Laivas un to motori

Brencis21 [17.10.19]: Os555 [16:32]: Domāju par elektromotora iegādi. Kas šobrīd ir cenas/kvalitātes labums? Palapoju drusku, bet gribas svaigāko informāciju.
Pieredze ir tikai ar Vecupenieku motoriem. Gribas kaut ko jaudīgaku, godīgi sakot. Uz cik ampēriem aķis būtu optimāls 8-10 h copei Babītē un Lielupē?Ideālais variants :
https://www.ss.com/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/engines/npjim.html
Šito vajag notestēt!:)
https://www.ss.com/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/engines/jdphx.html
17.oktobris 2019, 18:45 | links
 
Exide aķīši ir labi?
17.oktobris 2019, 17:15 | links
 
Brencis21 [17.10.19]: Os555 [38m]: Domāju par elektromotora iegādi. Kas šobrīd ir cenas/kvalitātes labums? Palapoju drusku, bet gribas svaigāko informāciju.
Pieredze ir tikai ar Vecupenieku motoriem. Gribas kaut ko jaudīgaku, godīgi sakot. Uz cik ampēriem aķis būtu optimāls 8-10 h copei Babītē un Lielupē?Ideālais variants :
https://www.ss.com/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/engines/npjim.html
Šis pàrāk smalks būs. Izskatās jau vareni. Budžets varētu būt ap 350-400 eur.
17.oktobris 2019, 17:13 | links
 
Brencis21 [17.10.19]: Os555 [31m]: Domāju par elektromotora iegādi. Kas šobrīd ir cenas/kvalitātes labums? Palapoju drusku, bet gribas svaigāko informāciju.
Pieredze ir tikai ar Vecupenieku motoriem. Gribas kaut ko jaudīgaku, godīgi sakot. Uz cik ampēriem aķis būtu optimāls 8-10 h copei Babītē un Lielupē?Ideālais variants :
https://www.ss.com/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/engines/npjim.html
Tas labs!cik ilgi Hvz;-)
17.oktobris 2019, 17:04 | links
 
Os555 [17.10.19]: Domāju par elektromotora iegādi. Kas šobrīd ir cenas/kvalitātes labums? Palapoju drusku, bet gribas svaigāko informāciju.
Pieredze ir tikai ar Vecupenieku motoriem. Gribas kaut ko jaudīgaku, godīgi sakot. Uz cik ampēriem aķis būtu optimāls 8-10 h copei Babītē un Lielupē?
Ideālais variants :
https://www.ss.com/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/engines/npjim.html
17.oktobris 2019, 16:58 | links
 
Os555 [17.10.19]: Domāju par elektromotora iegādi. Kas šobrīd ir cenas/kvalitātes labums? Palapoju drusku, bet gribas svaigāko informāciju.
Pieredze ir tikai ar Vecupenieku motoriem. Gribas kaut ko jaudīgaku, godīgi sakot. Uz cik ampēriem aķis būtu optimāls 8-10 h copei Babītē un Lielupē?
Ejot Lielupē ar vienu aķi 10 stundām diez vai pietiks...visādu nianšu ļoti daudz....vējš,svars,aķa reālais vecums un noskrējiens!es nopirku it kā jaunu kurš pēc 3h tukšs...115ah Yuasa
17.oktobris 2019, 16:53 | links
 
Domāju par elektromotora iegādi. Kas šobrīd ir cenas/kvalitātes labums? Palapoju drusku, bet gribas svaigāko informāciju.
Pieredze ir tikai ar Vecupenieku motoriem. Gribas kaut ko jaudīgaku, godīgi sakot. Uz cik ampēriem aķis būtu optimāls 8-10 h copei Babītē un Lielupē?
17.oktobris 2019, 16:32 | links
 
Labs vakars! Ir daži jautãjumi laivu tjūningotãjiem.. man ir nopirkts progres 2 ,kuru arī ir doma uzlabot... jautãjums 1. Par alumīnija materiãliem Kur Rīgã ir iespējas izdevīgi iegãdâties visu nepieciešamo vienu viet ??? piem alm.loksnes, leņķīšus, u profilu utt. Jautajums 2. Motoru plãnoju no 30 lidz 50 zs tikai kãda kãja(L vai S )būs piemērotãka progres 2 laivai?

basais, 15.oktobris 2019, 22:31

Es alumīniju pirku te: http://www.fxb.lv/lv/produkcija/aluminijs
Uz pusi lētāk kā Depo. Ir arī visādi profili.

Sasha1974, 16.oktobris 2019, 23:37


Tehlat SIA, atrodas pie Dominas.
17.oktobris 2019, 06:29 | links
 
Labs vakars! Ir daži jautãjumi laivu tjūningotãjiem.. man ir nopirkts progres 2 ,kuru arī ir doma uzlabot... jautãjums 1. Par alumīnija materiãliem Kur Rīgã ir iespējas izdevīgi iegãdâties visu nepieciešamo vienu viet ??? piem alm.loksnes, leņķīšus, u profilu utt. Jautajums 2. Motoru plãnoju no 30 lidz 50 zs tikai kãda kãja(L vai S )būs piemērotãka progres 2 laivai?

basais, 15.oktobris 2019, 22:31


Es alumīniju pirku te: http://www.fxb.lv/lv/produkcija/aluminijs
Uz pusi lētāk kā Depo. Ir arī visādi profili.
16.oktobris 2019, 23:37 | links
 
Sveiki.
Kur var iegādāties paklāju laivām?
16.oktobris 2019, 22:03 | links
 
Labs vakars! Ir daži jautãjumi laivu tjūningotãjiem.. man ir nopirkts progres 2 ,kuru arī ir doma uzlabot... jautãjums 1. Par alumīnija materiãliem Kur Rīgã ir iespējas izdevīgi iegãdâties visu nepieciešamo vienu viet ??? piem alm.loksnes, leņķīšus, u profilu utt. Jautajums 2. Motoru plãnoju no 30 lidz 50 zs tikai kãda kãja(L vai S )būs piemērotãka progres 2 laivai?

basais, 15.oktobris 2019, 22:31


Taisi L kāju. 30hp vēl ar S kāju ir dabonami, bet kad nonāksi līdz 50hp (un noteikti nonāksi), S kāja būs problēma. 50hp noteikti būs 4T kura svars jau ir ap 100kg. Trancis būs jāstiprina jebkurā gadījumā, pie reizes var arī pacelt.

16.oktobris 2019, 21:24 | links
 
Paldies par atbildēm!. Jã transis plãnoju stiprinãt, bet aukstums izskatas tieši tik pat auksts kã man 4m busham.... jauzmet 9.8zs tohatsu un japapëta kã ūdeni kuls...
16.oktobris 2019, 17:14 | links
 
viksviks [15.10.19]: Sveiks. Kāds varbūt var pastāstīt. Man ir laiva bush crab 400. Csdd izsniedza numuru. Tas atlimejas jau trešā laivošana. Ar kadu krāsu ieteicams uzkrāsot pašam?
Es arī visādi eksperimentēju - krāsoju līmēju.... Rezultāts nekāds. Aizvedu atpakal uz Bush , tur pielīmēja gatavu numuru. Otrai laivai Dulkan vairs nemocījos, jau no ražotnes izvedu ar pielīmētu nr. Kvalitāte gan Bush, gan Dulkan līdzvērtīga.
16.oktobris 2019, 13:11 | links
 
Sveiks. Kāds varbūt var pastāstīt. Man ir laiva bush crab 400. Csdd izsniedza numuru. Tas atlimejas jau trešā laivošana. Ar kadu krāsu ieteicams uzkrāsot pašam?

viksviks, 15.oktobris 2019, 23:45



Es gadus 7-8 laivu uz ražotni aizvedu (tagad atrodas Jelgavas ielā 38). Turas, kā tikko būtu uzlīmēts un tikpat labi arī izskatās. :)
16.oktobris 2019, 12:42 | links
 
Prgresam, S kāja! Nomēri tranča augstumu un viss kļūs skaidrs. Nav jēga mocīties un celt tranci, aptuveni, pa 20 cm
16.oktobris 2019, 12:16 | links
 
Lugums rakstiit pm lai nepiesarnotu forumu un ( kaskis) neveidotos!
16.oktobris 2019, 08:52 | links
 
Tauta esu jaunas laivas mekleejumos protams budžets neliels (400€) skatos uz Admiral laivaam ko labu vaj sliktu varat teikt! PS laivas garums 2,85-3,25 copeeju 98% viens bet patiik plasums!! Paldies par infoo!
16.oktobris 2019, 08:41 | links
 
basais
Tranci noteikti vajag stiprināt un uz L kāju. Bet par materiāliem utt, iesaku FB atrast grupu par laivu pārbūvi un ekipējumu. Gan jau tur izsmeļoši atbildēs. Mēs ar čomu alumīnija atgiezumus ss.lv ņēmām, leņķus depo, finiera saplāksni grīdām un lūkām Ganību dambī Finierī vai Patversmes ielā.
16.oktobris 2019, 08:15 | links
 
Jap, numuru vai nu pašam uzkrāsot ar permanento marķieri vai aŗī palūgt ražotnē smuki uzlīmēt no PVC izgrieztu. Ja marķieris pakāpeniski paliek blāvāks, tad uzlīmētais visu laiku būs smuks.
16.oktobris 2019, 08:03 | links
 
Esmu krāsojis ar ūdensizturīgo marķieri, turas diezgan labi, un vajadzības gadījumā ērti pielabot
16.oktobris 2019, 07:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager