Laivas un to motori

Esmu pārāk pieradis pie motora, lai airētu :D 1000+ eur pūslis jau liek skatīties stiklašķiedru laivu virzienā, ar visu izrietošo - piekabe, benzīna motora (nepatīk troksnis)

A_V, 13.aprīlis 2023, 22:05

Ir pieredze ar 3.25m pūsli un 32 lb elektromotoru. Nu dikti švaks tas motors būs. Es teiktu ka vismaz 40 lb. Ar cieto grīdu gan jau ka Dulkanam (2,90 vai 3.25) un Bush ir tādi varianti. Divatā, nu tā, maz mantu jāņem līdz. Vienam ok. Plus, ka vēlāk tai pašai laivai varēsi mazu (līdz 15hp) benzīna motoru uzlikt.
14.aprīlis 2023, 10:15 | links
 
Willy [13.04.23]: Nu tad ko!?Svens iesaka Toqeedo!:)bet es saku,ka epropulsar labāks! Nav bijis ne viņam ne man!:))
:)))
14.aprīlis 2023, 08:04 | links
 
Kādu modeli no Wiley x iesaki? Saulē bez brillēm nevaru...arī ziemā kad sniegs krastos un pie stùres prasās

Willy, 13.aprīlis 2023, 22:35


Neesmu gudrs tai tēmā, savulaik vienmēr tēmēju uz pelēkajiem stikliem, tad izpētīju un runāju ar daudziem, kas teica, ka LV apstākļiem ir labāki bronzas stikli, tad vēl nāk klāt atstarošana green, blue mirror ... starpību nejūtu, blue laikam drusku tumšāki. Pie bronzas stikliem pieradu, dzīve krāsaināka ;D
Man prasās vienas tumšākas ar grey dust stikliem, Norča ar ar tādam vismaz savulaik arī copēja.
Cik daudz ūdenī redz ir ļoti līdzīgi, ja netēmē uz kādām polarizētām stikliniecēm (hvz pa brendiem blue ray, costa), tās jau būs cits līmenis un cipars arī.
No tām kuras man ir, bijušas, atspīdumu 100% nenoņem neviena, bet pat tagad duļķainās upēs redzamību vismaz dubulto, ja ne vairāk.
Atkarīgs no redzes, bet kam labāka redze pieļauju nejutīs starpību arī ar 50€ brillēm, man prakse rāda ka starpību jūti kad redze ir pabojāta, tad ar labām brillēm nenogurst acis un arī redzi skaidrāk, pat bez +/-!
13.aprīlis 2023, 23:46 | links
 
Lielā vējā nav nekāda prieka spiningot un apzināti uz ūdens nelienu, bet iemet piemēru ar pretzāļu spurām. Iepriekš nebiju dzirdējis par tādām.

A_V, 13.aprīlis 2023, 22:39


Googlē iesit minn kota weedless wedge

Te cipars baigs, savu savulaik pirku pa kādiem 27€ eholotēs
https://www.eboat.lv/lv/laivu-motori/dzenskruves/dzenskruve-mkp-32
13.aprīlis 2023, 23:32 | links
 
A_V [13.04.23]: Lielā vējā nav nekāda prieka spiningot un apzināti uz ūdens nelienu, bet iemet piemēru ar pretzāļu spurām. Iepriekš nebiju dzirdējis par tādām.
Tieši vējā ir labi!;)zaļais nesaprot kas notiek!
13.aprīlis 2023, 22:56 | links
 
Lielā vējā nav nekāda prieka spiningot un apzināti uz ūdens nelienu, bet iemet piemēru ar pretzāļu spurām. Iepriekš nebiju dzirdējis par tādām.
13.aprīlis 2023, 22:39 | links
 
Davis-Di [13.04.23]: Davis-Di [17m]: Es ņemtu maximāli labu laivu!ar airiem veselīgi pastrādāt!:)sezonu nomauksi,ta jau manīs...pa lēto nekas labs nebūs!pat normālas brilles bez 200e nevarot dabūt!:))

Willy, 13.aprīlis 2023, 21:54

Viada nav rappala briļļu akcija? Uz sezonu skatu aptumšos ;D
Man čoms tādas lietoja un nesūdzējās, bet pēc sezonas mainīja.Desu var ņemt uz akciju!un sunim atdot!:))man vajag labas brilles,tā lai Babē cauri redz!:D

Willy, 13.aprīlis 2023, 22:04

Rudenī lielākoties neredzēsi ne ar vienām, izņemot kad ir izņēmumi un dzidrs ūdens.
Labas polarizētas, noderēs ne tikai Babē.
Ja salīdzina Wiley x ar Leech ļoti līdzīgas ūdens caurredzamībā, Leech laikam labāk izturas pret aizsargekrāniem un eholotēm, bet tas varētu būt atkarīgs no lēcas tipa, ko tik sīki nezinu.
Es personīgi bez labām saulesbrillēm saulainā laikā nevaru, jo tad man galva sāk sāpēt, par acīm nerunājot.
Wiley x ir aizsargbriļļu sertifikāti, man personīgi droši izglāba no acs zaudēšanas, lēcu gan sabojāja, man pat aizdomas ka ar depo aizsargbrillēm pa ~15€, rezultāts būtu bijis bēdīgs.

Wiley x jāseko līdzi, var piereģistrēties lai suta jaunumus un jāgaida atlaides, citreiz ir arī atlaides makšķernieku veikalos, kā Soderī vai tajās pašās eholotēs, tad 200€ vietā izmaksas 120€.
Kādu modeli no Wiley x iesaki? Saulē bez brillēm nevaru...arī ziemā kad sniegs krastos un pie stùres prasās
13.aprīlis 2023, 22:35 | links
 
Esmu pārāk pieradis pie motora, lai airētu :D 1000+ eur pūslis jau liek skatīties stiklašķiedru laivu virzienā, ar visu izrietošo - piekabe, benzīna motora (nepatīk troksnis)

A_V, 13.aprīlis 2023, 22:05


2,7m pūslis ar 32lb minikotu iet labi, bet ja būs lielāks vējš, būs smagi, es jau teiktu drošāk ir ņemt jaudīgāku, papildus, ja brauc zāļainās vietās tad pačeko kuriem modeļiem ir pretzāļu spuras un kuriem nav.
13.aprīlis 2023, 22:28 | links
 
Davis-Di [17m]: Es ņemtu maximāli labu laivu!ar airiem veselīgi pastrādāt!:)sezonu nomauksi,ta jau manīs...pa lēto nekas labs nebūs!pat normālas brilles bez 200e nevarot dabūt!:))

Willy, 13.aprīlis 2023, 21:54

Viada nav rappala briļļu akcija? Uz sezonu skatu aptumšos ;D
Man čoms tādas lietoja un nesūdzējās, bet pēc sezonas mainīja.Desu var ņemt uz akciju!un sunim atdot!:))man vajag labas brilles,tā lai Babē cauri redz!:D

Willy, 13.aprīlis 2023, 22:04


Rudenī lielākoties neredzēsi ne ar vienām, izņemot kad ir izņēmumi un dzidrs ūdens.
Labas polarizētas, noderēs ne tikai Babē.
Ja salīdzina Wiley x ar Leech ļoti līdzīgas ūdens caurredzamībā, Leech laikam labāk izturas pret aizsargekrāniem un eholotēm, bet tas varētu būt atkarīgs no lēcas tipa, ko tik sīki nezinu.
Es personīgi bez labām saulesbrillēm saulainā laikā nevaru, jo tad man galva sāk sāpēt, par acīm nerunājot.
Wiley x ir aizsargbriļļu sertifikāti, man personīgi droši izglāba no acs zaudēšanas, lēcu gan sabojāja, man pat aizdomas ka ar depo aizsargbrillēm pa ~15€, rezultāts būtu bijis bēdīgs.

Wiley x jāseko līdzi, var piereģistrēties lai suta jaunumus un jāgaida atlaides, citreiz ir arī atlaides makšķernieku veikalos, kā Soderī vai tajās pašās eholotēs, tad 200€ vietā izmaksas 120€.
13.aprīlis 2023, 22:26 | links
 
Nu tad ko!?Svens iesaka Toqeedo!:)bet es saku,ka epropulsar labāks! Nav bijis ne viņam ne man!:))
13.aprīlis 2023, 22:13 | links
 
Esmu pārāk pieradis pie motora, lai airētu :D 1000+ eur pūslis jau liek skatīties stiklašķiedru laivu virzienā, ar visu izrietošo - piekabe, benzīna motora (nepatīk troksnis)
13.aprīlis 2023, 22:05 | links
 
Davis-Di [13.04.23]: Es ņemtu maximāli labu laivu!ar airiem veselīgi pastrādāt!:)sezonu nomauksi,ta jau manīs...pa lēto nekas labs nebūs!pat normālas brilles bez 200e nevarot dabūt!:))

Willy, 13.aprīlis 2023, 21:54

Viada nav rappala briļļu akcija? Uz sezonu skatu aptumšos ;D
Man čoms tādas lietoja un nesūdzējās, bet pēc sezonas mainīja.
Desu var ņemt uz akciju!un sunim atdot!:))man vajag labas brilles,tā lai Babē cauri redz!:D
13.aprīlis 2023, 22:04 | links
 
Es ņemtu maximāli labu laivu!ar airiem veselīgi pastrādāt!:)sezonu nomauksi,ta jau manīs...pa lēto nekas labs nebūs!pat normālas brilles bez 200e nevarot dabūt!:))

Willy, 13.aprīlis 2023, 21:54


Viada nav rappala briļļu akcija? Uz sezonu skatu aptumšos ;D
Man čoms tādas lietoja un nesūdzējās, bet pēc sezonas mainīja.
13.aprīlis 2023, 21:57 | links
 
A_V [13.04.23]: Iesakiet gumijas laivu un elektromotoru priekš spiningošanas vienam cilvēkam ezeros. Esmu pietiekami daudz atradies pūslī ar dēļu grīdu un tā nebija labākā pieredze, kad stāvēju kājās. Vajadzētu ar cieto grīdu. Līdz kādiem 700 EUR tas ir realizējams, ja nevajag garāku par 3m? Minn Kota mājaslapa saka, ka pietiktu ar C2 30lb motoru. Viņi nemānās un man tiešām pietiks ar 30lb, jeb tomēr vairāk ir labāk? Ilgāk par 6h neplānoju atrasties uz ūdens, kā arī Burtnieka izmēra ezeru pa perimetru netaisos apbraukt, uz Endura neskatos.
Paldies un ne asakas, kolēģi!
Es ņemtu maximāli labu laivu!ar airiem veselīgi pastrādāt!:)sezonu nomauksi,ta jau manīs...pa lēto nekas labs nebūs!pat normālas brilles bez 200e nevarot dabūt!:))
13.aprīlis 2023, 21:54 | links
 
Iesakiet gumijas laivu un elektromotoru priekš spiningošanas vienam cilvēkam ezeros. Esmu pietiekami daudz atradies pūslī ar dēļu grīdu un tā nebija labākā pieredze, kad stāvēju kājās. Vajadzētu ar cieto grīdu. Līdz kādiem 700 EUR tas ir realizējams, ja nevajag garāku par 3m? Minn Kota mājaslapa saka, ka pietiktu ar C2 30lb motoru. Viņi nemānās un man tiešām pietiks ar 30lb, jeb tomēr vairāk ir labāk? Ilgāk par 6h neplānoju atrasties uz ūdens, kā arī Burtnieka izmēra ezeru pa perimetru netaisos apbraukt, uz Endura neskatos.
Paldies un ne asakas, kolēģi!
13.aprīlis 2023, 21:37 | links
 
:DDD

BAigars, 12.aprīlis 2023, 10:34
Adekvāta cena būtu -25%, jeb 1260 eur, pat ja nav ticis līdz galam izpakots.

ZODIAC, 12.aprīlis 2023, 10:46


Īsti nepiekrītu. Tā ir cena, neskaitot pāris procentiņus Bez pvn.
Katrs sevi cienošs vecis zinās, kā nopirkt lielāku mantu bez pvn. Riskējot tikai un vienīgi ar to, ka būs tikai gads garantija.
Jābūt saldākai cenai, bet vēl labāk saglabāt pašam to motoru, un lai kapeikjājēji iet drist :)
13.aprīlis 2023, 13:20 | links
 
Jautājums par alumīnija kniedēm. Vajag parkniedēt dažas izrautas kniedes. Skatijos ārzemju video tie saka ka ir speciālas kniedes laivām(vizuāli izskatās ka galviņa biki plakanāka). Mož kāds zin kur tādas nopirkt? Vai vispār ir tādas pie mums. Delves parastās kniedes itkā zinu. Runa iet par placināmajām.
13.aprīlis 2023, 12:53 | links
 
addd [12.04.23]: Nebiju domājis par grunti kas paredzēta krāsainajiem metāliem.
Cieņā.
Viņa gan ir nepieklājīgi dārga ap 30 eur litrā. Muļķīgi pirkt, ja vajag tik vien kā nogruntēt detaļu.
Ja esi rīdzinieks, pieskriesi ieliešu bišķi .
12.aprīlis 2023, 17:24 | links
 
Varbūt kadam ir manualis suzuki 20 zs efi dzinejam vai links kur var bezmaksas novilkt? Gads 2016.
12.aprīlis 2023, 17:19 | links
 
addd [12:31]: Kāds ir krāsojis motoram kājas spuru?
Padalieties ar pieredzi kāda grunts, krāsa vai špaktele.
Jau iepriekš paldies.
Cieņā.Pieslīpē, piegludini robus vai skrāpējumus .
Vari sākt ar 180to graudu un pārej uz smalkāku. Špakteli neieteiktu izmantot, nav jēgas

Kad būsi sagatavojis nogruntē plānā kārtā ar grunti, kas paredzēta krāsainajiem metāliem.

Pēc kādām 20min liec virsū parasto vai filer grunti (es izmanyoju skābo ) pieslīpē, attauko un mauc virsū akrila krāsu, tad laku vairākas reizes.

RaimisD, 12.aprīlis 2023, 13:59


RaimisD paldies par padomu.
Nebiju domājis par grunti kas paredzēta krāsainajiem metāliem.
Cieņā.
12.aprīlis 2023, 15:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager