Laivas un to motori

Nedēļas nogalē sāku motora iebraukšanu. Papētot manuāli un Youtube, attālumam starp ķīli un kavitācijas plāksni vajadzētu būt 2,5cm max. Man sanāk 4,5cm. Vai ir jēga čakarēties un taisīt tranča uzliku, lai paceltu motoru? Laiva Dulkan 345 ar Suzuki 6hp

Vells, 1.jūlijs 2019, 12:47


Man arī ir Dulkan 345 ar 8hp dzinēju.
Sākumā daudz eksperimentēju, viennozīmigi dzinēja augstumam un trimam ir liela nozīme.
Man pareiz ir 1,5cm starp laivas dibenu un kavitācijas plāksni. Sākotneji bija 5cm.
Bet ja grib lai laiva tiešām smuki skrien ar 2-4cilvekiem tad jāskatās matori sākot no 20hp :D
3.jūlijs 2019, 09:46 | links
 
raimob [03.07.19]: Sveiki! Kā ir ir ievstu laivu no Zviedrijas. Īpasnieks nezin izlaiduma gadu. Vai varu norādīt kadu gribu pirkuma pārdosanas līgumā un tādu man ieregistrēs pie numuru salidzinašanas?
Ja laivai šilte ir virsū, tur ir norādīti visi dati.
3.jūlijs 2019, 08:12 | links
 
Sveiki! Kā ir ir ievstu laivu no Zviedrijas. Īpasnieks nezin izlaiduma gadu. Vai varu norādīt kadu gribu pirkuma pārdosanas līgumā un tādu man ieregistrēs pie numuru salidzinašanas?
3.jūlijs 2019, 07:33 | links
 
Ri4i20 [02.07.19]: Sveiki. Vai kāds latreksā vai kur citur ir pircis tādus pašus antikavitācijas spārnus, ir jēga?
Man ir plākse(paštaisīta), bet taisna, nav nolocīti spārni uz augšu, varbūt ar tādu kas labāks?
Kādreiz bij paštaisītā. Tad uzliku pirkstos. Īpašu atšķirību nemanīju.
2.jūlijs 2019, 11:26 | links
 
Sveiki. Vai kāds latreksā vai kur citur ir pircis tādus pašus antikavitācijas spārnus, ir jēga?
Man ir plākse(paštaisīta), bet taisna, nav nolocīti spārni uz augšu, varbūt ar tādu kas labāks?
2.jūlijs 2019, 10:06 | links
 
cope71,
kā tas labus izpaudās?

jjanis, 1.jūlijs 2019, 21:21


Nu pašam palika labāk, vairs nebija tik grūti. :D :D

Labi joks. Man 20 hp uz 4m laivas un ir tas paliktnitis arī. Varētu pat vēl pacelt. Saka, ka pat varot vienā līnijā ar laivas apaksu ķīļa joslu, bet tad jāskatās vai ūdens pietiekami ir dzesēšanai.
1.jūlijs 2019, 21:51 | links
 
cope71,
kā tas labus izpaudās?
1.jūlijs 2019, 21:21 | links
 
Vells [01.07.19]: Nedēļas nogalē sāku motora iebraukšanu. Papētot manuāli un Youtube, attālumam starp ķīli un kavitācijas plāksni vajadzētu būt 2,5cm max. Man sanāk 4,5cm. Vai ir jēga čakarēties un taisīt tranča uzliku, lai paceltu motoru? Laiva Dulkan 345 ar Suzuki 6hp
Man bija līdzīgi ar merkuru 5hp un 330 laivu. Uzliku laminētā finiera plāksnīti un pacēlu pa 15 mm. Manā gadījumā palika labāk.
1.jūlijs 2019, 13:54 | links
 
Nedēļas nogalē sāku motora iebraukšanu. Papētot manuāli un Youtube, attālumam starp ķīli un kavitācijas plāksni vajadzētu būt 2,5cm max. Man sanāk 4,5cm. Vai ir jēga čakarēties un taisīt tranča uzliku, lai paceltu motoru? Laiva Dulkan 345 ar Suzuki 6hp

Vells, 1.jūlijs 2019, 12:47

Priekš iebraukšanas noteikti nevajag bet pēc tam var paeksperimentēt ar divu centimetru līstīti paliekot starp traci un motora stiprinājumu un tad jau redzēs vai vajag pacelt tranci vai nē.
1.jūlijs 2019, 13:51 | links
 
Edga [01.07.19]: Vai var ko līdzēt elektromotoram, ja tam pēc ziemas garāžā no pieciem ātrumiem palikuši 2,5!
Ved pie buma.
1.jūlijs 2019, 13:02 | links
 
Vai var ko līdzēt elektromotoram, ja tam pēc ziemas garāžā no pieciem ātrumiem palikuši 2,5!
1.jūlijs 2019, 12:49 | links
 
Nedēļas nogalē sāku motora iebraukšanu. Papētot manuāli un Youtube, attālumam starp ķīli un kavitācijas plāksni vajadzētu būt 2,5cm max. Man sanāk 4,5cm. Vai ir jēga čakarēties un taisīt tranča uzliku, lai paceltu motoru? Laiva Dulkan 345 ar Suzuki 6hp
1.jūlijs 2019, 12:47 | links
 
Iekurbulēsim vecu tēmu
1.jūlijs 2019, 12:44 | links
 
Noteikti ka tādu atrast var, bet principā bodēs pēdējo gadu laikā nav redzēti.
30.jūnijs 2019, 15:16 | links
 
Nav taisnība, nevar ar jebkuru impulsnieku uzlādēt jebkuru aķi.
30.jūnijs 2019, 13:45 | links
 

Vienam gan gruuti sadu laivu pacelt vai panest ..vajag tomeer kaadu komponjonu...tas vairaak attiecas kas copee vienatne . ari. intreseejas privaati .....un cena nebuus zemaaka par 350e
CITĒT LINKS ZIŅOT
30.jūnijs 2019, 12:22 | links
 
Viksviks:

Kā pārbaudīt, vai aķis ir miris. Vienkāršā tautas metode.
Paņem uzlādē akumulatoru pilnībā. Ja tev ir impulsnieks, teiksim, mazais 5 ampēru, tad rupji ņemot, Tev 100aH akumulators uzlādēsies 20 stundās. Bet iesaku atstāt uz 2 diennaktīm, lai būtu drošs.

Tālāk dara tā. Pagaida, lai akumulators pastāv 12 stundas. Pēc 12 stundām jāņem multimetrs un jāmēra spriegums. Ja spriegums pēc 12 stundām ir 12.8 Volti, tad akumulators ir kārtībā. Ja spriegums būs 12 Voltu vai mazāk, var uzskatīt, ka akumulators ir beigts. Arī 12.2 vai 12.4 ne par ko labu neliecina. Ir jābūt 12.8 volti.

Un tas, ko Tev šeit stāsta, ka tev ir nepareizais lādētājs, tad tās visticamāk ir mulķības, ja runa ir par tuvākajā desmitgadē ražotu impulsnieku, tad tie 99%gadījumu lādē visus akumulatora tipus.
30.jūnijs 2019, 12:00 | links
 
viksviks,

akumulatoru ir pilnībā jāuzlādē uzreiz pēc lietošanas, nevis tikai pirms lietošanas
30.jūnijs 2019, 11:13 | links
 
viksviks [29.06.19]: viksviks [1m]: Naits [2m]: man patīk un es lietoju optimate6, bet ir divas versijas, jāskatās īstā. Bet domāju ka nopērkami ir arī citi daudz lētāki, gan jau katrā copes bodē kur motorus tirgo ir arī pareizie lādētāji. un vēl tas ka no 5 roba jēga maza tikai ātrāk aķis lādējas ārā ar 4 būs tik mazliet lēnāk, bet aķis ies ilgāk.Ok. Paldies par ifoInfo
Mt180 sae.? Tas ir īsts
29.jūnijs 2019, 22:39 | links
 
viksviks [29.06.19]: Naits [2m]: man patīk un es lietoju optimate6, bet ir divas versijas, jāskatās īstā. Bet domāju ka nopērkami ir arī citi daudz lētāki, gan jau katrā copes bodē kur motorus tirgo ir arī pareizie lādētāji. un vēl tas ka no 5 roba jēga maza tikai ātrāk aķis lādējas ārā ar 4 būs tik mazliet lēnāk, bet aķis ies ilgāk.Ok. Paldies par ifo
Info
29.jūnijs 2019, 22:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager