Laivas un to motori

Un jā, protams kādas firmas dzinēju ieteiktu.
Lasot šeit bieži piemin 4 firmas( Suzuki,Mercury, Tohatsu,Honda).
Personīgi, labāk nedaudz dārgāk, bet nav vēlāk problēmu.
9.augusts 2018, 22:42 | links
 
bubulisss [09.08.18]: svens76 [5m]: bubulisss [3m]: durixxxx [13m]: Ok.
Kāds būtu minimālais nepieciešamais ZS šādai laivai? Jo es arī nedomāju skriet ātri. Bet tādai normālai laivas gaitai(optimālai).Man Bush skate 4,1m ar 6 tohatsu iet 18 km/st
Uz glisi iziet mierīgi.. un pa 4 copes reizēm neesmu bāku pat izbraucis 12lCik Tu sver? Un vai parasti viens copē?Kādi 90 un uz augšu + vēl loriņi un + meita 4,5 gadi nekas nemainās. Divatā jā sūdīgi....
Tieši tā. Biju domājis par ātrumu divatā
9.augusts 2018, 22:40 | links
 
bubulisss [09.08.18]: svens76 [4m]: bubulisss [3m]: durixxxx [13m]: Ok.
Kāds būtu minimālais nepieciešamais ZS šādai laivai? Jo es arī nedomāju skriet ātri. Bet tādai normālai laivas gaitai(optimālai).Man Bush skate 4,1m ar 6 tohatsu iet 18 km/st
Uz glisi iziet mierīgi.. un pa 4 copes reizēm neesmu bāku pat izbraucis 12lCik Tu sver? Un vai parasti viens copē?Kādi 90 un uz augšu + vēl loriņi un + meita 4,5 gadi nekas nemainās. Divatā jā sūdīgi pieaugušie....
Domāju 2 pieaugušie.
9.augusts 2018, 22:38 | links
 
Ap 90 kg. Parasti braucam divatā ar kolēģi. Tas ap 80 kg.
9.augusts 2018, 22:37 | links
 
svens76 [09.08.18]: bubulisss [3m]: durixxxx [13m]: Ok.
Kāds būtu minimālais nepieciešamais ZS šādai laivai? Jo es arī nedomāju skriet ātri. Bet tādai normālai laivas gaitai(optimālai).Man Bush skate 4,1m ar 6 tohatsu iet 18 km/st
Uz glisi iziet mierīgi.. un pa 4 copes reizēm neesmu bāku pat izbraucis 12lCik Tu sver? Un vai parasti viens copē?
Kādi 90 un uz augšu + vēl loriņi un + meita 4,5 gadi nekas nemainās. Divatā jā sūdīgi....
9.augusts 2018, 22:37 | links
 
bubulisss [09.08.18]: durixxxx [13m]: Ok.
Kāds būtu minimālais nepieciešamais ZS šādai laivai? Jo es arī nedomāju skriet ātri. Bet tādai normālai laivas gaitai(optimālai).Man Bush skate 4,1m ar 6 tohatsu iet 18 km/st
Uz glisi iziet mierīgi.. un pa 4 copes reizēm neesmu bāku pat izbraucis 12l
Cik Tu sver? Un vai parasti viens copē?
9.augusts 2018, 22:34 | links
 
durixxxx [09.08.18]: Ok.
Kāds būtu minimālais nepieciešamais ZS šādai laivai? Jo es arī nedomāju skriet ātri. Bet tādai normālai laivas gaitai(optimālai).
Man Bush skate 4,1m ar 6 tohatsu iet 18 km/st
Uz glisi iziet mierīgi.. un pa 4 copes reizēm neesmu bāku pat izbraucis 12l
9.augusts 2018, 22:31 | links
 
Ok.
Kāds būtu minimālais nepieciešamais ZS šādai laivai? Jo es arī nedomāju skriet ātri. Bet tādai normālai laivas gaitai(optimālai).
9.augusts 2018, 22:21 | links
 
durixxxx [09.08.18]: Sveiki!
Ir doma iegādāties laivai benzīna dzinēju5-6 zs, jaunu.
Ko Jūs ieteiktu? Saprotu, ka katram sava pieredze.
Laiva Dulkan 370DZ. Vai nebūs pa švaku 5-6.
Nulle pieredze ar laivu dzinējiem, bet elektro īsti neder, ja gribi izbraukāt lielākus plašumus copes dienā.
Pateicos jau iepriekš.
Tādai laivai noteikti par mazu!
9.augusts 2018, 20:33 | links
 
Sveiki!
Ir doma iegādāties laivai benzīna dzinēju5-6 zs, jaunu.
Ko Jūs ieteiktu? Saprotu, ka katram sava pieredze.
Laiva Dulkan 370DZ. Vai nebūs pa švaku 5-6.
Nulle pieredze ar laivu dzinējiem, bet elektro īsti neder, ja gribi izbraukāt lielākus plašumus copes dienā.
Pateicos jau iepriekš.
9.augusts 2018, 19:34 | links
 
tevocis [Vakar]: Protams nevaru spriest par visiem mazajiem Mercuriem un Tohatsu. Man bija 3,5 Zs 4t Merks, kurš pēc apmēram 20 min darba brīvgait;ā uz velci sāka sprauslāt. Interesējos dažādos I-net resursos un vairākos RU resursos atradu, ka 2,5 un 3,5 pilnīgi noteikti ir tāda problēma, ka met ciet sveci. Par lielākiem 4, 5 un 6 zs neatceros. Man meta 3,5 ciet. Personīgā pieredze. Nepērciet MerkurY. Viņam ir neadekvāti augstas rezerves daļu izmaksas. Saskāros personīgi ar šo kosmosu. Ja pērciet no šiem abiem tad Tohatsu, jo detaļas izmaksās pusotru reizi mazāk. Motori Merkam un Tohatsu i(vismaz maziem) dentiski. Cenas atšķiras ļoti.Manam 3.5 Merkuram tas pats - mirst pie ilgstošas velceešanas ar sekām, nelec maita paaros min

apelsins, 8.augusts 2018, 21:19
kartsāku sveci ieliec,lai attirās
9.augusts 2018, 17:39 | links
 
tevocis [08.08.18]: Protams nevaru spriest par visiem mazajiem Mercuriem un Tohatsu. Man bija 3,5 Zs 4t Merks, kurš pēc apmēram 20 min darba brīvgait;ā uz velci sāka sprauslāt. Interesējos dažādos I-net resursos un vairākos RU resursos atradu, ka 2,5 un 3,5 pilnīgi noteikti ir tāda problēma, ka met ciet sveci. Par lielākiem 4, 5 un 6 zs neatceros. Man meta 3,5 ciet. Personīgā pieredze. Nepērciet MerkurY. Viņam ir neadekvāti augstas rezerves daļu izmaksas. Saskāros personīgi ar šo kosmosu. Ja pērciet no šiem abiem tad Tohatsu, jo detaļas izmaksās pusotru reizi mazāk. Motori Merkam un Tohatsu i(vismaz maziem) dentiski. Cenas atšķiras ļoti.
Manam 3.5 Merkuram tas pats - mirst pie ilgstošas velceešanas ar sekām, nelec maita paaros min
8.augusts 2018, 21:19 | links
 
atradu, ka 2,5 un 3,5 pilnīgi noteikti ir tāda problēma, ka met ciet sveci.

tevocis, 8.augusts 2018, 20:57


Blēņas. Braucu ar 3,5 Mercury jau 8 gadus, sveci ciet nemet un sveci neesmu mainījis. Braucu ar 98 benzīnu. Pirmajā gadā lēju 95, otrajā pavasarī bija grūtības atdzīvināt, bet visādas tīrošās piedevas degvielai palīdzēja. Vairāk nekādu problēmu nav bijis.

Tev drīzāk pie vainas būs bijis slikts benzīns, vai pārāk augsts eļlas līmenis karterī
8.augusts 2018, 21:13 | links
 
Protams nevaru spriest par visiem mazajiem Mercuriem un Tohatsu. Man bija 3,5 Zs 4t Merks, kurš pēc apmēram 20 min darba brīvgait;ā uz velci sāka sprauslāt. Interesējos dažādos I-net resursos un vairākos RU resursos atradu, ka 2,5 un 3,5 pilnīgi noteikti ir tāda problēma, ka met ciet sveci. Par lielākiem 4, 5 un 6 zs neatceros. Man meta 3,5 ciet. Personīgā pieredze. Nepērciet MerkurY. Viņam ir neadekvāti augstas rezerves daļu izmaksas. Saskāros personīgi ar šo kosmosu. Ja pērciet no šiem abiem tad Tohatsu, jo detaļas izmaksās pusotru reizi mazāk. Motori Merkam un Tohatsu i(vismaz maziem) dentiski. Cenas atšķiras ļoti.
8.augusts 2018, 20:57 | links
 
tevocis [07.08.18]: Mazajiem Mercyru un Tohatsu ir viena ķibele. Ilgstoši lietojot ar maziem apgriezieniem met ciet sveci un slāpst nost. Velcēšanai īsti nederēs jo periodiski ir jāizgāzē.
Man 4.gadu Tohatsu 5 Zs, pārsvarā uz velci, nekad nav noslāpis.

Vienīgais ilgi braucot pilnā ručkā un pēc tam strauji nometot gāzi un uzreiz velcējot pirmajā gadā pārlēja benzīnu, noslāpa un grūti bija iedarbināt pāris reizes. Tagad pēc garāka gabala braukšanas uz pilno nometu gāzi pakāpeniski un vairs nekas tāds nav atkārtojies. Arī pēc ziemas ar pirmo,otro rāvienu bez problēmām. Nezinu vai tas ko dod, bet pēc katras copes izbraucu tukšu karburatoru. Lietoju tikai 98. benzīnu. Motors perfekts, vienīgi ja nav iespēju tikt pie 10 vai 15 Zs:)
8.augusts 2018, 18:00 | links
 
Lūdzu atsaukties TIKAI copmaņus ar Dulkan 4,2m laivām un aprīkotām ar 20zs motoriem!
Man pašam ir Dulkan 420(uz "sitienu" gan neatceros vai 420DZ) un Yamaha 20zs motors. Maksimālais ātrums ap 32km/h.
Kāds ir Jūsu kaujas komplekta maksimālais ātrums?
Gribu saprast vai manam komplektam tas atbilst kā citiem compaņiem, vai jāmeklē problēma, jo biju cerējis uz lielāku!
Paldies jau iepriekš!:)
8.augusts 2018, 17:21 | links
 
tevocis
Varbūt Tev nav paveicies, bet man apkārt tieši šie mazie motoriņi uz velci tiek kauti lopiski un bez problēmām jau daudzus gadus. Pagaidām ko esmu no saviem kaimiņiem redzējis, tad ir nobirusi viena 2.5 Yamaha un viens tāds pats Suzuks. Bet nu pie manis tie velcētāji nav normāli un brauc katru rītu/vakaru, līdz ar to tur ir anormālas motorstundas.
8.augusts 2018, 11:50 | links
 
Sveicināti,

pēc pirmās apkopes SUZUKI DF20A parādīja kad ar esošo 3x9 1/4x12 dzenskrūvi motors neiegriežas pat līdz 5000 apgriezieni :(

Līdz ar to saprotu kad jāliek ar mazāku soli, kā man skaidroja aptuvenais ir 1 solis ir 400 apgriezieni/min - vai tā ir?

Un ja jā tad varbūt kāds zina kur var (bez oficiāliem dīleriem) paņemt notestēt (labākajā gadījumā) vai iegādāties dzenskrūvi.
8.augusts 2018, 11:47 | links
 
Mazajiem Mercyru un Tohatsu ir viena ķibele. Ilgstoši lietojot ar maziem apgriezieniem met ciet sveci un slāpst nost. Velcēšanai īsti nederēs jo periodiski ir jāizgāzē.
7.augusts 2018, 19:14 | links
 
Sveiki.ir doma iegādāties laivas bendzina motoru 5zr,ko jūs varetu ieteikt,kādas firmas.

buttele, 7.augusts 2018, 13:32

Lielos vilcienos - Yamahas skaitās biki labākas(nenokaujamas) - neoficāla informācija, bet arī dārgākas.
Suzuki svara ziņā vieglākie.
Hondām arī mazajiem motoriem mēdz būt ģenerators(priekš eholotes akumulatora varētu noderēt).
Par merkūriem īpaši neko nezinu.
Tohatsu mazāku par 10hp neesmu redzējis!

Ezs87, 7.augusts 2018, 18:07


Papidinu. Merkuri līdz 30HP ir tie paši Tohatsu. Taisa Tohatsu rūpnīcā.
7.augusts 2018, 18:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager