Laivas un to motori

Tas tiešām ir svarīgi? Kādam varētu nepatikt, ja šilte pārlikta citur?
6.jūnijs 2018, 08:48 | links
 
Motorka.org raksta, ka korpusa nr ir iesists korpusa priekšējā daļā blakus ķīlim. Šilte varētu būt uz viena sānu borta iekšpusē blakus priekšējam beņķim.
6.jūnijs 2018, 08:45 | links
 
Krimam numurs uzsists uz metinātā ķīļa, pirmā trešdaļa no laivas purna, meklē tajā rajonā .
6.jūnijs 2018, 08:44 | links
 
vlDream
Jebkurš lietots 2.5zs būs labāks par to brīnumu...

Jurcik
A kāda starpība? PIemauc viņu klāt un viss...galvenais taču, ka viņa ir.
6.jūnijs 2018, 08:43 | links
 
Man vajadzetu galigi precizi, jo ntas reizes parkrasota. Netaa bildi ari nekadu neatrodu.

Jurcik, 5.jūnijs 2018, 22:54

Vari pasūtīt jaunu ar kādu numuru gribi
https://krsk.au.ru/6241196/
6.jūnijs 2018, 08:28 | links
 
Es uztaisiju no mitrum izturiga saplākšņa laivu 240 cm garu un apnīk airēt visu laiku uz velci ..
6.jūnijs 2018, 06:54 | links
 
Man vajadzetu galigi precizi, jo ntas reizes parkrasota. Netaa bildi ari nekadu neatrodu.
5.jūnijs 2018, 22:54 | links
 
Jurcik [05.06.18]: Kur Krim laivam atrodas korpusa numurs?? Var privata ziņā ari atsutīt.
Šķiet uz tranča iekšpusē būtu jābūt
5.jūnijs 2018, 22:30 | links
 
Kur Krim laivam atrodas korpusa numurs?? Var privata ziņā ari atsutīt.
5.jūnijs 2018, 22:06 | links
 
vlDream [05.06.18]: ko teiksiet par šo brīnumu?? https://www.ss.com/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/engines/ilkhb.html
Ātrums mazāks kā ar airiem, bet troksnis... Veselībai bīstams, gadīsies upes krastā kāds grunteņotājs ar vājāku nervu sistēmu, caurums galvā kā likts!
5.jūnijs 2018, 21:39 | links
 
vlDream [18:03]: ko teiksiet par šo brīnumu?? https://www.ss.com/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/engines/ilkhb.htmlNomaini dzenskrūvi pret disku un vari krūmus grāvmalēs pļaut! Vairāk gan nezinu kur tādu izmantot!
Bet ja nopietni, prasi padomu, tad ........nenodari sev un apkārtējiem to!

Fishmens, 5.jūnijs 2018, 19:28

Jā, cik redzēts (neesmu redzējis visu) īpašnieki airējas un tikai pārbraucieniem saņemas iekurbulēt un tad aiziet koncerts pa visu ezeru.
5.jūnijs 2018, 21:34 | links
 
vlDream [05.06.18]: ko teiksiet par šo brīnumu?? https://www.ss.com/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/engines/ilkhb.html
Nomaini dzenskrūvi pret disku un vari krūmus grāvmalēs pļaut! Vairāk gan nezinu kur tādu izmantot!
Bet ja nopietni, prasi padomu, tad ........nenodari sev un apkārtējiem to!
5.jūnijs 2018, 19:28 | links
 
tataars_ [39m]: Sveiki brāļi copmaņi! Kāds var ieteikt laivu motoru līdz 5hp. ( Mercury, Tohatsu, Suzuki utt)Tiks izmantots priekš pellas mini 4m garums. ( Varbūt pietiek ar 3hp...)

OSHA, 5.jūnijs 2018, 14:56

braucu ar pellu 2,5 yamahu 7 gadus , priekšā uzmetu svaru ja nav pasažieris, bij uzlikts 4 hp nekam neder mani ar 130 ceļ purnu gaisā, ja kas ir tirgošanā 2,5 suzuki lietots saudzīgi visas apkopes servsā ar grāmatiņu ,opis aizgāja labākos copes laukos tagad tirgojās nostVari kko sīkāk par motoru( gads, kaaja, kur atrodas,bildes,utt)?

OSHA, 5.jūnijs 2018, 17:55


privāta zinja
5.jūnijs 2018, 18:25 | links
 
Ko tur var pateikt par tiem tarkšķiem...sen jau viss ir izrunāts un skaidrs,D
5.jūnijs 2018, 18:10 | links
 
 
tataars_ [05.06.18]: Sveiki brāļi copmaņi! Kāds var ieteikt laivu motoru līdz 5hp. ( Mercury, Tohatsu, Suzuki utt)Tiks izmantots priekš pellas mini 4m garums. ( Varbūt pietiek ar 3hp...)

OSHA, 5.jūnijs 2018, 14:56

braucu ar pellu 2,5 yamahu 7 gadus , priekšā uzmetu svaru ja nav pasažieris, bij uzlikts 4 hp nekam neder mani ar 130 ceļ purnu gaisā, ja kas ir tirgošanā 2,5 suzuki lietots saudzīgi visas apkopes servsā ar grāmatiņu ,opis aizgāja labākos copes laukos tagad tirgojās nost
Vari kko sīkāk par motoru( gads, kaaja, kur atrodas,bildes,utt)?
5.jūnijs 2018, 17:55 | links
 
Usmā nesen pamēģināju pellu ar 5zs Hondu. Vienam galīgi garām, tikai ar kartupeļu maisu priekša varetu pabraukt. 2atā vai 4tā nav liela atšķirības ātrumā ap 9-12km/h
tā ari ir kā te saka, 2,5hp un max viegls būs tas pats, kas 5hp.
5.jūnijs 2018, 17:49 | links
 
Sveiki brāļi copmaņi! Kāds var ieteikt laivu motoru līdz 5hp. ( Mercury, Tohatsu, Suzuki utt)Tiks izmantots priekš pellas mini 4m garums. ( Varbūt pietiek ar 3hp...)

OSHA, 5.jūnijs 2018, 14:56


braucu ar pellu 2,5 yamahu 7 gadus , priekšā uzmetu svaru ja nav pasažieris, bij uzlikts 4 hp nekam neder mani ar 130 ceļ purnu gaisā, ja kas ir tirgošanā 2,5 suzuki lietots saudzīgi visas apkopes servsā ar grāmatiņu ,opis aizgāja labākos copes laukos tagad tirgojās nost
5.jūnijs 2018, 17:45 | links
 
Čomam ir lielā pella + vēl smagāks eksemplārs, jo ir ķīlis pārlīmēts ar stiklšķiedru. Gadus 4 jau braukā ar mercury 2.5zs un nekādu problēmu. Uzliku uz viņas savu 5zs, ātruma atšķirība praktiski nekāda, tik cik aizmugurē vēl masīvāka ūdens masa veļās + man tas pellas trancis baigi neuzrunāja likt virsū savu motoru. Gadus 7 nobraukāju ar savu alumīnija laivu 5m garu, ar tohatsu 2.5zs divtakteri, arī bez problēmām un viņa vēl smagāka par pellu, vienīgi ūdeni šķeļ labāk.
5.jūnijs 2018, 16:19 | links
 
arvis_an [05.06.18]: Pellai ātruma ziņā nekas būtiski nemainīsies vai tie ir 5zs vai 2.5zs. Laivas forma motoram ir ļoti neatbilstoša un ūdeni stums tā vai tā. Ja tiešām motors tikai šādai laivai tiks izmantots, tad lieki netērētos + 2.5zs būs divreiz vieglāks.
Pārsvarā pellai, bet vai šis mazais 2.5hp nebūs pārsvarā zem baigās slodzes?
5.jūnijs 2018, 16:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager