Laivas un to motori

Padalos ar izvēli, kada bija - jauns pūslis vai 20 gadīga plastmasene. Nosvēros par labu otrajai un to arī nenožēloju. Nekas arī neliecina par šīs laivas mūža beigu tuvošanos, ko jau pēc 10 gadiem nevarēju teikt par pūsli. Šeit nav jautājums kādu pārliecināt, bet padalīties ar reālo pieredzi, kāda nu kuram ir
11.aprīlis 2019, 22:22 | links
 
Pamēģini vēl salīdzināt ar piepūstu kamaz kameru. Būs vēl iespaidīgāk..
11.aprīlis 2019, 20:56 | links
 
Cilvēks jau grib pārsēsties no pūšļa uz cieto laivu, tāpēc arī prasa par cietajām. Man pašam bija pūslis yamaha 280, tagad ir cietkorpusa terhi nordic, kāda vismaz 20 gadu veca, taču atpakaļ uz pūsli galīgi nevelk. Stabilitātē ne par kapeiku neatpaliek no pūšļa, taču vieta, ērtība, drošība, viss tur ir daudz patīkamāks, un nekas arī negrab. Vienīgi šai konkrētajai vajag min 20 hp, optimāli ar 30HP.
11.aprīlis 2019, 20:44 | links
 
Neviena plastmasene nebūs stabilāka par piepūšamo ar cieto grīdu. Es nezinu par mazāka izmēra baloniem, man ir bijuši tikai 50cm. Plastmaseni visur pavada graboņa. Uz sānu bortiem atbalstīties arī lāgā nevar. Man tas bija svarīgi, tādēļ atgriezos pie piepūšamās. Ja tas ir mazsvarīgi, tad plastmasene var noderēt , ietilpības dēļ. Katram pašam jāizvērtē prioritātes.
11.aprīlis 2019, 17:43 | links
 
Maris_C [11.04.19]: edijsk [12:36]: Vajag konsultāciju! Esmu laivas meklējumos. Doma par Amber vai Latrex garums ap 4,3 m. Motors padomā Hp15. ir protams citi varianti, kā pirkt lietotu u.t.t. Biju noskatījis vieniu lietotu Texas 3,6, bet šķiet pa īsu mazliet. Vēlējos no pašiem šo laivu lietotājiem kādas atsauksmes. Svarīga stabilitāte. Līdz šim ar Dulkan braucu. Par Dulkanu neko sliktu nevaru sacīt, bet vēlme ir pēc cietkorpusa laivas. Varbūt ir kādi varianti, ko varat ieteikt. Paldies!Es jau šo ceļu nogāju. :)) Sāku ar 4.3 m Bush ar cieto grīdu. Tad nopirku Amber 430. Tagad atgriezos pie Dulkan. Cietās šķiedras laivas priekšrocība ir tikai ietilpība. Pārējais ir tikai mīnusi..
Kādā ziņā mīnusi cietajām laivām? Ietilpība ir viens pluss, bet kā ar kalpošanas ilgumu u.c?
11.aprīlis 2019, 17:35 | links
 
edijsk [11.04.19]: Vajag konsultāciju! Esmu laivas meklējumos. Doma par Amber vai Latrex garums ap 4,3 m. Motors padomā Hp15. ir protams citi varianti, kā pirkt lietotu u.t.t. Biju noskatījis vieniu lietotu Texas 3,6, bet šķiet pa īsu mazliet. Vēlējos no pašiem šo laivu lietotājiem kādas atsauksmes. Svarīga stabilitāte. Līdz šim ar Dulkan braucu. Par Dulkanu neko sliktu nevaru sacīt, bet vēlme ir pēc cietkorpusa laivas. Varbūt ir kādi varianti, ko varat ieteikt. Paldies!
Es jau šo ceļu nogāju. :)) Sāku ar 4.3 m Bush ar cieto grīdu. Tad nopirku Amber 430. Tagad atgriezos pie Dulkan. Cietās šķiedras laivas priekšrocība ir tikai ietilpība. Pārējais ir tikai mīnusi..
11.aprīlis 2019, 17:28 | links
 
edijsk
paskaties latrex 460 ar ļoti stabila, un ietilpīga laiva. Pats nopirku pagājušo gadu, lietoju ar 10zs motoru un esmu apmierināts, standartā jau nāk mantu kaste priekšā un aizmugurē, plus vidū zem krēsla ir vanna kur ielikt zivis.
11.aprīlis 2019, 15:07 | links
 
Ja nav slinkums braukt uz Somiju,tad apskati šo
https://www.nettivene.com/en/moottorivene/suvi?pfrom=5000&pto=14000

Modeļi,kādus tik sirds vēlas
11.aprīlis 2019, 13:21 | links
 
Amber 430 ir ļooooti ok. Kaimiņam ir, un vairākas reizes braukāts. Super stabila un vietas arī gana.
11.aprīlis 2019, 13:13 | links
 
Vajag konsultāciju! Esmu laivas meklējumos. Doma par Amber vai Latrex garums ap 4,3 m. Motors padomā Hp15. ir protams citi varianti, kā pirkt lietotu u.t.t. Biju noskatījis vieniu lietotu Texas 3,6, bet šķiet pa īsu mazliet. Vēlējos no pašiem šo laivu lietotājiem kādas atsauksmes. Svarīga stabilitāte. Līdz šim ar Dulkan braucu. Par Dulkanu neko sliktu nevaru sacīt, bet vēlme ir pēc cietkorpusa laivas. Varbūt ir kādi varianti, ko varat ieteikt. Paldies!

Kādus
edijsk, 11.aprīlis 2019, 12:36


Pāris gadus lietoju Amber 430. Forša un stabila. 6 gadīgam junioram pārvietojoties laiva nemaz nešūpojas. Parasti copējam 2-3atā. Trijiem mazliet šauri liekas, bet redzot mazākos pūšļos 3 pieaugušus copmaņus, domāju vai neesmu drusku izlepis :)
Savējo pasūtīju ar mantu kastēm priekšā un aizmugurē un izņemamu vidējo sēdekli, lai ērtāk pārvietoties. Ja pasūtītu tagad, tad prasītu mantu kasti arī zem vidējā beņķa un aizmugures kasti sadalītu 2 daļās ar 2 vākiem, lai vienā var likt bāku un otrajā citas lietas sapakot, citādi viss kopā salikts pēc benžas smaržo.
Amberlatā patika attieksme, tāpēc tur pasūtīju. Citas līdzīgas laivas man nav bijis, tāpēc nevaru komentēt, bet esmu pāris reizes copējis no Pellas. Vienīgā lieta, kas patika, bija, ka tur pālī ērtāk priekšgalā gulēt.
11.aprīlis 2019, 13:07 | links
 
Vajag konsultāciju! Esmu laivas meklējumos. Doma par Amber vai Latrex garums ap 4,3 m. Motors padomā Hp15. ir protams citi varianti, kā pirkt lietotu u.t.t. Biju noskatījis vieniu lietotu Texas 3,6, bet šķiet pa īsu mazliet. Vēlējos no pašiem šo laivu lietotājiem kādas atsauksmes. Svarīga stabilitāte. Līdz šim ar Dulkan braucu. Par Dulkanu neko sliktu nevaru sacīt, bet vēlme ir pēc cietkorpusa laivas. Varbūt ir kādi varianti, ko varat ieteikt. Paldies!
11.aprīlis 2019, 12:36 | links
 
to Gucis
Atkarībā no kondīcijas un papīru esamības.
Foto izskatās neslikti.
Cena atkarībā no pircēja entuziasma robežās no 450 - 900 EUR.
10.aprīlis 2019, 07:45 | links
 
Gucis13 ... cik var dabūt ?... gadus trīs (šutka) :)
9.aprīlis 2019, 10:34 | links
 
Sveiki, kādu akumalotoru iesakāt 40-45 lb (laiva Dulkan Gauja) elektromotoram?
Motoru padomā ņemt Mini kota endura max, bet kā tur īsti ir ar to maximaizeri, patērē mazāk strāvu? Ir kādam pieredze???

amatieris2, 8.aprīlis 2019, 20:47


Mums ir uz vietas veikalā - Visi Minn Kota un daži MotroGuide motori, lādētāji, dziļās izlādes 80/100/115 Ah svina kā arī 20/50/100 Ah Litija akumulatori. Komplektiem - atlaides, konsultācijas - bonusā :) Nesen veicām testus, 5 reizes nevienā brīdī neredzējām, bet 2-3 uz maziem apgirezieniem - bija.
9.aprīlis 2019, 10:28 | links
 
Sveiki, kādu akumalotoru iesakāt 40-45 lb (laiva Dulkan Gauja) elektromotoram?
Motoru padomā ņemt Mini kota endura max, bet kā tur īsti ir ar to maximaizeri, patērē mazāk strāvu? Ir kādam pieredze???

amatieris2, 8.aprīlis 2019, 20:47

Samazina strāvas patēriņu. Bet tas attiecas tikai uz zemākiem ātrumiem. Braucot ar maksimālo ātrumu strāvas patēriņš būs tāds pats kā parastam elektromotoram.
9.aprīlis 2019, 10:07 | links
 
Labrīt. Varbūt kādam ir aizķērusies Honda vai Yamaha skrūve 9 1/4 ar soli ap 10. Labprāt iegādātos vai pret ko iemainītu.
9.aprīlis 2019, 10:05 | links
 

Cik pa sitadu var dabut? Nav isti vajadziga.
9.aprīlis 2019, 08:55 | links
 
Sveiki, kādu akumalotoru iesakāt 40-45 lb (laiva Dulkan Gauja) elektromotoram?
Motoru padomā ņemt Mini kota endura max, bet kā tur īsti ir ar to maximaizeri, patērē mazāk strāvu? Ir kādam pieredze???

amatieris2, 8.aprīlis 2019, 20:47


Diez'i vai dabu apmānīsi. 45lbs ap 100Ah aķis derētu (dziļizlādes noteikti labāk). Vispār jo pulkāk, jo drošāk tikt mājās. Ja pa ezeru, tad var pietikt ar 80Ah.
8.aprīlis 2019, 21:02 | links
 
Sveiki, kādu akumalotoru iesakāt 40-45 lb (laiva Dulkan Gauja) elektromotoram?
Motoru padomā ņemt Mini kota endura max, bet kā tur īsti ir ar to maximaizeri, patērē mazāk strāvu? Ir kādam pieredze???
8.aprīlis 2019, 20:47 | links
 
Sveiki.. kur var nopirkt dzenskrūvi elektomotoram Outland 34 lbs.. ????
8.aprīlis 2019, 10:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager