Laivas un to motori

Cerams tie naudas atsitēji izmirs kā suga. Zivis jau nav vainīgas, ka viņš ir nabags.
Cope ir hobijs ar saviem bonusiem, bet uztvert to kā ģerevņas barošanas avotu ir stulbi.
21.februāris 2017, 11:39 | links
 
Svens76, tici vai nē, bet domāju, ka diezgan daudz tādu ir " atsitēju" .... :((
It sevišķi pa mazākiem ciemiem, pilsētiņām.... (Rīga jau arī nav visiem paradīze, visiem nevar būt normāls atalgojums, ir arī zemāk apmaksātas profesijas utt.)
Citi vienkārši nevar atļauties finansiāli, bet copēt ta gribās, tad arī sākas tā atsišana.... Ne vienmēr tas tā ir, pats zinu vairākus copmaņus, kuri nebūt pa pēdējo naudu brauc copēt, pērk štrumus utt., bet tad sāk uzskaitīt, vot tārpiem tik, barība tik, degviela tik, pribambasi tik, bļīn varētu foreles veikalā pirkt pa to naudu :DDD - kā šito visu paklausies..... bvēēē.... Var jau ķert arī tuvākos ūdeņos, ķert ar lazdas kātu utt. i nebūs nekas jāatsit....
Peipuss bieži vien ir tas objekts, par kuru runājot visbiežāk nākas dzirdēt to atsišanu, jo vajadzību tik daudz, pa 1-2 euro arī neaizbrauksi līdz brīnumezeram utt. utt - i tad sākas plānošana, kam cik kg varēs pārdot :DDD (Kgan neviena zivs vēl nav noķerta un pati uz ledus nelec maisiņā)
Paši pēdējo reizi tā uz ķīšiem uzrāvāmies Peipī, ka nevarējām beigt smieties, gadās visādi, jāuztver to visu ar humoru un jādzīvo tālāk... :))
21.februāris 2017, 11:23 | links
 
... vispār jau brauc, uz Peipusu piem.
Bet dīvaini, ja kāds pasaka skaļi, par, ko pieņemts klusēt,,,uzreiz baigais svolocis :)
..vakar sanāca saruna ar vienu mednieku,,,tad nu šis baigi patētiski klārēja par ..vienošanos ar dabu, putniņu čalām utt..
Esmu pietiekoši daudz uz ūdeņiem,nekur apkārt nebraukāju,, še pat - Lielupē,,bet redzēts gana,, :)
un, ka šeit viens rakstija : ..agrāk no vienas copes trīs dienas ēdam,,tegad vienai ēšanai trīs dienas jāķer :)
..bet tas jau stasts par viļniem, zāli un karogiem !
21.februāris 2017, 10:35 | links
 
Joprojam tirgoju dzinejus,divi 6 zs un viens 60zs bildes mana galerija. Rakstiet par visu vienosimies!:)
21.februāris 2017, 10:29 | links
 
1. .. pēc skata skaista laiva (es gan īsti neizprotu RIB laivu ideju)... jo tas ir kkas starp pūsli un cieto laivu ! Mīnuss, ka nevar salocīt, un pūšļi *atņem* derīgo platību !!!
2. .. izmaksas, uzreiz jārēkina klāt : attiecīgas klases auto, laivas motors, piemērota piekabe un laivas nolaizšanai paredzētās vietas
3. ..reģistrācija un tiesibas (tak neliks tādai) 2.5 Hp :)
4. uzglabāšana!
Tad nu var sarēkināt cik tas kopā maksā :)
Un cik jācopē, lai ieguldijumus *atsistu*,,, vai pat piekopjot C&R, maksātu viena tāda ,kaifīga* atpūta :)
.. bet, ko es te, ka tāds kapeiksipējs,,, smuka laiva,,smuka ! :)

bushmans, 21.februāris 2017, 07:47

a daudzi vispār brauc ''atsist'' ieguldījumus copē? es domāju tas ir hobijs kur naudu neskaita:)
21.februāris 2017, 10:03 | links
 
Ja brauc 'atsist' copi, tad labāk sēdi mājās :D
21.februāris 2017, 09:57 | links
 
1. .. pēc skata skaista laiva (es gan īsti neizprotu RIB laivu ideju)... jo tas ir kkas starp pūsli un cieto laivu ! Mīnuss, ka nevar salocīt, un pūšļi *atņem* derīgo platību !!!
2. .. izmaksas, uzreiz jārēkina klāt : attiecīgas klases auto, laivas motors, piemērota piekabe un laivas nolaizšanai paredzētās vietas
3. ..reģistrācija un tiesibas (tak neliks tādai) 2.5 Hp :)
4. uzglabāšana!
Tad nu var sarēkināt cik tas kopā maksā :)
Un cik jācopē, lai ieguldijumus *atsistu*,,, vai pat piekopjot C&R, maksātu viena tāda ,kaifīga* atpūta :)
.. bet, ko es te, ka tāds kapeiksipējs,,, smuka laiva,,smuka ! :)
21.februāris 2017, 07:47 | links
 

Steno RIB 420 AL
20.februāris 2017, 22:08 | links
 
20.februāris 2017, 22:06 | links
 
Ko teiksiet par šo laivu? Aluminija RIB korpuss it kā baibais pluss
https://www.ss.lv/msg/ru/transport/other/the-sailing-charter/motorboats/benoe.html
20.februāris 2017, 22:04 | links
 
Laivai bez ķīļa grīda nav nostiepta un braucot ar motoru pie lielāka ātruma zem grīdas veidojas gaisa burbulis un ir nelaba sajūta kad braucot to burbuli izrauj āra.
20.februāris 2017, 10:20 | links
 
Kadas prieksrocibas ir gumijas laivai ar kili, attieciba pret laivu bez kila? Cenas zina atskiriba ir ieverojama. Noteikti vadamiba labaka. Stabilitate stavot kajas ari ir ieverojami labaka vai ipasa atskiriba nav? Domaju vai grida ir daudz stabilaka, cietaka? Un ertaka saliksanai?

Sandzeis, 19.februāris 2017, 22:25


Pareizi pats raksti. Vadāmība krietni labāka, jo īpaši, ja mēdz glisēt. Stabilitāte teicama, jo arī ķīlis, to piepūšot, ieķīlē/iespiež grīdu un reizē arī visu laivas konstrukciju. Salikšana/izjaukšana......atkarīga no Tava garastāvokļa u.c. faktoriem :):):) ...ļoti normāli un ērti, ja ievēro secību un vēlas baudīt braucienu, copi! Tāpēc jau tādas laivas ražo un tās ir tik ļoti populāras.
20.februāris 2017, 09:09 | links
 
Kadas prieksrocibas ir gumijas laivai ar kili, attieciba pret laivu bez kila? Cenas zina atskiriba ir ieverojama. Noteikti vadamiba labaka. Stabilitate stavot kajas ari ir ieverojami labaka vai ipasa atskiriba nav? Domaju vai grida ir daudz stabilaka, cietaka? Un ertaka saliksanai?
19.februāris 2017, 22:25 | links
 
16.februāris 2017, 17:19 | links
 
16.februāris 2017, 17:01 | links
 
Varu pateikt vienu man Bushs 2,85 ar cieto ieliekamo grīdu pārvadāt nav nekādu problēmu gan izjaukta veida, gan uz auto jumta pirmo laiku biju pat ļoti apmierināts,bet tad kad paņem kādu līdzi vai ka vēlā rudeni brauc velcēt esi saģērbies un mantas līdzi tad nav kur apgriezties. Nopirku Dulkanu 345x8o tas ir labs variants smagāk ir vienam nolaist, bet toties ir ērti gan vienam, gan diviem un uz cietās grīdas uzliec dator krēslu un makšķerē cik uziet pat dejo ja gribi un stabila un droša es tagad esmu apmierināts.
16.februāris 2017, 15:08 | links
 
Tieši tā Ri4i20. Normāla Air deck grīda ir praktiski tas pats kas biezā finiera, vai alumīnija grīda ķīļa laivām.
16.februāris 2017, 13:25 | links
 
Vai pa Air deck grīdu nevar staigāt? Tā jau augstspiediena grīda, kurai materiāls ir biezāks nekā laivas borti! Tad jau Navigatoram rūpnieciski/neapzināti ir ielikts Air deck, nirokam arī!:D
Vai es sev pirtu ar pilnvērtīgu Air deck-jā! Bet obligāti jāieklāj linolejs laivā!
Nesaprotu kas tas par Air decku uz kura bail stāvēt kājās? Tik pat labi var nopirkt Maximā piepūšamo matraci un ielikt laivā!
16.februāris 2017, 11:57 | links
 
.. piebildīšu, ka runaju tikai par mazajam laivām un mazajiem motoriem, jo patīk copēt vienam!
16.februāris 2017, 11:34 | links
 
.. arī esmu izskatijis variantus par *cieto* laivu, bet no mazajām vienīgā, kas ar motoru, kautcik neceļ priekšu gaisā varētu būt *aqarex trello*! Viņai tādi, ka pagarinajumi aizmugurē, gar tranci!
Vai *pelikan* sērija, bet nu ceņņiks viņām nereāls!
16.februāris 2017, 11:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager