Laivas un to motori

Te ir labs variants, 9,9 ZS bet sver tikai 31 kg.
Ja nepieciešams, tad rūpnīca piedāvā speciālu versiju ar uzlīmēm 5 un dokumentiem uz 5, bet pēc fakta 9,9
http://latrexlaivas.lv/dzineji/selva-marine-latvia/SELVA-PIRANHA-9.9

Sveiki!

Ir doma pirkt benzīna motoru , varbūt kāds var padalīties ar info, cik liela starpība gaitai ir starp 5zs un 6 zs, laivai pēc papīriem var likt 6zs, bet varbūt tāds nemaz nav vajadzīgs, laiva pūslis 3, 15 m!

Un vai ir kādā atsķirība starp SUZUKI, YAMAHA vai TOHATSU ko tagad tirgo bodēs!

Varbūt kāds tirgo kādu lietotu?

Paldies

Rowild, 4.oktobris 2019, 07:34
6.oktobris 2019, 09:56 | links
 
microp [02.10.19]: Varu iedot testam



microp, 2.oktobris 2019, 21:49
Šito eholotes.lv Baloža kungam iedod,lai pats notestē.Bet pats viņš negrib neko darīt....iedeva savam Yuasa aķu piegādātājam lai notestē manu aķi!tas notestēja-viss super!kā aizbraucu uz cpoi,pēc 2-3 st.gatavs!atgādināšu ka aķim vēl nav gads,lietots padsmit reizes!.... izmeklēšana turpinās...nojausma kur tā vaina man ir!
4.oktobris 2019, 14:50 | links
 
Sveiki!

Ir doma pirkt benzīna motoru , varbūt kāds var padalīties ar info, cik liela starpība gaitai ir starp 5zs un 6 zs, laivai pēc papīriem var likt 6zs, bet varbūt tāds nemaz nav vajadzīgs, laiva pūslis 3, 15 m!

Un vai ir kādā atsķirība starp SUZUKI, YAMAHA vai TOHATSU ko tagad tirgo bodēs!

Varbūt kāds tirgo kādu lietotu?

Paldies

Rowild, 4.oktobris 2019, 07:34

Suzuki var transportēt uz trijiem sāniem. Aizņem mazāk vietas bagāžniekā, ja liec uz šauro pusi.
Daudz kas atkarīgs no laivas. Kā piemēru varu minēt Gladiator 330 ar zema spiediena grīdu un Gladiator 330 Airdec ar ķīli. Pirmo ar 5Zs dzinēju nevar dabūt glisē (ar sešinieku izceļ glisē, ja sasveries uz laivas centru), otrais iet svilpodams 22 km\h
4.oktobris 2019, 10:34 | links
 
Rowild [04.10.19]: Sveiki!

Ir doma pirkt benzīna motoru , varbūt kāds var padalīties ar info, cik liela starpība gaitai ir starp 5zs un 6 zs, laivai pēc papīriem var likt 6zs, bet varbūt tāds nemaz nav vajadzīgs, laiva pūslis 3, 15 m!

Un vai ir kādā atsķirība starp SUZUKI, YAMAHA vai TOHATSU ko tagad tirgo bodēs!

Varbūt kāds tirgo kādu lietotu?

Paldies
Ar 6hp vairs nevarēsi lielā daļā ezeru ielaisties, jo ir ierobeźojoša motora jauda līdz 5hp.

Daži iesaka pārlīmēt uzlīmes, bet es nevēlētos katru reizi raustīties kad tuvojas inspektors. Cita starpā hp mēdz paskatīties nevis pēc uzlīmes, bet nolasa pēc plàksnītes.
4.oktobris 2019, 09:10 | links
 
Rēķinies, ka ar 6zs jau ir vajadzīga vadītāja apliecība un tāds motors ir jāreģistrē CSDD. Ja nepārlīmē uzlīmes, tad tas būtu jāņem vērā. Kas attiecas uz ātrumu, tad glisi ar tādu laivu pacelsi ar abiem motoriem. Ar 6zs 2-4kmh dabūsi vairāk kā ar 5zs, vai Tev to vajag, domā pats. Kas attiecas uz pašu motoru, tad izvēlies no 5nieka - Mercury, Tohatsu, Yamaha, Suzuki, Honda. Pats braucu ar Mercury jau 4 sezonas bez jebkādiem starpgadījumiem.
4.oktobris 2019, 08:06 | links
 
Sveiki!

Ir doma pirkt benzīna motoru , varbūt kāds var padalīties ar info, cik liela starpība gaitai ir starp 5zs un 6 zs, laivai pēc papīriem var likt 6zs, bet varbūt tāds nemaz nav vajadzīgs, laiva pūslis 3, 15 m!

Un vai ir kādā atsķirība starp SUZUKI, YAMAHA vai TOHATSU ko tagad tirgo bodēs!

Varbūt kāds tirgo kādu lietotu?

Paldies
4.oktobris 2019, 07:34 | links
 
[quote=587102]Un šis???Minn kota taču ir labākais!!!
Sveiki,

Pēdējā copes reizē elektromotors sāka uzvesties dīvaini. Pats slēdzas iekšā, bet citreiz atkal nevar izslēgt.

1. elektromotors pats slēdzas iekšā (rokturis stāv uz OFF, bet motors pēkšņi sāk strādā pilnā jaudā).
2. slīdi gar zālēm, rokturis uz "10", tad pēkšņi atkal pilnā jaudā, izslēgt nevar un rokturi pagriežot uz atpakaļ gaitu, tad pilnā jaudā turpina lidot uz priekšu.

problēmas bija apmēram 2h, pirms tam un pēc tam viss strādā bez problēmām.

motors - Elektromotors Minn Kota Endura MAX 55Lb
vecums nedaudz virs viena gada.

vai kādam ir bijusi līdzīga problēma?

Kengurs24, 3.oktobris 2019, 16:09[/quote

Pirms ievietoji savu komentāru, vai saprati par ko ir runa?
3.oktobris 2019, 17:54 | links
 
Un šis???Minn kota taču ir labākais!!!
Sveiki,

Pēdējā copes reizē elektromotors sāka uzvesties dīvaini. Pats slēdzas iekšā, bet citreiz atkal nevar izslēgt.

1. elektromotors pats slēdzas iekšā (rokturis stāv uz OFF, bet motors pēkšņi sāk strādā pilnā jaudā).
2. slīdi gar zālēm, rokturis uz "10", tad pēkšņi atkal pilnā jaudā, izslēgt nevar un rokturi pagriežot uz atpakaļ gaitu, tad pilnā jaudā turpina lidot uz priekšu.

problēmas bija apmēram 2h, pirms tam un pēc tam viss strādā bez problēmām.

motors - Elektromotors Minn Kota Endura MAX 55Lb
vecums nedaudz virs viena gada.

vai kādam ir bijusi līdzīga problēma?
3.oktobris 2019, 16:09 | links
 
eholotes.lv [03.10.19]: latvians88 [Vakar]: Man pasam ir 26ah yuasa nemts no M.Baloža kunga nu tas aķis ir zvērā teikšu. Starteju ar viņu motoru eho iet utt. Ir vadi sagajusi uz īso nosedinaja aķi pa nullēm var teikt. Uzladeju kaa ieprieks mineju un viss ok. Pec 1 gadu lietosanas 2 gadu stavesanas sāka sēsties ātrāk tā šķita vismaz. malējās sekcijās blivums nokrita atleju un pieleju svaigu elektrolitu padzenaju un viss aizgāja kā nākas. Plates apsūbē tie aķi var arī veikalos nobeigties. Depo man šķiet tos slēgtos aķus patatsvigi nes atpakal.Aķis sāka niķoties jau 5-6 copē...tad vēl kautkā mocíjos,pēdējā reizē Babītē ap 10 no rīta jutu ka čau!ar airiem slapju muguru pārmaucu visu ezeru!man pat kauns palika!..tad ilgi čekoju netā ko darīt.nopirku Varta un viss ok....te nav runa par naudu,bet par principu!tas ,ka mūsdienās ražo sūdus nevienam nav jaunums!

Kengurs24, 3.oktobris 2019, 05:42

Nu nav te akumulatora vaina, YUasa ir labi akumulatori, strādājm Yuasa 10 gadus un līdz šim nav bijis ražošanas brāķu.
Tikai nevajag!kas tad ir šis???
Labdien !

Aptuveni pirms 1.5 mēneša iegādājos elektromotora komplektu ar Yuasa Leisure L35-115 lādētāju.

Paspēju ar viņu iebraukt kādas 3x reizes, pēdējā reizē braukājot ( nebraukāju tikai pēdējos ātrumos un arī nevelcēju, attiecīgi ilgi no vietas nebraukāju ), bet vienu brīdi no akumulatora sāka nākt jocīga skaņa - itkā viņš sāktu nedaudz burbuļot... tas ir normāli ?
Lādēju visu pēc instrukcijas, arī izlādējis vairāk par 60% nēesmu....
Autoru šim atrast nav grūti!un cik ir tādu kas te neko neraksta?
3.oktobris 2019, 16:06 | links
 
latvians88 [Vakar]: Man pasam ir 26ah yuasa nemts no M.Baloža kunga nu tas aķis ir zvērā teikšu. Starteju ar viņu motoru eho iet utt. Ir vadi sagajusi uz īso nosedinaja aķi pa nullēm var teikt. Uzladeju kaa ieprieks mineju un viss ok. Pec 1 gadu lietosanas 2 gadu stavesanas sāka sēsties ātrāk tā šķita vismaz. malējās sekcijās blivums nokrita atleju un pieleju svaigu elektrolitu padzenaju un viss aizgāja kā nākas. Plates apsūbē tie aķi var arī veikalos nobeigties. Depo man šķiet tos slēgtos aķus patatsvigi nes atpakal.Aķis sāka niķoties jau 5-6 copē...tad vēl kautkā mocíjos,pēdējā reizē Babītē ap 10 no rīta jutu ka čau!ar airiem slapju muguru pārmaucu visu ezeru!man pat kauns palika!..tad ilgi čekoju netā ko darīt.nopirku Varta un viss ok....te nav runa par naudu,bet par principu!tas ,ka mūsdienās ražo sūdus nevienam nav jaunums!

Kengurs24, 3.oktobris 2019, 05:42


Nu nav te akumulatora vaina, YUasa ir labi akumulatori, strādājm Yuasa 10 gadus un līdz šim nav bijis ražošanas brāķu.
3.oktobris 2019, 08:54 | links
 
latvians88 [02.10.19]: Man pasam ir 26ah yuasa nemts no M.Baloža kunga nu tas aķis ir zvērā teikšu. Starteju ar viņu motoru eho iet utt. Ir vadi sagajusi uz īso nosedinaja aķi pa nullēm var teikt. Uzladeju kaa ieprieks mineju un viss ok. Pec 1 gadu lietosanas 2 gadu stavesanas sāka sēsties ātrāk tā šķita vismaz. malējās sekcijās blivums nokrita atleju un pieleju svaigu elektrolitu padzenaju un viss aizgāja kā nākas. Plates apsūbē tie aķi var arī veikalos nobeigties. Depo man šķiet tos slēgtos aķus patatsvigi nes atpakal.

Braukšu uz copi,izvēdināt galvu!
3.oktobris 2019, 05:44 | links
 
latvians88 [02.10.19]: Man pasam ir 26ah yuasa nemts no M.Baloža kunga nu tas aķis ir zvērā teikšu. Starteju ar viņu motoru eho iet utt. Ir vadi sagajusi uz īso nosedinaja aķi pa nullēm var teikt. Uzladeju kaa ieprieks mineju un viss ok. Pec 1 gadu lietosanas 2 gadu stavesanas sāka sēsties ātrāk tā šķita vismaz. malējās sekcijās blivums nokrita atleju un pieleju svaigu elektrolitu padzenaju un viss aizgāja kā nākas. Plates apsūbē tie aķi var arī veikalos nobeigties. Depo man šķiet tos slēgtos aķus patatsvigi nes atpakal.
Aķis sāka niķoties jau 5-6 copē...tad vēl kautkā mocíjos,pēdējā reizē Babītē ap 10 no rīta jutu ka čau!ar airiem slapju muguru pārmaucu visu ezeru!man pat kauns palika!..tad ilgi čekoju netā ko darīt.nopirku Varta un viss ok....te nav runa par naudu,bet par principu!tas ,ka mūsdienās ražo sūdus nevienam nav jaunums!
3.oktobris 2019, 05:42 | links
 
Man pasam ir 26ah yuasa nemts no M.Baloža kunga nu tas aķis ir zvērā teikšu. Starteju ar viņu motoru eho iet utt. Ir vadi sagajusi uz īso nosedinaja aķi pa nullēm var teikt. Uzladeju kaa ieprieks mineju un viss ok. Pec 1 gadu lietosanas 2 gadu stavesanas sāka sēsties ātrāk tā šķita vismaz. malējās sekcijās blivums nokrita atleju un pieleju svaigu elektrolitu padzenaju un viss aizgāja kā nākas. Plates apsūbē tie aķi var arī veikalos nobeigties. Depo man šķiet tos slēgtos aķus patatsvigi nes atpakal.
2.oktobris 2019, 23:46 | links
 
Vispār jau mēra vatos ne ampēros tas būtu korektāk. Un tas ir, ja tavs aķis maksimāli var 12.7(pilns aķis)x115=1460.5 vati
1460.5W : 3h= 486.83W.
Man nav elektromotors bijis, bet pieļauju, ka tāds patēriņs varētu būt pie tādas minētās slodzes. Protams, ja tas fakts ir patiess par 90ah aķi, lai gan tas nelīmējas kopā. tad atliek nomērīt voltus kad tas 115ah ir uzladets. 12.7 ja nav tad pilns tas aķis nav. Otrs ir izmērīt blīvumu ja tas bija skābes tad katrā sekcijā un pamainit ja ir mainijies . Trešais ir pretestība ja tā būs augsta aķim ir kirdik. Bet ir iespēja paspīdzināt izdarot visu ieprieks minēto ar blīvumiem pamainot elektrolītu un tad izladet akji ar nelielu slodzi un saladet 2x un atkal nosedinat. Un 2x pilnu. Atstat bez pulsācijas un vaktēt kā turas volti. Ja krit tad neko vairs.
Bet seit ir jauns akjis var teikt tur visam ir jaiet ar pirmo. Vaina izklausas pateretājā ja akjis ir pilns un atbilst tiem 115ah...protams!
2.oktobris 2019, 23:34 | links
 
Varu iedot testam



microp, 2.oktobris 2019, 21:49



microp, 2.oktobris 2019, 21:52


Varēsi arī Baloža kungam iefilmēt beigu iznākumu
2.oktobris 2019, 21:56 | links
 
Varu iedot testam



microp, 2.oktobris 2019, 21:49


2.oktobris 2019, 21:52 | links
 
Tā Tev bija viena reize vai tas ir bijis vairākas,pēc vienas reizes noteikti nevajadzētu uzreiz diagnozi teikt. Var būt nebiji kārtīgi uzlādējis, ja tā ir bijis vairākas reizes, tad tiešām jāskatās kur bēda. Varbūt jāņem palīgā kāds mērinstruments. No manas pieredzes visprecīzāk var brāķi/bojājumus noteikt parastajam skābiniekam, visiem pārējiem tipiem un veidiem, nekad nav 100% diagnoze.
2.oktobris 2019, 21:49 | links
 
Varu iedot testam

2.oktobris 2019, 21:49 | links
 
Tad skaties lādētāju. Iespējams šamam cita programma jāuzstāda.
2.oktobris 2019, 21:47 | links
 
Naits [02.10.19]: Nu bet, tirgotājs tak nav ražotājs. Viņi tak no zila gaisa nevar pateikt vai tas ir slikts vai labs, tāpēc nozīmē ekspertīzi un uz tās pamata var veikt garantijas maiņu ja tāda ir vajadzīga. Yuasa ir viens no labākaiem aķiem tirgū, vismaz manā sfērā(ne laivumotoru), bet kā jau visiem ir gadījušies visādi. Tāpēc mazliet nesaprotu, kāpēc tāds cepiens, jo ar produktīvu diskusiju noteikti problēma tiek atrisināta ātrāk un kvalitatīvāk. Tik pat labi vajag izvērtēt visādus papildus faktorus, un to regularitāti ar problēmu, jo tas palīdz izskaitļot problēmu, kura var būt kā nekorekti pievienotas klemmes braucot gan lādjēot, vai aizlausti vadi utt.
Tas tā manas pārdomas par lasīto.
Varta 90ah aķim lietoju to pašu motoru,vadus,klemmes(viss ar skrūvēm) un lādētāju...pēc 6-7st.copes viss ir labi,uz motora deg divas lampiņas un jauda nezūd...ar to Yuasa 115 pēc trim st.bij jādomā kā tik krastā...tirgotājs jau aķi nepārbauda,jo ir tikai starpnieks,piegādātājs pats veic ekspertīzi un pasaka ka viss kārtībā!aķis kā jauns!
2.oktobris 2019, 21:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager