Laivas un to motori

Tāpēc nevaig vilkt garumā..
9.maijs 2023, 13:23 | links
 
paiks [9.mai]: Čoms pirms nedēļas nopirka Suzuķi 2.5 nieku. Motors neizpakots, nevainīgs kastē guļ. Garantija protams, doķi. Šodien sasita pauri un izdomāja, ka gribot lielāku. Ja kādam interesē, zvaniet 28450672, prasiet Juri. 600 eiras.
mož vēlreiz sasitīs pauri un gribēs suzuku atpakaļ:)))
9.maijs 2023, 13:20 | links
 
Čoms pirms nedēļas nopirka Suzuķi 2.5 nieku. Motors neizpakots, nevainīgs kastē guļ. Garantija protams, doķi. Šodien sasita pauri un izdomāja, ka gribot lielāku. Ja kādam interesē, zvaniet 28450672, prasiet Juri. 600 eiras.
9.maijs 2023, 12:41 | links
 
Pievienojos ! Suzuki 2,5 rullē !
9.maijs 2023, 11:04 | links
 
vecpulkvedis [9.mai]: Rekomendēju - Suzuki 2,5hp, 4 taktu un kāpēc - vieglālais savā klasē, tikai 13kg un ņemot vērā cik viņš ir jācilā: no garažas autiņā, no autiņa laivā un tas pats atpakaļ, kā arī ar katru gadu tas motors kļūst smagāks.... Šis motors ir ļoti vienkārš pēc uzbūves, viegla apkope un ekspluotācija un praktiski nenokaujams, ekonomisks, pietiek ar bāku visai dienai un gumijeni ar diviem kautķermeņiem nogādās no A uz B bez problēmām. Arī cena pieņemama.Trūkums - nevarēs mērīties ar krāniņiem, kad krutie veči ar 50hp lidos garām pa gaisu... Elektriskie var nepavilkt, jo īpaši stiprā vējā, ir pieredze...Labs el.motors + labs aķis + labs lādētājs maksās tikpa vai pat vairāk kā benzīnnieks, kā arī tā nēsāšana....
man ar šis bija kā pirmais benzīnnieks. nekādu problēmu nebija ar viņu nekādu
9.maijs 2023, 10:18 | links
 
Rekomendēju - Suzuki 2,5hp, 4 taktu un kāpēc - vieglālais savā klasē, tikai 13kg un ņemot vērā cik viņš ir jācilā: no garažas autiņā, no autiņa laivā un tas pats atpakaļ, kā arī ar katru gadu tas motors kļūst smagāks.... Šis motors ir ļoti vienkārš pēc uzbūves, viegla apkope un ekspluotācija un praktiski nenokaujams, ekonomisks, pietiek ar bāku visai dienai un gumijeni ar diviem kautķermeņiem nogādās no A uz B bez problēmām. Arī cena pieņemama.Trūkums - nevarēs mērīties ar krāniņiem, kad krutie veči ar 50hp lidos garām pa gaisu... Elektriskie var nepavilkt, jo īpaši stiprā vējā, ir pieredze...Labs el.motors + labs aķis + labs lādētājs maksās tikpa vai pat vairāk kā benzīnnieks, kā arī tā nēsāšana....
9.maijs 2023, 08:42 | links
 
sigi [8.mai]: Lai nerastos klapatas, motoru esot jadarbina.. Vismaz reizi 2 nedelas, ja ne biezak.
Lej 98 bendžu, tas ilgāk stāv bez nogulsnēm.
8.maijs 2023, 23:09 | links
 
Es savu Suzuķi pirku Deglava ielā aiz Deglava tilta .
Vimmo.....,ja nemaldos...
8.maijs 2023, 22:05 | links
 
Willy [8.mai]: Karlis999 [18m]: dzelziss [18:23]: Karlis999 [17:11]: nelietotaajs [8:02]: nelietotaajs [57m]: Karlis999 [Vakar]: Sveiki!
Vēlējos jautāt kādu motoru pirkt piepūšamajai laivai kurā parasti ir 1līdz 2 cilvēki?
Elektro,2 taktu vai 4 taktu
Iepriekš bija ķīniešu motors ar 3.5zirgiem.Ļoti labs jautājums!
Sākumā, lai kautko ieteiktu, ir jāsaprot kur gribi braukt un cik ātri. Kāda laiva. Kas nepatika 3.5 motoram.
Zirgu par daudz nekad nebūs!
Yamaha 5hp ir labs motors, bet Tohatsu 9.8hp ir vēl labāks!:)Ķīnietis baigi vibrēja un bij skaļāks par trimmeri un beigās izbeidzas

Karlis999, 8.maijs 2023, 07:00

Tad Willy ieteiktais Yamaha 4-5hp 4tk būs gana labs. Tā pat kā Mercury vai Tohatsu. Arī Suzuki un Hondai nebūs ne vainas, bet pirmais trijnieks tomēr man šķiet labāks. 4t būs klusāks, ekonomiskāks un strādās vienmērīgāk. 2t būs jestrāks, lielākiem motoriem arī vieglāks, bet neliels čakars ar eļļas jaukšanu pie benzīna. 2t jaunu ar nenopirksi vairs.
Bet, ja Tev ir motorlaivas tiesības, tad protams es ņemtu uzreiz jaudīgāku, ja kabata un laiva to ļauj. Kaut vai lietotu.Ne, man mazai laivai pietiktu līdz 5 zirgi .
Domāju laikam jauns 4taktnieks jānemNu 2,5 zs 4taktu Suzukim arī nav ne vainas... jau 7 gadu dūc kā bitīte un bēdu nezinu !
Un atceries : ar katru gadu tas motors paliek arvien smagāks...Kur pirkt ?Rígā Suzuki Fāvaters Kalnciema iela...Yamaha Pildas iela,bet 5hp pašlaik liekas nebij!pazvani un būs!;)
Ok paldies
8.maijs 2023, 21:57 | links
 
sigi [8.mai]: Cik saprotu, tad vēl ir jautājums, cik biezi copejam.. Manā gadījumā problema ar 3.5zs motora karbika regularu tirisanu varetu but saistita ar parlieku reto tiksanu uz copi. Lai nerastos klapatas, motoru esot jadarbina.. Vismaz reizi 2 nedelas, ja ne biezak.
Kā to ņem,man vid.4copes nedēĺā.lec ar pirmo,bet šo to citu no sīkumiem tikko nomainīja!...Yamahā vismaz man vienmēr bez rindas!šie jau zin,ka motors tiek lietots!:)
8.maijs 2023, 21:57 | links
 
Cik saprotu, tad vēl ir jautājums, cik biezi copejam.. Manā gadījumā problema ar 3.5zs motora karbika regularu tirisanu varetu but saistita ar parlieku reto tiksanu uz copi. Lai nerastos klapatas, motoru esot jadarbina.. Vismaz reizi 2 nedelas, ja ne biezak.
8.maijs 2023, 21:53 | links
 
Karlis999 [8.mai]: dzelziss [18:23]: Karlis999 [17:11]: nelietotaajs [8:02]: nelietotaajs [57m]: Karlis999 [Vakar]: Sveiki!
Vēlējos jautāt kādu motoru pirkt piepūšamajai laivai kurā parasti ir 1līdz 2 cilvēki?
Elektro,2 taktu vai 4 taktu
Iepriekš bija ķīniešu motors ar 3.5zirgiem.Ļoti labs jautājums!
Sākumā, lai kautko ieteiktu, ir jāsaprot kur gribi braukt un cik ātri. Kāda laiva. Kas nepatika 3.5 motoram.
Zirgu par daudz nekad nebūs!
Yamaha 5hp ir labs motors, bet Tohatsu 9.8hp ir vēl labāks!:)Ķīnietis baigi vibrēja un bij skaļāks par trimmeri un beigās izbeidzas

Karlis999, 8.maijs 2023, 07:00

Tad Willy ieteiktais Yamaha 4-5hp 4tk būs gana labs. Tā pat kā Mercury vai Tohatsu. Arī Suzuki un Hondai nebūs ne vainas, bet pirmais trijnieks tomēr man šķiet labāks. 4t būs klusāks, ekonomiskāks un strādās vienmērīgāk. 2t būs jestrāks, lielākiem motoriem arī vieglāks, bet neliels čakars ar eļļas jaukšanu pie benzīna. 2t jaunu ar nenopirksi vairs.
Bet, ja Tev ir motorlaivas tiesības, tad protams es ņemtu uzreiz jaudīgāku, ja kabata un laiva to ļauj. Kaut vai lietotu.Ne, man mazai laivai pietiktu līdz 5 zirgi .
Domāju laikam jauns 4taktnieks jānemNu 2,5 zs 4taktu Suzukim arī nav ne vainas... jau 7 gadu dūc kā bitīte un bēdu nezinu !
Un atceries : ar katru gadu tas motors paliek arvien smagāks...Kur pirkt ?
Rígā Suzuki Fāvaters Kalnciema iela...Yamaha Pildas iela,bet 5hp pašlaik liekas nebij!pazvani un būs!;)
8.maijs 2023, 21:46 | links
 
dzelziss [8.mai]: Karlis999 [17:11]: nelietotaajs [8:02]: nelietotaajs [57m]: Karlis999 [Vakar]: Sveiki!
Vēlējos jautāt kādu motoru pirkt piepūšamajai laivai kurā parasti ir 1līdz 2 cilvēki?
Elektro,2 taktu vai 4 taktu
Iepriekš bija ķīniešu motors ar 3.5zirgiem.Ļoti labs jautājums!
Sākumā, lai kautko ieteiktu, ir jāsaprot kur gribi braukt un cik ātri. Kāda laiva. Kas nepatika 3.5 motoram.
Zirgu par daudz nekad nebūs!
Yamaha 5hp ir labs motors, bet Tohatsu 9.8hp ir vēl labāks!:)Ķīnietis baigi vibrēja un bij skaļāks par trimmeri un beigās izbeidzas

Karlis999, 8.maijs 2023, 07:00

Tad Willy ieteiktais Yamaha 4-5hp 4tk būs gana labs. Tā pat kā Mercury vai Tohatsu. Arī Suzuki un Hondai nebūs ne vainas, bet pirmais trijnieks tomēr man šķiet labāks. 4t būs klusāks, ekonomiskāks un strādās vienmērīgāk. 2t būs jestrāks, lielākiem motoriem arī vieglāks, bet neliels čakars ar eļļas jaukšanu pie benzīna. 2t jaunu ar nenopirksi vairs.
Bet, ja Tev ir motorlaivas tiesības, tad protams es ņemtu uzreiz jaudīgāku, ja kabata un laiva to ļauj. Kaut vai lietotu.Ne, man mazai laivai pietiktu līdz 5 zirgi .
Domāju laikam jauns 4taktnieks jānemNu 2,5 zs 4taktu Suzukim arī nav ne vainas... jau 7 gadu dūc kā bitīte un bēdu nezinu !
Un atceries : ar katru gadu tas motors paliek arvien smagāks...
Kur pirkt ?
8.maijs 2023, 21:39 | links
 
Karlis999 [8.mai]: nelietotaajs [8:02]: nelietotaajs [57m]: Karlis999 [Vakar]: Sveiki!
Vēlējos jautāt kādu motoru pirkt piepūšamajai laivai kurā parasti ir 1līdz 2 cilvēki?
Elektro,2 taktu vai 4 taktu
Iepriekš bija ķīniešu motors ar 3.5zirgiem.Ļoti labs jautājums!
Sākumā, lai kautko ieteiktu, ir jāsaprot kur gribi braukt un cik ātri. Kāda laiva. Kas nepatika 3.5 motoram.
Zirgu par daudz nekad nebūs!
Yamaha 5hp ir labs motors, bet Tohatsu 9.8hp ir vēl labāks!:)Ķīnietis baigi vibrēja un bij skaļāks par trimmeri un beigās izbeidzas

Karlis999, 8.maijs 2023, 07:00

Tad Willy ieteiktais Yamaha 4-5hp 4tk būs gana labs. Tā pat kā Mercury vai Tohatsu. Arī Suzuki un Hondai nebūs ne vainas, bet pirmais trijnieks tomēr man šķiet labāks. 4t būs klusāks, ekonomiskāks un strādās vienmērīgāk. 2t būs jestrāks, lielākiem motoriem arī vieglāks, bet neliels čakars ar eļļas jaukšanu pie benzīna. 2t jaunu ar nenopirksi vairs.
Bet, ja Tev ir motorlaivas tiesības, tad protams es ņemtu uzreiz jaudīgāku, ja kabata un laiva to ļauj. Kaut vai lietotu.Ne, man mazai laivai pietiktu līdz 5 zirgi .
Domāju laikam jauns 4taktnieks jānem
Nu 2,5 zs 4taktu Suzukim arī nav ne vainas... jau 7 gadu dūc kā bitīte un bēdu nezinu !
Un atceries : ar katru gadu tas motors paliek arvien smagāks...
8.maijs 2023, 18:23 | links
 
Karlis999 [8.mai]: Domāju laikam jauns 4taktnieks jānem
Ieteiktu atbildēt pašam sev uz jautājumu- kur es taisos copēt, cik gari gabali jābrauc, cik tālu būtu jānes mantas.
Un tad izdari izvēli.

Ja plāno Babē plosīties tad benzīns garām.
Ja pa Lielupi velcēt, tad benzīns pats tas.
Ja mantas jānes pipec cik tālu, tad katrs kilograms no svara.

Piemēram to 4t yamahu staipīt garus gabalus prieka maz, neērts pēc suņa. (kā visi piekaramie 5hp un virs)

Šīs mantas maximā par marciņām nepaņemsi, nemaksā lēti, jādomā rūpīgi.
8.maijs 2023, 17:43 | links
 
addd [8.mai]: RaimisD vēlreiz paldies par padomu.
Autokrāsu veikalā paņēmu grunti un laku balonā, krāsu uzpildīja aerosola balonā, pēc slīpēšanas attaukoju, un tad ik pēc 15 minūtēm nopūtu 3 grunts slāņos, 2 krāsas un 2 lakas.
Tīri pieklājīgi sanāca, divas copes vismaz izturēja pie izmaksām 24 Eiro.
Cieņā.
Prieks ,ka izdevās.
Ja galva uz pleciem un rokas no pareizās vietas aug tad lietas sanāk.
8.maijs 2023, 17:26 | links
 
nelietotaajs [8.mai]: nelietotaajs [57m]: Karlis999 [Vakar]: Sveiki!
Vēlējos jautāt kādu motoru pirkt piepūšamajai laivai kurā parasti ir 1līdz 2 cilvēki?
Elektro,2 taktu vai 4 taktu
Iepriekš bija ķīniešu motors ar 3.5zirgiem.Ļoti labs jautājums!
Sākumā, lai kautko ieteiktu, ir jāsaprot kur gribi braukt un cik ātri. Kāda laiva. Kas nepatika 3.5 motoram.
Zirgu par daudz nekad nebūs!
Yamaha 5hp ir labs motors, bet Tohatsu 9.8hp ir vēl labāks!:)Ķīnietis baigi vibrēja un bij skaļāks par trimmeri un beigās izbeidzas

Karlis999, 8.maijs 2023, 07:00

Tad Willy ieteiktais Yamaha 4-5hp 4tk būs gana labs. Tā pat kā Mercury vai Tohatsu. Arī Suzuki un Hondai nebūs ne vainas, bet pirmais trijnieks tomēr man šķiet labāks. 4t būs klusāks, ekonomiskāks un strādās vienmērīgāk. 2t būs jestrāks, lielākiem motoriem arī vieglāks, bet neliels čakars ar eļļas jaukšanu pie benzīna. 2t jaunu ar nenopirksi vairs.
Bet, ja Tev ir motorlaivas tiesības, tad protams es ņemtu uzreiz jaudīgāku, ja kabata un laiva to ļauj. Kaut vai lietotu.
Ne, man mazai laivai pietiktu līdz 5 zirgi .
Domāju laikam jauns 4taktnieks jānem
8.maijs 2023, 17:11 | links
 
addd [12.apr]: Kāds ir krāsojis motoram kājas spuru?
Padalieties ar pieredzi kāda grunts, krāsa vai špaktele.
Jau iepriekš paldies.
Cieņā.Pieslīpē, piegludini robus vai skrāpējumus .
Vari sākt ar 180to graudu un pārej uz smalkāku. Špakteli neieteiktu izmantot, nav jēgas

Kad būsi sagatavojis nogruntē plānā kārtā ar grunti, kas paredzēta krāsainajiem metāliem.

Pēc kādām 20min liec virsū parasto vai filer grunti (es izmanyoju skābo ) pieslīpē, attauko un mauc virsū akrila krāsu, tad laku vairākas reizes.

RaimisD, 12.aprīlis 2023, 13:59


RaimisD vēlreiz paldies par padomu.
Autokrāsu veikalā paņēmu grunti un laku balonā, krāsu uzpildīja aerosola balonā, pēc slīpēšanas attaukoju, un tad ik pēc 15 minūtēm nopūtu 3 grunts slāņos, 2 krāsas un 2 lakas.
Tīri pieklājīgi sanāca, divas copes vismaz izturēja pie izmaksām 24 Eiro.
Cieņā.
8.maijs 2023, 17:09 | links
 
bums [8.mai]: Tur litija aķi jau iebūvēti motorā protams ar noņemšanas opciju Motors tiešām unikāls Nācās izmēģināt ..viss ok izņemot cenu :)
Epropuslsion!:)
8.maijs 2023, 12:04 | links
 
bums [8.mai]: Tur litija aķi jau iebūvēti motorā protams ar noņemšanas opciju Motors tiešām unikāls Nācās izmēģināt ..viss ok izņemot cenu :)
Par kuru Tu runā?
8.maijs 2023, 09:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager