Laivas un to motori

Sveiki visi copes entuzasti ! Esmu dilemas priekša kuru laivas motoru izveleties vai suzuki df 2,5 vai ari mercury f2,5m cenas ziņa abi ir apmeram vienada cena . Varbut kadam ir kadas atauksmes un ieteikumi kuru labak izveleties ?
9.aprīlis 2017, 11:31 | links
 
Gaumes lieta. Abi labi.
9.aprīlis 2017, 11:03 | links
 
..ņem yamahu !
9.aprīlis 2017, 11:03 | links
 
Laba diena kungi. Esmu atgriezies pie motora pirkšanas. Izskatu divus variantus.
Tohatsu 2008 gada
Honda 2007 gada
Abi 4taktu un 5zs. Honda par 70€ dārgāks.
9.aprīlis 2017, 10:44 | links
 
Kas nu, nav neviena pieredzējuša laivinieka? Vai visi jau dziļos laukos relaksējās?! :D

Ezs87, 7.aprīlis 2017, 22:20



100tiem reižu izrunāts. par patēriņu vispār nav vērts runāt. tie ir mazi motori, maz ēd.

Max atrums videji vienam 20-25km.h 2vatā 10-14km/h

kuru pirkt pofig.. 6hp vajag tiesiibas un varbut 2 knariņus izcels glisē.
8.aprīlis 2017, 12:00 | links
 
Kas nu, nav neviena pieredzējuša laivinieka? Vai visi jau dziļos laukos relaksējās?! :D

Ezs87, 7.aprīlis 2017, 22:20


Domāju ka tādu ir daudz, tikai viņiem apnicis rakstīt vienu un to pašu...
8.aprīlis 2017, 11:34 | links
 
Sveiki,

Si gada izstade liekas, ka redzeju Finval laivu bez grozamajiem benkiem, talvadibu un stikla, nu tada plika aluminija laiva, iepatikas, bet interneta nevaru tadu modeli atrast. Varbut vel kadam ta iepatikas un ir kada info kad bus tirgu pieejama ?
8.aprīlis 2017, 00:02 | links
 
Kas nu, nav neviena pieredzējuša laivinieka? Vai visi jau dziļos laukos relaksējās?! :D
7.aprīlis 2017, 22:20 | links
 
Sveiki kungi.
Kāds zinošāks mož var pastāstīt atšķirības vienas firmas motoriem starp 4hp, 5hp un 6hp. Vairāk interesē patēriņš un max ātrums. Piemēram suzuki, yamaha, 4taktu.
7.aprīlis 2017, 11:05 | links
 
Sveiki. Tikko CL žurnālā ieraudzīju, ka MinnKotai ir pretzāļu dzenskrūves. Man ir Endura Max40. Apskatījos mājas lapā rakstīts par esošo MKP-2* Power Prop: papildus jauda, kas palīdz izbraukt cauri smagam aizaugumam, tad nesaprotu, vai ir jēga mainīt pret pretzāļu MKP-6* Weedless Wedge Prop, par kuru reklāmas bukletā rakstīts: 100% pretzāļu dzenskrūve. Vai kāds ir izmēģinājis to pretzāļu padarīšanu? Kādi rezultāti?

Aglims, 5.aprīlis 2017, 20:31

Engurē šāda skruve ir laba Pašam tāda ir uzlikta uz Minikotas
7.aprīlis 2017, 08:47 | links
 
To Duklais
Galvenais lai nav tā, ka grib atāķēties no zāles un stiepjoties pār bortu ir augšpēdus. Tādu stāstu par mazām laivām ir dzirdēts.
7.aprīlis 2017, 08:31 | links
 
Labdien, kolēģi. Esmu izvēles priekšā. - Gribu nopirkt jaunu laiviņu nelielam, seklam ezeriņam, kur varētu izmantot mazo motorīti, copēšanai divatā laivā. Vai jūs pēc pieredzes nevarētu ieteikt, kuru no šiem modeļiem izvēlēties labāk: Spāre vai Akverex 340.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/oars/cpidl.html

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/oars/agndp.html

Paldies jau iepriekš.
6.aprīlis 2017, 21:29 | links
 
Sveiki. Tikko CL žurnālā ieraudzīju, ka MinnKotai ir pretzāļu dzenskrūves. Man ir Endura Max40. Apskatījos mājas lapā rakstīts par esošo MKP-2* Power Prop: papildus jauda, kas palīdz izbraukt cauri smagam aizaugumam, tad nesaprotu, vai ir jēga mainīt pret pretzāļu MKP-6* Weedless Wedge Prop, par kuru reklāmas bukletā rakstīts: 100% pretzāļu dzenskrūve. Vai kāds ir izmēģinājis to pretzāļu padarīšanu? Kādi rezultāti?
5.aprīlis 2017, 20:31 | links
 
Normāla manta, pats lietoju, šogad būs ceturtā sezona. Man ir Yamaha 8zs motors ar diviem cilindriem, pieliku pie viena svečvada, skaita precīzi.

Sasha1974, 1.aprīlis 2017, 22:58


Paldies.
2.aprīlis 2017, 10:52 | links
 
Labs vakars, jautajums spečukiem.

Kā liekas šāds "motorstundu skaitītājs" uz 2 cilindru motora (viena cilindra mazajam uz viena sveču vada piesēji un strādā).

1. Arī liekas pie viena cilindra sveču vada un viss
2. liekas pie abiem

Nu nekādas sajēgas :D

Tohatsu 9.8 4t

trokiis, 1.aprīlis 2017, 21:46


Normāla manta, pats lietoju, šogad būs ceturtā sezona. Man ir Yamaha 8zs motors ar diviem cilindriem, pieliku pie viena svečvada, skaita precīzi.
1.aprīlis 2017, 22:58 | links
 
Labs vakars, jautajums spečukiem.

Kā liekas šāds "motorstundu skaitītājs" uz 2 cilindru motora (viena cilindra mazajam uz viena sveču vada piesēji un strādā).

1. Arī liekas pie viena cilindra sveču vada un viss
2. liekas pie abiem

Nu nekādas sajēgas :D

Tohatsu 9.8 4t
1.aprīlis 2017, 21:46 | links
 
Fishmen, a bet Bolderājas aborigēni savās "čaumalās" joprojām dzīvi. Šad tad tiešām apbrīmojami, kā viņi to vilni iztura :)
1.aprīlis 2017, 16:04 | links
 
Pūslī točna droshāk.....tāpēc....
Arī ,es, esmu nobriedis nopietnākam pirkumam. Kāds ieprieks, jau, rakstīja par Gladiator laivām, kuru Latvijā var nopirkt ''Laivu Namā''. Izstādē redzēju un iepatikās. Ipazīsanās cena + patīkams aprīkojums Gladiator 420 ACTIVE 1099Eiro.
Bush vai Dulkans tikpat nopakots maksā krietni vairāk.
Doma arī par Honda dzinēju BF20SHU (tagad motoram (līdz 1.maijam) laba akcija)

Ir kādas labas, sliktas atsauksmes, par laivu vai motoru?
1.aprīlis 2017, 15:54 | links
 
Skiperis, pilnībā piekrītu! Vēl varu piebilst, ka reizumis pat nevajag jūru, lai noķertu asas izjūtas. Te pat Daugavā, Bolderājas pusē, "Pilot" kuteriem dikti patīk nobraukt pilnā hodā gar pašiem airiem, it sevišķi, ja esi noenkurojies pa tuvu forvāterim. Tas "pilot" kuģis nav liels, bet taisa tādu cunami aiz sevis, ka ar visu pūsli izjūtas ir uz robežas...kā amerikāņu kalniņos. Ja man būtu tādā situācijā kocene vai kas līdzīgs..nu nez kā būtu. Katrā ziņā piepūšamajā laivā jūtos neskaitāmas reizes drošāk jebkuros laika apstākļos un situācijās.
31.marts 2017, 09:02 | links
 
Manam 3,25Dulkan ir īsie grīdas fiksātori un montāža ļoti viegla bet pie tranča riteņi un visas mantas sakrāmēju pie mašīnas neko nestaipot, tā arī ietaupas laiks.:)

kutis, 30.marts 2017, 22:12


kas tie par īsjiem fiksatoriem?
30.marts 2017, 23:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager