Laivas un to motori

Farnirs [14.08.19]: Reku šitādus te elementārus makšķeru turamos uztaisīju, nebija laika neko sakarīgāku uztaisīt. Gumijniecei vispār neko internetā neatradu makšķerkātu turamā veidā , vienīgi uz kau gatavās kluča bāzes varu pieskrūvēt kādu jau gatavo... bet esmu pārāk skops. :) Bet ne par to runa , kāds dzīvo Jelgavā un var man uztaisīt uz rītdienu 200-300 garumā, 40-45 platumā 1-1,5 max 2mm biezumā metāla objektu , vēlams ar apaļotiem stūriem, jo man tie ieliektie metāli , kurus var redzēt nedarbojas, kā paredzēti un jāpieliek vēl gareniski tāda sliede un darbnīca man ir Rīgā, nav instrumenti uz vietas ar ko pašam sataisīt. Parādā nepalikšu, nu 6 eiro par 2 gab. tādiem man liekas diezgan adekvāti. Rīt ap kādiem 7 vakarā varu savākt, ja kāds uztaisīs. PM , vai rakstat šeit. :) Parīt jau no rīta gribu braukt makšķerēt , atvaļinājums tieši sācies.k

Re kā es uztaisīju
15.augusts 2019, 08:19 | links
 

Reku šitādus te elementārus makšķeru turamos uztaisīju, nebija laika neko sakarīgāku uztaisīt. Gumijniecei vispār neko internetā neatradu makšķerkātu turamā veidā , vienīgi uz kau gatavās kluča bāzes varu pieskrūvēt kādu jau gatavo... bet esmu pārāk skops. :) Bet ne par to runa , kāds dzīvo Jelgavā un var man uztaisīt uz rītdienu 200-300 garumā, 40-45 platumā 1-1,5 max 2mm biezumā metāla objektu , vēlams ar apaļotiem stūriem, jo man tie ieliektie metāli , kurus var redzēt nedarbojas, kā paredzēti un jāpieliek vēl gareniski tāda sliede un darbnīca man ir Rīgā, nav instrumenti uz vietas ar ko pašam sataisīt. Parādā nepalikšu, nu 6 eiro par 2 gab. tādiem man liekas diezgan adekvāti. Rīt ap kādiem 7 vakarā varu savākt, ja kāds uztaisīs. PM , vai rakstat šeit. :) Parīt jau no rīta gribu braukt makšķerēt , atvaļinājums tieši sācies.
14.augusts 2019, 22:10 | links
 
Nopirkšu lietotu elektromotoru, piedāvājumus PM.

Ss.lv un Facebook sludinājumi ir izskatīti.
14.augusts 2019, 17:27 | links
 
Negribu lodi piere
13.augusts 2019, 19:51 | links
 
delveris [13.08.19]: Kapēc dirš, var jau braukt kautvai ar 50Ah. Tikai ar 5. ātrumu fiksi izēdīs to mazo akuci. Un nafig vispār kkādu ''noname'' elektromotoru, ja pa to pašu ciparu var paņemt minnkotu 34 lbs vai citu motoru, kam ir garants ka kalpos ilgi. Nu nebūs tas 55nieks ātrāks. Tev ir Abramoviča jahta jāstumj?
Abramoviča jahtu toč nestumšu
13.augusts 2019, 19:48 | links
 
Paņjem acis pirkstos, rakstīts: ieteicamais!
Bet Tu vari savienot vitknē 3 plakanās baterijas, līdz upes vidum tiksi !
13.augusts 2019, 18:30 | links
 
Normāls motors, bet par akumulatoru gan viņi dirš, tur vajad slodzes akumulatoru ar vismaz 110A.

Jon-Hill, 13.augusts 2019, 11:18


Kapēc dirš, var jau braukt kautvai ar 50Ah. Tikai ar 5. ātrumu fiksi izēdīs to mazo akuci. Un nafig vispār kkādu ''noname'' elektromotoru, ja pa to pašu ciparu var paņemt minnkotu 34 lbs vai citu motoru, kam ir garants ka kalpos ilgi. Nu nebūs tas 55nieks ātrāks. Tev ir Abramoviča jahta jāstumj?
13.augusts 2019, 17:15 | links
 
Kau kur dzirdeju ideju ka varot uztaisit lai izpludes gazes iet zem ūdens

vlDream, 13.augusts 2019, 09:15


Piedod, bet šis man liekas pilnīgs m**ls. Ja gribās vairāk pārvadāt, jāsāk ar velopiekabi. Tad nebūs problēmu aķi un motoru, vai 2hp benzīnnieku aizvest.
https://www.ss.com/msg/lv/transport/bycycles/spare-parts-and-accessories/optional-equipment/ingod.html
13.augusts 2019, 12:23 | links
 
Normāls motors, bet par akumulatoru gan viņi dirš, tur vajad slodzes akumulatoru ar vismaz 110A.
13.augusts 2019, 11:18 | links
 
vlDream [13.08.19]: Sveiki. Kadam ir kada informacija vai pieredze ar PD elektriskajiem laivu motoriem, kurus par labu cenu var nopirkt precesdarbam.lv ???
Cena laba, interese vai motora kvalitate ir ok.

Feretons, 12.augusts 2019, 18:39
Neatradu nevienu motoru
Lūkojos uz šo!
13.augusts 2019, 09:26 | links
 
 
Kau kur dzirdeju ideju ka varot uztaisit lai izpludes gazes iet zem ūdens
13.augusts 2019, 09:15 | links
 
Sveiki. Kadam ir kada informacija vai pieredze ar PD elektriskajiem laivu motoriem, kurus par labu cenu var nopirkt precesdarbam.lv ???
Cena laba, interese vai motora kvalitate ir ok.

Feretons, 12.augusts 2019, 18:39

Neatradu nevienu motoru
13.augusts 2019, 08:41 | links
 
Sveiki. Kadam ir kada informacija vai pieredze ar PD elektriskajiem laivu motoriem, kurus par labu cenu var nopirkt precesdarbam.lv ???
Cena laba, interese vai motora kvalitate ir ok.
12.augusts 2019, 18:39 | links
 
Līdzīgs kanalizācijas roru tīrītājam. :))
10.augusts 2019, 09:22 | links
 
sapalens [Vakar]: Es parasti velcēju ap 3 st pa ezeru ar airiem līdz ezeram ap 3.5 km pie ezera stāvs kalns lejup ap 10 kg varu uz riteņa aizvest. elektro motoram minus ka jāstaipa līdzi smags aķis tas ir- .. Ne visi var atļauties glaunas lietas ..

vlDream, 9.augusts 2019, 17:14
Es parasti velcēju ap 3 st pa ezeru ar airiem līdz ezeram ap 3.5 km pie ezera stāvs kalns lejup ap 10 kg varu uz riteņa aizvest. elektro motoram minus ka jāstaipa līdzi smags aķis tas ir- .. Ne visi var atļauties glaunas lietas ..

vlDream, 9.augusts 2019, 17:14
Nekas tev neatliks kā trenēt muskuļus, vai varbūt uzmeistarot ritenim piekabi.To mokšķi trimmeri labāk neizskati,pārbrraukt lēnām pāri ezeram vēl var,bet tai troksnī vairākas stundas velcēt -pēc trešās dienas noslīcināsi pats,ja kaimiņš makšķerēdams ezermalā to nebūs izdarijis ātrāk.Bet tavai urbmašīnai tāpat jāstaipa 30 kg aķis lai nebūtu jāpaliek ezera vidū.Vēl ir šāds variants SS.lv :D
Kā par tādu mēslu var prasīt tādu naudu
https://m.ss.com/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/engines/jdphx.html

buslis, 9.augusts 2019, 20:15

Jā es to pašu nodomājus kas tas par brīnumu tik apzeltītu
10.augusts 2019, 09:09 | links
 
Pērku mazlietotu Japāņu motoru līdz 5 zirgiem...vislabāk 2,5 vai 3,5hp...ne vecāku par 2gadiem..
9.augusts 2019, 20:48 | links
 
buslis [09.08.19]: sapalens [19:34]: Es parasti velcēju ap 3 st pa ezeru ar airiem līdz ezeram ap 3.5 km pie ezera stāvs kalns lejup ap 10 kg varu uz riteņa aizvest. elektro motoram minus ka jāstaipa līdzi smags aķis tas ir- .. Ne visi var atļauties glaunas lietas ..

vlDream, 9.augusts 2019, 17:14
Es parasti velcēju ap 3 st pa ezeru ar airiem līdz ezeram ap 3.5 km pie ezera stāvs kalns lejup ap 10 kg varu uz riteņa aizvest. elektro motoram minus ka jāstaipa līdzi smags aķis tas ir- .. Ne visi var atļauties glaunas lietas ..

vlDream, 9.augusts 2019, 17:14
Nekas tev neatliks kā trenēt muskuļus, vai varbūt uzmeistarot ritenim piekabi.To mokšķi trimmeri labāk neizskati,pārbrraukt lēnām pāri ezeram vēl var,bet tai troksnī vairākas stundas velcēt -pēc trešās dienas noslīcināsi pats,ja kaimiņš makšķerēdams ezermalā to nebūs izdarijis ātrāk.Bet tavai urbmašīnai tāpat jāstaipa 30 kg aķis lai nebūtu jāpaliek ezera vidū.Vēl ir šāds variants SS.lv :D
Kā par tādu mēslu var prasīt tādu naudu
https://m.ss.com/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/engines/jdphx.html
Tad labs
9.augusts 2019, 20:45 | links
 
sapalens [09.08.19]: Es parasti velcēju ap 3 st pa ezeru ar airiem līdz ezeram ap 3.5 km pie ezera stāvs kalns lejup ap 10 kg varu uz riteņa aizvest. elektro motoram minus ka jāstaipa līdzi smags aķis tas ir- .. Ne visi var atļauties glaunas lietas ..

vlDream, 9.augusts 2019, 17:14
Es parasti velcēju ap 3 st pa ezeru ar airiem līdz ezeram ap 3.5 km pie ezera stāvs kalns lejup ap 10 kg varu uz riteņa aizvest. elektro motoram minus ka jāstaipa līdzi smags aķis tas ir- .. Ne visi var atļauties glaunas lietas ..

vlDream, 9.augusts 2019, 17:14
Nekas tev neatliks kā trenēt muskuļus, vai varbūt uzmeistarot ritenim piekabi.To mokšķi trimmeri labāk neizskati,pārbrraukt lēnām pāri ezeram vēl var,bet tai troksnī vairākas stundas velcēt -pēc trešās dienas noslīcināsi pats,ja kaimiņš makšķerēdams ezermalā to nebūs izdarijis ātrāk.Bet tavai urbmašīnai tāpat jāstaipa 30 kg aķis lai nebūtu jāpaliek ezera vidū.
Vēl ir šāds variants SS.lv :D
Kā par tādu mēslu var prasīt tādu naudu
https://m.ss.com/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/engines/jdphx.html
9.augusts 2019, 20:15 | links
 
Es parasti velcēju ap 3 st pa ezeru ar airiem līdz ezeram ap 3.5 km pie ezera stāvs kalns lejup ap 10 kg varu uz riteņa aizvest. elektro motoram minus ka jāstaipa līdzi smags aķis tas ir- .. Ne visi var atļauties glaunas lietas ..

vlDream, 9.augusts 2019, 17:14

Es parasti velcēju ap 3 st pa ezeru ar airiem līdz ezeram ap 3.5 km pie ezera stāvs kalns lejup ap 10 kg varu uz riteņa aizvest. elektro motoram minus ka jāstaipa līdzi smags aķis tas ir- .. Ne visi var atļauties glaunas lietas ..

vlDream, 9.augusts 2019, 17:14

Nekas tev neatliks kā trenēt muskuļus, vai varbūt uzmeistarot ritenim piekabi.To mokšķi trimmeri labāk neizskati,pārbrraukt lēnām pāri ezeram vēl var,bet tai troksnī vairākas stundas velcēt -pēc trešās dienas noslīcināsi pats,ja kaimiņš makšķerēdams ezermalā to nebūs izdarijis ātrāk.Bet tavai urbmašīnai tāpat jāstaipa 30 kg aķis lai nebūtu jāpaliek ezera vidū.
9.augusts 2019, 19:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager