Laivas un to motori

Labdien. Draugi, saķiet ludzu. Ja es izmantošu laivu, kura garums ir 3,2 metri, izmantošu gan airus, gan elektromotoru, man vajag Atpūtas kuģu vadītāja apliecība? Lasiju lukumus, bet ne viss ir skaidrs. Paldies.
26.februāris 2019, 15:27 | links
 

Varbūt kādam ir šāds no Yamaha.5hp.2takt.
23.februāris 2019, 07:13 | links
 
Sveiki nopirku Suzuki Dt55 gribēju uzzināt kur var dabūt shēmu distanču pultij vai iesakiet mabu meistaru kurš var pievienot...
23.februāris 2019, 00:39 | links
 
Sveiki.velos iegādāties jaunu laivas motoru, kadu kas būtu labāks suzuki 20hp vai Merkurs 20hp?

gazix, 19.februāris 2019, 21:51


Pa lielam vairāk vai mazāk M,T, S, H, Y = "lielais piecinieks" visi jauni būs labi. Vienam degvielu mazāk ēd, citam svars, cena un vēl kas. Ir netā tabulas, kurās ir salīdzināti dažādi parametri. Ja pa šāļo, tad norvēģi saka, ka Yamaha (Y) ir labāka un S (Suzuki) aiziet ciet uzreiz pēc garantijas. Man ir S 20Hp. 2016. gada. Garantija 5 gadi. Pēc ziemas ar pirmo ievelk degvielu ar otro aiziet. Silts vienmēr ar pirmo. Ar ilgi domāju, ko ņemt. Izvēlējos S, jo 1)labākā cena, 2)vieglākais no 20Hp - 46kg-var viens pārvietot (Y -virs 60kg), 3)elektroniskā iešprice - mazs degvielas patēriņš, 4) ļoti kluss (ar ļoti patīkamu skaņu).
Mercury nav pilnīga T kopija, bet gan līdz 30Hp ražo T rūpnīcā. Ja nauda atļautu es izvēlētos starp S un Y. Y, ja plānotu pulka braukt pa jūru.
22.februāris 2019, 12:36 | links
 
Sveiki!Vai kāds nepateiktu kurā gadā izmainija mazgabarīta kuģošanas noteikumos alkohola pieļaujamo līmeni no 0,7 uz 0,5 promilēm?Liku 2011 gadā vēl bija 0,7.
20.februāris 2019, 21:18 | links
 
Man ir bijuši divi motori. Mercurs 5hp 4t un Yamaha 8 hp 2 t. Tagat ir toha 9.8 2t. Visi lietoti. Ne vienu no šiem motoriem neesmu aukstu raustījis vairāk par 2x stāvējušu, vienalga cik, un vairāk par 2x siltu, bet pamatā lec no pus apgrieziena!
Man čoms nopirka vasarā tohu 5hp jaunu, veikalā. Murgs kaut kāds. Auksts lec ar 5-10 rāvienu, bet silts reizēm lec ar otro, bet reizēm pat var nervus nobeigt! Var raustīt līdz izmisumam. Veda uz garantiju.
Domāju, ka tas viss ir dikti individuāli!
20.februāris 2019, 20:51 | links
 
Aizsūti emīlu uz csdd. Atbildēs visu pa punktiem.
20.februāris 2019, 19:35 | links
 
urmaas [20.02.19]: Vadjs [30m]: Sveiki gribu iegādāties motoru motors no Vācijas kādiem papīriem jābūt jo nav viņš reģistrēts?Pirkšanas/pārdošanas līgums. Ja nav tad te nepiereģistrēsi.
Tikai pirkšanas pārdošanas līgums?
20.februāris 2019, 19:31 | links
 
Vadjs [20.02.19]: Sveiki gribu iegādāties motoru motors no Vācijas kādiem papīriem jābūt jo nav viņš reģistrēts?
Pirkšanas/pārdošanas līgums. Ja nav tad te nepiereģistrēsi.
20.februāris 2019, 19:03 | links
 
Sveiki gribu iegādāties motoru motors no Vācijas kādiem papīriem jābūt jo nav viņš reģistrēts?
20.februāris 2019, 19:01 | links
 
Divus cilvekus 80+90 ar pusli 3.30 izvelc glise)))) goda vards))))
20.februāris 2019, 17:43 | links
 
Man Merkurs 5hp pec ziemas ar pirmo ravienu))) ja silts tad vispar ar pus ravienu)))
20.februāris 2019, 17:39 | links
 
Mazās hondoņas lec labi pat aukstas, tas tiesa.
20.februāris 2019, 14:49 | links
 
Man 6-niekam Evinrudei arī rakstīts, ka ražots Tohatsu rūpnīcā....
20.februāris 2019, 14:46 | links
 
[...] Neesmu vēl redzējis rokas motoru, kas ar pirmo lektu nedēļu stāvējis. Ko es nesaprotu?

kraft, 20.februāris 2019, 13:22


5hp honda pagājušo svētdien pielēca ar pirmo rāvienu pēc 2 vai 3 mēnešu stāvēšanas. motors laikam arī bija sailgojies pēc ūdens :)
20.februāris 2019, 14:34 | links
 
Mercury 5zs jau laikam 3 vai 4 sezonas braucu (ļoti daudz braucu). Vienīgā problēma, kad ilgāk nākas paraustīt ir tad, kad bačokā benža beidzās un tiek tukšā bākā ielieta degviela. Man gan te kāds ieteica tad pirms raustīšanas pacilāt motoru augšā, lejā un arī šī problēma atkrita. Ja motors silts, tad lec ar pirmo, ja nedēļu/divas vai vairāk pastāvējis tad 2-5 reizes un aidā. A ja par Tohatsu un Mercury, tad cik zinu līdz kkādiem zirgiem tie ir identiski motori, kas tiek likti kopā vienā rūpnīcā. Neatceros gan līdz cik zirgiem, to Gintam no Eboat jājautā.
20.februāris 2019, 13:43 | links
 
Kraft
Salīdzinoši:
1972 gada 2T "džonsons" lec labāk kā 2018 gada 4T mercūrīts. Gan auksts, gan silts! Abi "desmitnieki"! :)
Pērn pēc n-to gadu nelietošanas "džonīti" izvilku no "pagultes"! Nomainiju tik impelleru un degvielas "sūknīti", bij sažuvuši. Šie abi swensonijā.
LV pa ceļiem pārvietojos ar "swensonu"(volvo), pa ūdeņiem ar "japāni"(tohatsu) i bēdas nezinu. :)
20.februāris 2019, 13:40 | links
 
Nu blin, kungi. Tad motors, kurš copes laikā nelec ar pirmo ir vienk sūds! vai sūdīgā kondīcijā. Un beidziet demagaģiju, ka vienam ražotājam "lec" bet citam nelec :D Kolēģim mazais merkurs lec kā nākas, savukārt, Burtnieka ezerā nomas laivai 2,5hp suzuks nelec ar 5to reizi. Tad kurš tur ir vainīgs? :) UK Pasaules čempī mums visiem bija kautkādi aizvēsturiski Merkuri un daži Tohaci, un man par lielu izbrīnu, visi strādāja kā pulksteņ no pusrāviena! CG Filmā tie ir labi redzami.
20.februāris 2019, 13:37 | links
 
Kas tur nesaprotams?Mašīna arī ja nedēļu pastāvēs uzreiz ar pirmo apgriezienu nezvai pieleks...
20.februāris 2019, 13:26 | links
 
Kraft
Es runāju par iedarbināšanu copes laikā uz ūdens. Nevis pēc ieziemošanas no šķūnīša izvilkta dzinēja iedarbināšanu! :)
20.februāris 2019, 13:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager