Laivas un to motori

Motors sens un 2-taktu. Loterija. Ja jāremontē būs gan dārgi gan čakars ar daļu atrašanu.
20.jūlijs 2017, 16:17 | links
 
Ezs87 [17.07.17]: Sveiki,kungi!
Es kā nezinātājs vēršos pie kāda zinātāja.
Ko sakat par šo laivu https://www.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/motorboats/jgxkc.html

Laivu vēlos iegādāties atpūtai,pavizināties ar ģimeni,draugiem un iespējams kādreiz uz copi.

kāda varētu būt stabilitātes ziņā,apkalpošanā/remontos,kāds aptuvenais patēriņš utt?

piedodiet,ja nepareizā vietā,lieta tāda,ka nav kam pazīstamam pajautāt!

eko, 17.jūlijs 2017, 14:02

Hmm...atpūtai, pavizināties izskatās tīri okey. Cena liekas normāla. Bet kā no viņas pacopēt var gan nezinu! Kautko neērtāku copei grūti iedomāties! :D Ne nostāties kur, ne pagrozīties. Un piekabe tāda nenopietna izskatās, ja pāris km no mājas līdz ūdenim aizripināties tad vēl ok, bet pa koplietošanas ceļiem stiept liekas ekstrēmi un maz vai viņai atļauts!
Un ko sakat par passu motoru,apkopi un remontu?
17.jūlijs 2017, 21:33 | links
 
Sveiki,kungi!
Es kā nezinātājs vēršos pie kāda zinātāja.
Ko sakat par šo laivu https://www.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/motorboats/jgxkc.html

Laivu vēlos iegādāties atpūtai,pavizināties ar ģimeni,draugiem un iespējams kādreiz uz copi.

kāda varētu būt stabilitātes ziņā,apkalpošanā/remontos,kāds aptuvenais patēriņš utt?

piedodiet,ja nepareizā vietā,lieta tāda,ka nav kam pazīstamam pajautāt!

eko, 17.jūlijs 2017, 14:02


Hmm...atpūtai, pavizināties izskatās tīri okey. Cena liekas normāla. Bet kā no viņas pacopēt var gan nezinu! Kautko neērtāku copei grūti iedomāties! :D Ne nostāties kur, ne pagrozīties. Un piekabe tāda nenopietna izskatās, ja pāris km no mājas līdz ūdenim aizripināties tad vēl ok, bet pa koplietošanas ceļiem stiept liekas ekstrēmi un maz vai viņai atļauts!
17.jūlijs 2017, 20:48 | links
 
Sveiki,kungi!
Es kā nezinātājs vēršos pie kāda zinātāja.
Ko sakat par šo laivu https://www.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/motorboats/jgxkc.html

Laivu vēlos iegādāties atpūtai,pavizināties ar ģimeni,draugiem un iespējams kādreiz uz copi.

kāda varētu būt stabilitātes ziņā,apkalpošanā/remontos,kāds aptuvenais patēriņš utt?

piedodiet,ja nepareizā vietā,lieta tāda,ka nav kam pazīstamam pajautāt!
17.jūlijs 2017, 14:02 | links
 
SJOMA [12.07.17]: Un kartejais jautajums man.kura ukrainju laiva bus labaka STORM vai AVIKS domaju limenja un kvalitates zinja.
Es lietoju aviks un arī neko sliktu nevaru teikt, turklāt par pumpi pats pārdevējs mani brīdināja, ka labāk esot nomainīt
17.jūlijs 2017, 07:12 | links
 
Paldies par komentāriem!
Un tā varētu tad būt karbūža vaina? Jāregulē? Bet visu laiku viņš tā neuzvedās. Tik šodien un 2x pa visu rītu. Un man nesaprotama ir tā manipulācija ar čoku. Burtiski un 2 sekundēm to atverot un aizverot, motoram darbojoties tukšgaitā, motors atkal iet bez problēmām labu laiku.
16.jūlijs 2017, 20:55 | links
 
Es arī lietoju storm stk 330garuma divata ar 4zs motoru pie 20km varu dabūt,un divata ar čomu kurš svara aptuveni 70-90kg ir ok 11km ir,ir doma ielīmēt pa vidu ķīli un ielikt pilno grīdu,bet kur ķīli dabūt nezinu
16.jūlijs 2017, 20:44 | links
 
sveiks SJOMA,izlasiju tavu jautājumu par laivām.teikšu to ko zinu,proti 5cus gadus braukāju ar 3metrīgu STORM laivu.vienīgais trūkums šim modelim ir tas, ka trūkumu naf.ko izvēlēsies tu,,,lai paliek tavā ziņā,,,jēb kurā gadījumā,vēlu tef veiksmi.
16.jūlijs 2017, 20:30 | links
 
Pēc garāka pārbrauciena pilnā gāzē nevajadzētu uzreiz nomest uz 0, vienmērīgi samazini apgriezienus

Šodien vizinoties divas reizes motoram piezagās poltergeits. Tukšgaitā darbojas ok, kā dod gāzi slāpst nost. Un tā viņš uzvedās pēc pārbrauciena pilnā ručkā, nometot uz maziem apgriezienieim. Sākumā nomocījos pamatīgi, ne kā pie dzīvības atpakaļ nevarēja dabūt. Bet, kad pavilku ārā čoku un ieliku atpakaļ, ćalīts norīstīmās un aizgāja, it kā ne kas nebūtu bijis. Divas reizes šitais atgadījās un abas reizes ar čoka palīdzību dabūju atpakaļ pie dzīvības. Kas tā varētu būt par problēmu??
Motors Yamaha 8hp 2 T

Fishmens, 16.jūlijs 2017, 18:34
16.jūlijs 2017, 19:36 | links
 
Čoks piever gaisu, tātad liess maisījums,degvielas trūkums.
16.jūlijs 2017, 18:58 | links
 
Šodien vizinoties divas reizes motoram piezagās poltergeits. Tukšgaitā darbojas ok, kā dod gāzi slāpst nost. Un tā viņš uzvedās pēc pārbrauciena pilnā ručkā, nometot uz maziem apgriezienieim. Sākumā nomocījos pamatīgi, ne kā pie dzīvības atpakaļ nevarēja dabūt. Bet, kad pavilku ārā čoku un ieliku atpakaļ, ćalīts norīstīmās un aizgāja, it kā ne kas nebūtu bijis. Divas reizes šitais atgadījās un abas reizes ar čoka palīdzību dabūju atpakaļ pie dzīvības. Kas tā varētu būt par problēmu??
Motors Yamaha 8hp 2 T
16.jūlijs 2017, 18:34 | links
 
Sveicināti laivu vīri! Ir vēlēšanās paņemt jaunu piepūšamo laiviņu 300-330 garumā. Ir motoriņš 2,5 Suzuki ar īso kāju. Izvēle krīt uz 2 modeļiem-STEL vai Hunter!!! Labprāt uzklausīšu Jūsu domas,kā arī šo laivu plusus un mīnusus! Pateicos jau iepriekš!!! (Vairāk jau esmu svētdienas makšķernieks)
14.jūlijs 2017, 19:27 | links
 
13.jūlijs 2017, 22:33 | links
 
kurs var pateikt par kolibri laivu ?interese km 330 dl
12.jūlijs 2017, 15:52 | links
 
Man ir aviks,itkaa neko sliktu nevaru teikt.bet diezgan atri nobruka pumpis,sadriskajas audums locijuma vietaa un nesaprotamaa veidaa esmu dabujis divus caurumus,bet visaa kopumaa ir ok.
12.jūlijs 2017, 14:57 | links
 
Un kartejais jautajums man.kura ukrainju laiva bus labaka STORM vai AVIKS domaju limenja un kvalitates zinja.
12.jūlijs 2017, 13:50 | links
 
GLADIATOR A280HTH FISHBON Ko Jus varat pateikt par sho laivu? Vai bus pietiekami laba ezeram izmantojot kadas 5-10 reizes gada?

SJOMA, 11.jūlijs 2017, 19:50



Līdzīga pēc cenas un lieluma, varētu būt daudz labāka https://www.salidzini.lv/search.php?q=storm-stm280
11.jūlijs 2017, 21:22 | links
 
Jautājums par laivu Dulkan 290 D vai DL.
Interese par to vai kājās stāvot un spiningojot utml. ir stabila?
11.jūlijs 2017, 20:59 | links
 
GLADIATOR A280HTH FISHBON Ko Jus varat pateikt par sho laivu? Vai bus pietiekami laba ezeram izmantojot kadas 5-10 reizes gada?
11.jūlijs 2017, 19:50 | links
 
Merkūrs 5zs.lec labi.mazliet uzdod gāzi iet labi,bet kad gāze līdz pusei,itkā aizrijās un noslāpst.Kas varētu būt? Ja kāds varētu paskaidrot ,jau iepriekš paldies.

ratins21, 6.jūlijs 2017, 16:56

Man šitāds joks parādījās, kad savam 2,5 z/s, labu gribēdams, ieliku degvielas šļauciņā, kas iet no bākas uz karburatoru papildus filtriņu. Varētu apskatīties arī bākā iebūvēto sietiņu...
11.jūlijs 2017, 09:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager