:52



Pajaukšos vēl pa vidu :)
Ja reiz forumā, kā arī dzīvē, kā redzams pēc veikalnieka apraksta, izturies, maigi sakot ''jokaini''', varbūt ir vērts sākt aizdomāties...

...un laivu testēšana taču gan ir pilnīgi normāla prakse.
28.oktobris 2019, 13:14 | links
 
eholotes.lv [28.10.19]: ķengur - mīļais cilvēk - Tu veikalā uzvedies tāpat kā te forumā, neklausījies, pukojies... Tev taču piedāvājām risinājumus, piedāvājām ar servisu kontaktēties, iedevām aktus, orģinālus. Tu vienkārši aizskrēji sūdzēties. Laikam Tu esi unikāls :) Bet to jau tāpat visi saprot :)
Netaisnojies....100ah vietā iedevi nojātu aķi,tos aktus uzkar uz nagliņas!
Redzēji ka firma laukos reģistrēta,nodomāji ganjau tie
neko nesaprot!...visas laivas pats testē un vēlāk tirgo kā jaunas!
28.oktobris 2019, 12:52 | links
 
ķengur - mīļais cilvēk - Tu veikalā uzvedies tāpat kā te forumā, neklausījies, pukojies... Tev taču piedāvājām risinājumus, piedāvājām ar servisu kontaktēties, iedevām aktus, orģinālus. Tu vienkārši aizskrēji sūdzēties. Laikam Tu esi unikāls :) Bet to jau tāpat visi saprot :)
28.oktobris 2019, 12:44 | links
 
asaruasaras [28.10.19]: Kengurs24 [6m]: eholotes.lv [15m]: Kopš 2016. gada rudens esam pārdevuši ap 300 Yuasa akumulatoriem. Pretenziju skaits ir niecīgs. Apmainījuši esam vienu akumulatoru. 3 gadi - tas nav īss periods. Veikala cenas 107-145 EUR par 80-115 Ah . Pastāvīgajiem mšu veikala klientiem ir vēl atlaides.

Mūsuprāt - ļoti laba cena par kvalitāti. Labprāt uzzināsim - kurš akumulatoru brands ir vēl labāks, lai piedāvātu Jums arī tos akumulatorus, kuri Jums vislabāk patīk!

Visiem jauku dienu!Kapēc tad man 100ah vietā iedevi to "labo Yuasa115" kurš pēc 2-3 jau nosprādzis?!!
Čeks uz 100ah!bet iedevi Yuasa 115!?Te jau tad jājautā - tu mēdz parakstīt dokumentus, tos nemaz neizlasot?
Man draugs bij pakaļ komplektam...motors,lādētājs un aķis.Piestāstīja ka 100 neesot uz vietas,un iedeva
tipa "jaudīgāku Yuasa 115ah".....ilgi nevarēju saprast kāpēc tas aķis netur!)
28.oktobris 2019, 12:19 | links
 
Kengurs24 [28.10.19]: eholotes.lv [15m]: Kopš 2016. gada rudens esam pārdevuši ap 300 Yuasa akumulatoriem. Pretenziju skaits ir niecīgs. Apmainījuši esam vienu akumulatoru. 3 gadi - tas nav īss periods. Veikala cenas 107-145 EUR par 80-115 Ah . Pastāvīgajiem mšu veikala klientiem ir vēl atlaides.

Mūsuprāt - ļoti laba cena par kvalitāti. Labprāt uzzināsim - kurš akumulatoru brands ir vēl labāks, lai piedāvātu Jums arī tos akumulatorus, kuri Jums vislabāk patīk!

Visiem jauku dienu!Kapēc tad man 100ah vietā iedevi to "labo Yuasa115" kurš pēc 2-3 jau nosprādzis?!!
Čeks uz 100ah!bet iedevi Yuasa 115!?
Te jau tad jājautā - tu mēdz parakstīt dokumentus, tos nemaz neizlasot?
28.oktobris 2019, 12:13 | links
 
eholotes.lv [28.10.19]: Kopš 2016. gada rudens esam pārdevuši ap 300 Yuasa akumulatoriem. Pretenziju skaits ir niecīgs. Apmainījuši esam vienu akumulatoru. 3 gadi - tas nav īss periods. Veikala cenas 107-145 EUR par 80-115 Ah . Pastāvīgajiem mšu veikala klientiem ir vēl atlaides.

Mūsuprāt - ļoti laba cena par kvalitāti. Labprāt uzzināsim - kurš akumulatoru brands ir vēl labāks, lai piedāvātu Jums arī tos akumulatorus, kuri Jums vislabāk patīk!

Visiem jauku dienu!

Kapēc tad man 100ah vietā iedevi to "labo Yuasa115" kurš pēc 2-3 jau nosprādzis?!!
Čeks uz 100ah!bet iedevi Yuasa 115!?
28.oktobris 2019, 12:08 | links
 
Kopš 2016. gada rudens esam pārdevuši ap 300 Yuasa akumulatoriem. Pretenziju skaits ir niecīgs. Apmainījuši esam vienu akumulatoru. 3 gadi - tas nav īss periods. Veikala cenas 107-145 EUR par 80-115 Ah . Pastāvīgajiem mšu veikala klientiem ir vēl atlaides.

Mūsuprāt - ļoti laba cena par kvalitāti. Labprāt uzzināsim - kurš akumulatoru brands ir vēl labāks, lai piedāvātu Jums arī tos akumulatorus, kuri Jums vislabāk patīk!

Visiem jauku dienu!
28.oktobris 2019, 11:57 | links
 
Os555 [17.okt]: Domāju par elektromotora iegādi. Kas šobrīd ir cenas/kvalitātes labums? Palapoju drusku, bet gribas svaigāko informāciju.
Pieredze ir tikai ar Vecupenieku motoriem. Gribas kaut ko jaudīgaku, godīgi sakot. Uz cik ampēriem aķis būtu optimāls 8-10 h copei Babītē un Lielupē?Ejot Lielupē ar vienu aķi 10 stundām diez vai pietiks...visādu nianšu ļoti daudz....vējš,svars,aķa reālais vecums un noskrējiens!es nopirku it kā jaunu kurš pēc 3h tukšs...115ah Yuasa

Kengurs24, 17.oktobris 2019, 16:53
Os555 [17.okt]: Domāju par elektromotora iegādi. Kas šobrīd ir cenas/kvalitātes labums? Palapoju drusku, bet gribas svaigāko informāciju.
Pieredze ir tikai ar Vecupenieku motoriem. Gribas kaut ko jaudīgaku, godīgi sakot. Uz cik ampēriem aķis būtu optimāls 8-10 h copei Babītē un Lielupē?Ejot Lielupē ar vienu aķi 10 stundām diez vai pietiks...visādu nianšu ļoti daudz....vējš,svars,aķa reālais vecums un noskrējiens!es nopirku it kā jaunu kurš pēc 3h tukšs...115ah Yuasa

Kengurs24, 17.oktobris 2019, 16:53

No savas pieredzes zinu, ka šobrīd Yuasa vairs nav jāpērk. Šogad, sezonas sākumā, nopirku citu, negribu gan te skaļi reklamēt, ka nepiesien bumbas, taču ievērojami labāku.
Ar šo akk tagad varu nobraukāt ar savu elektromotoru 8 stundas un vēl mazliet, atgriežoties bāzē. Protams, savas korekcijas nedaudz ienes vējš un straume, bet tas tā vidēji.

Jozis2, 28.oktobris 2019, 10:58


Neturi sveci zem pūra! Ja Yuasa bija slikta, tad kurš ir labs? Parametri? Cena?
28.oktobris 2019, 11:21 | links
 
Os555 [17.okt]: Domāju par elektromotora iegādi. Kas šobrīd ir cenas/kvalitātes labums? Palapoju drusku, bet gribas svaigāko informāciju.
Pieredze ir tikai ar Vecupenieku motoriem. Gribas kaut ko jaudīgaku, godīgi sakot. Uz cik ampēriem aķis būtu optimāls 8-10 h copei Babītē un Lielupē?Ejot Lielupē ar vienu aķi 10 stundām diez vai pietiks...visādu nianšu ļoti daudz....vējš,svars,aķa reālais vecums un noskrējiens!es nopirku it kā jaunu kurš pēc 3h tukšs...115ah Yuasa

Kengurs24, 17.oktobris 2019, 16:53

Os555 [17.okt]: Domāju par elektromotora iegādi. Kas šobrīd ir cenas/kvalitātes labums? Palapoju drusku, bet gribas svaigāko informāciju.
Pieredze ir tikai ar Vecupenieku motoriem. Gribas kaut ko jaudīgaku, godīgi sakot. Uz cik ampēriem aķis būtu optimāls 8-10 h copei Babītē un Lielupē?Ejot Lielupē ar vienu aķi 10 stundām diez vai pietiks...visādu nianšu ļoti daudz....vējš,svars,aķa reālais vecums un noskrējiens!es nopirku it kā jaunu kurš pēc 3h tukšs...115ah Yuasa

Kengurs24, 17.oktobris 2019, 16:53


No savas pieredzes zinu, ka šobrīd Yuasa vairs nav jāpērk. Šogad, sezonas sākumā, nopirku citu, negribu gan te skaļi reklamēt, ka nepiesien bumbas, taču ievērojami labāku.
Ar šo akk tagad varu nobraukāt ar savu elektromotoru 8 stundas un vēl mazliet, atgriežoties bāzē. Protams, savas korekcijas nedaudz ienes vējš un straume, bet tas tā vidēji.
28.oktobris 2019, 10:58 | links
 
Pārdodu tohatsu 5 hp divtakteri. īsā kāja 2004 gads, jauna svece, impellers. Komplektā 12 l bāka. Lec uz rāviena. Atrodas Rīgā ir iespēja izmēģināt.

24559313
Cena 480 eur
28.oktobris 2019, 10:05 | links
 
Brencis21 [17.10.19]: Os555 [16:32]: Domāju par elektromotora iegādi. Kas šobrīd ir cenas/kvalitātes labums? Palapoju drusku, bet gribas svaigāko informāciju.
Pieredze ir tikai ar Vecupenieku motoriem. Gribas kaut ko jaudīgaku, godīgi sakot. Uz cik ampēriem aķis būtu optimāls 8-10 h copei Babītē un Lielupē?Ideālais variants :
https://www.ss.com/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/engines/npjim.html
Tu ko, Tādu kādi 90% no foruma atlauties nemaz nevar :D
17.oktobris 2019, 21:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager