Laivas un to motori

Vari šādu grunti krāsainajiem ņemt vai kādu citu
12.aprīlis 2023, 14:00 | links
 
addd [12.04.23]: Kāds ir krāsojis motoram kājas spuru?
Padalieties ar pieredzi kāda grunts, krāsa vai špaktele.
Jau iepriekš paldies.
Cieņā.
Pieslīpē, piegludini robus vai skrāpējumus .
Vari sākt ar 180to graudu un pārej uz smalkāku. Špakteli neieteiktu izmantot, nav jēgas

Kad būsi sagatavojis nogruntē plānā kārtā ar grunti, kas paredzēta krāsainajiem metāliem.

Pēc kādām 20min liec virsū parasto vai filer grunti (es izmanyoju skābo ) pieslīpē, attauko un mauc virsū akrila krāsu, tad laku vairākas reizes.
12.aprīlis 2023, 13:59 | links
 
Kāds ir krāsojis motoram kājas spuru?
Padalieties ar pieredzi kāda grunts, krāsa vai špaktele.
Jau iepriekš paldies.
Cieņā.
12.aprīlis 2023, 12:31 | links
 
Jon-Hill [12.04.23]: Ko puisīt, nerviņi netur ! ? :)
Tā ir kad dikti atturas ! Un citiem uzbāžas ar savu atturību !!
Un māca dzīvot, vai vecam runcim pelnos dirst !!
Nebrīnies, ka tev parāda virzienu, kur iet !!
Ko tu tur vari filozofēt :D kāda atturība, kāda mācīšana :D tev laikam uz vecumu pilnībā jumtiņš slīd prom.
12.aprīlis 2023, 12:16 | links
 
Ko puisīt, nerviņi netur ! ? :)
Tā ir kad dikti atturas ! Un citiem uzbāžas ar savu atturību !!
Un māca dzīvot, vai vecam runcim pelnos dirst !!
Nebrīnies, ka tev parāda virzienu, kur iet !!
12.aprīlis 2023, 11:57 | links
 
Jon-Hill [12.04.23]: Tad sāc krāt, varbūt pēc 10 gadiem nopirksi laivu !!
Kur tu, ambālīt, redzi, ka te vispār ir runa par naudu? :)
12.aprīlis 2023, 11:44 | links
 
Tad sāc krāt, varbūt pēc 10 gadiem nopirksi laivu !!
12.aprīlis 2023, 11:10 | links
 
Jon-Hill [12.04.23]: .. tak gudrs puika, vajadzētu zināt, ka cenu nosaka pieprasījums, nevis gribēšana :)
Tak beidz tur murgot. Kāda vēl gribēšana? Man viņš netraucē, var arī mājās stāvēt un krāt uz kastes putekļus. Mazums pēc 10 gadiem nopērku laivu.
12.aprīlis 2023, 11:08 | links
 
.. tak gudrs puika, vajadzētu zināt, ka cenu nosaka pieprasījums, nevis gribēšana :)
12.aprīlis 2023, 10:56 | links
 
ZODIAC [12.04.23]: :DDD

BAigars, 12.aprīlis 2023, 10:34
Adekvāta cena būtu -25%, jeb 1260 eur, pat ja nav ticis līdz galam izpakots.
Piekrītu. 1400 ar Garmin devēju.
12.aprīlis 2023, 10:52 | links
 
:DDD

BAigars, 12.aprīlis 2023, 10:34

Adekvāta cena būtu -25%, jeb 1260 eur, pat ja nav ticis līdz galam izpakots.
12.aprīlis 2023, 10:46 | links
 
:DDD
12.aprīlis 2023, 10:34 | links
 
BAigars [7.apr]: Varbūt kādam interesē pilnīgi jauns, ne reizi nesalikts, pat līdz galam neizpakots MinnKota Powerdrive IPilots? Ar visu oriģinālo kasti utt kā tikko no veikala. Neatradu pietiekamu motivāciju lietot viņu, vēlme ķert karpas tomēr ir lielāka nekā spiningot.

https://eholotes.eu/laivu-elektromotori/elektromotors-minn-kota-powerdrive-55-i-pilot-bt-2017/

Pirkts šeit, cena attiecīgi runājama.Tiešām nevienam nevajag pilnīgi jaunu ipilotu? Pie tam vēl, bez konkrētas cenas, cenu piedāvā pats.

BAigars, 11.aprīlis 2023, 20:54

755
12.aprīlis 2023, 10:17 | links
 
BAigars [7.apr]: Varbūt kādam interesē pilnīgi jauns, ne reizi nesalikts, pat līdz galam neizpakots MinnKota Powerdrive IPilots? Ar visu oriģinālo kasti utt kā tikko no veikala. Neatradu pietiekamu motivāciju lietot viņu, vēlme ķert karpas tomēr ir lielāka nekā spiningot.

https://eholotes.eu/laivu-elektromotori/elektromotors-minn-kota-powerdrive-55-i-pilot-bt-2017/

Pirkts šeit, cena attiecīgi runājama.Tiešām nevienam nevajag pilnīgi jaunu ipilotu? Pie tam vēl, bez konkrētas cenas, cenu piedāvā pats.

BAigars, 11.aprīlis 2023, 20:54
12.aprīlis 2023, 10:16 | links
 
BAigars [7.apr]: Varbūt kādam interesē pilnīgi jauns, ne reizi nesalikts, pat līdz galam neizpakots MinnKota Powerdrive IPilots? Ar visu oriģinālo kasti utt kā tikko no veikala. Neatradu pietiekamu motivāciju lietot viņu, vēlme ķert karpas tomēr ir lielāka nekā spiningot.

https://eholotes.eu/laivu-elektromotori/elektromotors-minn-kota-powerdrive-55-i-pilot-bt-2017/

Pirkts šeit, cena attiecīgi runājama.Tiešām nevienam nevajag pilnīgi jaunu ipilotu? Pie tam vēl, bez konkrētas cenas, cenu piedāvā pats.

BAigars, 11.aprīlis 2023, 20:54


Ja neviens neņem un traucē, tad varu tev piedāvāt €‎ 750,-
12.aprīlis 2023, 10:12 | links
 
Jon-Hill [12.04.23]: BAigars == Minēšu. 45-55 gadi. Pamatizglītība. Strādā darbā kurš riebjas, pelni līdz 800€. Alko iet uz urrā. Visi draugi laimes zemē anglijā. Dzīvo ar moto - Latvijā viss ir slikti.==
Bet es tev piedodu, jo redz karma tomēr ir !!
lai ar nekas no tam tēzem neatbilst !!
.. :)
Beidz lietot, nav laba ietekme.
12.aprīlis 2023, 09:23 | links
 
BAigars == Minēšu. 45-55 gadi. Pamatizglītība. Strādā darbā kurš riebjas, pelni līdz 800€. Alko iet uz urrā. Visi draugi laimes zemē anglijā. Dzīvo ar moto - Latvijā viss ir slikti.==
Bet es tev piedodu, jo redz karma tomēr ir !!
lai ar nekas no tam tēzem neatbilst !!
.. :)
12.aprīlis 2023, 06:51 | links
 
RaimisD [11.04.23]: BAigars [51m]: Jā, smagi atzīt kļūdu uz 5k eirikiem. Būs uz mūžu ko atcerēties mācību. Garos ziemas vakaros, saglabā vēsu prātu :DTu neesi viens tāds, kas momentānas iegribas vadīts izdarījis neapdomīgu pirkumu.

Man tā gadās regulāri, ar vecumu ar vien retāk gan. Tīri aiz skopuma ne aiz prāta.
Reiz nopirku triciklu sievai. (Divi rati priekšā un viens velkošais aizmugurē )
Principā nopirku savas fantāzijas.

Biju izštukojis, ka viņa varēs doties ar mani un dēlu moču izbraucienos.
Būs vieglāk braukt kā ar soliķi.

Pat neaizdomājos cik neloģisks un bīstams aparāts tas ir.

Rezultātā tas dzelzis nomētājās garāžā vairākus gadus tad pārdevu par pusvelti.

Pārdevu, jo braukt ar viņu bija pārāk bīstami un skatīties uz viņu kā atgādinājumu, ka esmu mudaks ar negribējās.
Pirkt var!...galvenais nopirkt tā,lai ja kas var pārdot!un pat nopelnīt!:))...ja zaudēt,tad minimāli
11.aprīlis 2023, 23:20 | links
 
BAigars [11.04.23]: Jā, smagi atzīt kļūdu uz 5k eirikiem. Būs uz mūžu ko atcerēties mācību. Garos ziemas vakaros, saglabā vēsu prātu :D
Tu neesi viens tāds, kas momentānas iegribas vadīts izdarījis neapdomīgu pirkumu.

Man tā gadās regulāri, ar vecumu ar vien retāk gan. Tīri aiz skopuma ne aiz prāta.
Reiz nopirku triciklu sievai. (Divi rati priekšā un viens velkošais aizmugurē )
Principā nopirku savas fantāzijas.

Biju izštukojis, ka viņa varēs doties ar mani un dēlu moču izbraucienos.
Būs vieglāk braukt kā ar soliķi.

Pat neaizdomājos cik neloģisks un bīstams aparāts tas ir.

Rezultātā tas dzelzis nomētājās garāžā vairākus gadus tad pārdevu par pusvelti.

Pārdevu, jo braukt ar viņu bija pārāk bīstami un skatīties uz viņu kā atgādinājumu, ka esmu mudaks ar negribējās.
11.aprīlis 2023, 22:52 | links
 

Pirmā laiva...ap 2010.g Babīte, Varkalis...tad 2014.jau pvc.braucu uz copi reti,nebij ne motora nekā.kkas jau grabināja!:))
11.aprīlis 2023, 22:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager