Laivas un to motori

Vismaz būtu ielicis visa motora bildi un arī modeli! Pēc vienas skrūves un blīves neko Tev nepateiks. Suzuķiem ir mazi caurumiņi pa kuriem ūdens šļakstās ārā ar atgāzēm. Divtakteriem ir caurums kājā, lai varētu piešķilt un pa to arī šļaksta ūdeni ārā. Vajag vairāk informācijas.
12.aprīlis 2018, 19:36 | links
 
Ja ta ir savienojuma vieta un jo lielaki apgriezieni jo vairak tek.
12.aprīlis 2018, 19:15 | links
 
Cik noprotu tā ir savienojuma vieta motora kājai ar pamatni, kas pieskrūvējas pie tranča. Ja tā ir vieta, kur atrodas bukse, kurā arī grozās kāja - tur varētu iekļūt nedaudz ūdens ekspluatācijas gaitā, bet nevarētu tecēt nepārtraukti.
11.aprīlis 2018, 20:46 | links
 
Labdien.vai kads var pateik vai saja vieta ir jatek udenim...

ivo87, 10.aprīlis 2018, 15:42


Laikam visi uztvēra kā joku, ka neviens neatbild ;) Der ieskatīties laivu motoru uzbūves dzīlēs un motora dzesēšanas sistēmas neizbināmajās dzīlēs.
11.aprīlis 2018, 20:34 | links
 

Labdien.vai kads var pateik vai saja vieta ir jatek udenim...
10.aprīlis 2018, 15:42 | links
 
Uz propellera ir markjéjums.Vajag to zinát.
Varu no China pasútít.Ir viens pazístams piegádátájs.Ne ar ko neatshkjiras no original.
Sheit tirgo tadus pashus,tikai par 6-7 dárgáku cenu
9.aprīlis 2018, 17:54 | links
 
ebay.uk.com sapinos meistarībā. ebay.co.uk :)
9.aprīlis 2018, 16:30 | links
 
Vai LV uz vietas var kaut kur nopirkt dzenskrūvi (propelleru) 2000 Suzuki 2.2 hp motoram?

Vai arī tikai caur ebay.uk.com?

Paldies!
9.aprīlis 2018, 16:28 | links
 
kkas [07.04.18]: vispār jau formāli tiesībām būtu jābūt tiklīdz teh. pasē ir ieraksts - motorlaiva :))

tas tā, ja formāli pašķirstam to likumu, kurš attiecas uz vadīšanas tiesībām, nevis CSDD laivu REĢISTRĒŠANAS noteikumus, kuriem 0 sakara atpūtas kuģu vadīšanu.
Zinu džekus, kas par šo formalitāti Daugavā saņēma rēķinu par 140 eur no robiņiem! Brauca ar Kazanku ar 2.5hp mitorīti, bet pasē rakstīts motorlaiva.
8.aprīlis 2018, 18:07 | links
 
Ir ieteikumi, kur tā uz sitiena saremontēs laivas pārvalku vienas dienas laikā. 10cm ieplīsiens un viena cilpa notrūkusi.

niknaiz, 8.aprīlis 2018, 16:31


Juglá pie párvalku tantes.Vinja salabos
8.aprīlis 2018, 17:38 | links
 
Ir ieteikumi, kur tā uz sitiena saremontēs laivas pārvalku vienas dienas laikā. 10cm ieplīsiens un viena cilpa notrūkusi.
8.aprīlis 2018, 16:31 | links
 
vispār jau formāli tiesībām būtu jābūt tiklīdz teh. pasē ir ieraksts - motorlaiva :))

tas tā, ja formāli pašķirstam to likumu, kurš attiecas uz vadīšanas tiesībām, nevis CSDD laivu REĢISTRĒŠANAS noteikumus, kuriem 0 sakara atpūtas kuģu vadīšanu.

kkas, 7.aprīlis 2018, 18:05


jā, tieši tā arī ir - līdzko "motorlaiva" tā jābūt tiesībām, kaut ar karotēm viņu airē.
7.aprīlis 2018, 18:36 | links
 
vispār jau formāli tiesībām būtu jābūt tiklīdz teh. pasē ir ieraksts - motorlaiva :))

tas tā, ja formāli pašķirstam to likumu, kurš attiecas uz vadīšanas tiesībām, nevis CSDD laivu REĢISTRĒŠANAS noteikumus, kuriem 0 sakara atpūtas kuģu vadīšanu.
7.aprīlis 2018, 18:05 | links
 
Neko nesaku,jo zinu,ka nekas nenák par brívu.
Man ar,ja nestrádáshu,tad copét netikshu,D
A copét man patík.
Kam ir darbs,tad kapéc lai nestrádátu....
7.aprīlis 2018, 15:42 | links
 
Ar politikánjiem es nepinos,sorry.
Makshkerét vajag biezhák braukt,tad nenaks visádas domas galvá.
Es diemzhél to nevaru,tíri darba délj.
Kas esmu májás,sheit nesézhu

DSV, 7.aprīlis 2018, 15:18


Es arī labprāt makšķerētu, bet man pašlaik ir trakākā darba sezona. Strādāju pa 16 stundām sutkā, kaut mandulas taisu, kaut interneta lietas kārtoju, kaut pasūtījumus formēju, sortimentu izvēlos pa katalogiem, piegādes koordinēju, piegādātājus "dūšīju", mārketingu veicu. Nu un, es nežēlojos, zinu ko un kāpēc es daru un iespringstu tieši tagad :) Galu galā lai varētu pēc tam kaut kad mierīgi braukt ar savu laivu copēt 3x nedēļā, lai būtu pa ko benzīnu ieliet , aprīkojumu un mānekļus sagādāt. Neticēsi, bet pērku tos veikalā tāpat kā citi, mana nauda ir mana nauda, biznesa bauda ir biznesa nauda, savādāk kā krogu uzturēt, kur pats visu laiku ej kost :)
7.aprīlis 2018, 15:37 | links
 
Ar politikánjiem es nepinos,sorry.
Makshkerét vajag biezhák braukt,tad nenaks visádas domas galvá.
Es diemzhél to nevaru,tíri darba délj.
Kas esmu májás,sheit nesézhu
7.aprīlis 2018, 15:18 | links
 
Nje ká nebija,Zaraza,tur nav interesanti.....
Jau raksti no mandulu darbnícas?
Lab,par laivam pietiks.
Vienígais,ko gribéju uzzinát,joka péc...vai káds lieto laivu ar LPG outboard engine?

DSV, 7.aprīlis 2018, 14:52


Protams, sēžu un mandulas taisu. Tikai par laivām es mierīgi varu izteikt savu viedokli kā saistītas nozares pārstāvis no komerciāla profila "JIG.LV" (kurā var arī kāds cits citreiz sēdēt) a par ekonomiku un politiku tikai kā privātpersonai no sava personīgā izteikties ir korekti.
7.aprīlis 2018, 15:12 | links
 
Nje ká nebija,Zaraza,tur nav interesanti.....
Jau raksti no mandulu darbnícas?
Lab,par laivam pietiks.
Vienígais,ko gribéju uzzinát,joka péc...vai káds lieto laivu ar LPG outboard engine?
7.aprīlis 2018, 14:52 | links
 
Davai uz politiku pārejam
7.aprīlis 2018, 14:48 | links
 
Nu jau aiziet teksti, kas attiecas uz ekonomiku un politiku, nevis laivām...
Tai sadaļā varam diskutēt par mūžseno krievu jautājumu что делать и кто виноват? Pie viena varam pieķert, ka Krievijā (a Latvijā pilņigi tas pats) ir tikai 2 nelaimes - дорогы и дураки :D

zaraza, 7.aprīlis 2018, 14:44


mees ekonomikas teorijaa neesam tik speeciigi.
7.aprīlis 2018, 14:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager