Laivas un to motori

Piekritīšu Headhunter un Usis .
Amber 430 ir stabila un ietilpīga.
Priekšējā rundukā var iemest i-pilota aķi.
5hp motors tai ir par mazu, ja gribi raiti pārvietoties .

Pasūtot stāsti ražotājam par saviem plāniem. Nepieciešams pastiprināts trancis lielajam motoram.
Izplāno kas, kur stāvēs, lai var iestrādāt rundukos tuneļus kabeļiem .

Iesaku ņemt šo bildes variantu.
Vidējo benķi izņem ārā, noliec priekšā uz runduka un brīvi staigā pa visu laivu, nav jākāpelē pāri.
Var ērti atgūlties izstieptām kājām.

Pasūtot pasaki ražotājam, lai sols ir izvelkams uz priekšu.
Jo ražotāja variantā tas visu laiku kratās ārā.
Ejot normālā gaitā laiva ir ieslīpa tamdēļ tāda figņa.
8.marts 2023, 11:22 | links
 
Mazajiem motoriem patlaban ir pasūtāma šī laiva par speciālo cenu
http://latrexlaivas.lv/motorlaivas-motorboats-latrex-laivu-razosana-stiklplasta-laivas-laivu-tirdznieciba-fiberglass-madeinlatvia-production/latrex-435

Sveiki copes biedri!

Vēršos pēc jūsu padoma, jo esmu dillemas priekšā!

beidzot esmu sadūšojies nokomplektēt laivas komplektu (jaunu vēlētos).
Taču nevaru saprast, kas būtu pats optimalākais variants.
Prasības: 70% spiningošana, 30% noenkuroties pludiņam. Spiningotaji pārsvarā būsim 2 gruntīgi vīri ap 100kg. Nepieciešama līdzena, stabila grīda, laivai viegli jāpakļaujas tjūningam (elektromotors priekšā, kātu turētaji, stūres konsole, utt) protams visu neuzstādīšu uzreiz, bet svarīga iespēja lai to varētu darīt nākotnē! Un nepieciešams lai tā laiva ir stabila, droša, un kustas uz priekšu diezgan raiti. garums vismaz 4.20m.
Runājot par budžetu. hmmm... kādi 7k EUR + piekabe, pašlaik varētu atvelēt.
Skatos uz Latrex, Dulkan vai Bush pūsli 420 modeli, vai RIB. Taču RIB nozīmē jaudīgu dzineju, kas procesu padara finansiāli nepatīkamu. Saprotu, ka tam pašam pūslim vajadzēs kādus 20zs, lai būtu ok, LATREX pietiktu 5zs.
Palīdziet man nosvērties, ko man īsti vajag! Kādi kam plusi un mīnusi. Ja RIB tad cik ZS ir minimums? Ja latrex cik zs ir maksimums?
Copēju ezeros, šad tad gribētu pacopēt Daugavā.
7k EUR nav cieti, varētu pastiept, bet nu tad jābūt labam argumentam, kāpēc! Motoru varētu izvelēties arī lietotu.

Paldies par padomiem, jūs noteikti esat bijuši šādas izvēles priekšā!

Crazycat, 7.marts 2023, 21:13
8.marts 2023, 10:48 | links
 
Amber 430 laiva 2 rumpjiem tiri ok, ja copē 3 tad jāpiedoma pie konsoles izvietojuma, ar 20 zirgiem trijata mierigi glisē.komplekts arī ierakstas plānotaja budžetā.
8.marts 2023, 09:53 | links
 
man personīgi acīs iekrita šīs laivas, domāju, ka šis ir ļoti labs vairants, leišiem ir pieejami visi modeļi un viņi ari viņas pārbūvē, liek konsoles u.t.t. https://www.eboat.lv/lv/laivas/marine/strong-range/marine-laiva-strong-range-400-u
8.marts 2023, 09:40 | links
 
Plastikātam izskati arī Amber variantu. Es paliku ļoti apmierināts, sarakstījām sarakstu, ko es no laivas gribu, un viss tika uztaisīts pēc manām vēlmēm. Latreksam ar attieksmi pret klientu ir zināmas problēmas. Tikai mans subjektīvais viedoklis.....
8.marts 2023, 09:21 | links
 
Crazycat [Vakar]:
Latvijā pēc manām domām PVC laivu ražošanā flagmanis protams ir D**
GI72, 7.marts 2023, 23:29


Ja par PVC - cik zinu, D** joprojām savas laivas lipina ar vienkomponenta līmi un tas ir ĻOOOTI slikti. Izstrādājums pagalam jūtīgs pret pārkaršanu saulē sanāk. Cena jā. Kvalitātes līmenis citu LV pazīstamu ražotāju izstrādājumos uzskatu ka ir augstāks.
8.marts 2023, 06:25 | links
 
Crazycat [07.03.23]: Sveiki copes biedri!

Vēršos pēc jūsu padoma, jo esmu dillemas priekšā!

beidzot esmu sadūšojies nokomplektēt laivas komplektu (jaunu vēlētos).
Taču nevaru saprast, kas būtu pats optimalākais variants.
Prasības: 70% spiningošana, 30% noenkuroties pludiņam. Spiningotaji pārsvarā būsim 2 gruntīgi vīri ap 100kg. Nepieciešama līdzena, stabila grīda, laivai viegli jāpakļaujas tjūningam (elektromotors priekšā, kātu turētaji, stūres konsole, utt) protams visu neuzstādīšu uzreiz, bet svarīga iespēja lai to varētu darīt nākotnē! Un nepieciešams lai tā laiva ir stabila, droša, un kustas uz priekšu diezgan raiti. garums vismaz 4.20m.
Runājot par budžetu. hmmm... kādi 7k EUR + piekabe, pašlaik varētu atvelēt.
Skatos uz Latrex, Dulkan vai Bush pūsli 420 modeli, vai RIB. Taču RIB nozīmē jaudīgu dzineju, kas procesu padara finansiāli nepatīkamu. Saprotu, ka tam pašam pūslim vajadzēs kādus 20zs, lai būtu ok, LATREX pietiktu 5zs.
Palīdziet man nosvērties, ko man īsti vajag! Kādi kam plusi un mīnusi. Ja RIB tad cik ZS ir minimums? Ja latrex cik zs ir maksimums?
Copēju ezeros, šad tad gribētu pacopēt Daugavā.
7k EUR nav cieti, varētu pastiept, bet nu tad jābūt labam argumentam, kāpēc! Motoru varētu izvelēties arī lietotu.

Paldies par padomiem, jūs noteikti esat bijuši šādas izvēles priekšā!

Par Latrex no pieredzes..pāris gadu atpakaļ bija dilemma PVC vai plastikāts...izvēla krita par labu Latrex 340.
5 ZS Tohatsu jau bija...bet...motoriņš, pat bez i pilota un pārējiem copes krāmiem glisē necēla nu ne kādīgi.
Nācās nomainīt uz 9.8 ZS Tohatsu...bet... izrādījās, laivai ir "delfīns" (ar visiem pareizajiem izsvarojumiem un rotaļām ar motora trimu) un arī pat ar šo motoru necik ātrā glise nesanāk, kur nu vēl divatā...nācās motoram likt kavitācijas spuru. Nu cita lieta..delfīns pazūd, glise momentā...
Upgreidam Latrex ir iespējams, bet labāk to atrunāt ar ražotāju (kaut gan visai viegla komunikācija ) pie laivas pasūtīšanas. Ja Latrex modeļiem būtu T-pāzes pa bortiem un savādāka ģeometrija priekšas rundukam, būtu tīri ok.
Tātad...
5 ZS motors (pat Latrex 340) glisē necels (pēc Tava apraksta kopējais svars būs diezgan paprāvs), PVC laivas būs vieglākas pie lielākiem izmēriem nekā plastikāta, arī motoru varēs uzlikt lielākas jaudas.
Latvijā pēc manām domām PVC laivu ražošanā flagmanis protams ir Dulkan, atkal pēc pieredzes...cena/kvalitāte, modeļu izvēle, kā arī attieksme pret klientu.
7.marts 2023, 23:29 | links
 
Sveiki copes biedri!

Vēršos pēc jūsu padoma, jo esmu dillemas priekšā!

beidzot esmu sadūšojies nokomplektēt laivas komplektu (jaunu vēlētos).
Taču nevaru saprast, kas būtu pats optimalākais variants.
Prasības: 70% spiningošana, 30% noenkuroties pludiņam. Spiningotaji pārsvarā būsim 2 gruntīgi vīri ap 100kg. Nepieciešama līdzena, stabila grīda, laivai viegli jāpakļaujas tjūningam (elektromotors priekšā, kātu turētaji, stūres konsole, utt) protams visu neuzstādīšu uzreiz, bet svarīga iespēja lai to varētu darīt nākotnē! Un nepieciešams lai tā laiva ir stabila, droša, un kustas uz priekšu diezgan raiti. garums vismaz 4.20m.
Runājot par budžetu. hmmm... kādi 7k EUR + piekabe, pašlaik varētu atvelēt.
Skatos uz Latrex, Dulkan vai Bush pūsli 420 modeli, vai RIB. Taču RIB nozīmē jaudīgu dzineju, kas procesu padara finansiāli nepatīkamu. Saprotu, ka tam pašam pūslim vajadzēs kādus 20zs, lai būtu ok, LATREX pietiktu 5zs.
Palīdziet man nosvērties, ko man īsti vajag! Kādi kam plusi un mīnusi. Ja RIB tad cik ZS ir minimums? Ja latrex cik zs ir maksimums?
Copēju ezeros, šad tad gribētu pacopēt Daugavā.
7k EUR nav cieti, varētu pastiept, bet nu tad jābūt labam argumentam, kāpēc! Motoru varētu izvelēties arī lietotu.

Paldies par padomiem, jūs noteikti esat bijuši šādas izvēles priekšā!
7.marts 2023, 21:13 | links
 
Sākuma komplekts OK. Nākošo gan jau pirksi 40-nieku vai lielāku, tas ir dabisks process. Dziļizlādes aķi jālādē tikai ar speciālo, viņiem domāto lādētāju.
4.marts 2023, 09:28 | links
 
Ja necopēsi stiprā vējā, sākumam būs ok.
4.marts 2023, 07:01 | links
 
Labdien. Pirms sezonas sākuma gribu nopirkt savu pirmo komplektu elektromotors+ akumulators. Laivas būs klasiskās nomas laivas, piemēram, Babītē, plastikāta. Vai minnkota endura 34 spēs normāli pavilkt to laivu ar 2 copmaņiem uz borta? Par akumulatoru. Domāju pirkt exide marine 115 Ah, vai ar to pietiks vienai copei? Nu es domāju parastu copi, pabrauc-pameta, nevis gāzt visu laiku ar 5. ātrumu. Vai to dziļas izlādes akumulatoru jālāde ar speciālu lādētāju, vai var ar to, ko mašīnas akiem lieto. Ja kāds ir lietojis kko no ši komplekta, uzrakstiet savu viedokli. Vai arī ir kādas labākas alternatīvas. Paldies.
4.marts 2023, 05:45 | links
 
Ainars15 [02.03.23]: Sveiki!
Velos iegadaties RIB laivu 4-4,5m bet nevaru izveleties starp bush un dulkan! Kadi ir jusu ieteikumi? Kurai labaka kvalitate?
Arī interesē
3.marts 2023, 07:27 | links
 
Sveiki!
Velos iegadaties RIB laivu 4-4,5m bet nevaru izveleties starp bush un dulkan! Kadi ir jusu ieteikumi? Kurai labaka kvalitate?
2.marts 2023, 22:38 | links
 
BAigars [17.02.23]: nelietotaajs [7:16]: BAigars [Vakar]: Motorguide vs Minn Kota
Plusi, mīnusi?
Lētākie modeļi laikam nevienam nav savienojami ar Garmin, tikai Motorguide ar Lowrance.
Motorguide esot klusāks un mazāk regulē, ļauj kādu gabalu no točkas aizpeldēt, MinnKota striktāk turas uz točkas, kas nozīmē vairāk liekas motora darbības.

Ja skatamies lēto max līdz 2000€, kuru modeli iesakat?Kam tev tāds motors, kas ļauj no točkas aizpeldēt! Ja enkurs, tad enkurs. Tad motoram jāturās tai punktā, kurā esi laivu nolicis.Video salīdzinājumi un paziņu teiktais liecina, ka Motorguide ir klusāks, mazāk “ģorgājās”, attiecīgi pāris metru rādiusā turās ap točku, nevis nonstopā kruķī laivu lai uz centimetriem paliktu. Tas var nospēlēt lomu uz tādām uz skaņu jūtīgām zivīm kā sami.
Bet Motorguide ir liels mīnuss, ka nevar savienot ar Garmin (vismaz tā es saprotu) un pultij mazāk fīčas. Pa lielam tikai ātrums, enkurs, pa labi, pa kreisi.
Man no ipilota interesē divas lietas, kāpēc vispār tādu gribu pirkt. Enkurs un iespēja norādīt maršrutu, pa kuru braukt, lai varētu apmētàt perspektīvās vietas
https://youtu.be/SbYjiUJlckc
Var savienot
17.februāris 2023, 08:44 | links
 
nelietotaajs [17.02.23]: BAigars [Vakar]: Motorguide vs Minn Kota
Plusi, mīnusi?
Lētākie modeļi laikam nevienam nav savienojami ar Garmin, tikai Motorguide ar Lowrance.
Motorguide esot klusāks un mazāk regulē, ļauj kādu gabalu no točkas aizpeldēt, MinnKota striktāk turas uz točkas, kas nozīmē vairāk liekas motora darbības.

Ja skatamies lēto max līdz 2000€, kuru modeli iesakat?Kam tev tāds motors, kas ļauj no točkas aizpeldēt! Ja enkurs, tad enkurs. Tad motoram jāturās tai punktā, kurā esi laivu nolicis.
Video salīdzinājumi un paziņu teiktais liecina, ka Motorguide ir klusāks, mazāk “ģorgājās”, attiecīgi pāris metru rādiusā turās ap točku, nevis nonstopā kruķī laivu lai uz centimetriem paliktu. Tas var nospēlēt lomu uz tādām uz skaņu jūtīgām zivīm kā sami.
Bet Motorguide ir liels mīnuss, ka nevar savienot ar Garmin (vismaz tā es saprotu) un pultij mazāk fīčas. Pa lielam tikai ātrums, enkurs, pa labi, pa kreisi.
Man no ipilota interesē divas lietas, kāpēc vispār tādu gribu pirkt. Enkurs un iespēja norādīt maršrutu, pa kuru braukt, lai varētu apmētàt perspektīvās vietas.
17.februāris 2023, 08:38 | links
 
BAigars [16.02.23]: Motorguide vs Minn Kota
Plusi, mīnusi?
Lētākie modeļi laikam nevienam nav savienojami ar Garmin, tikai Motorguide ar Lowrance.
Motorguide esot klusāks un mazāk regulē, ļauj kādu gabalu no točkas aizpeldēt, MinnKota striktāk turas uz točkas, kas nozīmē vairāk liekas motora darbības.

Ja skatamies lēto max līdz 2000€, kuru modeli iesakat?
Kam tev tāds motors, kas ļauj no točkas aizpeldēt! Ja enkurs, tad enkurs. Tad motoram jāturās tai punktā, kurā esi laivu nolicis.
17.februāris 2023, 07:16 | links
 
Motorguide vs Minn Kota
Plusi, mīnusi?
Lētākie modeļi laikam nevienam nav savienojami ar Garmin, tikai Motorguide ar Lowrance.
Motorguide esot klusāks un mazāk regulē, ļauj kādu gabalu no točkas aizpeldēt, MinnKota striktāk turas uz točkas, kas nozīmē vairāk liekas motora darbības.

Ja skatamies lēto max līdz 2000€, kuru modeli iesakat?
16.februāris 2023, 23:35 | links
 
Tas izskatās paštaisīts, caurumiņi lai pieskrūvētu caurules. Līdzīgs ir dulkanam , tikai tur caurules ielaistas izurbtos caurumos.
15.februāris 2023, 15:33 | links
 
Tie caurumiņi, lai pie reizes varētu pastabulēt? :)
14.februāris 2023, 16:42 | links
 
Fre [11.02.23]: Tauta, kadus makskeru turetajus jus izmantojat gumijas laivas?

Ne kas īpašs,bet funkciju pilda.
14.februāris 2023, 14:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager