Laivas un to motori

Sveiki visiem :) varbut kadam ir bijis laivas motors yamaha 2hp?varbut varetu ar pieredzi padalities?vai ir verts nemt lietotu?kadas varigas vietas?
P.s.paldies jau ieprieks ;)
16.jūnijs 2017, 15:59 | links
 
Manam motorītim karterī veidojas maisījums, kas pēc skata atgādina kafiju ar pienu - riktīga emulsija

mmartins, 9.jūnijs 2017, 20:38

tad jajauc ara un jaskatas kur var iekļut udens
10.jūnijs 2017, 14:32 | links
 
Sveiki visiem,
Esmu atbraucis ciemos pie radiem Staļģenes apkārtnē. Lielupes krasts aizaudzis kopš Maija sākuma un nevar piekļūt no krasta, tāpēc, vēlos izīrēt laivu 7d no rīta spiningošanai. Varbūt kādam ir kāds info kurš izīrē laivu Staļģenes apkārtnē uz 1 dienu?
10.jūnijs 2017, 10:34 | links
 
Bet šogad aptieciņa obligāti - pagājušo gadu tikai mutiski brīdināja, ka jābūt, šogad jau ir protokoli.

arvis_an, 9.jūnijs 2017, 13:23

Es piepirku ūdens drošu maisu kurā glabājas mazākā aptieciņa ko atradu, atsevišķi plāksteru paka (ja nu kas), celtniecības nazis ar maksti, lukturītis, caurejas tabletes (ja nu kas) un rullītis ar mīkstu papīru. Tas viss var būt noderīgs. Varbūt vēl ir lietas par ko ir vērts padomāt?

snitraM, 9.jūnijs 2017, 15:47


Striķis, saspraužamā adata un šķēres.

p.s. Skotijā iegādājos aptieciņu tūristiem, tur vismaz bindes, plāksteri - tās lietas kuras tiešām var palīdzēt, nevis noder gaidot ātro palīdzību.
9.jūnijs 2017, 21:26 | links
 
Manam motorītim karterī veidojas maisījums, kas pēc skata atgādina kafiju ar pienu - riktīga emulsija
9.jūnijs 2017, 20:38 | links
 
Par aptieciņu neuztraucos. Jo tā bija komplektā ar glābšanas vesti.
9.jūnijs 2017, 19:15 | links
 
Caurejas tablešu vietā pajem citronskābi. PALĪDZ labāk par jebkuru tableti!
9.jūnijs 2017, 19:14 | links
 
Bet šogad aptieciņa obligāti - pagājušo gadu tikai mutiski brīdināja, ka jābūt, šogad jau ir protokoli.

arvis_an, 9.jūnijs 2017, 13:23


Es piepirku ūdens drošu maisu kurā glabājas mazākā aptieciņa ko atradu, atsevišķi plāksteru paka (ja nu kas), celtniecības nazis ar maksti, lukturītis, caurejas tabletes (ja nu kas) un rullītis ar mīkstu papīru. Tas viss var būt noderīgs. Varbūt vēl ir lietas par ko ir vērts padomāt?
9.jūnijs 2017, 15:47 | links
 
Man 4zs Yamaha karterī dzina benzīnu. Un gan daudz..
9.jūnijs 2017, 15:07 | links
 
Diemžēl karterī līmenis arī ceļās. Pirms remonta vairāk, tagad pie atkārtotas problēmas mazāk, tomēr ceļās

mmartins, 8.jūnijs 2017, 09:11
tu esi parliecinats ka limeni ceļ udens nevis benzins??Ar udeni butu eļļai jasakuļas dzelteneā putrā
9.jūnijs 2017, 13:56 | links
 
Bet šogad aptieciņa obligāti - pagājušo gadu tikai mutiski brīdināja, ka jābūt, šogad jau ir protokoli.
9.jūnijs 2017, 13:23 | links
 
Nav jābūt mugurā. Izņēmums kā jau minēji - bērni.

arvis_an, 9.jūnijs 2017, 13:14


Nu es ar tāpat domāju - bet puiši PP kuterī lēnām garām nobraucot paziņoja ka "vestītei mugurā jābūt" - nu bet tad tas laikam kā ieteikums, jo agrāk neko tādu nav teikuši.
9.jūnijs 2017, 13:22 | links
 
Nav jābūt mugurā. Izņēmums kā jau minēji - bērni.
9.jūnijs 2017, 13:14 | links
 
Kā tur ir?? - vai airu laivā glābšanas vestei ir jābūt mugurā?? - (neskaitot bērnus līdz 12). Sēdēt viņā vasarā nav diez ko komfortabli.
9.jūnijs 2017, 13:00 | links
 
Par motora apkopi vēl nevaru teikt, cerams, ka nav tā ka tikai māk labi pārdod motoru :D
Pie jauna motora pirkšanas apkalpošana lieliska - cepuri nost.

Skaties_daba, 8.jūnijs 2017, 19:18


Tas jau ir tikai normāli un saprotami. Lai "nostumtu" preci, ir jābūt laipnam un jāsmaida!
Un vieta ar super izvēlēta. Lai nogādātu motoru kantorī un pēc tam atpakaļ mašīnā, vai nu jāstiepj laps gabals no tuvākās stāvvietas, vai arī jāriskē dabūt sodu un jānovieto auto uz trotuāra. Cepuri nost! :)
8.jūnijs 2017, 19:27 | links
 
Par motora apkopi vēl nevaru teikt, cerams, ka nav tā ka tikai māk labi pārdod motoru :D
Pie jauna motora pirkšanas apkalpošana lieliska - cepuri nost.
8.jūnijs 2017, 19:18 | links
 
Šodien nomainīju elektromotoru pret benzīnu, un jāsaka tikai tie labākie vārdi veikalam, jo iepriekš nebija nācies sastapties ar benzīnmotoriem. Tad nu Fārvaters veikalā man ļoti izsmeļoši un detalizēti izskaidroja gan motora specifikāciju, gan ar ko tas atšķiras no iepriekšējā modeļa, gan sīki izstāstīja kas tad jādara iebraucot jaunu motoru.
Sanāca neslēptā reklāma, bet man apkalpošana un serviss likās uz 10 ballēm. Rīt braucu iemēģināt motoru.

Skaties_daba, 8.jūnijs 2017, 18:57


Tu tā neslēpti noreklamēji Fārvarteri, ka nevaru nepakomentēt! Personīgi es tai bulku kantorī savu kāju vairs nesperšu! Jau iepriekš rakstīju, ka pavasarī aizvedu savu motoru uz apkopi un tie darboņi mani vairākas nedēļas čakarēja un "baroja" ar solījumiem, ka pēc pāris dienām būs gatavs. Un, kad man pacietība bija izsmelta un aizbraucu savākt savu motoru, tad paziņoja, ka viņiem daudz darba un vispār man ne ko nav solījuši par termiņiem. Kad būšot laiks un sanāks, tad paskatīšoties, bet kad tas būs, to nezin. Perfekta attieksme! Tā kā, ja vēlaties notestēt savu nervu sistēmu, tad jums jāved savi motori uz apkopi tieši uz šo kantori!!!
Ne asakas!
8.jūnijs 2017, 19:14 | links
 
Šodien nomainīju elektromotoru pret benzīnu, un jāsaka tikai tie labākie vārdi veikalam, jo iepriekš nebija nācies sastapties ar benzīnmotoriem. Tad nu Fārvaters veikalā man ļoti izsmeļoši un detalizēti izskaidroja gan motora specifikāciju, gan ar ko tas atšķiras no iepriekšējā modeļa, gan sīki izstāstīja kas tad jādara iebraucot jaunu motoru.
Sanāca neslēptā reklāma, bet man apkalpošana un serviss likās uz 10 ballēm. Rīt braucu iemēģināt motoru.
8.jūnijs 2017, 18:57 | links
 
Sveiki kungi. Man ir hondas 5 zs motorits .... nesen nopirku no rokam ...man jautajums vai motoriem ir ierobežotāji ,jo mans robežo ?
8.jūnijs 2017, 12:36 | links
 
Kur dzesēšanas sistēmā ir lielāks spiediens, nekā eļļošanai ?

mmartins, 7.jūnijs 2017, 21:23


Lielāks spiediens ir dzesēšanas sistēmā, eļlošana vispār notiek bez spiediena, jo mazajiem motoriem eļlu vnk izšķaida pa karteri
8.jūnijs 2017, 09:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager