Laivas un to motori

Paldies par padomu!
Bet vadam otrs gals tāpat būs japārlodē. Un es jau biju vienas iebāzis, tipa līdzīgas, rezultātā droši vien bija pa švakām, pārkarsa un iekusa korpusā.
Tapēc vaicāju, varbūt kaut kur var dabūt orģinālās.
2.augusts 2019, 17:38 | links
 
Sveiki!
Vai kāds nezin kur var nopirkt Minn Kota 30 elektromotora oglītes.
Es zinu ka var pārlodēt kaut kādas auto ģenerātora oglītes, bet varbūt kaut kur var dabūt riktīgās. Visu izmeklēju, nekur nevar dabūt.
Paldies!

Jozis23, 2.augusts 2019, 15:14

Neko pārlodēt nevajag, piemeklē oglītes ar attiecīgo vada resnumu. Ja nav vajadzīgais izmērs tad ņem lielākas un novīlē līdz izmēram. Pats pirku latgalītes tirgū un piedzinu izmēru.
2.augusts 2019, 16:23 | links
 
Laiva Amber400 ir laba laiva. Ātrums 55km/h ir diezgan ekstrēms. Esmu vandījies pa metrīgiem viļņiem. Ir nedaudz dīvaina sajūta kad MotorGuide pazūd zem viļņa, bet kājas slapjas nebija.
BET... ražotāja attieksme. Biju iedevis bāku, lai uztaisa formu, lai nekratās pa kasti. Pēc tam trīs nedēļas ganīju, jo to aizmirsa cehā. Principā gatavs jau biju vicināties...
2.augusts 2019, 15:18 | links
 
Sveiki!
Vai kāds nezin kur var nopirkt Minn Kota 30 elektromotora oglītes.
Es zinu ka var pārlodēt kaut kādas auto ģenerātora oglītes, bet varbūt kaut kur var dabūt riktīgās. Visu izmeklēju, nekur nevar dabūt.
Paldies!
2.augusts 2019, 15:14 | links
 
Nezinu. Pavasarī nopirku amber 400. Laiva nebija jāsūta, bija jau uz vietas. Nekādas problēmas nebija. Gaitā super, ar stabilitāti arī viss ok
2.augusts 2019, 13:24 | links
 
Sveiki,

Kads ir meginajis amberlat vai latrex laivai uzlikt ipilotu ? Skatos uz amber 430pro vai latrex 430. Pie reizes varbut ir kads ieteikums, pie kuriem labak pirkt (pieejamiba un papildaprikojuma uzstadisana) ?
Progress2016, 1.augusts 2019, 14:30

Amberam jau pagājšgad bija kautkāda jocīga attieksme - es no šiem gribēju Amber 400, a šie laikam negribēja viņu taisīt :D Mēģinot ar šiem kontaktēt, radās sajūta, ka man kaut kas lieks un mīksts karājas pār plecu :D
Līdz ar to braucu ar GROT Ribu, jo tur ar attieksmi viss ir kārtībā :) Ok, vietas mazāk, bet gaita un stabilitāte vienreizēja, ko citiem aŗī iesaku :)
2.augusts 2019, 13:00 | links
 
Paldies par komentariem ! Jautajums trokiis: Vai ar taisno gridu sutiji razotajam vai pats meistaroji ? Varbut vari pm atsutit kadu bildi, ja ir iespejams ?
2.augusts 2019, 12:58 | links
 
Sveiki,

Kads ir meginajis amberlat vai latrex laivai uzlikt ipilotu ? Skatos uz amber 430pro vai latrex 430. Pie reizes varbut ir kads ieteikums, pie kuriem labak pirkt (pieejamiba un papildaprikojuma uzstadisana) ?

Progress2016, 1.augusts 2019, 14:30



man uz AMBER 430 ir pilots un 20 HP SUZUKI, laiva nav parastā "plikā" ar uzlabojumie, taisno grīgu pontoniem pa malām un vēl visādi knifi.

viens ar 20 HP ~40 km/h divatā ~36 km/h, gaita patīk, lielus viļņus nešķel tik labi kā RIB tipa laivas, bet ir ok.

Pats apmierināts, vietas pilns kaut dejo :D
2.augusts 2019, 11:26 | links
 
Labdien!

Esmu iegādājies laivu 3.3m un dotajā brīdī apsveru iespēju iegādāties elektromotoru ( bendzīna motoru atstāšu uz tālāku nākotni ).

Ko Jūs teiktu par šādu komplektu ?

https://www.eboat.lv/lv/laivu-motori/minn-kota/minn-kota/endura/komplekts-endura-c2-30-exide-95ah

Laiva -

https://laivunams.lv/lv/product/1-laivas/44-piepusamas/156-gladiator/159-classic/539-gladiator-b330-ad-classic.html


Liels paldies jau iepriekš !
1.augusts 2019, 16:28 | links
 
Bija Amber400 ar Pilotu un Suzuki DF30A. Viens 55-57km/h divatā 50 stabili. Ieteiktu Latrex, Ambers izčakarēja smadzenes ar termiņiem un neatbildēšanu uz zvaniem. Informācija līdz meistaram nenonāk un ir tā kā ir. Pie tam vienīgais normālais meistars tur vairs nestrādā. Cik ir darīšana ar Latrex bijusi viss ir vienmēr līmenī!
1.augusts 2019, 14:48 | links
 
Pagājušo gadu LK nostartēju ar čali, kam bija AMBER 430 ar I-pilotu + 30hp aizmugurē. Viņš gan pats gana roku pielicis un laivā daudz ko uzlabojis. Bet visā visumā man ļoti patika, gan vietas daudz, gan arī gaitai nekāda vaina. Startā gan pa sakultajiem viļņiem bik slapjumu dabūjām, bet tas pie lietas piederās :)
1.augusts 2019, 14:40 | links
 
Sveiki,

Kads ir meginajis amberlat vai latrex laivai uzlikt ipilotu ? Skatos uz amber 430pro vai latrex 430. Pie reizes varbut ir kads ieteikums, pie kuriem labak pirkt (pieejamiba un papildaprikojuma uzstadisana) ?
1.augusts 2019, 14:30 | links
 
Paldies!
31.jūlijs 2019, 09:57 | links
 
zhimis [31.07.19]: Par to domāju,tik baidījos vai nerūsējošais nebūs par stingru.Es no Liepājas,un mūsu ezers nav no dziļajiem.Bieži kaut kam uzduries.Paldies.
Sveiks. Nerūsējošais japāņiem nāk oriģināli. Šo te no delve 2 trāpot uz celma nogriež kā skābeni, esmu pats vairākkārtīgi pārbaudījis. Var droši likt un nebaidīties salauzt ne to kam jāsalūzt.
31.jūlijs 2019, 08:06 | links
 
Krāsainā metāla tirgotavā nopērc cietā misiņa 5mm stieni,zāģē gabalos...Padomijas motoram Neptun-23 bija 6mm misiņš,un turēja...
31.jūlijs 2019, 07:43 | links
 
Par to domāju,tik baidījos vai nerūsējošais nebūs par stingru.Es no Liepājas,un mūsu ezers nav no dziļajiem.Bieži kaut kam uzduries.Paldies.
31.jūlijs 2019, 06:46 | links
 
zhimis [30.07.19]: Varbūt kāds var pateikt,no kāda materiāla labāk izgatavot laivas motora dzenskrūves sprosstapu,padomijas laikos sauktu par šponku.Nekur nevaru atrast suzuki dt6 motoram.5mmx27mm..Var jau ielikt naglu,bet domāju ka tā ar alumīniju sāks korozēt,un dzenskrūvei mūžs nebūs ilgs.
Nevajag neko gatavot. Aizbrauc uz Ganību dambi. Veikals Delve 2. Tur bija dažādi izmēri no nerūsējošā tērauda. Strādā kā oriģināls, esmu pārbaudījis.
Ja nav garuma, paņem pēc diametra garāku un lieko nofleksē, tas minūtes darbs.
30.jūlijs 2019, 18:58 | links
 
Varbūt kāds var pateikt,no kāda materiāla labāk izgatavot laivas motora dzenskrūves sprosstapu,padomijas laikos sauktu par šponku.Nekur nevaru atrast suzuki dt6 motoram.5mmx27mm..Var jau ielikt naglu,bet domāju ka tā ar alumīniju sāks korozēt,un dzenskrūvei mūžs nebūs ilgs.
30.jūlijs 2019, 18:50 | links
 
Mercury 2.5zs motoram degvielas bākas vāciņš sulo nedaudz bet pietiekami lai braucot uz copi mašīna būtu nepatīkams aromāts. Tur tā gumijas blīve mainās vai ar visu korķi jāpērk jauna tā padarīšana? Kurā vietā meklēt daļas? Ir kādi ieteikumi?

buslis, 29.jūlijs 2019, 17:13

var izgriezt no bezīna drošas gumijas
29.jūlijs 2019, 21:47 | links
 
Mercury 2.5zs motoram degvielas bākas vāciņš sulo nedaudz bet pietiekami lai braucot uz copi mašīna būtu nepatīkams aromāts. Tur tā gumijas blīve mainās vai ar visu korķi jāpērk jauna tā padarīšana? Kurā vietā meklēt daļas? Ir kādi ieteikumi?
29.jūlijs 2019, 17:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager