Laivas un to motori

Tur jau tā lists,ka pārdodas tikai komplektā.sēžu domāju ko darīt!?
26.aprīlis 2019, 15:25 | links
 
Sveiki vieri,gribu iegādāties laivu Dulkan 345 ar Yamaha četrtaktu 6hp dzinēju,kādas Jūsu domas?
Vai divus vīrus izcels glisē??

Ramzes, 26.aprīlis 2019, 15:17


Sveiks!

Gluži par vīriem viņus nevarēs nosaukt, lauru lapas, gan labi derēs.

6 HP aptuveni 150 kg.

Cieņā.
26.aprīlis 2019, 15:24 | links
 
Sveiki vieri,gribu iegādāties laivu Dulkan 345 ar Yamaha četrtaktu 6hp dzinēju,kādas Jūsu domas?
Vai divus vīrus izcels glisē??

Ramzes, 26.aprīlis 2019, 15:17


Ja jūs abu svars kopā ar mantām nepārsniegs ~120Kg varbūt arī izcels, 10hp izcels bez problēmām.
26.aprīlis 2019, 15:23 | links
 
Līdz šim bija laiva Badger sport 330 ar Mercury četrtaktu 5hp dzinēju.Mani un draugu (85+90kg) izvilka glisē.
26.aprīlis 2019, 15:21 | links
 
Nav variantu glisei ar div rumpjiem. Jem 9.8hp un tad bez probļem. o.
26.aprīlis 2019, 15:21 | links
 
Sveiki vieri,gribu iegādāties laivu Dulkan 345 ar Yamaha četrtaktu 6hp dzinēju,kādas Jūsu domas?
Vai divus vīrus izcels glisē??
26.aprīlis 2019, 15:17 | links
 
Plus Dulkānā viņu laivai turpmākie papilddarbi/remonti tipa lētāki nekā svešai laivai.. nu vismaz teorijā :)
Un vēl jau ir arī Grot laivas, katra iegriba izrunājama uz vietas.
24.aprīlis 2019, 21:07 | links
 
Skaidrs, paldies par informaciju)))
24.aprīlis 2019, 17:50 | links
 
Sveiki draugi. Kaut kam bija pieredze ar laivu pasūtījumu pie kompanija Bush?

ekarus, 24.aprīlis 2019, 10:52



Pirkt vienalga vai Bush vai Dulkan. Bet remontēt it kā labāk vest uz Dulkan. Man Dulkanā remontēja un Bush laivai montēja grozāmo krēslu. Viss bija O.K. -laipni, ātri.
24.aprīlis 2019, 15:42 | links
 
ekarus [24.04.19]: Sveiki draugi. Kaut kam bija pieredze ar laivu pasūtījumu pie kompanija Bush?
Esmu pircis gan Bushā, gan Dulkanā. Nav nekādu pretenziju.
24.aprīlis 2019, 12:08 | links
 
Sveiki draugi. Kaut kam bija pieredze ar laivu pasūtījumu pie kompanija Bush?
24.aprīlis 2019, 10:52 | links
 
Daudziem nepatīk Parsuns jo esot itkā slikts, es izmantoju 2.6 un pa retam 5.0Hp Parsunu jau laikam gadus 7-8. Abi nav mani bet kaimiņa, bet cilvēks dalās. Pēc paša saimnieka vārdiem 5.0 mēdz niķoties, 2.6 nēesot pievīlis ne reizi. Pats ar 2.6 esmu dienām pa Lielupi mīcījies, vienīgi pēc izjūtām tur to Hp ir drusku mazāk kā konkurentiem - bet mazāk ēd. Pagaidām airi ne reizi nav bijuši vajadzīgi. Var jau būt ka tā ir laimes spēle ar liela daudzuma sliktajām lozēm. Pats atkal no sevis varu pateikt ka neiesaku pirkt Selvu un Mercuru - vismaz man ar viņiem tikai čakars nevis braukšana, tas par 5hp versijām.

snitraM, 23.aprīlis 2019, 18:25Un kas tev tieši čakarējas selvai un mercuram??

uldens2, 23.aprīlis 2019, 21:02


Par Selvu var veselu referātu uzrakstīt, tas tāds dīvains motors ar atsevišķu eļļošanu, kas barojas ar 2t eļļu. Pie manis nonāca jau palietots un pamocīts - dzinējs vienu dienu darbojas, otru nevar uzraut nikuja, tāpat peld apgriezieni, mēdz noslāpt pats no sevis. To ir gan tīrījuši, mazgājuši, jaukuši - tagad stāv jau gadus divus vai trīs pēc tam ka atkal noraustījos līdz vēmienam.
Merkūram 4t5hp jau jaunam sākās šaize ar uzraušanu kad tas auksts, kad uzsilst aiziet ar puss-apgriezienu. Pēc servisa itkā palika labāk - bet tāpat mēdz būt ka jāparausta reizes 5-7, vai pat vairāk. Ja brauc ar maziem apgriezieniem uznāk pureklis un ģībonis - pēc tā atkal nācās raustīt. Servisā itkā pārregulēja - vairāk nost neģībst bet motors tur lielākus apgriezienus. Pa vēlo rudeni motoram sāka zust eļļa, itkā jau tas nedūmo un darbojas ciešami.
24.aprīlis 2019, 10:39 | links
 
Daudziem nepatīk Parsuns jo esot itkā slikts, es izmantoju 2.6 un pa retam 5.0Hp Parsunu jau laikam gadus 7-8. Abi nav mani bet kaimiņa, bet cilvēks dalās. Pēc paša saimnieka vārdiem 5.0 mēdz niķoties, 2.6 nēesot pievīlis ne reizi. Pats ar 2.6 esmu dienām pa Lielupi mīcījies, vienīgi pēc izjūtām tur to Hp ir drusku mazāk kā konkurentiem - bet mazāk ēd. Pagaidām airi ne reizi nav bijuši vajadzīgi. Var jau būt ka tā ir laimes spēle ar liela daudzuma sliktajām lozēm. Pats atkal no sevis varu pateikt ka neiesaku pirkt Selvu un Mercuru - vismaz man ar viņiem tikai čakars nevis braukšana, tas par 5hp versijām.

snitraM, 23.aprīlis 2019, 18:25
Un kas tev tieši čakarējas selvai un mercuram??
23.aprīlis 2019, 21:02 | links
 
Daudziem nepatīk Parsuns jo esot itkā slikts, es izmantoju 2.6 un pa retam 5.0Hp Parsunu jau laikam gadus 7-8. Abi nav mani bet kaimiņa, bet cilvēks dalās. Pēc paša saimnieka vārdiem 5.0 mēdz niķoties, 2.6 nēesot pievīlis ne reizi. Pats ar 2.6 esmu dienām pa Lielupi mīcījies, vienīgi pēc izjūtām tur to Hp ir drusku mazāk kā konkurentiem - bet mazāk ēd. Pagaidām airi ne reizi nav bijuši vajadzīgi. Var jau būt ka tā ir laimes spēle ar liela daudzuma sliktajām lozēm. Pats atkal no sevis varu pateikt ka neiesaku pirkt Selvu un Mercuru - vismaz man ar viņiem tikai čakars nevis braukšana, tas par 5hp versijām.
23.aprīlis 2019, 18:25 | links
 
Gedis [20.04.19]: Zonis [20.apr]: Labvakar. Ko sakāt par Parsun dzinējiem? Paldies.Tiesam gruti paris lapas atpakal izlasit? 100x jau paarunata tema un nekas nav mainijies lidz sim.
Un nemainīsies. :)))))
Tāpēc Honda, jo tā ir Honda. Bet tie, kad domā ka par vārdu pārmaksā, pi.... ar Parnusiem.
Labas lietas nevar lēti maksāt, ja neskaita knaiblītes, savilcējus un citus niekus.
23.aprīlis 2019, 15:55 | links
 
usi, man nav Parsuna, švaki ticams, ka kādreiz būs un nevienam to ieteikt netaisos... man vienkārši teorētiksi interesanti, ko reāli iespējams salaist dēli nelielas jaudas četrtaktu karburatora motorā? Tur pacensties vajag...
Mož kāds ir jaucis, pētījis...

zaraza, 21.aprīlis 2019, 09:52[/quote]
Lieta jau samērā vienkārša, šajās rūpnīcās klibo kvalitātes kontrole ražošanas procesā,kas ražošanā ir ļoti dārga.Man paziņam arī bija Parsuns čakarējās ar garantijas remontiem kamēr apnika , pēc tam pats visu izjauca un salika pa jaunam,pieregulēja ,pārblīvēja ,jo arī eļļas noplūdes bija,pēc tam gāja tā nekas,bet viņš pats dzīvē daudz motoru bija jaucis un saprata ko dara.Kā stāstija tad galvenā problēma ka vietām skrūves pārvilktas ,citur nepieskrūvētas,regulācija ne šāda ne tāda.Vienalga tagad cits motors un parsuns mētājas stūrī,jo tomēr viņam vibrācija un troksnis daudz pamatīgāks. Tas tāpat ja tu nopirktu dārgu spininga blanku un labākos gredzenus un viņus kaut kur šķībi greizi vai vaļīgi pietītu ,nesanāks tev spinings ar kvalitāti par vairākiem simtiem.
23.aprīlis 2019, 15:40 | links
 
Sveiki, vai ir kādas atsauksmes plusi/mīnusi par laivu Latrex400?

Paldies!
23.aprīlis 2019, 11:23 | links
 
Viss ir vienkārši,lai ķinietis uztaisītu labu motoru,viņš maksās tikpat cik pārbaudīto brendu dzinējs,vai ļoti tuvu tam,bet tad neviens viņu nepirks jo made in chaina visiem sen asociējas ar ne pārāk kvalitāti
21.aprīlis 2019, 11:51 | links
 
Jā, par Parsuniem atsauksmes ne pārāk. Bet nesaprotu... Kā principā iespējams uztaisīt nesatrādājošu četrtaktnieku?! Konstrukcija veca kā pasaule, vienkārša un uzticama kā ķeblis... OK, ja inžektors, tad var sasipties ar pārgudru elektroniku, bet karburatoru kā?! Speciāli pēc standarta rūpīgi brāķa detaļas ražot? Kas tiem motoriem īsti birst? Nu ķīnietis un ķīnietis, pilna pasaule ar ķīniešu četrtaktu motoriem zāles pļāvējiem utt..

zaraza, 21.aprīlis 2019, 00:35
Nu elementāri,uztaisa nekvalitatīvu aizdedzes sitēmu kurai zūd kontakts un jāsies visu ekspuatācijas laiku.Uzsilst,izplešas,kontakts pazūd,pakrati,vai kaut ko paskrūvējot izkustini un atkal iet un tā visu laiku:)
21.aprīlis 2019, 11:48 | links
 
Jā, par Parsuniem atsauksmes ne pārāk. Bet nesaprotu... Kā principā iespējams uztaisīt nesatrādājošu četrtaktnieku?! Konstrukcija veca kā pasaule, vienkārša un uzticama kā ķeblis... OK, ja inžektors, tad var sasipties ar pārgudru elektroniku, bet karburatoru kā?! Speciāli pēc standarta rūpīgi brāķa detaļas ražot? Kas tiem motoriem īsti birst? Nu ķīnietis un ķīnietis, pilna pasaule ar ķīniešu četrtaktu motoriem zāles pļāvējiem utt..


Pāc Parsuna jau 3 gadu Suzuki 20Hp ar inžektoru-nekad, nekur neviena problēma. Iet kā Šveices pulkstenis. Kā velk - tā lec. Vai auksts pēc ziemas, vai silts.

zaraza, 21.aprīlis 2019, 00:35
21.aprīlis 2019, 11:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager