Laivas un to motori

Tauta, kadus makskeru turetajus jus izmantojat gumijas laivas?

Fre, 11.februāris 2023, 19:35


Sveiks Fre!

https://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-68586.htm

Alternatīva (FASTEN atslēga un montāžas platforma)

Ja liec uz baloniem

dulkan.lv/lv/accessorie...runos-art-056/

Ieteiktu šo variantu, vieglāk kātu izņemt no turētāja, katrai sekundei ir nozīme, lai kātu var ātri izņemt.

dulkan.lv/lv/accessorie...nless-art-051/

Ne asakas.
14.februāris 2023, 11:16 | links
 
Sveiki tauta. Gribu iegadaties elektromotoru 3.60m laivai, bet nav nekadas saprašanas kadu labāku un lai butu daudz maz normāli. Maziem ezeriņiem plānā izmantot. Kadi ieteikumi?
14.februāris 2023, 11:02 | links
 
Iegādāšos mazlietotu ipilotu. Piedāvājumus PM.
13.februāris 2023, 22:14 | links
 
Tauta, kadus makskeru turetajus jus izmantojat gumijas laivas?
11.februāris 2023, 19:35 | links
 
Tauta, kadus makskeru turetajus jus izmantojat gumijas laivas?
11.februāris 2023, 19:32 | links
 
BAigars [05.02.23]: nelietotaajs [Vakar]: BAigars [Vakar]: Karpiniekiem lai uzstādītu/novāktu nometni, paiet kā minimums 2-3h uz katru procesu, šie te par 30min laivas salikšanu sūdzās :))Karpiniekiem tas dzerstiņš ir kā minimums uz 2 dienām, tad to nometni salikt ir kas cits.Absurdi pieņēmumi un sekls stereotips stereotipa galā.
Neķer kreņķi! Laid karpās ar pūsli
5.februāris 2023, 08:24 | links
 
nelietotaajs [04.02.23]: BAigars [Vakar]: Karpiniekiem lai uzstādītu/novāktu nometni, paiet kā minimums 2-3h uz katru procesu, šie te par 30min laivas salikšanu sūdzās :))Karpiniekiem tas dzerstiņš ir kā minimums uz 2 dienām, tad to nometni salikt ir kas cits.
Absurdi pieņēmumi un sekls stereotips stereotipa galā.
5.februāris 2023, 01:16 | links
 
BAigars [04.02.23]: Karpiniekiem lai uzstādītu/novāktu nometni, paiet kā minimums 2-3h uz katru procesu, šie te par 30min laivas salikšanu sūdzās :))
Karpiniekiem tas dzerstiņš ir kā minimums uz 2 dienām, tad to nometni salikt ir kas cits.
4.februāris 2023, 21:16 | links
 
Pūslis ir izturīgs, bet atstāt ilgāku laiku netīru, un galvenais ar zivju gļotām gan neieteiktu !! Pirmkārt, vasarā sasmirdēs, tas gan pusbēda, pašam vien jāosta,, lielākais kreņķis, ja žurkas tiek klāt,, viņas jau to organiku grauž, bet sanāk arī laivu,, un tie jau ir izdevumi !!
4.februāris 2023, 20:20 | links
 
jurciks66 [04.02.23]: Toties karpinieki vairāk atpūšas savā kempingā. Kad pēc kārtīgi nostrādātas dienas spiningojot - nomētājot mānekļus un cilājot enkuru - vēl jāčakarējas ar to laivas staipīšanu, locīšanu... Nu, es arī kādu brīdi pamocījos un pievienojos tam pulkam, kas labāk sapiķo 10 ērikus, bet pēc copes paņem štrumus, aiziet līdz auto un gandarīts brauc prom.
Ojjj, vecīt, tev ir tik ļoti maldīgs priekšstats par karpu copi. Šitie stereotipi.. :))
Pamēģini saspombot 30kg uz 120+ metriem un vēl 5kg sakobrot tajā distancē, pa vidu 4 copes kātus pārmetot ik pa 20min 3 4 sutkas no vietas. ;)
4.februāris 2023, 20:08 | links
 
Vienkārši uzskatu, ka lietām ir jākalpo cilvēkam, nevis otrādi

Headhunter, 4.februāris 2023, 11:43
Precīzi mans domugājiens,un nav jāpieķeras mantām,nolietoji,izmeti,nopirki nākamo.
4.februāris 2023, 12:58 | links
 
Paldies viri par info un viedokli. Jemsu vera :)
4.februāris 2023, 12:34 | links
 
Toties karpinieki vairāk atpūšas savā kempingā. Kad pēc kārtīgi nostrādātas dienas spiningojot - nomētājot mānekļus un cilājot enkuru - vēl jāčakarējas ar to laivas staipīšanu, locīšanu... Nu, es arī kādu brīdi pamocījos un pievienojos tam pulkam, kas labāk sapiķo 10 ērikus, bet pēc copes paņem štrumus, aiziet līdz auto un gandarīts brauc prom.
4.februāris 2023, 12:20 | links
 
Nav jau TIk traki ar to locīšanu, bet nav arī nekāds kaifs. It īpaši, ja process notiek odu un dunduru kompānijā. Pūslim lielie plusi ir superstabilitāte un iespēja braukt pa zālēm 20 cm dziļumā. Lai gan stiklaplasta trimarāns arī ir ļoti stabils.
Pūsli var locīt un glabāt gan slapju, gan netīru, ja runa ir par Bush, Dulkan un līdzīgiem. Visi materiāli ir sintētiski un ļoti izturīgi, nekas viņiem nenotiek. Es Dulkanu padsmit gadus "spīdzināju", nekas viņam no manas nevērīgās apiešanās nenotika, pārdevu tālāk. Vienkārši uzskatu, ka lietām ir jākalpo cilvēkam, nevis otrādi, tādēļ īpaši neiespringstu uz kopšanu, pulēšanu un tamlīdzīgi (mocis - tas ir cits, lūdzu nejaukt :)).
4.februāris 2023, 11:43 | links
 
BAigars [04.02.23]: Karpiniekiem lai uzstādītu/novāktu nometni, paiet kā minimums 2-3h uz katru procesu, šie te par 30min laivas salikšanu sūdzās :))
šis labs:)))
4.februāris 2023, 11:24 | links
 
Karpiniekiem lai uzstādītu/novāktu nometni, paiet kā minimums 2-3h uz katru procesu, šie te par 30min laivas salikšanu sūdzās :))
4.februāris 2023, 11:13 | links
 
Arī tam visam esmu izgājis cauri. X gadus locīju Bush 3m laivu ar tranci. Ja ir apsildāmas telpas, tad var arī mitru glabāt, vairumā gadījumu izžūst. Nekas viņai nenotiek no locīšanas. Stiepšana un salikšana gan vē. 30-40 minūtes, lai saliktu, uzliktu motoru, mantas un būtu ūdenī. Ir reizes kad grīda neliekās un viss, tāds nosvīdis sipies. Pēc copes vispār besis to visu darīt.
4.februāris 2023, 10:21 | links
 
Kpuri [04.02.23]: Fre [0:03]: Laba diena, pirmo reizi gribu iegadaties piepusamo laivu(4.20m) bet nav piekabes, un laikam uz jumta masinai ari neuzstutesu. Jautajums vai no piepusamajam laivam drikst, pec copes izlaist gaisu un vai tas laika gaita to nebojas? Esmu redzejis kad lielaka dala glaba laivas piepustas, vai ari tas tikai tadel lain ta nav japus pirms copes?Labrīt!
Pāris gadus atpakaļ iegādājos 3.30m laivu, doma arī bija katru reizi visu stiept, pumpēt un izpumpēt... Varu Tev uzreiz teikt to, ka rēķinies, ka vienam tas nav nekas baudāms, + ja vēl kā man laiva ar visiem pričendāļiem bija jānes ārā no pagraba. Par uzglabāšanu - kā jau iepriekš minēja, ka nav ieteicams ilgstošāku laiku uzglabāt slapju, netīru utt.. Jebkurā gadījumā es Tev neiesaku šādus priekus it īpaši ar 4.20m, Tev paies stunda sviedros kamēr visu sastellēsi :)
Es pat pēdējā laikā izvēlos labāk laivu izzīrēt par tiem pašiem 10eur, ka vienam pašam ņemties ar to pūsli.
esmu tam arii gājis cauri, sākumā bij entuziasms, pēcāk apnika. pumpēšanai izmantoju elektrisko pumpi, ātri un ērti
4.februāris 2023, 09:38 | links
 
Fre [04.02.23]: Laba diena, pirmo reizi gribu iegadaties piepusamo laivu(4.20m) bet nav piekabes, un laikam uz jumta masinai ari neuzstutesu. Jautajums vai no piepusamajam laivam drikst, pec copes izlaist gaisu un vai tas laika gaita to nebojas? Esmu redzejis kad lielaka dala glaba laivas piepustas, vai ari tas tikai tadel lain ta nav japus pirms copes?
Labrīt!
Pāris gadus atpakaļ iegādājos 3.30m laivu, doma arī bija katru reizi visu stiept, pumpēt un izpumpēt... Varu Tev uzreiz teikt to, ka rēķinies, ka vienam tas nav nekas baudāms, + ja vēl kā man laiva ar visiem pričendāļiem bija jānes ārā no pagraba. Par uzglabāšanu - kā jau iepriekš minēja, ka nav ieteicams ilgstošāku laiku uzglabāt slapju, netīru utt.. Jebkurā gadījumā es Tev neiesaku šādus priekus it īpaši ar 4.20m, Tev paies stunda sviedros kamēr visu sastellēsi :)
Es pat pēdējā laikā izvēlos labāk laivu izzīrēt par tiem pašiem 10eur, ka vienam pašam ņemties ar to pūsli.
4.februāris 2023, 09:03 | links
 
Fre [04.02.23]: Laba diena, pirmo reizi gribu iegadaties piepusamo laivu(4.20m) bet nav piekabes, un laikam uz jumta masinai ari neuzstutesu. Jautajums vai no piepusamajam laivam drikst, pec copes izlaist gaisu un vai tas laika gaita to nebojas? Esmu redzejis kad lielaka dala glaba laivas piepustas, vai ari tas tikai tadel lain ta nav japus pirms copes?
Nu 4.20 salikt pirms un izjaukt pēc copes nav nekāda izklaide. Vienreiz jau paprovēt var....
4.februāris 2023, 08:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager