Laivas un to motori

viksviks [13.07.19]: viksviks [19m]: viksviks [17m]: Maris_C [9m]: viksviks [18:46]: Un ko sakat par laivu Bush crab 400?Pirmā Bushene man bija Crab 400. Lielie baloni, kravnesība 1t., ļoti stabila. Vienīgi man nepatika piepūšamais ķīli. Neklausi tos, kas saka, ka ar 5hp būs jābrauc ar 9 km.h. Crab ar 5 merk ar antigravitācijas plāksnēm braucu virs 20km/h.Sveiki,tad jau man neder ar piepusamo ķili?jo taisos biezak izmantot pa ventu,venta ir sekla.?Kadu laivu iesaki ar paceltu prieksu,ta lai izmantotu venta!?un jura varetu vejazivis iebraukt?Kas ir antigravitacijas plaksne,?
Cik var.....
A meklētājā iesist, pietrūkst attapības?
13.jūlijs 2019, 20:12 | links
 
viksviks [13.07.19]: viksviks [17m]: Maris_C [9m]: viksviks [18:46]: Un ko sakat par laivu Bush crab 400?Pirmā Bushene man bija Crab 400. Lielie baloni, kravnesība 1t., ļoti stabila. Vienīgi man nepatika piepūšamais ķīli. Neklausi tos, kas saka, ka ar 5hp būs jābrauc ar 9 km.h. Crab ar 5 merk ar antigravitācijas plāksnēm braucu virs 20km/h.Sveiki,tad jau man neder ar piepusamo ķili?jo taisos biezak izmantot pa ventu,venta ir sekla.?Kadu laivu iesaki ar paceltu prieksu,ta lai izmantotu venta!?un jura varetu vejazivis iebraukt?
Kas ir antigravitacijas plaksne,?
13.jūlijs 2019, 20:09 | links
 
viksviks [13.07.19]: Maris_C [9m]: viksviks [18:46]: Un ko sakat par laivu Bush crab 400?Pirmā Bushene man bija Crab 400. Lielie baloni, kravnesība 1t., ļoti stabila. Vienīgi man nepatika piepūšamais ķīli. Neklausi tos, kas saka, ka ar 5hp būs jābrauc ar 9 km.h. Crab ar 5 merk ar antigravitācijas plāksnēm braucu virs 20km/h.Sveiki,tad jau man neder ar piepusamo ķili?jo taisos biezak izmantot pa ventu,venta ir sekla.?
Kadu laivu iesaki ar paceltu prieksu,ta lai izmantotu venta!?un jura varetu vejazivis iebraukt?
13.jūlijs 2019, 19:52 | links
 
Maris_C [13.07.19]: viksviks [18:46]: Un ko sakat par laivu Bush crab 400?Pirmā Bushene man bija Crab 400. Lielie baloni, kravnesība 1t., ļoti stabila. Vienīgi man nepatika piepūšamais ķīli. Neklausi tos, kas saka, ka ar 5hp būs jābrauc ar 9 km.h. Crab ar 5 merk ar antigravitācijas plāksnēm braucu virs 20km/h.
Sveiki,tad jau man neder ar piepusamo ķili?jo taisos biezak izmantot pa ventu,venta ir sekla.?
13.jūlijs 2019, 19:51 | links
 
viksviks [13.07.19]: Un ko sakat par laivu Bush crab 400?
Pirmā Bushene man bija Crab 400. Lielie baloni, kravnesība 1t., ļoti stabila. Vienīgi man nepatika piepūšamais ķīli. Neklausi tos, kas saka, ka ar 5hp būs jābrauc ar 9 km.h. Crab ar 5 merk ar antigravitācijas plāksnēm braucu virs 20km/h.
13.jūlijs 2019, 19:42 | links
 
Vai raznas ezera ir iespejams iret laivu ar motoru

Sams122, 13.jūlijs 2019, 13:38

Rāznā tikai elektro.
13.jūlijs 2019, 19:30 | links
 
Un ko sakat par laivu Bush crab 400?
13.jūlijs 2019, 18:46 | links
 
Kuru labak izveleties Jusu viedokls?mercuri f5mh vai suzuki df5as?
13.jūlijs 2019, 18:44 | links
 
dr.laiva [8:39]: Atvainojos, ka nav par tēmu, bet pārdomām.
Jautājumi, kura ražotāja 5zs motoru pirkt vai kuru PVC laivu izvēlēties, tiek uzdots ik pa laikam.
Atbildes par motoriem parasti noved pie viena un tā paša = pērc motoru no Yamaha, Honda, Suzuki, Tohatsu, Mercury, tikai ne Parsun vai citus brīnumus, tad vienmēr ir izņēmumi, dažiem nestrādā tas, kas citiem strādā vai dažiem strādā tas, kas citiem regulāri plīst. Dažreiz gadās, ja foruma dalībniekiem sliktāks garastāvoklis, ka jautājuma uzdevējs tiek aplikts un paliek bez atbildes.
Ar PVC laivām ir sarežģītāk, to izvēle, kā bonbongām Laimas veikalā. Lai saprastu garumu, materiālu un cenas atšķirības jāveic neliels personiskais pētījums, tomēr vienkāršas patiesības neviens nav atcēlis, kvalitatīvi un lēti nepastāv. Vēl daži ierobežojumi, Intex ražotie laivu izstrādājumi nav īsti savienojami ar 5 zs motoru, savukārt apskatot Honda, Suzuki, Mercury, Zodiac, Yamaha tiek ieslēgts – par nosaukumu nav vērts maksāt. Neesmu dzirdējis, ka būtu kaudzēm sūdzību par Outland, Bush, Dulcan, Brig vai Grot.
Tomēr, lai iegādāto konkrētas lietas, ir jābūt ļoti lielai pārliecībai, ka tas ir tieši tas, kas vajadzīgs. Daudzi sāk ar 5 zs motoru, daļa pēc sezonas, knapi iebrauktus, cenšas pārdot, parasti ne pārāk veiksmīgi vai arī tie paliek kā rezervei. Ar laivām līdzīgi, izrādās - to kaut kur jāglabā, gaiša smērējas, tumša sakarst, mazu = ērti salikt, glabāt, pārvadāt, bet nav vietas, lielā vieta ir, bet visbiežāk pēc 2-3 reizēm vairs ārā nejauc, meklē piekabi un garāžu, ja tādas nav.
Jauna pirkšana ar tāds interesants jautājums, nevajag pārprast, antikvariāta pirkšana ir gaumes lietots, otrreizējais tirgus ar nekāds, maz lietots lēti nemaksā. Tomēr, ja neskrien, šajā loterijā var arī atrast to ko vajag. Es personīgi nožēloju ka pirmo laivu un motoru pirku jaunu no veikala.

p.s. par esošo izvēli, 3,90 m ar 5 zs motoru īsti kopā neder …Sveiki. Kapec neder laiva 3.9 ar 5 zs motoru?

viksviks, 13.jūlijs 2019, 11:35

Velcei der ,ja nau tālu jabrauc tad jā. Atrums būs kādi + - 9km.
13.jūlijs 2019, 15:36 | links
 
Vai raznas ezera ir iespejams iret laivu ar motoru
13.jūlijs 2019, 13:38 | links
 
Kā ņem. Ja brauc viens tad iet glisē 20-22 km/h. Tas ar visām parpalām,.degvielas bāku utt. Divatā max 14 kmh, bet glisē neceļ. Vienkārši nekādiem tālajiem gabaliem šis nederēs. Divītī ir baigā zāģēšana. Bet ir pozitīva nianse, ir laiks, kad iedzert aukstu alu. :)
13.jūlijs 2019, 11:49 | links
 
dr.laiva [13.07.19]: Atvainojos, ka nav par tēmu, bet pārdomām.
Jautājumi, kura ražotāja 5zs motoru pirkt vai kuru PVC laivu izvēlēties, tiek uzdots ik pa laikam.
Atbildes par motoriem parasti noved pie viena un tā paša = pērc motoru no Yamaha, Honda, Suzuki, Tohatsu, Mercury, tikai ne Parsun vai citus brīnumus, tad vienmēr ir izņēmumi, dažiem nestrādā tas, kas citiem strādā vai dažiem strādā tas, kas citiem regulāri plīst. Dažreiz gadās, ja foruma dalībniekiem sliktāks garastāvoklis, ka jautājuma uzdevējs tiek aplikts un paliek bez atbildes.
Ar PVC laivām ir sarežģītāk, to izvēle, kā bonbongām Laimas veikalā. Lai saprastu garumu, materiālu un cenas atšķirības jāveic neliels personiskais pētījums, tomēr vienkāršas patiesības neviens nav atcēlis, kvalitatīvi un lēti nepastāv. Vēl daži ierobežojumi, Intex ražotie laivu izstrādājumi nav īsti savienojami ar 5 zs motoru, savukārt apskatot Honda, Suzuki, Mercury, Zodiac, Yamaha tiek ieslēgts – par nosaukumu nav vērts maksāt. Neesmu dzirdējis, ka būtu kaudzēm sūdzību par Outland, Bush, Dulcan, Brig vai Grot.
Tomēr, lai iegādāto konkrētas lietas, ir jābūt ļoti lielai pārliecībai, ka tas ir tieši tas, kas vajadzīgs. Daudzi sāk ar 5 zs motoru, daļa pēc sezonas, knapi iebrauktus, cenšas pārdot, parasti ne pārāk veiksmīgi vai arī tie paliek kā rezervei. Ar laivām līdzīgi, izrādās - to kaut kur jāglabā, gaiša smērējas, tumša sakarst, mazu = ērti salikt, glabāt, pārvadāt, bet nav vietas, lielā vieta ir, bet visbiežāk pēc 2-3 reizēm vairs ārā nejauc, meklē piekabi un garāžu, ja tādas nav.
Jauna pirkšana ar tāds interesants jautājums, nevajag pārprast, antikvariāta pirkšana ir gaumes lietots, otrreizējais tirgus ar nekāds, maz lietots lēti nemaksā. Tomēr, ja neskrien, šajā loterijā var arī atrast to ko vajag. Es personīgi nožēloju ka pirmo laivu un motoru pirku jaunu no veikala.

p.s. par esošo izvēli, 3,90 m ar 5 zs motoru īsti kopā neder …
Sveiki. Kapec neder laiva 3.9 ar 5 zs motoru?
13.jūlijs 2019, 11:35 | links
 
Apskati pastkastīti @viksviks
13.jūlijs 2019, 09:12 | links
 
Atvainojos, ka nav par tēmu, bet pārdomām.
Jautājumi, kura ražotāja 5zs motoru pirkt vai kuru PVC laivu izvēlēties, tiek uzdots ik pa laikam.
Atbildes par motoriem parasti noved pie viena un tā paša = pērc motoru no Yamaha, Honda, Suzuki, Tohatsu, Mercury, tikai ne Parsun vai citus brīnumus, tad vienmēr ir izņēmumi, dažiem nestrādā tas, kas citiem strādā vai dažiem strādā tas, kas citiem regulāri plīst. Dažreiz gadās, ja foruma dalībniekiem sliktāks garastāvoklis, ka jautājuma uzdevējs tiek aplikts un paliek bez atbildes.
Ar PVC laivām ir sarežģītāk, to izvēle, kā bonbongām Laimas veikalā. Lai saprastu garumu, materiālu un cenas atšķirības jāveic neliels personiskais pētījums, tomēr vienkāršas patiesības neviens nav atcēlis, kvalitatīvi un lēti nepastāv. Vēl daži ierobežojumi, Intex ražotie laivu izstrādājumi nav īsti savienojami ar 5 zs motoru, savukārt apskatot Honda, Suzuki, Mercury, Zodiac, Yamaha tiek ieslēgts – par nosaukumu nav vērts maksāt. Neesmu dzirdējis, ka būtu kaudzēm sūdzību par Outland, Bush, Dulcan, Brig vai Grot.
Tomēr, lai iegādāto konkrētas lietas, ir jābūt ļoti lielai pārliecībai, ka tas ir tieši tas, kas vajadzīgs. Daudzi sāk ar 5 zs motoru, daļa pēc sezonas, knapi iebrauktus, cenšas pārdot, parasti ne pārāk veiksmīgi vai arī tie paliek kā rezervei. Ar laivām līdzīgi, izrādās - to kaut kur jāglabā, gaiša smērējas, tumša sakarst, mazu = ērti salikt, glabāt, pārvadāt, bet nav vietas, lielā vieta ir, bet visbiežāk pēc 2-3 reizēm vairs ārā nejauc, meklē piekabi un garāžu, ja tādas nav.
Jauna pirkšana ar tāds interesants jautājums, nevajag pārprast, antikvariāta pirkšana ir gaumes lietots, otrreizējais tirgus ar nekāds, maz lietots lēti nemaksā. Tomēr, ja neskrien, šajā loterijā var arī atrast to ko vajag. Es personīgi nožēloju ka pirmo laivu un motoru pirku jaunu no veikala.

p.s. par esošo izvēli, 3,90 m ar 5 zs motoru īsti kopā neder …
13.jūlijs 2019, 08:39 | links
 
Sveiki,varbūt kāds var izstāstit kur var nopirkt rezerves dalas Parsun motoriem?
13.jūlijs 2019, 08:32 | links
 
usis [12.07.19]: Outland 360 vai 390, alumīnija grīda, borts 1100g/kvm, grīda 1300, ražota Sunlinečunhi vai kā līdzīgi, tur pat ražo visi lielie brendi. Cipars biku virs 800.Salmo Piedruja ir abi garumi. Irsējs neļaus sairst, laiva nešķīst arī pēc padsmit gadiem.
Sveiki. Ir kads interneta veikals? Adrese? Gribu apskatities
13.jūlijs 2019, 06:30 | links
 
usis [12.07.19]: Outland 360 vai 390, alumīnija grīda, borts 1100g/kvm, grīda 1300, ražota Sunlinečunhi vai kā līdzīgi, tur pat ražo visi lielie brendi. Cipars biku virs 800.Salmo Piedruja ir abi garumi. Irsējs neļaus sairst, laiva nešķīst arī pēc padsmit gadiem.
Arī neļaušu sa.irst, bij man 2005g Outlands 390 AL, bēdu nezināju
13.jūlijs 2019, 01:07 | links
 
viksviks [12.07.19]: Intrese ari piepusama laiva er cieto gridu,garums ap 4 m.ko varat ieteikt
palasīt forumu ! .... un konkrēti sadaļu : laivas un to motori !
13.jūlijs 2019, 00:08 | links
 
Outland 360 vai 390, alumīnija grīda, borts 1100g/kvm, grīda 1300, ražota Sunlinečunhi vai kā līdzīgi, tur pat ražo visi lielie brendi. Cipars biku virs 800.Salmo Piedruja ir abi garumi. Irsējs neļaus sairst, laiva nešķīst arī pēc padsmit gadiem.
12.jūlijs 2019, 22:31 | links
 
Suzuki motors. Laiva laivunams.lv ja runa ir par budžeta variantu
12.jūlijs 2019, 21:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager