Laivas un to motori

Nju,Kuti,taisníba!
Kad sáku savu karjeru,man bija 3 papíríshi kabatá.
Tagad to jau ir,nja neesmu skaitijis,liekas ka kádu 20 gab.
Birokrátiem tak jáatsézj savs laiks in office un jáparáda,ka vinjs nestrádá par velti.
Un ja vél var noplést pikjíti par katru papíríti.Ideáli.
7.aprīlis 2018, 14:47 | links
 
Agrāk visu noteica tituls un nauda bet tas bija pārāk vienkārši. Tagad vajag pielaides, licences, tiesības, diplomus, grādus un pazīšanos. Labs atsijāšanas veids lai cilvēki būtu salikti pa plauktiņiem.
Visu sarežģījam lai vieglāk būtu dzīvot. :)

kutis, 7.aprīlis 2018, 14:42


A Tu reāli uzskati, ka visi ir vienādi un katram viss vienādi pienākas neatkarīgi no tā kas viņs ir vai nav, ko dara vai nedara? Manuprāt, vienādām jābūt iespējām pie dzimšanas (tas gan ar nav reāli dabā), tālāk katra paša rokās...
7.aprīlis 2018, 14:47 | links
 
Nu jau aiziet teksti, kas attiecas uz ekonomiku un politiku, nevis laivām...
Tai sadaļā varam diskutēt par mūžseno krievu jautājumu что делать и кто виноват? Pie viena varam pieķert, ka Krievijā (a Latvijā pilņigi tas pats) ir tikai 2 nelaimes - дорогы и дураки :D
7.aprīlis 2018, 14:44 | links
 
Agrāk visu noteica tituls un nauda bet tas bija pārāk vienkārši. Tagad vajag pielaides, licences, tiesības, diplomus, grādus un pazīšanos. Labs atsijāšanas veids lai cilvēki būtu salikti pa plauktiņiem.
Visu sarežģījam lai vieglāk būtu dzīvot. :)
7.aprīlis 2018, 14:42 | links
 
eiropa buutu laimiigaaka, ja LV tur neskaititos, bet kalpotu kaa buferzona. Pa lielam jau taa ari ir

++++++
7.aprīlis 2018, 14:40 | links
 
Gribam bút tuvák Europai,bet shí to nemaz neprasa ....nja

DSV, 7.aprīlis 2018, 14:31


eiropa buutu laimiigaaka, ja LV tur neskaititos, bet kalpotu kaa buferzona. Pa lielam jau taa ari ir
7.aprīlis 2018, 14:36 | links
 
Kad músu gudrajiem uzdod jautájumu par auto Tehn. apskati,atbilde ir: més to nevaram nekádá gadíjuma pieljaut,t.i. Tehniská 1x 2gados.Autinji esot ap 75% sliktá stávoklí.
Kaiminjos,var padomát,ir kaut kas savádáks?NJa,var vél aizbildináties,shiem celji labáki.Tak nezodziet tik daudz...
7.aprīlis 2018, 14:35 | links
 
Gribam bút tuvák Europai,bet shí to nemaz neprasa ....nja
7.aprīlis 2018, 14:31 | links
 
nekur pasaulee nevajag, tik LV

kaputaarps, 7.aprīlis 2018, 14:25


Tápéc,ka més esam vienmér tie gudrákie,tik múzhígi nekas nesanák...viis darás caur d...u

DSV, 7.aprīlis 2018, 14:28[/quote]
+
7.aprīlis 2018, 14:29 | links
 
nekur pasaulee nevajag, tik LV

kaputaarps, 7.aprīlis 2018, 14:25[/quote]

Tápéc,ka més esam vienmér tie gudrákie,tik múzhígi nekas nesanák...viis darás caur d...u
7.aprīlis 2018, 14:28 | links
 
Tak tiem maitám, igaunjiem, nevajag tiesíbas 5Hp dzinéjam....vot i mérkakji

DSV, 7.aprīlis 2018, 14:21


nekur pasaulee nevajag, tik LV
7.aprīlis 2018, 14:25 | links
 
Tak tiem maitám, igaunjiem, nevajag tiesíbas 5Hp dzinéjam....vot i mérkakji
7.aprīlis 2018, 14:21 | links
 
Tad Igaunijá ir iedevushi mérkakjim granátu?
Sanák tá....
Nja,es visur njemu lídzi suníti,man vieglak,D

DSV, 7.aprīlis 2018, 14:10


Es to neteicu... Tu man jautāji kāpēc es tik bailīgs... Es, izmantojot alegoriju ar nelaimīgo mērkaķi (kurš točno ne pie kā nav vainīgs) centos pateikt, ka drosmei vai bailīgumam ar to nav nekāda sakara...
7.aprīlis 2018, 14:16 | links
 
Tad Igaunijá ir iedevushi mérkakjim granátu?
Sanák tá....
Nja,es visur njemu lídzi suníti,man vieglak,D
7.aprīlis 2018, 14:10 | links
 
A ko Tu tik bailígs?
Ko darítu taja pashá Igaunijá,koe?

DSV, 7.aprīlis 2018, 14:02


Es galīgi nav bailīgs, savas problēmas un riskus pats mierīgi risinu :D Bet mērkaķim granātu apzināti arī nekad nedotu...
7.aprīlis 2018, 14:05 | links
 
Katram mums ir tiesības un pienākumi, ja katrs pildītu apzināti pienākumus diez vai tiesības liktos aktuālas. :)

kutis, 7.aprīlis 2018, 13:55


Juridiskos pienākumus un atbildību (nejaukt ar paša un sabiedrības ētiku, morāli, saprašanu, veselo saprātu utt.) nosaka likumi. Ja likumu ar definētiem pienākumiem un atbildību nav, tad paliek tikai veselais (vai ne-vesalais) saprāts utt. Nu nez vai es gribētu dzīvot sabiedribā kur visi tikai uz to paļautos. Tam politoloģijā ir speciāls apzīmējums - anarhija :)
7.aprīlis 2018, 14:03 | links
 
Nu negribētu es braukt pa LV ūdeņiem, kuros tiesībām uz motoriem virs 5HP nebūtu jabūt...

JIG.LV, 7.aprīlis 2018, 13:44[/quote]

A ko Tu tik bailígs?
Ko darítu taja pashá Igaunijá,koe?
7.aprīlis 2018, 14:02 | links
 
Katram mums ir tiesības un pienākumi, ja katrs pildītu apzināti pienākumus diez vai tiesības liktos aktuālas. :)
7.aprīlis 2018, 13:55 | links
 
Mūsu atbildības prasītājiem ir izdevīgi ja tiesību nav, tad var noslaukt gan par pārkāpumu gan par to ka nav tiesību.

kutis, 7.aprīlis 2018, 13:28


Tas ir tikai tad, ja tiesībām principā jābūt pēc likuma... Nu negribētu es braukt pa LV ūdeņiem, kuros tiesībām uz motoriem virs 5HP nebūtu jabūt...
7.aprīlis 2018, 13:44 | links
 
... Esi nolicis tiesības - izpildi vai riskē. A ja tiesībām uz paaugstinātas bīstamības as objektu, nav jābūt, kaut laivai, kaut autiņam, kaut tramvajam, kaut šaujamajam, kosmosa kuģim, tad arī atbildību nekādu prasīt nevar, katrs pēc savas "zemapziņas plūsmas" izpildās un neko nepārkāpj.

JIG.LV, 7.aprīlis 2018, 13:18[/quote]

Mūsu atbildības prasītājiem ir izdevīgi ja tiesību nav, tad var noslaukt gan par pārkāpumu gan par to ka nav tiesību.
7.aprīlis 2018, 13:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager