Laivas un to motori

Cik gadus aptuveni varētu kalpot BUSH laiva?
5.novembris 2017, 23:09 | links
 
Ja vajag motoru...ir varianti....pārīts ir uz tirgošanu, no mazjaudīgajiem!
5.novembris 2017, 21:06 | links
 
Ir ok.......velcēt ideāli.....pludiņš, feederis ok.....nu spini mētāt kājās stāvot abiem nesanāks.....vienam ir ok!
5.novembris 2017, 21:05 | links
 
Pašlaik uz lieliem ūdeņiem netēmēju, bet nu tas var mainīties, kad iegādāšos laivu.
Motora arī man nav.
Pro200 kā tādā ir diviem cilvēkiem?
5.novembris 2017, 20:20 | links
 
Man ir tāda AVIKS laiva.....tikai 310. Izmantoju 1. gadu ar 4 zs motoru. Kvalitatīva laiva nekādu pretenziju....vienam ideāli, uz glisi dabūnu bez problēmām, vietas copējot ar pietiek! Ātrums ap 25 km stundā. Problēmas sākas vējā un viļņos. Noturēt laivu taisni braucot ātrumā ir pagrūti, bet ja ir pieredze, tad nav tik traki! Bet visā visumā cena atbilst kvalitātei.....esmu apmierināts.
5.novembris 2017, 19:20 | links
 
ar mazāku par 3.6 "lielos viļņos" braukt ir gana nepatīkami.
5.novembris 2017, 18:22 | links
 
Ir kādas atsauksmes par Aviks laivām? Esmu noskatījis šo http://aviksboats.com/lv/item.php?id=22

Sveiks.
Jautājums. Kādos ūdeņos taisies braukāt? Atšķirība starp Aviks un Dulkan/Bush ir tāda, ka pēdējās ir veidotas tā, lai tās varētu lietot lielos viļņos un vējā. Šīm laivām ir piepūšamie ķīļi. Tevis izvēlētajai laivai nav ķīlis. Viņu ir grūti valdīt. Tāpēc tāda cenu atšķirība.
5.novembris 2017, 18:07 | links
 
Labvakar.
Jautājums par AMBER 430 laivām.
Varbūt kāds zin,vai ir iespēja pasūtīt laivu pie ražotājaar nestandarta aprīkojumu.Piemēram vidējo solu aizstāt ar plauktiem gar laivas sānu malām.Pie viena bortu stiprība nemainītos,un varētu iegūt papildus nodalījumus spiningu un pārējo mantu glabāšanai.

zaraks, 3.novembris 2017, 18:54
Www.alberta.lv piezvani un visu varēs sarunāt es savu amber430 arī vedišu uz pārbūvi. Mob;22007784.

@-DZ-@, 4.novembris 2017, 12:50

Atvainojos wwwamberlat.lv
4.novembris 2017, 12:53 | links
 
Labvakar.
Jautājums par AMBER 430 laivām.
Varbūt kāds zin,vai ir iespēja pasūtīt laivu pie ražotājaar nestandarta aprīkojumu.Piemēram vidējo solu aizstāt ar plauktiem gar laivas sānu malām.Pie viena bortu stiprība nemainītos,un varētu iegūt papildus nodalījumus spiningu un pārējo mantu glabāšanai.

zaraks, 3.novembris 2017, 18:54

Www.alberta.lv piezvani un visu varēs sarunāt es savu amber430 arī vedišu uz pārbūvi. Mob;22007784.
4.novembris 2017, 12:50 | links
 
Man ar interesē, bet vairāk tas, vai ir liela atšķirība kvalitātē salīdzinot ar Bush vai Dulkan laivām, jo cenas ziņā atšķirība ir diezgan liela.
4.novembris 2017, 11:37 | links
 
Ir kādas atsauksmes par Aviks laivām?

Fretka, 4.novembris 2017, 11:07


normāla laiva
4.novembris 2017, 11:16 | links
 
Ir kādas atsauksmes par Aviks laivām? Esmu noskatījis šo http://aviksboats.com/lv/item.php?id=22
4.novembris 2017, 11:07 | links
 
Labvakar.
Jautājums par AMBER 430 laivām.
Varbūt kāds zin,vai ir iespēja pasūtīt laivu pie ražotājaar nestandarta aprīkojumu.Piemēram vidējo solu aizstāt ar plauktiem gar laivas sānu malām.Pie viena bortu stiprība nemainītos,un varētu iegūt papildus nodalījumus spiningu un pārējo mantu glabāšanai.

zaraks, 3.novembris 2017, 18:54



Sveiks, pats nedēļu atpakaļ pasūtīju laivu nu ko lai saka visu par Tavu naudu aptuveni tā tas skan.
3.novembris 2017, 21:30 | links
 
Labvakar.
Jautājums par AMBER 430 laivām.
Varbūt kāds zin,vai ir iespēja pasūtīt laivu pie ražotājaar nestandarta aprīkojumu.Piemēram vidējo solu aizstāt ar plauktiem gar laivas sānu malām.Pie viena bortu stiprība nemainītos,un varētu iegūt papildus nodalījumus spiningu un pārējo mantu glabāšanai.

zaraks, 3.novembris 2017, 18:54

es braucu ar amber430 kurai pec pasutijuma bij taisits lai videjais sols ir iznjemams.un no ta,borta stipriba nemainas.bet ka ar kastem sanos,gruti pateikt cik lielu parbu vinji veic. 100% to tev pateiks pasi razjotaji.
3.novembris 2017, 21:14 | links
 
Labvakar.
Jautājums par AMBER 430 laivām.
Varbūt kāds zin,vai ir iespēja pasūtīt laivu pie ražotājaar nestandarta aprīkojumu.Piemēram vidējo solu aizstāt ar plauktiem gar laivas sānu malām.Pie viena bortu stiprība nemainītos,un varētu iegūt papildus nodalījumus spiningu un pārējo mantu glabāšanai.
3.novembris 2017, 18:54 | links
 
GNP var lietot tikai tādus dzinējus kuriem ir kompresors vai turbīna, ekoloģija ...
https://www.youtube.com/watch?v=eMUJvXJnX9Y

gahans,
08:42
tiesi ta,Ungura lidz 5zirgi un citos Cesu raj,ezeros un Gauja,tikai e-motori.tapec ari velos iegataties e-motoru.tapets ludzu cilvaku padomu par e-motoriem,kadi + kadi - . no ka atskiras impuls akjis no dziljizlades vai vienkarsi akja kas domats dizeljauto?

gahans, 2.novembris 2017, 18:38

Nezinu, kurā pusē Tu esi, bet Cēsu rajona ungura pusē, elektro un iekšdedzes nevar izmanto GNP teritorijā, Ungurā vajag minēto atļauju, pārējos nav specifiski noteikumi.

Azverins, 2.novembris 2017, 20:48
3.novembris 2017, 16:32 | links
 
MartinsSi [01.11.17]: gahans,

Ungurā nav atļauti jebkādi dzinēji, ieskaitot elektro.
Tak nestrīdaties un neklausiet to sviestu ko viņš nezinot te cenšas iestāstīt. :) Jau politikas sadaļā visus uzjautrina.Viņam tak vate tikai galvā.
Protams ka ar elekto ka atļauja drīkst.
2.novembris 2017, 21:06 | links
 
gahans,
08:42
tiesi ta,Ungura lidz 5zirgi un citos Cesu raj,ezeros un Gauja,tikai e-motori.tapec ari velos iegataties e-motoru.tapets ludzu cilvaku padomu par e-motoriem,kadi + kadi - . no ka atskiras impuls akjis no dziljizlades vai vienkarsi akja kas domats dizeljauto?

gahans, 2.novembris 2017, 18:38


Nezinu, kurā pusē Tu esi, bet Cēsu rajona ungura pusē, elektro un iekšdedzes nevar izmanto GNP teritorijā, Ungurā vajag minēto atļauju, pārējos nav specifiski noteikumi.
2.novembris 2017, 20:48 | links
 
gahans,

Ungurā nav atļauti jebkādi dzinēji, ieskaitot elektro.

MartinsSi, 1.novembris 2017, 19:22

Šis nebūs patiesi, elektro un iekšdedzes dzinēji līdz 5zs ir atļauti, tikai nianse, ka jāizņem speciāla atļauja Vidzemes dabas aizsardzības pārvaldē, atļauja derīga 2 gadus, visu var izdarīt neatejot no datora, ja ir ID karte ar eparakstu.

Azverins, 2.novembris 2017, 08:42

tiesi ta,Ungura lidz 5zirgi un citos Cesu raj,ezeros un Gauja,tikai e-motori.tapec ari velos iegataties e-motoru.tapets ludzu cilvaku padomu par e-motoriem,kadi + kadi - . no ka atskiras impuls akjis no dziljizlades vai vienkarsi akja kas domats dizeljauto?
2.novembris 2017, 18:38 | links
 
gahans,

Ungurā nav atļauti jebkādi dzinēji, ieskaitot elektro.

MartinsSi, 1.novembris 2017, 19:22


Šis nebūs patiesi, elektro un iekšdedzes dzinēji līdz 5zs ir atļauti, tikai nianse, ka jāizņem speciāla atļauja Vidzemes dabas aizsardzības pārvaldē, atļauja derīga 2 gadus, visu var izdarīt neatejot no datora, ja ir ID karte ar eparakstu.
2.novembris 2017, 08:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager