Laivas un to motori

Martin, Tu nopietni? :)) ja nav tiesību, ta var būt vafelē laivā, ja ir tiesības, tad kā stikliņam skaidram? :((

ashukainis, 30.maijs 2017, 10:34


Tieši tā pat kā auto - ne vairāk kā 0.5promilles, ja uzraujas, tad viss pa nopietno, nost ne tikai laivas, bet arī auto tiesības, ieroča atļaujas (ja tādas ir) utt. Pie Rīgas točno ar to jokot nevar, trubiņā pūst gadās diezgan regulāri.
A ja laiva reģistrēta kā airu laiva un motors zem 3.68hp, tad var vālēt kaut komā. Protams, ja pa pajni sākis Tallinkam priekšā astotniekus zīmēt, tad gan jau pantu uz Tevi tāpat atradīs.

+ pilsētās ūdeņi skaitās sabiedriska vieta, tātad var dabūt arī sodu (ir reāli gadījumi zināmi) par atrašanos sabiedriskā vietā ar atvērtu alkohola pudeli, vietās, kur pašvaldības tādu liekumu ieviesušas. Bez jokiem!
30.maijs 2017, 10:42 | links
 
Skaidram kā stikliņam nav obligāti jābūt. Noteikumi pieļauj līdz 0.5 promilēm, tā pat kā autovadītājiem, un ar pārs bairīšiem laivā to dabūt ir pagrūti.
Bet, labāk, ja ir nepieciešamība grauzt cepumus, tad darīt to krastā un uz ūdens nelīst. Ūdens to var nepiedot!
30.maijs 2017, 10:42 | links
 
Martin, Tu nopietni? :)) ja nav tiesību, ta var būt vafelē laivā, ja ir tiesības, tad kā stikliņam skaidram? :((
30.maijs 2017, 10:34 | links
 
Tieši tā. Vasaras dienā ar pāris bairīšiem laivā var sanākt baigā šmuce un atvadas i no laivas i no mašīnas tiesībām. Bet nu katram pašam jāapzinās ko viņš dara vai nedara.
30.maijs 2017, 09:25 | links
 
Toties, kad būs nokārtotas tiesības, tad arī jābūt gatavam trubiņā pūst, viss pa nopietno.
30.maijs 2017, 08:44 | links
 
Viltīgākais variants ir paņemt mercuru 5zs un nomainīt karbūzi no 6zs. Ar papīriem un plāksnītēm, tad viss kārtībā!
29.maijs 2017, 22:56 | links
 
Par ko cepiens?
Pierīgas ūdeņos uz ūdens dokumentus pārbauda regulāri. Ja piekasīsies par dzinēju, tad pēc tam nešņukstiet, ka jums par to noplēsa trīsciparu skaitli, no kura pirmais noteikti nebūs ne 1, ne ari 2. Var gadīties, ka ne ari 3. Nestājieties intīmās attiecībās ar kapeiku-pamācaties un dodaties uz csdd. Kādus 30 einārus gan paķeriet līdzi.
29.maijs 2017, 18:42 | links
 
Smaga dilemma- ņemt 5 vai 6 zirgu motoru, tak ņemt piecīti un nekāda čakara ar Csdd. :)
29.maijs 2017, 18:41 | links
 
Nolikt tiesības ir nieks! Un pat nedēļu nevajag. Sarunāju vienu zinošu cilvēku, vienu vakaru pasēdējām un viņš man visu parādīja un apskaidroja, un nākamajā rītā aizbraucu uz csdd un nokārtoju eksāmenu (20 no 20)¡ Elementāri! Un atkrīt visas problēmas! Viennozīmīgi vieglāk ir tiesības nokārtot, nekā zīlēt pieķers vai nē!
29.maijs 2017, 18:31 | links
 
a kas jums tik grūti tās tiesības nolikt?? nedēļas jautājums patiesībā...

pie viena zināsiet kā rīkoties, ja pretī nāk jahta ar burām :DDDD

daddy_j, 29.maijs 2017, 15:46

Arī fakts!
29.maijs 2017, 15:47 | links
 
Man ar visu uzrakstu uz dzinēja 5Hp policija palūdz lai paceļ dzinēju un apskatīja kāju, tos 3.7kW. Līdzi vizinu laivas un dzinēja pirkuma dokumentus un viss ir OK. Tikai kaut kā ļoti vēlas lai piereģistrē to laivu, jo tādai redz to vajagot.

snitraM, 29.maijs 2017, 15:31

Reģistrēt tas tak atkal valsts kasē iekrīt kapeikas!Drīz būs tak nodoklis ka pa ūdeni brauc bojā to kvalitāti ar bendzīna motoriem....
Lai to pieņemtu ir laika jautājums!:))))
29.maijs 2017, 15:46 | links
 
a kas jums tik grūti tās tiesības nolikt?? nedēļas jautājums patiesībā...

pie viena zināsiet kā rīkoties, ja pretī nāk jahta ar burām :DDDD
29.maijs 2017, 15:46 | links
 
Arī taisos ņemt motoru un štukoju 5hp jeb 6hp jo cena jaunajiem suzuki nbaigās atšķirības nav!Un visu laiku štukoju kā tur ir ar to uzlīmi 5hp jo tie kas pārbauda nav tak mazi bērni....
Principā kā es izfunktierēju ja uz 6hp uzlīmē uzlīmi 5hp tad ja piebrauc policija un bauda doķus ir 50 uz 50 ka pieķers jeb nepieķers.......
Tākā tā ir laimes spēle....
Tajā pašā laikā cik nu bieži pārbauda.....veiksmes faktors!:)
29.maijs 2017, 15:44 | links
 
Man ar visu uzrakstu uz dzinēja 5Hp policija palūdz lai paceļ dzinēju un apskatīja kāju, tos 3.7kW. Līdzi vizinu laivas un dzinēja pirkuma dokumentus un viss ir OK. Tikai kaut kā ļoti vēlas lai piereģistrē to laivu, jo tādai redz to vajagot.
29.maijs 2017, 15:31 | links
 
Tā dara daudzi, arī ar lielākiem motoriem :) Teorētiski problēmas var būt, praktiski diezvai policijai gribēsies ņemties un salīdzināt numurus ar dīleriem utt, ja vien kā īpaši neizpelnīsies to. Man valsts policija ar 5zs ir prasījusi kādeļ man motors nav reģistrēts, teicu, ka 5zs nav obligāti jāreģistrē. Sākas runāšanās par to, ka kā lai viņi zin, ka tas tiešām ir 5zs, ka vajagot kkādu pirkuma dokumentu līdzi, teicu, ka arī tādiem man nav jābūt līdzi un nekas man nav jāpierāda, galu galā es motoru varēju arī SS.lv nopirkt bez nekādiem papīriem. Tā nu parunājāmies, pārbaudīja uzlīmi uz kājas, kur norādīti kw (max pieļaujamie ir 3.7 laikam) un šķīrāmies.
29.maijs 2017, 15:07 | links
 
Tika iegadats suzuki df6 motors. Bet slinkums iet teoriju kartot un registret laivu un motoru. Ir doma parlimet uzlimi uz 5 un uz motora kajas plaksnite kura ir pieknideta to df 6 nokasit , lai policija neredz kas pa motoru. Vai varetu but kadas problemas uz udens ?
29.maijs 2017, 14:54 | links
 
Sveiki vīri. tā nu sanāca ka laivai nolauzu vienam airim lāpstiņu. Varbūt kāds no jums zin, kur var nopirkt/pasūtīt. laivas modelis Storm STM-280 airi nāca komplektā.



copings, 28.maijs 2017, 11:12


https://fishtime.ua/paddle-aqua-storm Man arī Storm tik 260 , man nereizi nav nolūzuši airis. Kā tu viņu nolauzi?
28.maijs 2017, 12:35 | links
 
Sveiki vīri. tā nu sanāca ka laivai nolauzu vienam airim lāpstiņu. Varbūt kāds no jums zin, kur var nopirkt/pasūtīt. laivas modelis Storm STM-280 airi nāca komplektā.



copings, 28.maijs 2017, 11:12

Vari pirkt jebkurā laivu ražotnē, ķengaragā vai pie piena kombināta. Visiem lapstiņas ir vienādas
28.maijs 2017, 12:34 | links
 
Sveiki vīri. tā nu sanāca ka laivai nolauzu vienam airim lāpstiņu. Varbūt kāds no jums zin, kur var nopirkt/pasūtīt. laivas modelis Storm STM-280 airi nāca komplektā.

28.maijs 2017, 11:12 | links
 
Rangy riktīgi labs:
http://www.nomad.lv/?p=9091
28.maijs 2017, 00:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager