Laivas un to motori

Es tiešām priecātos, jo tas man liktu sasparoties un iegādāties lielāku laivu ar lielāku dzinēju :D
6.aprīlis 2018, 11:05 | links
 
Priecājieties, ka nav kā krievijā. Tur kā iekšdedzes dzinējs, tā kārtojiet tiesības. Eksāmens ne tikai teorija, bet ari braukšana!
6.aprīlis 2018, 11:01 | links
 
Paldies Arvi! nu re, nekas nav mainījies un tad vispār nav stresa. Es ari nesaprotu kāpēc tie mazie pūšļi 290-340 ir jāreģistrē, it sevišķi ja brauc ar 5zs
6.aprīlis 2018, 11:00 | links
 
Jurcik
No manas saprašanas vari. Jo neatradu punktu, ka ja ražošanas papīros norādīta motorlaiva (Tavā gadījumā tā būtu jābūt) tā ir obligāti jāreģistrē un jāsaņem tehniskā pase. Šobrīd vari izlikties, ka tev ir parasta airu laiva (kas noteikti nav obligāti jāreģistrē) un karini motoru līdz 3.69kw (kas arī nav obligāti jāreģistrē) un vālē droši.
6.aprīlis 2018, 10:43 | links
 
Neviens jau neņaud, bet man pūslim dokumentu nav, un Hondai ari nav. Lai reģistrētu to visu pārāk liels čakars tagad.
Bet es taču joprojām varu legāli braukt ar savu komplektu nereģistrējot?
6.aprīlis 2018, 10:41 | links
 
DsKs [06.04.18]: Pieļauju iespēju,ka visiem kuri šobrīd piedalās diskusijā ir laivas tiesības jau sen uz rokas un legāli reģistrētas kā laivas tā dzinēji :)
Nezinu par pārējiem. Man šogad jau pienācis termiņš-jāmaina!
6.aprīlis 2018, 10:39 | links
 
Neviens jau neņaud, tik cik parunā par to kā viss ir likumos sarakstīts, un kā nezinot neiedzīvoties nevajadzīgās nepatikšanās. Protams, ja zini, ka gribi normāli pārvietoties pa ūdeni un normālā ātrumā, tad tiesības un nezināsi bēdas. Man ir airu laiva, bet arī tiesības jau vells viņ zin cik gadus nokārtotas, tāpat ir kad noder.
6.aprīlis 2018, 10:35 | links
 
Pieļauju iespēju,ka visiem kuri šobrīd piedalās diskusijā ir laivas tiesības jau sen uz rokas un legāli reģistrētas kā laivas tā dzinēji :)
6.aprīlis 2018, 10:35 | links
 
[quote=525206]Grūtgalvīšiem:
Nokārtojiet papīrus un nedzenat zosi. Jau biku pieriebusies tā ņaudēšana.

Urmaas beidzot parádijies,urá
6.aprīlis 2018, 10:29 | links
 
Grūtgalvīšiem:
Nokārtojiet papīrus un nedzenat zosi. Jau biku pieriebusies tā ņaudēšana.
6.aprīlis 2018, 10:27 | links
 
gonzalless [06.04.18]: Hello,

Nesaprotu kapēc ir vieglāk filozofēt par to kā atrast it kā esošos apkārtceļus likumam, lai nereģistrētu laivas un motorus un nelikt tiesības;)

Likums ir tāds kāds viņš Mums ir, un arī 1z/s ir pamats, lai uzliktu sodu, ja tāds pēc likuma ir paredzēts!

Noliku CSDD eksāmenu, ieguvu ūdenstransporta tiesības, laiva, motors reģistrēti CSDD. Lidz ar to nav ``jāraustās`` uz ūdens par iespējamām pārbaudēm. Ja arī ir pārbaude, tad tā ir vairāk kā patīkama saruna ar likuma pārstāvi, neviss kaut kas briesmīgs:)

Mans aicinājums: nokārtot `` papīrus``, uzvesties atbildīgi uz ūdens, baudīt atpūtu un ne asakas!
Tieši tā. Tā nav cope, ja visu laiku jālūr pār plecu!
6.aprīlis 2018, 10:25 | links
 
Hello,

Nesaprotu kapēc ir vieglāk filozofēt par to kā atrast it kā esošos apkārtceļus likumam, lai nereģistrētu laivas un motorus un nelikt tiesības;)

Likums ir tāds kāds viņš Mums ir, un arī 1z/s ir pamats, lai uzliktu sodu, ja tāds pēc likuma ir paredzēts!

Noliku CSDD eksāmenu, ieguvu ūdenstransporta tiesības, laiva, motors reģistrēti CSDD. Lidz ar to nav ``jāraustās`` uz ūdens par iespējamām pārbaudēm. Ja arī ir pārbaude, tad tā ir vairāk kā patīkama saruna ar likuma pārstāvi, neviss kaut kas briesmīgs:)

Mans aicinājums: nokārtot `` papīrus``, uzvesties atbildīgi uz ūdens, baudīt atpūtu un ne asakas!
6.aprīlis 2018, 10:18 | links
 
Protams, ka piekrītu!!!
6.aprīlis 2018, 09:32 | links
 
arvis_an ... piekrīti,ka dzīve būtu saulaināka,ja būtu vismaz kā leitukiem līdz 10hp ... dzinējs,jau ar kuru var brīvi divatā uz glisi iet, tiesības nav nepieciešamas un arī vēl šo to līdzi varētu atļauties paķert :)
6.aprīlis 2018, 09:09 | links
 
Par to airu laivu un motoriem man liekas tik vienkārši nav viss. Ja ir reģistrēta kā airu laiva, tad tā arī ir airu laiva kurai nedrīkst maukt virsū lielāku motoru kā 3.69kw. Kolīdz uzliec lielāku, tad Tev tehniskajā jābūt ierakstam, ka tā ir motorlaiva. Lai gan likumā ir punkts, ka īslaicīgi ir iespēja pārvietoties ar motoru to nereģistrējot (tas gan vairāk bija attiecināms par motora jaudām), bet ja aizietu līdz tiesai, tad ar to noteikti pietiktu lai atspēkotu pārmetumus. Pretējā gadījumā visi vecie progresi, kuteri utt tiktu reģistrēti kā pašbūvētas airu laivas, mauktu motorus un vālētu (ar tiesībām protams). Pats savai airu laivai esmu daaaaudz reizes licis virsū 15zs bet laikam tajās reizēs uz policijas neesmu uzrāvies, bet ar viņiem par šo esmu runājis un šamie saka, ka nedrīkst tā darīt gan.
6.aprīlis 2018, 08:38 | links
 
Labprat nopirktu tranca ritenus gumijas laivai. Varbut kadam vairs nav vajadzigi un letak ka veikalos.

kaspars01, 5.aprīlis 2018, 23:12

Man ir. 40 eur
5.aprīlis 2018, 23:19 | links
 
kaspars01 [05.04.18]: Labprat nopirktu tranca ritenus gumijas laivai. Varbut kadam vairs nav vajadzigi un letak ka veikalos.
ss.lv pirku pa 55 eiro komplektu. Pameklē tur jābūt
5.aprīlis 2018, 23:18 | links
 
Labprat nopirktu tranca ritenus gumijas laivai. Varbut kadam vairs nav vajadzigi un letak ka veikalos.
5.aprīlis 2018, 23:12 | links
 
Nebútu jau tádu moku,ja músu alkatígie likuma pienjéméji atkal neizdomátu ko mulkjígu:
Igaunija-viss ka pie cilvjiem,apliecíba no 30Hp.
3km no krasta,idioti...júrá viss tiek méríts in MILES.
Vadítája apliecíba,kápéc gan nevarétu bút ka der arí teiksim Igaunijá,Lietuvá.Sho valstu apliec. neder arí pie mums,absurds.Likumi uz júras tápat ká uz celja ir vieni un tie pashi.
Pazístu pat vienu seimas deputátu un uzdodot jautájumu: kápéc jús darat visu otrádi,ne ká prieksj cilvjiem...shis blisina acis,a par ko més bijam runajushi.Ne atbildíbas,korocj neká cilvécíga,fuck
5.aprīlis 2018, 22:47 | links
 
Labāk pastāstiet cik čakarīgi ir vienam pašam staipīt/salikt/izjaukt 325 dulkānu.

jurciks66, 5.aprīlis 2018, 17:11


man tāda ir. grīdu ielikt kā ar bitēm. citreiz čiks un gatavs, citreiz sipies slapju muguru. visu salikt, motors + parpalas 25-45min. laiva liekas divās somās, diezgan smagas. uz pilnu dienu vai vairāk vēl ok copēt, bet pusdienu vai dažas h galīgi besīgi, pat ja divatā liek. tas viss vēl atpakaļ jāsaliek... + vajag tranča riteņus, jo saliktu nepanesīsi, vienīgi pavilkt.
5.aprīlis 2018, 22:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager