Laivas un to motori

Labdien. Vai kāds gadījumā nezin kur var dabut karburatoru no mariner 4zs.
2.oktobris 2019, 11:45 | links
 
kutis [29.09.19]: Sanāk šobrīd vairāk pa ,, atklātiem ūdeņiem,, copēt un tā kā laiva ir 3m , esot nepieciešams rinķis/pakavs. Jauna cenu un kur meklēt zinu, bet varbūt kādam bez pielietojuma stāv lietos/ stāvoklis nav būtisks, ja par atbilstošu cenu un var notirgot.

Brencis21, 29.septembris 2019, 10:42
Pāris gadus vāļājās viens garāžā, kopš airu laivām nav obligāti. :))
Numuru atsūtīsi, šodien esmu Rīgā.
2.oktobris 2019, 10:28 | links
 
Ops,piemisrsu. Stūre un pārējie kautkādi atribūti dzīnēja vadībai arī ir.
2.oktobris 2019, 09:57 | links
 
Sveiki! Ir piejams Krima stikls(nesaplēsts) un abi ariģinālie sēdekļi. Lielvārdē. Ja ir interese 29293776
2.oktobris 2019, 09:55 | links
 
Gkirsis [30.09.19]: Gkirsis [10:55]: Iet uz galu elektroniskais slēdzis /reostats/Cena no USA ap 200 eur ar muitu Ja motoram gads tad jābūt garantijai Es tikko tādu 24 V pacēlu izmaksas sanāca uz 70 eur Vienīgais ka priekšgaita un atpakaļ jāpārslēdz ar slēdzi

bums, 30.septembris 2019, 10:42


Man ir tas elektroniskais slēdzis, vajadzētu būt vēl garantijai (pirku 2018.03). sazvanīju veikalu, sarunājām, ka vēl vienu reizi izbraukšu ar moturu, ja defekts atkārtosies, tad vedīšu pie viņiem.

Jo defekts parādījās un pazuda. ja servisā defektu nemanīs, tad pateiks, ka viss okiKur pirki to motoru?

Kengurs24, 30.septembris 2019, 13:51

motoru pirku - Eholotes.lv
Skaidrs...viņi tak uzsver,ka tirgo tikai labāko!ved uz garantiju!
30.septembris 2019, 17:16 | links
 
Gkirsis [10:55]: Iet uz galu elektroniskais slēdzis /reostats/Cena no USA ap 200 eur ar muitu Ja motoram gads tad jābūt garantijai Es tikko tādu 24 V pacēlu izmaksas sanāca uz 70 eur Vienīgais ka priekšgaita un atpakaļ jāpārslēdz ar slēdzi

bums, 30.septembris 2019, 10:42


Man ir tas elektroniskais slēdzis, vajadzētu būt vēl garantijai (pirku 2018.03). sazvanīju veikalu, sarunājām, ka vēl vienu reizi izbraukšu ar moturu, ja defekts atkārtosies, tad vedīšu pie viņiem.

Jo defekts parādījās un pazuda. ja servisā defektu nemanīs, tad pateiks, ka viss okiKur pirki to motoru?

Kengurs24, 30.septembris 2019, 13:51


motoru pirku - Eholotes.lv
30.septembris 2019, 16:13 | links
 
Gkirsis [10:55]: Iet uz galu elektroniskais slēdzis /reostats/Cena no USA ap 200 eur ar muitu Ja motoram gads tad jābūt garantijai Es tikko tādu 24 V pacēlu izmaksas sanāca uz 70 eur Vienīgais ka priekšgaita un atpakaļ jāpārslēdz ar slēdzi

bums, 30.septembris 2019, 10:42


Man ir tas elektroniskais slēdzis, vajadzētu būt vēl garantijai (pirku 2018.03). sazvanīju veikalu, sarunājām, ka vēl vienu reizi izbraukšu ar moturu, ja defekts atkārtosies, tad vedīšu pie viņiem.

Jo defekts parādījās un pazuda. ja servisā defektu nemanīs, tad pateiks, ka viss okiKur pirki to motoru?

Kengurs24, 30.septembris 2019, 13:51

Ja tas bija man domāts tad Es viņu nepirku -remontēju
30.septembris 2019, 15:42 | links
 
Gkirsis [30.09.19]: Iet uz galu elektroniskais slēdzis /reostats/Cena no USA ap 200 eur ar muitu Ja motoram gads tad jābūt garantijai Es tikko tādu 24 V pacēlu izmaksas sanāca uz 70 eur Vienīgais ka priekšgaita un atpakaļ jāpārslēdz ar slēdzi

bums, 30.septembris 2019, 10:42


Man ir tas elektroniskais slēdzis, vajadzētu būt vēl garantijai (pirku 2018.03). sazvanīju veikalu, sarunājām, ka vēl vienu reizi izbraukšu ar moturu, ja defekts atkārtosies, tad vedīšu pie viņiem.

Jo defekts parādījās un pazuda. ja servisā defektu nemanīs, tad pateiks, ka viss oki
Kur pirki to motoru?
30.septembris 2019, 13:51 | links
 
Iet uz galu elektroniskais slēdzis /reostats/Cena no USA ap 200 eur ar muitu Ja motoram gads tad jābūt garantijai Es tikko tādu 24 V pacēlu izmaksas sanāca uz 70 eur Vienīgais ka priekšgaita un atpakaļ jāpārslēdz ar slēdzi

bums, 30.septembris 2019, 10:42



Man ir tas elektroniskais slēdzis, vajadzētu būt vēl garantijai (pirku 2018.03). sazvanīju veikalu, sarunājām, ka vēl vienu reizi izbraukšu ar moturu, ja defekts atkārtosies, tad vedīšu pie viņiem.

Jo defekts parādījās un pazuda. ja servisā defektu nemanīs, tad pateiks, ka viss oki
30.septembris 2019, 10:55 | links
 
Ja mehāniskais slēdzis 5 ātrumi uz pr .3 atpakaļ tad tā skāde iznāk 35 eur Kāda no kontaktu grupām uzkarst un deformējas
30.septembris 2019, 10:46 | links
 
Iet uz galu elektroniskais slēdzis /reostats/Cena no USA ap 200 eur ar muitu Ja motoram gads tad jābūt garantijai Es tikko tādu 24 V pacēlu izmaksas sanāca uz 70 eur Vienīgais ka priekšgaita un atpakaļ jāpārslēdz ar slēdzi
30.septembris 2019, 10:42 | links
 
Sveiki,

Pēdējā copes reizē elektromotors sāka uzvesties dīvaini. Pats slēdzas iekšā, bet citreiz atkal nevar izslēgt.

1. elektromotors pats slēdzas iekšā (rokturis stāv uz OFF, bet motors pēkšņi sāk strādā pilnā jaudā).
2. slīdi gar zālēm, rokturis uz "10", tad pēkšņi atkal pilnā jaudā, izslēgt nevar un rokturi pagriežot uz atpakaļ gaitu, tad pilnā jaudā turpina lidot uz priekšu.

problēmas bija apmēram 2h, pirms tam un pēc tam viss strādā bez problēmām.

motors - Elektromotors Minn Kota Endura MAX 55Lb
vecums nedaudz virs viena gada.

vai kādam ir bijusi līdzīga problēma?
30.septembris 2019, 10:20 | links
 
buslis piedod,nepareizi ierakstiiju tavu niku.
29.septembris 2019, 19:09 | links
 
Sanāk šobrīd vairāk pa ,, atklātiem ūdeņiem,, copēt un tā kā laiva ir 3m , esot nepieciešams rinķis/pakavs. Jauna cenu un kur meklēt zinu, bet varbūt kādam bez pielietojuma stāv lietos/ stāvoklis nav būtisks, ja par atbilstošu cenu un var notirgot.

Brencis21, 29.septembris 2019, 10:42

Pāris gadus vāļājās viens garāžā, kopš airu laivām nav obligāti. :))
29.septembris 2019, 11:35 | links
 
Sanāk šobrīd vairāk pa ,, atklātiem ūdeņiem,, copēt un tā kā laiva ir 3m , esot nepieciešams rinķis/pakavs. Jauna cenu un kur meklēt zinu, bet varbūt kādam bez pielietojuma stāv lietos/ stāvoklis nav būtisks, ja par atbilstošu cenu un var notirgot.
29.septembris 2019, 10:42 | links
 
Jauna pieredze- nopirku un lietoju 5z Yamaha. Viss lietošanā patīk, bet vai ir kādas “tautas” metodes, lai lodžijā to turot tas nostu pēc benzīna? Braukšanas beigās degvielas padevi nogrežu, lai maksimāli no degvielas padeves sistēmas benzīns izzietu. Varbūt lietot ārējo bāku? Paldies jau iepriekš par ieteikumiem!

dair, 29.septembris 2019, 07:37

Pilnīgi no benža smakas vaļā netiksi bet samazināt var. Es lietoju lielo polietilēna maisu kuru uzmaucu motoram virsū un pie kājas savelk ciet, arī mašīnā pārvadājot, smaka ļoti minimāla.
29.septembris 2019, 09:57 | links
 
Sveiki!Skaties vai nav kāda degvielas noplūde .Man tāpat ir Yamaha 5zs 2tk ar bāku un pluss vēl 10l oriģinālā kanna un tas viss arī stāv uz aizstiklotas lodžijas un ne smakas.
29.septembris 2019, 09:38 | links
 
Benzīna vietā jālej odierītis :)
29.septembris 2019, 09:11 | links
 
Jauna pieredze- nopirku un lietoju 5z Yamaha. Viss lietošanā patīk, bet vai ir kādas “tautas” metodes, lai lodžijā to turot tas nostu pēc benzīna? Braukšanas beigās degvielas padevi nogrežu, lai maksimāli no degvielas padeves sistēmas benzīns izzietu. Varbūt lietot ārējo bāku? Paldies jau iepriekš par ieteikumiem!
29.septembris 2019, 07:37 | links
 
Kāds nezin kur dabūt iekšējo blīvējošo gumiju benzīna bākas korķim Mercury 2.5zs dzinējam?Varbūt kādam ir rezerves daļas, tad paņemtu kaut visu vāciņu. Nereāli tek garām degviela. Mēģināju citu gumiju likt iekšā tāpat normāli nepiespiežas un kaut kas sūcas garām.

buslis, 27.septembris 2019, 15:56

Iedod izmērus, uztaisīšu.
27.septembris 2019, 20:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager