Laivas un to motori

sveiki viri,kads var pastastit par laivam domatiem motoriem uz trimera bazes,ir doma uz avika uzlikt ir jega,vai vinji atri nobeidzas?

bonis78, 27.marts 2017, 12:57


Tā jau viņi nost nebeidzas, tikai troksnis no viņiem ir nejēgā, un pa lielam darbojas tikai pie lieliem apgriezieniem dēļ tā centrabēdzes sajūga. Ir kas viņus te cenšas pārtaisīt, taisa izplūdi caur ūdeni, ķimerējas ar to sajūgu, maina atsperes lai var dudināt pie maziem apgriezieniem. Bet vai to visu vajag? Tad jau labāk lietots ķīnietis.
27.marts 2017, 13:08 | links
 
Boni, 1001%, ka nevajag. :) Nopietni!
27.marts 2017, 12:59 | links
 
sveiki viri,kads var pastastit par laivam domatiem motoriem uz trimera bazes,ir doma uz avika uzlikt ir jega,vai vinji atri nobeidzas?
27.marts 2017, 12:57 | links
 
Sveiki,
It kā meklētājā meklēju, bet neatradu neko, ko Jūs domājat par Gladiator laivām? Interesē tieši Gladiator Active 330 AD. Šodien izstādē redzēju, gribētu atsauksmes dzirdēt!?
Neasakas,
Paldies!
26.marts 2017, 21:42 | links
 
Sveiki kungi!
Braucot uz csdd piekabei iet tehnisko apskati, laivu var atstāt uz piekabes, vai piekabei jābūt bez laivas???

Rams, 26.marts 2017, 18:22

Droši. Galvenais, lai var uz rāmja ieštancēto numuru bez laivas noņemšanas redzēt.
26.marts 2017, 18:35 | links
 
Droši ar visu laivu, reizes 7esmu gājis un neviens nav neko aizrādījis.

Sveiki kungi!
Braucot uz csdd piekabei iet tehnisko apskati, laivu var atstāt uz piekabes, vai piekabei jābūt bez laivas???

Rams, 26.marts 2017, 18:22
26.marts 2017, 18:26 | links
 
Sveiki kungi!
Braucot uz csdd piekabei iet tehnisko apskati, laivu var atstāt uz piekabes, vai piekabei jābūt bez laivas???
26.marts 2017, 18:22 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=hK1aeEzUTtg

urmaas, 25.marts 2017, 11:52


25.marts 2017, 11:53 | links
 
 
Steidzami pārdodu komplektu:
gumijas laiva Storm STK-300 ar cieto grīdu un ķīli, reģistrēta CSDD
elektromotrs Storm
akumulators
enkurs
Viss pirkts 2016 gada aprīlī, ir vēl garantija. Lietots 4 reizes.
Cena 800EUR, runājama
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/rubber-boats/U3wNG09jRFs=.html
24.marts 2017, 14:36 | links
 
Es uzskatu ka pajautāt pārdevējam par atlaidi ir tikai normāli...
24.marts 2017, 10:52 | links
 
no pieredzes vislētāk sanāk ar airiem :) ja sāk čīkstēt iemērc ūdenī un kapā tālāk uzņemot attiecīgu dopingu un veselīgi tik daudz muskuļu grupas izvingrinātas :)

tataars_, 24.marts 2017, 10:25


gribu piebilst ......... paskataties uz saviem mobīliem telefonien un rodas jautājaums ko nahren aifona īpasnieki brauc ar taksometriem ,par sūda telefonu kurš nokrīt un izjūk neatgriežami esam gatavi maksāt 700 eirīšus bet savam mīļam hobijam neesam gatavi tērēt 100 eirīšus ,kaucam katrā veikalā pēc atlaidēm,meistariem par remontiem un apkopēm par 4 stundu pišanos 50 eirīki pa dārgu , bet tanī pašālaikā nodzert un ar bābām notriek 500 zaprosta ...............
24.marts 2017, 10:33 | links
 
no pieredzes vislētāk sanāk ar airiem :) ja sāk čīkstēt iemērc ūdenī un kapā tālāk uzņemot attiecīgu dopingu un veselīgi tik daudz muskuļu grupas izvingrinātas :)
24.marts 2017, 10:25 | links
 
.. 2xandris, ja esi, šeit rakstijis, ka : *cope tak ir hobijs un hobijam naudu neskaita*..tad, Tev ar :)

(man ar yamaha :) )!
24.marts 2017, 02:31 | links
 
bushmans ja doma man ko parmest- nopūt sveces! izlasi ko rakstīju. vai gribi diskutēt par yamaha rezerves daļu cenām? tev ir sajēga cik maksā F4 parasta dīze?
23.marts 2017, 21:56 | links
 
Neticu, ka tajā jamahas eļļas pudelē būs kas īpašs. Gan jau +/- tā pati eļļas kas pat staķikā dabūjama outboard dzinējiem.
23.marts 2017, 21:05 | links
 
.. bittīt matos, kad kāds censonis apvaicājas, ar Parsunveidīgo motoru, viņš tiek *vārdots* no visiem...cik tas slikti pirkt lētu motoru, kādus sū-us šamie ražo uttutjp ! Ja pirkt tad tik no lielā piecinieka !
...un ko lasam šeit un tagad,,tjip fuij cik dārgi tie Yamahas ! :)))))
Opredjelitesj, vienreiz !
23.marts 2017, 20:30 | links
 
Sorry,bet man kā mehāniķim smiekli nāk redzot jūsu servisa izmaksas da jebkādam dzinējam.Kādu laiku atpakaļ nodarbojos ar lietotu no Skandināvijas vai Anglijas 2T, 4T laivu motoru tirdzniecību .Parakājoties internetā , ebay vai citos saitos var atrast i blīves,detaļas i speciālu ūdens atgrudošu smāķi utt.Protams pie nosacījuma ,ja rokas no pareizās viestas aug.

imantsk, 23.marts 2017, 19:22


Ja rokas ir pareizajā vietā, tad parakājoties internetā var atrast arī visu nepieciešamo zobu plombēšanai! :-)
23.marts 2017, 19:59 | links
 
Sorry,bet man kā mehāniķim smiekli nāk redzot jūsu servisa izmaksas da jebkādam dzinējam.Kādu laiku atpakaļ nodarbojos ar lietotu no Skandināvijas vai Anglijas 2T, 4T laivu motoru tirdzniecību .Parakājoties internetā , ebay vai citos saitos var atrast i blīves,detaļas i speciālu ūdens atgrudošu smāķi utt.Protams pie nosacījuma ,ja rokas no pareizās viestas aug.
23.marts 2017, 19:22 | links
 
Yamaha f4 degvielas sūkņa membrāna man maksāja 29 Ls . Priecīgs par tādu cenu nebiju. Parsun sūknis maksāja līdzīgi, nebiju pārliecināts vai derētu.sakodu zobus un pirku. Yamaha detaļas ir dārgas .
23.marts 2017, 19:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager