Laivas un to motori

Brencis21 [12.06.19]: ar4hijs [Vakar]: Redz, neviens ned..... jo viņi zin ka ir tāpat labāko modeļu īpašnieki un ko te to desmitām reižu atkārtot.
:DDD
Palasot igauņu forumu un arī FB par Bush kvalitāti sāku šaubīties. Irstošas šuves, neprecīzi ķīļa risinājumi utt. Laivai par 1k, manuprāt, tam nevajadzētu būt.
12.jūnijs 2019, 10:25 | links
 
ar4hijs [11.06.19]: Vells [Vakar]: Kādam ir pieredze ar Gladiator laivām?
Kā ar to aluminja grīdu un beņķiem?Man ir gladiator ar alumīnija grīdu un beņķiem, sēdekļiem gan vajag vismaz mīkstās virsmas, jo rudenī tā pēcpuse salst, ja sanāk sēdēt. Šogad otro gadu laižu, diezgan bieži, sūdzību nav. Materiāls biezs, viss nostrādāts čotka. Iepriekš bija outlands, salīdzināt nevar. Bet tūlīt jau bush un dulkani sāks dirst. :D
Redz, neviens ned..... jo viņi zin ka ir tāpat labāko modeļu īpašnieki un ko te to desmitām reižu atkārtot.
:DDD
12.jūnijs 2019, 08:43 | links
 
irseejs [12.06.19]: ar4hijs [Vakar]: Vells [Vakar]: Kādam ir pieredze ar Gladiator laivām?
Kā ar to aluminja grīdu un beņķiem?Man ir gladiator ar alumīnija grīdu un beņķiem, sēdekļiem gan vajag vismaz mīkstās virsmas, jo rudenī tā pēcpuse salst, ja sanāk sēdēt. Šogad otro gadu laižu, diezgan bieži, sūdzību nav. Materiāls biezs, viss nostrādāts čotka. Iepriekš bija outlands, salīdzināt nevar. Bet tūlīt jau bush un dulkani sāks dirst. :DSalīdzinājumā ar outland, tas ir labā nozīmē, ka gladiators ir labāks? Īsti nevar saprast.
Jā, labā nozīmē! Bet nu jābrauc, jāskatās kā pašam patīk uz vietas.
12.jūnijs 2019, 04:57 | links
 
ar4hijs [11.06.19]: Vells [Vakar]: Kādam ir pieredze ar Gladiator laivām?
Kā ar to aluminja grīdu un beņķiem?Man ir gladiator ar alumīnija grīdu un beņķiem, sēdekļiem gan vajag vismaz mīkstās virsmas, jo rudenī tā pēcpuse salst, ja sanāk sēdēt. Šogad otro gadu laižu, diezgan bieži, sūdzību nav. Materiāls biezs, viss nostrādāts čotka. Iepriekš bija outlands, salīdzināt nevar. Bet tūlīt jau bush un dulkani sāks dirst. :D
Salīdzinājumā ar outland, tas ir labā nozīmē, ka gladiators ir labāks? Īsti nevar saprast.
12.jūnijs 2019, 00:46 | links
 
Vells [11.06.19]: ar4hijs [19m]: Vells [19:57]: Kādam ir pieredze ar Gladiator laivām?
Kā ar to aluminja grīdu un beņķiem?Man ir gladiator ar alumīnija grīdu un beņķiem, sēdekļiem gan vajag vismaz mīkstās virsmas, jo rudenī tā pēcpuse salst, ja sanāk sēdēt. Šogad otro gadu laižu, diezgan bieži, sūdzību nav. Materiāls biezs, viss nostrādāts čotka. Iepriekš bija outlands, salīdzināt nevar. Bet tūlīt jau bush un dulkani sāks dirst. :D330 vai 370?
Ar kādu motoru laid?
Man ir 330, 4zs 2t suzuki. Tā kā milzīgus pārbrauciens netaisu, man pa Ventu un pāris ezeriem ir ļoti OK.
11.jūnijs 2019, 22:46 | links
 
ar4hijs [11.06.19]: Vells [19:57]: Kādam ir pieredze ar Gladiator laivām?
Kā ar to aluminja grīdu un beņķiem?Man ir gladiator ar alumīnija grīdu un beņķiem, sēdekļiem gan vajag vismaz mīkstās virsmas, jo rudenī tā pēcpuse salst, ja sanāk sēdēt. Šogad otro gadu laižu, diezgan bieži, sūdzību nav. Materiāls biezs, viss nostrādāts čotka. Iepriekš bija outlands, salīdzināt nevar. Bet tūlīt jau bush un dulkani sāks dirst. :D
330 vai 370?
Ar kādu motoru laid?
11.jūnijs 2019, 22:31 | links
 
Vells [11.06.19]: Kādam ir pieredze ar Gladiator laivām?
Kā ar to aluminja grīdu un beņķiem?
Man ir gladiator ar alumīnija grīdu un beņķiem, sēdekļiem gan vajag vismaz mīkstās virsmas, jo rudenī tā pēcpuse salst, ja sanāk sēdēt. Šogad otro gadu laižu, diezgan bieži, sūdzību nav. Materiāls biezs, viss nostrādāts čotka. Iepriekš bija outlands, salīdzināt nevar. Bet tūlīt jau bush un dulkani sāks dirst. :D
11.jūnijs 2019, 22:22 | links
 
https://www.eboat.lv/lv/laivas/alumacraft/laiva-alumacraft-1436-john
Varbut kadam ir pieredze ar so laivu ? Cik erti 2vata copet (cik stabila) ? Un ka ir pie lieliem vilniem ? Rakstits, ka max 281 kg, nu tik ari bus visu laiku, ka ir tad, nevelas udens par bortiem ieksa ?

Progress2016, 11.jūnijs 2019, 11:39


https://www.youtube.com/watch?v=itqirpmLEB4&list=PLRcBre_Lv5NX_4BdipaFqp_gBYFyhrwJe&index=126
Te labi parādīts par šo laivu.
11.jūnijs 2019, 20:39 | links
 
Kādam ir pieredze ar Gladiator laivām?
Kā ar to aluminja grīdu un beņķiem?
11.jūnijs 2019, 19:57 | links
 
Progress2016 [11.06.19]: https://www.eboat.lv/lv/laivas/alumacraft/laiva-alumacraft-1436-john
Varbut kadam ir pieredze ar so laivu ? Cik erti 2vata copet (cik stabila) ? Un ka ir pie lieliem vilniem ? Rakstits, ka max 281 kg, nu tik ari bus visu laiku, ka ir tad, nevelas udens par bortiem ieksa ?
Un kā pašam liekas, kāpēc jūras laivām borti ir trīs reizes augstāki.
Tu tagad gribi salīdzināt, kā būtu ar Ferarri braukt pa kartupeļu lauku.
11.jūnijs 2019, 11:56 | links
 
https://www.eboat.lv/lv/laivas/alumacraft/laiva-alumacraft-1436-john
Varbut kadam ir pieredze ar so laivu ? Cik erti 2vata copet (cik stabila) ? Un ka ir pie lieliem vilniem ? Rakstits, ka max 281 kg, nu tik ari bus visu laiku, ka ir tad, nevelas udens par bortiem ieksa ?
11.jūnijs 2019, 11:39 | links
 
varbūt vajag pērnā gada bendžu nomainīt uz svaigu.
10.jūnijs 2019, 22:12 | links
 
aarpraac [10.06.19]: Sveiciens makšķerniekiem! Lūgums pēc palīdzības! Pirms sezonas savam Suzukam df5 veicu pilnu apkopi un pēc tās izbraukta viena copes reize. Viss bija ok, bet tagad piedarbinot uz tukšgaitas apgriezieniem sprāgst nost. Motoram uzsilstot arī nekas nemainās. Konkrēto motoru lietoju jau kādas 5 sezonas un nekad nekas tāds nebija. Varbūt kāds ar ko tādu ir saskāries,kas varētu būt par iemeslu? Suzuks 4t
Es tīrītu karburatoru un regulētu maisījuma skrūvi. Vis ticamāk vaina būs tur!
10.jūnijs 2019, 21:33 | links
 
Sveiciens makšķerniekiem! Lūgums pēc palīdzības! Pirms sezonas savam Suzukam df5 veicu pilnu apkopi un pēc tās izbraukta viena copes reize. Viss bija ok, bet tagad piedarbinot uz tukšgaitas apgriezieniem sprāgst nost. Motoram uzsilstot arī nekas nemainās. Konkrēto motoru lietoju jau kādas 5 sezonas un nekad nekas tāds nebija. Varbūt kāds ar ko tādu ir saskāries,kas varētu būt par iemeslu? Suzuks 4t
10.jūnijs 2019, 21:00 | links
 
man ir 30 40 un 50 lb
10.jūnijs 2019, 20:33 | links
 
Kur varetu būt iespējas iegãdãties ? Esmu redzējis tikai minikotu ... vai arī viņas neatšķiras un ir vienãdas?
10.jūnijs 2019, 18:49 | links
 
Ar 3 lāpstu dzenskruvi Engurē un Kaņierī varēsiet pakārties Jāliek 2 lāpstu zāles dzenskruvi
10.jūnijs 2019, 16:30 | links
 
ok paldies par atbildēm... Vai es varu savam likt virsū ar divām lāpstiņām, lai palielinātu ātrumu?
10.jūnijs 2019, 14:21 | links
 
, viņiem dzenskrūve ar divām lāpstiņām man ar trim... varbūt tas ietekmēja ātrumu???

basais, 10.jūnijs 2019, 12:55[/quote]

3 lāpstiņām -spēkam,mazākā vibrācija,klusāka.
2 lāpstiņas- ātrumam
10.jūnijs 2019, 14:04 | links
 
Sportisti izmanto dzenskrūvi ar divām lāpstiņām. Dzenskrūve tiek "piedzīta" konkrētai laivai.
10.jūnijs 2019, 13:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager