Laivas un to motori

Naits [29.06.19]: man patīk un es lietoju optimate6, bet ir divas versijas, jāskatās īstā. Bet domāju ka nopērkami ir arī citi daudz lētāki, gan jau katrā copes bodē kur motorus tirgo ir arī pareizie lādētāji. un vēl tas ka no 5 roba jēga maza tikai ātrāk aķis lādējas ārā ar 4 būs tik mazliet lēnāk, bet aķis ies ilgāk.
Ok. Paldies par ifo
29.jūnijs 2019, 22:37 | links
 
man patīk un es lietoju optimate6, bet ir divas versijas, jāskatās īstā. Bet domāju ka nopērkami ir arī citi daudz lētāki, gan jau katrā copes bodē kur motorus tirgo ir arī pareizie lādētāji. un vēl tas ka no 5 roba jēga maza tikai ātrāk aķis lādējas ārā ar 4 būs tik mazliet lēnāk, bet aķis ies ilgāk.
29.jūnijs 2019, 22:35 | links
 
Naits [29.06.19]: Un tas par ko jautā izskatās pēc startera aķa, motoram pareizāk izmantot slodzes aķus. ja nemauc visu laiku pilnā ručkā, tad jāsaprot vai tas lādējamais ir paredzēts un ir spējīgs pilnvērtīgi uzlādēt Tavu slodzes aķi, un vai aķis nav brāķis, ja jau viņš ir jauns, tad jau ir vēl garantija. man ir kādi trīs impulsa lādētāji un tikai viens no viņiem var uzlādēt slodzes aķi pilnvērtīgi pārējie ar kaut ko lādē un ilgi līdz rāda ka pilns bet realitātē to nemaz nevar izdarīt un aķis ātri tukš. Tam ir paredzēta instrukcija, saprotu ka īsti veči to nelasa, bet nu tomēr vajag saprast vai problēma jau nav pašā saknē
Varbūt ari nelade kartigi. Jo pirma brauciena cēla priekšu gaisa, un atrums ari bija kartigs. Tagad ja brauc ar 5,pec īsā brīža liekas ka brauci ar 3.varbut var ieteikt kadu lādētāju iegadaties?
29.jūnijs 2019, 22:28 | links
 
Un tas par ko jautā izskatās pēc startera aķa, motoram pareizāk izmantot slodzes aķus. ja nemauc visu laiku pilnā ručkā, tad jāsaprot vai tas lādējamais ir paredzēts un ir spējīgs pilnvērtīgi uzlādēt Tavu slodzes aķi, un vai aķis nav brāķis, ja jau viņš ir jauns, tad jau ir vēl garantija. man ir kādi trīs impulsa lādētāji un tikai viens no viņiem var uzlādēt slodzes aķi pilnvērtīgi pārējie ar kaut ko lādē un ilgi līdz rāda ka pilns bet realitātē to nemaz nevar izdarīt un aķis ātri tukš. Tam ir paredzēta instrukcija, saprotu ka īsti veči to nelasa, bet nu tomēr vajag saprast vai problēma jau nav pašā saknē
29.jūnijs 2019, 22:06 | links
 
viksviks [29.06.19]: Naits [3m]: kāda tipa tas lādētājs ir un cik ārti viņš Tev to a''ki pielādē pilnu kad esi nosēdinājis?Nu jalade aptuveni 24 st
No rita uzlieku, un nakama rīta braucu makšķeret
29.jūnijs 2019, 22:00 | links
 
Naits [29.06.19]: kāda tipa tas lādētājs ir un cik ārti viņš Tev to a''ki pielādē pilnu kad esi nosēdinājis?
Nu jalade aptuveni 24 st
29.jūnijs 2019, 21:59 | links
 
kāda tipa tas lādētājs ir un cik ārti viņš Tev to a''ki pielādē pilnu kad esi nosēdinājis?
29.jūnijs 2019, 21:56 | links
 
Tas ka rāda pilnu neko nenozīmē, varbūt tas lādētājs nemaz nespēj to pilnvērtīgi uzlādēt(nav paredzēts tādam aķim)
29.jūnijs 2019, 21:52 | links
 
Naits [29.06.19]: kā Tu viņu lādē? Varbūt vaina tajā ka kŗtīgi neuzlēdē
Lādē pilnu. Lādētājs rāda kad pilns
29.jūnijs 2019, 21:49 | links
 
kā Tu viņu lādē? Varbūt vaina tajā ka kŗtīgi neuzlēdē
29.jūnijs 2019, 21:39 | links
 
Nesaprotu, ja no Kuldīgas līdz Nabei var motoru vispār nelietot. Tikai lai tiktu atpakaļ. Elektromotori - tas nav nopietni. Nelamājiet - tas ir tikai mans pieņēmums. Esmu Usmā ar jahtu vilcis krastā laivu ar elektromotoru jo stiprākā vējā viņu pūta prom ar visu 5-to ātrumu. Manu jahtiņu, vajadzības gadījumā, 2,2hp Suzuķītis aizstumj uz ostu jebkurā vējā un bez uztraukuma, ka beigsies aķītis, jo pāris litri benzīna pudelē vienmēr ir līdz.
29.jūnijs 2019, 21:39 | links
 
viksviks [29.06.19]: multiplikators [28m]: Ar 110 nevar būt par švaku. Varbūt āķis ir pussprādzis vai motoram kāda problēmaAķis jauns. Motors lietots kādas 10 reizes. Teiksim ja Kuldīga sāk, tad nabes ezera vairs netiek. Ar visu to ka mēta vizuli, un brauc tikai taisnos gabalus
Ka butu ar šo? Nordic power 180ah 940a 12v?
29.jūnijs 2019, 21:17 | links
 
multiplikators [29.06.19]: Ar 110 nevar būt par švaku. Varbūt āķis ir pussprādzis vai motoram kāda problēma
Aķis jauns. Motors lietots kādas 10 reizes. Teiksim ja Kuldīga sāk, tad nabes ezera vairs netiek. Ar visu to ka mēta vizuli, un brauc tikai taisnos gabalus
29.jūnijs 2019, 21:16 | links
 
multiplikators [29.06.19]: Ar 110 nevar būt par švaku. Varbūt āķis ir pussprādzis vai motoram kāda problēma
Var jau būt, ka visu laiku vīlē 5.ātrumā, tad 110 var diezgan ātri izsēdināt.
29.jūnijs 2019, 21:12 | links
 
Ar 110 nevar būt par švaku. Varbūt āķis ir pussprādzis vai motoram kāda problēma
29.jūnijs 2019, 20:48 | links
 
Labdien. Ir elektromotors outland 1300.kadu aķiti labak izmantot. Ir minnkota 110 ah. Ir pa švaku. Vai nordic power 180ah 940a 12v.tads deretu?
29.jūnijs 2019, 19:41 | links
 
Labdien. Ir elektromotors outland 1300.kadu aķiti labak izmantot. Ir minnkota 110 ah. Ir pa švaku. Vai nordic power 180ah 940a 12v.tads deretu?
29.jūnijs 2019, 19:29 | links
 
Buma kungs, kaut kā baidos līst tur iekšà.Varbūt var kaut kā ar Jums sarunāt?
29.jūnijs 2019, 16:26 | links
 
Sveiki vīri!
Sāka niķoties Honda 5hp četrtaktu motoriņš.Iedarbinot viss raustās, un pazuda jauda! Kur meklēt problēmu?
Varbūt ir kāds meistars?

Ramzes, 29.jūnijs 2019, 11:48

Trūkst ,,zupas ,, taisi vaļā karbstiķi un tīri Ciet būs žikleris no pludiņa kameras
29.jūnijs 2019, 15:52 | links
 
Negribēju nevienam dot muļķus padomus. Savā praksē esmu šādi diezgan daudz naglu iztērējis, nekad nav bijis bojāts reduktors vai nolauztas lāpstiņas. Varbūt man trāpījušās īpašās naglas :) bet tas gan ir uz mazā 2,5Hp Suzuka, nevis Hondas. Sorry
29.jūnijs 2019, 14:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager