Laivas un to motori

gints_a
Jautājums, kam to vēlies izmantot?
Tas rodas, jo tas neaizstās elektromotru ar i-pilot funkciju.
4.septembris 2018, 14:21 | links
 
Nu ostā es tur labi tieku klāt, vienkārši uz ūdens pirms katra pārbrauciena līst uz laivas purnu lai nofiksētu enkuru ar skrūvi balansejot uz iemaukšanās robežas negribas.

Jūs pārbraucienos liekat to skrūvi vai nē?

gints_a, 4.septembris 2018, 14:07

Aizmirsu pieblst ka jālieto rolls ar vienu rulli.Tas ir stabilāks par šūpolēm kuras rada papildus slozi uz vinču pārbraucienu pa viļņiem laikā.
4.septembris 2018, 14:14 | links
 
Vai pārbraucienos fiksē enkuru ar to skrūvi? cik prātīgi ir nesties pa viļņiem kad enkuru tur tikai vinča.

gints_a, 4.septembris 2018, 13:08


Enkura veids, ka paredzēts šai vinčai ir tā saucamā "sēne". Kad enkuru ievelk, tas nepaliek karājoties priekšgalā. Tā kāts tiek pārvilkts pāri rullim un enkurs fiksējas paralēli ūdenim. Vinča, pie elektrības zuduma paliek stāvoklī kādā fiksēta, ja rullis fiksēts, paliek fiksēts striķis ārā netinas.
4.septembris 2018, 14:10 | links
 
Nu ostā es tur labi tieku klāt, vienkārši uz ūdens pirms katra pārbrauciena līst uz laivas purnu lai nofiksētu enkuru ar skrūvi balansejot uz iemaukšanās robežas negribas.

Jūs pārbraucienos liekat to skrūvi vai nē?
4.septembris 2018, 14:07 | links
 
Man laiva ar puskajīti, un laivas purnam ļoti apgrūtināta piekļūšana uz ūdens - līdz ar to jautājums cik prātīgi ir nesties pa viļņiem kad enkuru tur tikai vinča.

gints_a, 4.septembris 2018, 13:08[/quote]

Vélama bútu bríva piekljuve tai vinchai,lai pasekotu lídzi,kas notiek nolaizhot vai celjot augshá.
Nofikséjas- Rullítis ir sliedé,kas ietinot paceljas augshá.Tápéc ieteicams lietot sénes tipa enkuru.
Tas tur smuki iegulj.Tas pats arí transportéjot uz trailer.
4.septembris 2018, 13:59 | links
 
gints_a [04.09.18]: Vai pārbraucienos fiksē enkuru ar to skrūvi?

Man laiva ar puskajīti, un laivas purnam ļoti apgrūtināta piekļūšana uz ūdens - līdz ar to jautājums cik prātīgi ir nesties pa viļņiem kad enkuru tur tikai vinča.
Man arī laiva ar puskajīti.
Enkuru ar skrūvi nenostiprinu.
Kā jau teicu jātaisa jauns rolls un uz tā jāizlīdzsvaro enkurs lai pārsvars būtu minimāls.
Izmantoju tikai rollsa orģinālo rullīti.
4.septembris 2018, 13:57 | links
 
Vai pārbraucienos fiksē enkuru ar to skrūvi?

Man laiva ar puskajīti, un laivas purnam ļoti apgrūtināta piekļūšana uz ūdens - līdz ar to jautājums cik prātīgi ir nesties pa viļņiem kad enkuru tur tikai vinča.
4.septembris 2018, 13:08 | links
 
[quote=540198]Ir kādam atsauksmes par stronger 35 enkura vinču? Ar to automātisko nomešanu neveidojas "bārdas"?

Atsauksmes labas.Lietoju divus gadus.Enkurs 14 kg.Nomešana strādā perfekti.Iesaku pirkt kādā no Kijevas interneta veikaliem,ja ir tur kāds čoms.Iznāk krietni lētāk.Vienīgi rolss ir jāpārtaisa-pārāk īss.
Ja interesē varu parādīt.
4.septembris 2018, 09:54 | links
 
Ir kādam atsauksmes par stronger 35 enkura vinču? Ar to automātisko nomešanu neveidojas "bārdas"?

gints_a, 3.septembris 2018, 15:17
4.septembris 2018, 09:44 | links
 
Ir kādam atsauksmes par stronger 35 enkura vinču? Ar to automātisko nomešanu neveidojas "bārdas"?

gints_a, 3.septembris 2018, 15:17
4.septembris 2018, 09:43 | links
 
Saldsabols >

Septiņi nāves grēki. Šāds apzīmējums ir radies pārpratuma dēļ, galvenos grēkus nosaucot par nāves grēkiem. Saskaņā ar Baznīcas mācību, pastāv septiņi galvenie grēki, t.i., visvairāk izplatītie grēki. Taču jebkurš no tiem, vai arī kāds cits var būt nāvīgs jeb nāves grēks, ja tas ir izdarīts brīvprātīgi, apzināti un būtiskā lietā. Nāves grēks šķir cilvēku no Dieva, un tiek uzskatīts, ka nāvīgs grēks noved pie dvēseles bojāejas. Galvenie grēki kristietībā ir šādi:

iekāre;
negausība;
mantkārība;
SLINKUMS;
dusmas;
skaudība;
lepnība.
4.septembris 2018, 07:45 | links
 
Ir kādam atsauksmes par stronger 35 enkura vinču? Ar to automātisko nomešanu neveidojas "bārdas"?

gints_a, 3.septembris 2018, 15:17


Bārdas neveidojas. Atsauksmes labas. Enkurs 5kg.
Kam plāmo izmantot?
3.septembris 2018, 23:45 | links
 
Labsvakars.
Ganjau šitā tēma ir bijusi apspriesta šeit,bet jautāšu tāpat.
Kādu varētu ieteikt pirmo piepušamo laivu ar cieto dibenu un motoru?
Cope pārsvarā priekš 2personām.
Varbūt ir kāds sakarīgs lietots variants?
Paldies par info jau iepriekš
3.septembris 2018, 22:15 | links
 
POMMERS [01.09.18]: Kādas ir īstiem spečukiem atsauksmes attiecībā par MERCURY 3.5 hp (1.84 kW), 4-taktu motorīti ?
1,84 kW ir 2.5 zirgi
3.septembris 2018, 22:02 | links
 
POMMERS [01.09.18]: Kādas ir īstiem spečukiem atsauksmes attiecībā par MERCURY 3.5 hp (1.84 kW), 4-taktu motorīti ?
Kolegim ir, 2017 gada. Problemas ar iedarbinasanu siltam, man 4hp tas pats, vedu uz garantiju un neko netiku skaidrs. Pateica ka degvielaa vaina. Bet ta nav...man apnika kasities ar viniem, taa citu problemu nav, ka iet, ta iet. Speka parastai copei pietiekosi. BET taa iedarbinasanas problema pastaav...
3.septembris 2018, 21:47 | links
 
Ne to linku iemetu
http://forum.motolodka.ru/read.php?f=1&i=1991184&t=1991184
3.septembris 2018, 16:14 | links
 
@ gints_a
krievu forumā smalki apspiests par šo tēmu, ir ko palasīt http://forum.motolodka.ru/read.php?f=1&i=2058645&t=2058645
3.septembris 2018, 16:12 | links
 
Kā arī cik smagu enkuru reāli cilājat ar viņu...
3.septembris 2018, 15:18 | links
 
Ir kādam atsauksmes par stronger 35 enkura vinču? Ar to automātisko nomešanu neveidojas "bārdas"?
3.septembris 2018, 15:17 | links
 
Kādas ir īstiem spečukiem atsauksmes attiecībā par MERCURY 3.5 hp (1.84 kW), 4-taktu motorīti ?
1.septembris 2018, 21:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager