Laivas un to motori

Kas notiekás,ja lieto motora reduktoram elju,kas nav paredzéta,vari palasít sheit:
http://www.motoaplis.lv/serviss/laivu_reduktora_remonts.php?valoda=lv

Vai Tev to vajag?

DSV, 2.maijs 2018, 14:17



Man to noteikti nevajag!
Lai gan, tai rakstā es neatradu ne vienu vārdu par to, ka pie vainas ir automašīnas transmisijas eļļa, kura ir tikusi ielieta laivu dzinēju reduktoru eļļas vietā. Var būt rakstā bija domāts reduktors, kuram apkope nebija veikta desmit gadus!?
Tās eļļas ir ar kaut ko īpašas un atšķirīgas? Pēc parametriem it kā viens un tas pats! Un cik es zinu, tad, ja ūdens tiek iekšā, tad emulsija būs gan vienā, gan otrā variantā?!
2.maijs 2018, 14:48 | links
 
Kas notiekás,ja lieto motora reduktoram elju,kas nav paredzéta,vari palasít sheit:
http://www.motoaplis.lv/serviss/laivu_reduktora_remonts.php?valoda=lv

Vai Tev to vajag?
2.maijs 2018, 14:17 | links
 
Labdien!
Sakiet lūdzu...vai laivas motoram kājā reduktoram der tikai speciālā laivu motoriem paredzētā eļļa vai arī var aizstāt ar automobīļu eļļu GL4/GL5 80w-90? Laivu motoru reduktoriem paredzētās eļļas ir īpašas?

Fishmens, 2.maijs 2018, 12:51


Labak ir lietot,kas paredzéta laivám,jo izturígaka pret emulsiju,utt.
Nav jau daudz tás eljas tajá reduktorá....
2.maijs 2018, 13:55 | links
 
Labdien!
Sakiet lūdzu...vai laivas motoram kājā reduktoram der tikai speciālā laivu motoriem paredzētā eļļa vai arī var aizstāt ar automobīļu eļļu GL4/GL5 80w-90? Laivu motoru reduktoriem paredzētās eļļas ir īpašas?
2.maijs 2018, 12:51 | links
 

Sveiki, jautājums spečukiem par mariner/mercury dzinējiem. Esmu iegādājies pabrauktu mariner 40hp 2001 gada divtakteri. Šobrīd mēğinu pieslēgt elektrisko startu.
Man no dzinēja nāk kabelis ar 5 dzīslām . Viena dzīsla iet starterim, viena aizdedzei, viena pie (solenoid choke) - kādam nolūkam tas kalpo?
Un vēl divi viens iet pie Run slēdža- es nesaprotu kur man to vajag pieslēgt un kādam nolūkam tas kalpo?
Un vēl piektais iet pie attēlā redzamā .. nezinu kas tas ir..

Vai man vajag tos divus pēdējos vadus slēgt, jo palaišanai un noslāpēšanai pietiek ar pirmajiem 3?
Paldies!
29.aprīlis 2018, 17:14 | links
 
sakiet, kur var iegādāties pvc laivu enkura fiksātoru/roulu par saprātīgu cenu?

pienef, 28.aprīlis 2018, 21:45

Ieeja pie ķīnieša aliexpres, ja tu domā šādu.Black Boat Sailing Sailboat Ball Bearing Cam Cleat - ABS Plastic
http://s.aliexpress.com/ryIzaAjQ?fromSns
Tur variantu daudz
28.aprīlis 2018, 23:30 | links
 
sakiet, kur var iegādāties pvc laivu enkura fiksātoru/roulu par saprātīgu cenu?
28.aprīlis 2018, 21:45 | links
 
Pārdodu laivu Astra 435, pirkta pirms gada, lietota ļoti maz. Komplektā papildus aprīkojums: alumīnija airi ar duļļiem, priekšā uzstādīts noņemams grozāms krēsls makšķerēšanai, ir peldēšanās trepes, kātu turētāji, Lowrance Mark5x dsi eholote.
Pārdodu, jo gribās lielāku laivu. Bez motora, bez piekabes.
Cena 2450eur.
27.aprīlis 2018, 11:32 | links
 
[quote=528089]Zaceps, ar to brīnumu vari braukt tieši tik tālu, cik esi spējīgs atairēt atpakaļ :) + viņa ātrums diži airus neapsteidz :)

Reizes divas,laikam,redzéju tádu Rígas ostá(netálu no dokiem).
Baigá trobele bija,bet uz priekshu negája,taisníba
27.aprīlis 2018, 11:14 | links
 
Zaceps, ar to brīnumu vari braukt tieši tik tālu, cik esi spējīgs atairēt atpakaļ :) + viņa ātrums diži airus neapsteidz :)
27.aprīlis 2018, 10:18 | links
 
Dižais danke par izsmeļošām atbildēm,pats jau tā ar lielām aizdomām par to brīnumu aizdomājos,darbā vēl ar kolēģi pasmējos-uzasināšu tai dzenskrūvei malas un varēšu sētā zāli notrimmerēt.Benzīna patēriņš jau nebūtu tas trakākais,uz Gotlandi jau katru dienu nekuģošu,arī pa jūru pāris reizes gadā labi ja,tāpat pa iekšējiem ūdeņiem reti sanāks,bet par to dižo trobeli gan ir nopietns mīnuss.Nu ta laikam pirkums izpaliks,paldies,ka iepravījāt man smadzenes pareizajā virzienā.Nu tad laidīšu jūriņā ar šķipelēm airējot,vējenēs ta gribās,bet dārgāku verķi nopirkt šobrīd rocība neļauj,kkā tā mums te iet,es domāju,daudziem

zaceps, 26.aprīlis 2018, 20:03

Es par to naudu drīzak ss'ā paņemtu kādu vecu Jonsonu 2t. tie vismaz ja iet tad iet! šitie lētie brīnumi jau galīgi neprognozējami!
26.aprīlis 2018, 21:18 | links
 
Dižais danke par izsmeļošām atbildēm,pats jau tā ar lielām aizdomām par to brīnumu aizdomājos,darbā vēl ar kolēģi pasmējos-uzasināšu tai dzenskrūvei malas un varēšu sētā zāli notrimmerēt.Benzīna patēriņš jau nebūtu tas trakākais,uz Gotlandi jau katru dienu nekuģošu,arī pa jūru pāris reizes gadā labi ja,tāpat pa iekšējiem ūdeņiem reti sanāks,bet par to dižo trobeli gan ir nopietns mīnuss.Nu ta laikam pirkums izpaliks,paldies,ka iepravījāt man smadzenes pareizajā virzienā.Nu tad laidīšu jūriņā ar šķipelēm airējot,vējenēs ta gribās,bet dārgāku verķi nopirkt šobrīd rocība neļauj,kkā tā mums te iet,es domāju,daudziem
26.aprīlis 2018, 20:03 | links
 
ivo87 [26.04.18]: Labvakar.sakiet cik videji patere degvielu motors 9.8
Tikko veicu tādam motoram piebraukšanu dažādos režīmos 10st, iztereju +\- ap 12 l degvielas.Bet mierigi braucot domaju, ka ir gana taupigs.
26.aprīlis 2018, 19:43 | links
 
Labvakar.sakiet cik videji patere degvielu motors 9.8
26.aprīlis 2018, 19:08 | links
 
Tádus túdus nav japérk,sen jau tas izrunáts.
Maz,ka tarkskjis ir briesmígs,vel nezin cik ilgi tas ies.
Labák nopirkt par to naudu kádu makshkerpiederumu.
Tiesíbas ir vajadzígas no 5Hp un vairák.Shim,tátad,ne....
26.aprīlis 2018, 15:56 | links
 
Dienvidu brāļuki tādus trimmerus tirgo vairumā un stipri lētāk. YouTubē paskaties kā krievu kuļibini taisa viņam izplūdi ūdenī lai vārnas neķer trieku no trokšņa.

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/valties-variklis-4-9ah-120eu-29831553.html
26.aprīlis 2018, 15:17 | links
 
Nekā personīga, bet ar motoru pa 185 eur es noteikti vējenēs nebrauktu... Sen jau pierādījies, ka ar vadošiem ražotājiem (suzuki, honda, mercury, tohatsu) problēmu nav, bet no demon un citiem brīnumiem visi grib tikt vaļā.
26.aprīlis 2018, 14:58 | links
 
Sveiki,varbūt kāds var kādu info iedot par 2 taktu motoru Patriot modelis BM106,tirgo veikalā Būve,Kalnciema ielā 129,cena 185eur,vai ir saprātīgi pirkt,vai nav tāds,dažas reizes lietojams,ja doma iet jūrā,kad sāksies vējenes,Ventā,ta vēl jau kkur,vai vajag tiesības,ja jauda 4,03 zirgi,vai nav ierobežojumi kādos ūdeņos,ja benzīnam jauc klāt eļļu?Zvanīju zivju inspektoriem,arī uz to veikalu,bet neviens man uz šiem jautājumiem neko jēgā nemācēja atbildēt,varētu jau netā vēl parakties,pameklēt info,lai te nenorej,bet pamēģināt tak var,a mož kāds saprātīgs džeks atbildēs.
26.aprīlis 2018, 13:49 | links
 
Paldies.
24.aprīlis 2018, 08:47 | links
 
Labrīt.Varat ieteikt kādu spečuku,kuram uzticēt motora apkopi.Tas Rīgā vai Valmierā.

zaraks, 24.aprīlis 2018, 06:14

http://vimmo.lv/kontakti, un būs pa skaisto.
24.aprīlis 2018, 06:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager