Laivas un to motori

Par benzīnu pasakas.Katra iekšdedzes dzinēja degvielas oktānu skaitlim jāatbilst kompresijas pakāpei. Visai dārza,meža tehnikai un airu aizstājējiem nav vajadzīgs benzīns ar augstāku oktāna skaitli par 95!
7.septembris 2018, 14:42 | links
 
Sveiki. Vai ir iespējams laivas stiklu uzpulēt vai kaut kā atjaunot. Tas gan nav gluži stikls, kaut kads plastmas vai organiskais.
7.septembris 2018, 14:31 | links
 
Kādam nevajag 5zs suzuki 4t 2008gada ar garo kāju man vajag ar īso varu mainīt vai pārdot ja ir piedāvājumi tad tikai PM vai rakstot whatsapp-29885426
7.septembris 2018, 13:12 | links
 
Benzīns, viennozīmīgi, 98, tāpat kā zālespļāvējiem un motorzāģiem. Jaunam motoram uz piestrādes laiku varētu būt uzregulēts treknāks maisījums. Pēc piebraukšanas vajag pārregulēt. Shēma te:https://www.vansoutboardparts.com/mercury-outboard-motor-parts/mercury/3-5-4-stroke-carb/0r131842-up/carburetor-all-models-serial-0r318096-thru-0r448032/c1-9051?trail=17,1,122,1824
skrūve shēmā -5. Manuālī parasti uzdod bāzes regulējumu- apgriezienu skaits no ciet stāvokļa, no tās vietas var paspēlēties ar treknāks liesāks tīri uz izjūtām, lai labi lec un jautri uzņem apgriezienus.
7.septembris 2018, 10:38 | links
 
Mazajiem motoriem tikai un vienīgi 98 benža. Ar 95 ir visādi gājis. Nekas traks jau nebūs ja pa retam ieliesi to 95, bet pārsvarā tikai 98!!! 95 benžai klāt ir kkāda bio piedeva, kas nosēžas karbī...a tā dīzīte tik niecīga, ka daudz viņai nevajag.
7.septembris 2018, 09:17 | links
 
es arī pirmo sezonu īpaši neskatījos, ka tik benzīns...
otrajā pavasarī motoru knapi atdzīvināju ar karbiķa skalošanu utt., jo 95tajam izgarojot, karburatorā paliek tāda kā eļla...to sezonu bišķi pamocījos pirmās reizes, šķiet lēju klāt degvielas sistēmas tīrītāju (kādu, neprasi, tas bija sen).

Pēc tam tikai 98 benzīns, reizi gadā nomainu eļlu motorā un kājā, WD40 uz kustīgajām daļām un braukāju jau 8 gadus :)
7.septembris 2018, 09:08 | links
 
Paldies Daddy par padomu. Ar svecei mazākas atstarpes uzlikšanu bija mans pirmais gājiens. Tikai tas nenesa izmaiņas, atliek vēl uz priekšu pāriet un lietot tikai 98, lai gan bija prātvēderi, kas apgalvoja, kad 98 lietot nenākšot par labu motorītim. Mēģināšu 98 un skatīsimies vai kas mainīsies uz labo pusi, skaidrs ir viens sliktāk jau nu vairs nevar būt.


Jā tieši tā arī es daru, darbinu siltam uz restart, reizēm ar pirmo, bet reizēm lec tikai ar kādu 3~8 reizi. :(((

POMMERS, 5.septembris 2018, 21:25

Vēl vari pamēģināt izskrūvēt sveci un mazliet mazāku dzirksteļstarpu uztaisīt. Pēc papīriem jābūt 0.9 mm. Siltam motoram ir lielāka kompresija un tāpēc grūtāk dzirkstelei izsisties.

Nu un protams, ka 98 benzīns.

daddy_j, 6.septembris 2018, 18:03
6.septembris 2018, 23:14 | links
 
BrunoL [06.09.18]: Ja auksts lec un karsts ne,tas nozīmē,ka degmaisijums par “treknu”
Tas gan, to es ari izspriedu. Varetu pats pieregulet bet nesaprotu kaa, nav karbim nevienas skruves arejaas. Kkadas sleptas kkur. Sovasar maz sanacis izmantot tapec ari nesmu iedzilinajies šajaa problemaa. Bet ja kadam ir pieredze, saprassana ar tadu karbi labprat paklausitos. Protams meisteri ari ir piejami☺
6.septembris 2018, 20:48 | links
 
Ja auksts lec un karsts ne,tas nozīmē,ka degmaisijums par “treknu”
6.septembris 2018, 18:07 | links
 
Jā tieši tā arī es daru, darbinu siltam uz restart, reizēm ar pirmo, bet reizēm lec tikai ar kādu 3~8 reizi. :(((

POMMERS, 5.septembris 2018, 21:25


Vēl vari pamēģināt izskrūvēt sveci un mazliet mazāku dzirksteļstarpu uztaisīt. Pēc papīriem jābūt 0.9 mm. Siltam motoram ir lielāka kompresija un tāpēc grūtāk dzirkstelei izsisties.

Nu un protams, ka 98 benzīns.
6.septembris 2018, 18:03 | links
 
POMMERS [05.09.18]: Jā tieši tā arī es daru, darbinu siltam uz restart, reizēm ar pirmo, bet reizēm lec tikai ar kādu 3~8 reizi. :(((


Es tikko kā paņēmu jaunu veikalā, aukts lec normāli silts negrib. Nesaprotu kur varētu būt problēma?

POMMERS, 5.septembris 2018, 13:50

Uz ručkas ir 2 atzīmes "start" un "restart". Siltam vajag uz "restart", tb bišķi ručku pagriezt.

daddy_j, 5.septembris 2018, 14:06
Tieši taa pati problema. Man ari jauns taa darija un dara. Liekas takaa paarlej, ja siltam uzdo 80-90% gaazes tad aiziet lielakoties uz pirmo ravienu. Šo temu es jau biju paceelis laiku atpakal forumaa, neviens namaceja palidzet...
6.septembris 2018, 16:39 | links
 
Līdz ar to izvēle starp motoru kurš ielaižas pats (~3000 EUR) un gandrīz 10x lētāko vinču ir vienkārša :)
gints_a, 4.septembris 2018, 15:32


Nav tik viennozīmīgi. Tāpēc vienmēr ir jautājums kam izmanto laivu? Tiem kuri atpūšas uz ūdens, ceļo, velcē, uz brekšiem vai dzīvo tāds i-pilots kā zivij velosipēds.
Aktīvai spiningošanai, lieliem dziļumiem, īsiem pārbraucieniem, vai slīdēšanai gar kanti, zāļu malu ... vinča nederēs.
Laiva ar "kajīti" neizklausās pēc laivas, kura paredzēta aktīvai spiningošnai.
6.septembris 2018, 12:04 | links
 
Jā tieši tā arī es daru, darbinu siltam uz restart, reizēm ar pirmo, bet reizēm lec tikai ar kādu 3~8 reizi. :(((


Es tikko kā paņēmu jaunu veikalā, aukts lec normāli silts negrib. Nesaprotu kur varētu būt problēma?

POMMERS, 5.septembris 2018, 13:50

Uz ručkas ir 2 atzīmes "start" un "restart". Siltam vajag uz "restart", tb bišķi ručku pagriezt.

daddy_j, 5.septembris 2018, 14:06
5.septembris 2018, 21:25 | links
 
Es tikko kā paņēmu jaunu veikalā, aukts lec normāli silts negrib. Nesaprotu kur varētu būt problēma?

POMMERS, 5.septembris 2018, 13:50


Uz ručkas ir 2 atzīmes "start" un "restart". Siltam vajag uz "restart", tb bišķi ručku pagriezt.
5.septembris 2018, 14:06 | links
 
Es tikko kā paņēmu jaunu veikalā, aukts lec normāli silts negrib. Nesaprotu kur varētu būt problēma?

POMMERS [1.sep]: Kādas ir īstiem spečukiem atsauksmes attiecībā par MERCURY 3.5 hp (1.84 kW), 4-taktu motorīti ?Kolegim ir, 2017 gada. Problemas ar iedarbinasanu siltam, man 4hp tas pats, vedu uz garantiju un neko netiku skaidrs. Pateica ka degvielaa vaina. Bet ta nav...man apnika kasities ar viniem, taa citu problemu nav, ka iet, ta iet. Speka parastai copei pietiekosi. BET taa iedarbinasanas problema pastaav...

Levis, 3.septembris 2018, 21:47
5.septembris 2018, 13:50 | links
 
POMMERS [1.sep]: Kādas ir īstiem spečukiem atsauksmes attiecībā par MERCURY 3.5 hp (1.84 kW), 4-taktu motorīti ?Kolegim ir, 2017 gada. Problemas ar iedarbinasanu siltam, man 4hp tas pats, vedu uz garantiju un neko netiku skaidrs. Pateica ka degvielaa vaina. Bet ta nav...man apnika kasities ar viniem, taa citu problemu nav, ka iet, ta iet. Speka parastai copei pietiekosi. BET taa iedarbinasanas problema pastaav...

Levis, 3.septembris 2018, 21:47
5.septembris 2018, 13:47 | links
 
Saprotu, ka i-pilots būtu jēdzīgāk (kaut gan krietni dārgāk), bet sakarā ar to, ka no puskajītes atteikties negribu, piekļūšana laivas priekšgalā esošam motoram lai viņu paceltu vai ielaistu ir faktiski nereāla (vismaz manai laivai, kuru mainīt negrasos). Līdz ar to izvēle starp motoru kurš ielaižas pats (~3000 EUR) un gandrīz 10x lētāko vinču ir vienkārša :)

gints_a, 4.septembris 2018, 15:32


nav jau jāliek obligāti priekšā .............var likt aizmugurē uz borta
5.septembris 2018, 11:28 | links
 
Labsvakars.
Ganjau šitā tēma ir bijusi apspriesta šeit,bet jautāšu tāpat.
Kādu varētu ieteikt pirmo piepušamo laivu ar cieto dibenu un motoru?
Cope pārsvarā priekš 2personām.
Varbūt ir kāds sakarīgs lietots variants?
Paldies par info jau iepriekš
Saldsabols, 3.septembris 2018, 22:15


Iemet aci privātajās vēstulēs
5.septembris 2018, 08:01 | links
 


Ir kāds Zebec Armada 420A īpašnieks? Nepieciešama konsultācija )
5.septembris 2018, 06:50 | links
 
Saprotu, ka i-pilots būtu jēdzīgāk (kaut gan krietni dārgāk), bet sakarā ar to, ka no puskajītes atteikties negribu, piekļūšana laivas priekšgalā esošam motoram lai viņu paceltu vai ielaistu ir faktiski nereāla (vismaz manai laivai, kuru mainīt negrasos). Līdz ar to izvēle starp motoru kurš ielaižas pats (~3000 EUR) un gandrīz 10x lētāko vinču ir vienkārša :)
4.septembris 2018, 15:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager